Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość twarogowa

jak brzydka dziewczyna ma znalezc milosc

Polecane posty

Gość gość
Przecież chciałem Tobie zaoferować... To miało na celu pokazanie iż warto ogłaszać swoje zachcianki, anonse bo warto. Tylko ten mail mi nie wyszedł:-( Temat trwa dalej, a Ty dostaniesz, a właściwie już Tobie napisano kilka dobrych rad:-) Twarożek, nie gniewaj się tylko ciesz się szczęściem innych:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli wyszlo na to ze nie warto, a przynajmniej nie ma sensu. Moim zdaniem zadna rada nie byla dobra, no moze oprocz tej o przygarnieciu gromadki kotow ;) I tak, ciesze sie szczesciem innych bo tylko to mi pozostalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pitolisz jak zgorzkniała stara panna. Pisałem, że mam kolegę, a Ty że nie warto:-P Wyluzuj mała:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście widzę trzy dobre rady. Ale każdemu łatwo mówić. Rozumiem Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.Nigdy nie mow facetowi o swoich kompleksach czy wadach , bo on ich nie dostrzega dopóki ty sama mu o tym nie powiesz . mowilam !?Być może Twoje rysy wcale nie bylyy uznane za meskie , ale skoro sama o ty krzysczysz ? Ucz się na ledach dziewczyno ! Tak na szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ta rada jest do niczego, bo moje wady widac na pierwszy rzut oka, wiec nie ma sensu udawac ze ich nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_anka
siema twarogowa widzę że temat się ładnie rozwinął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_anka
wiem sama musiałaś odpierać ataki trolli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciezko bylo :P Chyba pozostalo tylko ich ignorowac, bo wciaz powtarzaja te same badziewne teksty o kielbasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_anka
smakosz pasztetów ma chyba świra na punkcie kiełbasy salcesonu i twarogu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama rozwalasz bo zbaczasz z tematu -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_anka
jakaś dziewczyna w innym wątku skarży się że jest przeciętna co ja bym dała żeby być przeciętną:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_anka
uprawiasz jakieś sporty? z Twoim wzrostem może koszykówka, siatkówka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_anka
jeszcze chciałam dodać, że podobne jesteśmy:P(no może oprolcz wzrostu):D ze mnie też się w szkole śmiali na tych imprezach co byłam też nie miałam powodzenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tak samo, bo to jest po prostu "przypadlosc" niezbyt atrakcyjnych dziewczyn. Ja juz sie do tego przyzwyczailam i nie ludze sie ze bede normalna i szczesliwa, ale dalej czesto mi smutno z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_anka
mi ostatnio właśnie zrobiło się smutniej wszystkie ładne koleżanki kogoś mają tylko ja sama:( myślałam, że na studiach coś się zmieni a tu klops...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie tak samo, nawet przecietne kolezanki maja jakies powodzenie a ja sama :o I juz nawet nie ludze sie ze na studiach sie cos zmieni, choc kilka lat temu mialam taka nadzieje. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_anka
może Tobie się poszczęści:) znajdż sobie paczkę znajomych na studiach i z nimi wychodź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sadze, to nie jest tak ze zyje na pustyni i nie bylo nikogo kto by mogl sie mna zainteresowac :P Co do tej paczki to pewnie tez nie wypali, bo raczej nie umiem nawiazywac kontaktow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki typowy kujon nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_anka
może czas byś na studiach zaczeła nowe życie piszę z doświadczenia nie zmarnuj tego okresu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i pasztet w dodatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gowno prawda z tymi studiami. szczeniaki na studiach zachowuja sie identycznie jak w gimnazjum czy liceum. jak ktos odstaje od reszty to zaczyna sie wysmiewanie i szydzenie. wiec nie wmawiajcie jej ze na studiach sie wszystko zmieni, pozna wspanialych ludzi i tego typu p*****ly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×