Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość Poczatekczerwca
Oczekująca- z całym szacunkiem dla Twojego ex, ale po tym co piszesz stwierdzam, ze koleś jest nienormalny ! A dziewczyna jakaś szalona, ze sie porwala na takiego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczatekczerwca masz racje on byl nienormalny,zaluje ze z nim bylam3lata ale czlowiek mlody to glupi.a ta jego obecna zona siedzi ciagle w domu z dzieckiem a on ma prace studia i zero czasu dla rodziny.dobrze ze wyszlo to wczesniej niz za pozno.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poczatekczerwca
Kurcze.. Ale głupio tak sie rozstać po takim czasie :-/ Sama mam watpliwosci czy mój facet jest odpowiedni na ojca i męża ;) Wieczne watpliwosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. jestem tu nowa ale sledze Wasze pogaduchy, muszę się pochwalić bo w koncu udalo mi sie zajsc w ciaze. Mam nadzieje ze 3 testy i dwie kreski napewno to potwierdzaja z wizytą u gina poczekam jeszcze tydzien.ale sie cieszymy...bardzo a mam juz syna 8 latek. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,wczoraj sie własnie okazało ze jednak udało sie a juz zrobilismy częsc badan potrzebnych do inseminacji.az trudno w to uwierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mesiatesia- gratulacje !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poczatekczerwca
Gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję:-) mam nadzieje ze wszystko bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężki dziś mam poranek. Mdłości wróciły. Zjadłam ze smakiem śniadanie i wszystko oddałam. Nie czuje sie najlepiej. Co do ślubu my pisaliśmy sie po 5 latach. Ale to dla tego tez ze miałam 17 lat jak sie poznalismy. Musisz wyobrazić sobie siebie w przyszłości i czy widzisz ją bez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy lezac na plecach wystaje wam brzuszek czy jestescie plaskie? Bo ja mam juz widoczny brzuch ale lezac plasko znika :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) ja poznałam swojego męża przez Internet ... i w sumie na początku myślałam, że będziemy tylko znajomymi ( ale mi się podobał ) ale jakoś tak wyszło, że jesteśmy już prawie 4 lata ( w lutym minie ) i ślub był w tym roku i dzidzia w drodze :) Muszę Wam powiedzieć, że miałam mega szczęście - czasami warto poczekać ! Mam cudownego męża takiego to ze świeczką szukać. Wiadomo w każdym małżeństwie są kłótnie ale my szybko nie potrafimy się gniewać i jak mój mąż mówi , że po prostu się dobraliśmy :D Ja ogólnie przez weekend naładowałam baterię i czuję się dobrze ;-) tego mi było trzeba ! Ale niestety znowu mamy poniedziałek w weekend uczelnia ... ciężki tydzień mnie czeka, ale dam radę. A co tak u NAS cicho ?! gdzie wszystkie dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej mesiatesia gratulacje:) ja tam w góle jakos nie mam brzucha jeszcze, jak leże to w gole, mnie czeka przeprowadzka w tym miesiącu, za tydzien w wtorek mam kolejną wizyte u ginekologa, będzie to 15 tydzień już ciekawe jak tam dzidzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Co do brzuszka to rano jest niewielki choć trochę odstaje, wieczorem ogromny, a jak leżę to praktycznie płaski, ale na pewno większy niż był przed ciążą. Dziś zaczęłam 13 tc. Cieszę się, że najgorsze już za nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
hej. ja jestem w 14 tyg i mam już brzuszek:). czekałam na niego i czekałam, a jak wyskoczył to w ciągu 3 dni zrobił się już spory. jak chodzę to normalnie widac, szczególnie wieczorem.ale jak leżę na plecach to też odstaje. cieszę się tym bardziej że prawie nic nie przytyłam więc dalej jestem szczupła, a brzusio już jest i mam go niziutko. my jesteśmy po slubie niecałe 1,5 roku:) a przed ślubem byliśmy razem 6 lat, ale też młodo się poznaliśmy podobnie jak u asiuli84. Mdłości już mi przeszly, choc są pojedyncze dni ,że jeszcze pomęczą, ale to juz i tak nie to co wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poczatekczerwca
Hej dziewczyny ! :) wczoraj zaczęłam 4 miesiąc :) Jestem ciagle zmeczona, a obowiazki wzywaja.. Brzuszka prawie nie widac, a na wadze ciagle mniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny.u mnie widac juz dobrze a jak w kurtce zimowej to nawet nawet ale kurtka jest za duza:)ja wczoraj caly dzien lezalam bo mialam straszne bole.dzis wzielam sie za porzadki w sypialni ale niestety wode wylaczyli i dupa:/dzis lepiej sie czuje.wczoraj wypilam apap poprostu tak bolalo niedo wytrzymania a w sobote pierwsazy raz z mezem byl sex i bylo cudownie:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od samego początku mieliśmy zakaz współżycia, a teraz już niby można. To ze dwa razy się kochaliśmy, ale ja się spinam i to nie to samo :( Do tej pory mieliśmy udane życie seksualne, a teraz się boję, ze to się rozsypie. Ciąża, potem poród. Nie wiem kiedy znowu będziemy się sobą cieszyć jak dawniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ilonek u mnie tak samo byl zakaz ale lekarz mowil ze z szyjka ok i z dzeckiem wiec mozna.jesli ty bedziesz zadowolona szczesliwa to i dziecko bedzie.wiecie co wczoraj mialam straszna ochote na piwo kupil mi maz radlera wypilam2lyki ale jak dobrze mi sie zrobilo i nawet z tylu plecy niebolaly.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez niby 12t3d a dzis znowu wymiotowalam bo dlugiej sielance bez tego objawu ;/ ale nic zgarnelam sie i posunelam do pracy bo tam czxuje sie lepiej niz siedzac w domu , ja mam brzuch jak w bym byla w 16tyg conajmiej kazdy juz widzi i zauwaza nie wiem czemu tak szybko urósł ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik u mnie wieczorem brzuch jest jakbym byla w 5albo6miesiacu,chociaz teraz niby wolniej rosnie.ja jutro mam15tc.a w grudniu juz niebawem bedzie polmetek ciazy i niewiadomo kiedy to zlecialo.wogole teraz do tesciowej sie slowem nieodzywam.tydzien temu chcialam zjesc sliwek i kompotu sie napic a tesciowa powiedziala ze juz skonczyl sie.ok meczylam sie bo niemoglam sie zalatwic a wczoraj tesciowa miala kompocik bo schowala wszystkie u siebie wq pokoju.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam problemy z zaparciami ale odstawilam progesteron moze bedzie lepiej oczekująca na mnie super dzialaja sliwki suszone ale takie swieze miesiste :) rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik mi gin mowil ze sliwki sa dobre na zaparcia i nawet kompot ze sliwek tez jest dobry.ja dzis bede robic spaghetti bo obiadu niewrobilam.dziewczyny myjecie okna w ciazy?oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
oczekujący jak Ty wytrzymujesz? matko, dobrze, że my sami mieszkamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
Oczekujaca - ja juz okna pomylam i zmienilam firanki w zeszlym tygodniu,bo bylo w miare cieplo Co do brzusia u mnie juz tez go widac,w porownaniu z pierwsza ciaza jest duzy jak na 5m.c Mnie dzis od poludnia mdli,dawno juz nie odczuwalam mdlosci:( myslalam ze mi juz przeszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
Co do malzenstw,to dziewczynki kto sie trzubi ten sie lubi :D U nas tez znajdzie sie miejsce na klotnie,ale nie potrafimy dluzej miec "cichej mszy" w domu,przewaznie maz jako pierwszy zaczyna rozmowe,lekko mnie zaczepiajac,a dzieje sie tak gdy cos ode mnie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
Dziewczynki,a jakie wystepuja u was zaparcia? Macie raczej twarde stolce czy normalne,a co kilka dni ? Bo ja od pewnego czasu zauwazylam,ze chodze co kilka dni,a chodzilam prawie codziennie,ale nie mam twardych stolcow. A wczoraj wypilam koktajl zrobiony z roznych owocow jakie byly w domu i poszlam i na wieczor i dzis rano ;) Sorki za szczegolowy opis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
guziczek ja jutro mam zaiar umyc okno i drzwi balkonowe i namoczyc w wybielaczu firanke i uprac.a w reszcie pokojow powiedzialam mojemu ze niebede sprzatac bo ja nierobie gosci a jak tesciowa ma sobie robic goscie niech sobie posprzata w salonie.agata wytrzymuje ale ciazko jest teraz postanowilam ze nic se niebede odzywac do tesciowej.wogole wczoraj zrobila sobie gosci i oczywiscie wszystkie talerze staly czaly dzien i nawwet nieraczyla ich umyc,a ja umylam zajelo mi to godzine.szlak mnie trafia poprostu.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poczatekczerwca
Odnosnie wizyt w WC to chodze nawet kilka razy dziennie i ogromnie sie ciesze, ze nie mam z tym problemu :) Odnosnie mdlosci mimo konca 15tc nadal nie przestalam sie z nimi zmagac.. Nie ma mowy o jezdzie autobusem, a dawniej nie mialam z tym problemu.. Jadac autem tez musze zaciskac zeby, a chlopak mieszka ponad 30km ode mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczatek czerwca a kiedy ty mialas ostatni miesiaczke i na kiedy tewrmin ci wypada?dzisiaj u mnie straszny mroz jest ale ja jeszcze w lozku leze:)zaraz musze wstawac****omoc mezowi drwa przywiesc bo juz sie skonczylo .i te okna umyc i firanke ale to jak mroz zmaleje.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×