Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość Flavia234
oczekująca ty aż tak nie sprzątaj, staraj się nie przemęczac. ja to wczoraj nawet nie poodkurzałam tak się wystraszyłam tych bóli brzucha ze cały dzien lezałam. moja mama mi pomaga jak sie zle czuje. a u ciebie teściowa niech zapieprza, ty jestes w ciązy a ona lezy dobre dobie, suka a nie kobieta. mi sie wydaje że brzuch mam spory jak na 4 miesiąc, ale nie taki do przesady, na twarzy się nie zmienilam, troche męczyły mnie krosty i pryszcze na początku. od mikołaja dostałam słodycze i kasiorke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
zwazyłam się z ciekawośc***przytyłam 1,5kg od początku ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
flavia to mmalo przytylas.ja dzis jade do rodzicow posiedziec sobie.juz skonczylam lazienke sprzatac odkurzylam korytarz i teraz odpoczne sobie,a tesciowa w d***e ma moja ciaze ona nawet podlog niepodmiecie nic kompletnie a mnie szlak trafia codziennie myc szklanki talerze po niej bo sama nieraczy.teraz poszla do sasiadki wiec do wieczora jej niebedzie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
oczekująca szczerze mowiac to ja bym w życiu a teściową nie robiła tego co ty robisz. ja się teraz boje o maleństwo i wole nie przesadzac ze sprzątaniem szczególnie przy tych bólach. czy wy też tak często sikacie, ja w ciągu dnia chyba z kilkanaście razy, a rano jak się budzę to tak mi się chce siku az mam brzuch wypchany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
flavia ja tez wiecej niebede sprzatac chce niech sprzata nie to nie.ja bardzo czesto sikam czasami co godzina najgorzej wieczorem to w ciagu godz chodze po3razy.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
oczekująca daj sobie spokoj ze sprzątaniem po starej wredocie! po co myjesz po niej gary? umyj po sobie i tyle a jak się skończą to umyj tyle ile potrzebujesz ona sie przyzwyczaiła że po jej d***e sprzątasz i tak już będzie dopóki czegoś z tym nie zrobisz :/ kurrrde ale mnie to wkurza! pogdaj jeszcze raz z mężem o własnej kuchni ja bm jej na oczy nie chciała oglądać wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
właśnie oglądałam mój brzuch i jakiś duży mi się wydaje hmm sikam też często ale to pewnie dlatego że dużo pije...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzuchatka ja mu codziennie mowie zeby miec kuchnie oddzielnie,ale on swoje.ja mu powiedzialam wczoraj ze ja dlugo niewytrzymam tak dalej zeby chodzic myc po wszystkich a reszta siedzi.niewiem czy on cos z tym zrobi ale jak nie to niewiem jak skoczy sie to .ja z gory musze chodzic podkladac do pieca bo tesciowa nieraczy przejsc kilka metrow.ja w przyszlym tygodniu jade po spodnie ciazowe i moze babki sobie kupie na choinke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
oczekuąca kurcze chyba też masz coś do powiedzenia w tym małżeństwie? mąż musi liczyć się z Twoim zdaniem tym brdziej że to Ty się codziennie z nią użerasz a nie on przecież w każdej chwili jak będzie chciał to może soie do niej zejść posiedzieć a Ty będziesz miala spokojną głowę... postaw na swoim w tej konkretnej sytuacji bo inaczej to tego nie widzę szkoda małłążeństwa :( zagroź że się wyprowadzisz bo tak dłużej być nie możę no chyba że nie przeszkadza Ci to aż tak ja mam bardzo wybuchowy charakter i awatura byla by codziennie aż nie było by po mojemu :/ on nie ma argumentów w tym temacie a Ty masz bardzo dużo. trzyma się kochana i nie daj sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
dziewczyny powiedzcie mi jak lekarz bada szyjkę? znaczy dlugość czy wszystko ok czy się nie skraca itd? przez zwykłe badanie na fotelu może to stwierdzić? ja mam za każdym razem badanie na fotelu i usg ale nie wiem czy on mi sprawdza tą szyjkę? hmm chciałabym wiedzieć bo w pon wizyta to bym się go zapytała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzuchatka ja mu mowilam ze wyprowadze sie do rodzicow a on dalej swoje chociaz z matka malo co rozmawia a ja tez jestem nerwowa i juz niemoge poprosatu.a jesli chodzi o szyjke to on mi tez co wizyte bada na fotelu czy sie nieskraca i czy jest na swoim miejscu,ja nawet nic nieczuje podczas badania taki delikatny:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
oczekująca ale to normalnie ręką bada? pytam bo gdzieś czytałam jak dziewczyny pisały dokłidnie ile mm ma szyjka i to mnie zsatanawia pzecież na oko nie zobaczy ile ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
tez się zastanawialam nad tą szyjką, jak to jest. ostatnio miałam badanie na fotelu ale nic nie mowił o szyjce tylko cytologie robił ale czytałam ze podczas usg tez może stwierdzic czy sie szyjka nie skraca, to moze wtedy patrzy. ja już nie wiem. jestem przewrażliwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
flavia chyba jest tu nas więćej takich przewrażliwionych ;) po prostu się zapytam mojego gina w poniedziałek i będę już wiedzieć co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poczatekczerwca
Cześć dziewczyny. Jestem juz w szpitalu, oczywiście pod kroplowka i lekami. Jestem tu 3 godzinę i umieram z nudow.. Na oddziale nie ma prawie nikogo :( slysze tylko szum wiatru za oknem i przeciag w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi gin podczas usg mierzy szyjke ostatnio miala dlugosc 37mm 87asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik to jak ci bada jakims przyrzadem?mi niemowil ile moja szyjka ma tyle ze jest na miejscu nieskraca sie pokazywal mi dokad mam macice i juz ponad pepek i chyba przez to boli mnie w zebrach bo wszystko sie podnosi ku gorze ale brzuch mam nisko a od zeber niby spuchniete tylko.zjadlam zupke cxhinska i straszna mam zgage masakra.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
więc pewnie mi tez podczas usg mierzył. za 2 tyg będę miała kolejne usg to zapytam, jesli bedę pamiętac, bo ja jak wchodzę do gabinetu to jestem taka przejęta i zestresowana czy wszystko ok z dzidzią, że wszystko zapominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
hej dziewczyny. Ja juz po wizycie. Dzis 15t 1d czyli zaczął się 16tc. Z dzidzią wszystko ok, serce bije, rośnie - ma juz 12 cm:) Ssie kciuka :) Następne badanie mam 30.12 i potem usg genetyczne tzw. połówkowe w 21 tc. Badał mi szyjke , mam 3cm i bedzie badal co wizyte czy sie nie skraca. Ogolnie mam brac dodatkowo zelazo i luteine dopochwowo. Czuję się bardzo dobrze II trymestr mi służy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
ooo duża dzidzia. super:) bralaś męza na usg? bo ja swojego biorę na każde, niech tez podziwia bobaska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
gość 85 ja w pon mam wizyte i tez będę dokładnie w 15t1d :D to dzidzia juz 12 cm ma to dużo :) kurcze jak ten czas szybko leci za chwile zaczniemy 5 miesiąc! masakra :D pocątek czerwca trzymaj się śpij ile wlezie pisz z nami czas jakoś sam zleci :* mówili w ogole co tam z małym czemu tak się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Tak, biorę męża na każdą wizyte. W koncu "stwórca" hihihi. Szybko czas leci, tydzien za tygodniem i faktycznie niedługo 5 miesiac i juz bede cos kupowac bo nie lubie na ostatnia chwile, boje sie ,ze nie zdaze:) A wy jak sie czujecie? Wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc85 no to duza dzidzia:)mnie ciekawqi co z moja sie dzieje i jak tam rosnie.a powiedzial ci czy chlopak czy dziewczynka?ale ci super widzialas malenstwo a ja musze jeszcze czekac tyle czasu:(czasami sie boje ze cos nietak jest ale noiechce lekarzowi glowy zawracac.poczatek czerwca a czemu u cxiebie sie tak stalo?jak wy dziewczyny spicie na boku brzuchu czy jak?ozekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poczatekczerwca
Podobno mięśnie macicy sie nie rozciagaja i brzuch jest twardy i napięty. Z dzidzia wszystko wporzatku, ale w tak ciasnym miejscu trudno byłoby mu sie rozwijać :( dostałam 500ml kroplowki, 8mg magnezu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata fajnie by było gdyby była dziewczynka.Ale jakoś się nie nastawiam.Najważniejsze żeby szczęśliwie i zdrowo donosić ciążę a potem urodzić.A z trzeciego syna też się będe bardzo cieszyć A moja cera w ciąży się popsuła wyglądam jak dojrzewająca nastolatka pełno pryszczy. Ja mam lekarza za dwa tygodnie dopiero.Byłam w środę ale tylko zlecił mi jakie mam zrobić badania.Mój lekarz w poszedniej ciąży mi zrobił chyba z trzy razy usg,mały był tak obrócony że dopiero podczas porodu okazało się że to synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
długosc szyjki mierzy sie podczas usg zadnym specjalnym urzadzeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Nic nie mówił o płci. Tylko lekarka na prenatalnych gdzie mają super czuły sprzęt powiedziała,ze prawdopodobnie dziewczynka. Ale wszystko sie moze zdarzyc. Nastepne badania na tym super sprzecie mamw styczniu i wtedy powiedza na 100% czego juz nie moge sie doczekac. Jak nie plamisz ani nie masz bardzo mocnych bóli to znaczy,ze wszystko ok i dzidzia spokojnie sie rozwija. Ja kolejne usg mam 30.12 i pewnie minie kilka dni i juz nie bede mogla sie doczekac. Taka natura kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam usg 19stego to bedzie 15 tydzien wyprosze lekarke o plec;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny mozliwe zeby czula ruchy?jak leze na plecach to pod pepkiem czuje takie pulsowanie czy cos takiego dziwne uczucie takie.gosc85my juz konczymy15tydzien:) u mnie wypada15t3d a wizyte bede miec w17t3d a usg albo prawie w 18 albo20.tyle czasu zostalo ale mam nadzieje ze szybko minie.w poniedzialek zadzwonie do gin zapytac co to sie dzieje z tym pulsowaniem.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wogole snilo mi sie dzisiaj ze urodzilam coreczke i byla taka sliczna czarne wloski(chociaz my z m blad)bardzo podobna byla do mojej siostry jak byla mala i karmilam ja piersia .moze to znak ze bedzie dziewczynka?:)gosc 85 a ty czujesz jakies oulsowanie czy cos takiego ponizej pepka?oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×