Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość twarogowa

jak brzydka dziewczyna ma znalezc milosc

Polecane posty

Gość gość
Bo Szrek to przystojniak przy mnie i lubię jak kobieta nademną dominuje. Urody podobnej jesteśmy:-P to i wstyd mniejszy. JAK METR CZTERDZIEŚCI? piersi masz większe od głowy? Jeżeli masz 180cm. to całus od Ciebie byłby nagrodą dla mnie bo ja nie dosięgnął bym;-) No chcesz mnie czy mam sobie pójść :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twaróg nie ma piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty się nie interesuj. Do kamiennej twarogami kieruję anons:-D Ona szczera ta ja także chcę wobec niej być taki. Jak nie to chociaż kolegą chcę zostać jej. Może kiedyś mi ulegnie;-) Wszak przedmną nie ma się czego wstydzić. To ja wstydzę się jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę o nią dbać jak sama nie dba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to przepraszam. Witam koleżankę mojej wybranki. Też 180 czy mniej kompromitujących mnie wzrost?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
165, dość standardowo. Również kompromitujący? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:classic_cool: NIE! Jak moglaś tak pomyśleć?:-D Chociaż Ty i tak wolisz tych z 180 cm.:-P Gdzie Twarogami karmiona? Pisz szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 175. to tez raczej niewiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż, zabrzmiałeś jakbyś miał ledwo ponad metr ;) ja już męża mam, więc nie szukam już wysokich przystojniaków ;) Twarożek chyba już śpi, zmęczona odpisywaniem na prowokacje 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
175 to juz przyzwoicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
👄 szkoda. Ale ma pierwszy sukces! To ona dała kosza facetowi, więc nie jest taką desperatką jak się mieni;-) A taki przy nadziei byłem. Niech jej się dobre anioły przyśnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trać nadziei, może jutro się odezwie jak zobaczy jakiego fajnego faceta przegapiła ;)? Ja też już mykam, dobranoc 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnego... :classic_cool: to brzmi dumnie. Ty fniejsza i na duchu potrafisz podczymać! Dzieki👄 Łakomczuch twarogowy;-) Dobranoc. :-)Fajny jestem,:-) na, na, na...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale byk!!!! Ale to nie mój bo ja przecież fajny jestem:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobnoż wszystko jest możliwe , więc wychodzi na to , że i brzydkie dziewczyny mają szansę . Tylko że takie pitolenie można sobie w tyłek wsadzić. Brzydkie lub grube lub tzw nieciekawe i szare dziewczyny mają nikłe szanse na cokolwiek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, nie ma co się łudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale gdy to dostaną to szanują i są wspaniałymi konpankami w życiu i związkach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marna pociecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marna jak ktoś chce zostać gwiazdą p***o, a tu problem z urodą. Poza tym jest ok. Dwie ręce, dwie nogi, jedna głowa, serce, pipka... Lepiej nie dostrzegać dobrodziejstwa natury i narzekać na to co i tak się już nie zmieni. Charakter natomiast, zawsze możemy zmienić tak jak wygląd zewnętrzny maksymalnie maskując niedoskonałości. Reszta tylko do zaakceptowania:-D Bierz mnie bo ja Ciebie wezmę siłą;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehh latwo mówić. Ja akurat rozumiem autorke bo jestem w tej samej sytuacji, tego nie da się zaakceptować 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_anka
dokładnie stylistka tu nic nie pomoże gościu ile masz la?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24, także nadzieja gaśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_anka
ja mam podobnie 23:o nigdy nikogo nie miałaś? co jest w Tobie takiego brzydkiego? skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie jest wyjście? Akceptacja nie znaczy pokochać itp. ale trzeba z tym żyć. Ja to wiem;-) Zmieniajmy, tuszujmy to co można i żyjmy pełnią życia. Ech, młodość ma swoje wady:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzydka anka zamknij ryj bo ci strzele zaraz w pysk zebys ochponela troche ty tlumoczyco cholerna pieprzona. tobie i tej twarogowej z*****ej nalezy pysk pod kran wsadzic zeby oprzytomnialy i nie szczekaly ciagle jak jakies kundle. brudasice tylko siedza i gdacza na prawo i lewo. dostaly juz tyle propozycji pomocy i rad ale tepaczki siedza i dalej szczekaja wariatki cholerne. widac ze kretynkom sie to podoba wiec niech s********ja prostaczki prymitywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sie dobraly dwie kwoki jedna 187 wzrostu i wyglada jak tyczka. druga 154 i gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdenaprawde brzydka laska
Smakosz pasztetów morda w kubeł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×