Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość twarogowa

jak brzydka dziewczyna ma znalezc milosc

Polecane posty

No to czemu nigdy w życiu nikt nie powiedział mi nic miłego? Wszyscy tylko się nabijali z mojej brzydoty, komplementu nigdy nie usłyszałam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gikoliena
Pójdziesz na studia albo do pracy to sami chłopacy bede brali od ciebie numer tel.ja nie jestem ładna,.mam szczupla bardzo buzie i długie chude nogi,a ostatnio jechałąm do pracy pociagiem i dosiad sie jakis pasazer i zaczał ze mna rozmawiac i na koncu dał mi numer kiedy wysiadałam.fajny facet.ale wstydze sie troche do niego napisac:/ moze zle robie.moze milosc mi ucieka tylnymi drzwiami tylko dlatego ze nie zrobie tego kroku bo wydaje mi sie ze jestem brzydka.ale to tylko mi sie wydaje.bo jemu sie spodobałąm.Chyba jednak mu dizisja wysle smsa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rajkoier
aaa.nie takie paszczury pewnie chodza po ulicy i mają facetów./moze komus sie podobałas z ukrycia,nigdy ci tego nie powiedzial.a moze nie slyszałaś komplementów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza sytuacja jest skrajnie inna... widzisz, ty jesteś ładna i cię podrywają nawet w miejscu publicznym, a ja od obcych słyszę że mam ohydny ryj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie widziałam nigdy nikogo na moim poziomie atrakcyjności kto by mial parę. Zresztą, rzadko widzę aż tak brzydkie osoby. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gikoliena
ale ja jestem brzydka naprawde! a ja wlasnie znam wiele nieladnych kobiet które wychodza za maz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczupla buzia i dlugie chude nogi to oznaka brzydoty? Ja mam gębę jak księzyc w pełni i dwie krótkie parówki. Nie mam doslownie zadnych zalet. No i nie jestem "nieladna" tylko okropnie, paskudnie brzydka. Takie nie znajduja facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burak10983
to lesbijką zostań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burak10983
oczywiscie że tak.w każdej lesbijskiej parze jedna dziewczyna robi za faceta.ma koszmarna gebe,chodzi ubrana jak chlioak i sie nie myje wiec jeszcze gorzej niz ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TWAROGOWA OKLAMALA!!! Kupilam wkladki podwyzszajace o 4cm wraz z wkladka na caly but. I to klamstwo jakich malo bo wcale nie dodaje 4cm tylko ze 2 maksymalnie!!! Nie dajcie sie nabrac!!! Mam buty z wysoka podeszwa (nie air maxy) i te wkladki wcale nie dodaja 4cm!!! Dla zainteresowanych mam 156cm i chcialam dobic chociaz do 1.60 a tutaj nic z tego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
burak, ale orientacji nei da sie zmienic na pstrykniecie palcami Ty up, przecież ja nic nie pisalam o tych wkladkach podwyzszajacych idioto :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burak10983
dobra.twarogowa nie odpisuj na takie głupoty.idz do psychologa on pozwili ci zaakceptowac siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakosz pasztetów
zamknij ryj twarogowa idiotko cholerna i tłumoczyco pieprzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość humaeee
taa.niski facet i olbrzymka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twarogowa - otóż ja jestem z tych do pępka i zaręczam Ci, że jeszcze półtora roku temu bardzo bym chciał taką jak Ty. Niscy mają naprawdę przewalone, więc im wszystko jedno, byle babka sympatyczna była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem pusta? Juz raz to napisalam - mna sie nigdy nikt nie interesowal. Nie mowie, ze zaden przystojniak. Tylko NIKT. Ani dwa razy nizszy, ani niewidomy, ani żul spod monopolowego ani bezdomny. NIKT :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze wiesz swoje wiec nawet nie bede z toba rozmawiac. Nawet nie patrze na wysokich przystojnych brunetow bo wiem ze nie dla psa kiełbasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upside Down Guy
Nie chodzi tutaj o brzydka ladna dziewczyne czy brzydkiego ladnego chlopaka. Prawda jest taka, ze nie mozna miec szczescia na wszystkich frontach w zyciu. Jesli na jednym jest w miare ok to wszystko sie wyrownuje. Mam 22 lata, skonczylem studia w Kanadzie, nie uwazam siebie za brzydkiego, na zycie materialne napewno nie moge narzekac i co? Ciagle pod gorke, nikogo jeszcze normalnego nie poznalem bo zawsze cos....nie ma na to definicji, zalezy od zyciowego farta i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upside Down Guy
Ktos pewnie bedzie sie czepial wiec dodam, ze nie mam nadwagi, mam 182cm wzrostu i nie mam sylwetki pudziana ale bardzo duzo uprawiam sportow i jestem napewno wysportowany. Jestem bardzo spokojny, moze az za bardzo. Lubie myslec przyszlosciowo, nie przepadam za hucznymi imprezami i klubami aczkolwiek lubie towarzystwo tylko w takim bardziej umiarkowanym gronie. Bardzo lubie podrozowac i czesto wyjezdzam! No ale lipa i tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamiluś_pupiluś
A no macie racje ... z niskimi ... Sam jestem niziutki (175) i ciężko znaleźć Kobietke... A wypadałoby by Kobieta była niższa od swojego ... Fakt nie jestem też Belmondo ... ale mentalność "NASZYCH" polek jest mocno wygórowany . Może się mylę , i chciałbym się mylić ^_^ . (25l.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×