Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość twarogowa

jak brzydka dziewczyna ma znalezc milosc

Polecane posty

Nie wydaje mi sie, zreszta mi nie grozi zeby ktos sie mna zainteresowal to nie bede sobie tym glowy lamac. Upside Down Guy, na pewno szczescie ma duzy wplyw ale sam powiedz, ladna ma wieksze szanse i tyle. Do niej podejdzie mnostwo facetow i w koncu jakiegos wybierze, a ta brzydka to moze liczyc tylko na slepego (i takiego co ma zaburzony zmysl dotyku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upside Down Guy
I jescze kwestia wygladu...nie koniecznie szukam miss swiata, bardziej dziewczyny ktora tez lubi sporty, zadbana z dosyc wysoka higiena bo na to bardzo zawracm uwage. No ale coz maybe in another life.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upside Down Guy
Jest duzo ladnych ktore maja np spore kompleksy i panicznie sie boja facetow. Takie normalne sa dosyc otwarte w sobie i nie wstydza sie niczego. Latwiej facetom nawiazac z nimi kontakt. Mam ladna siostre ktora jest taka cicha i spokojna i praktycznie zero facetow a naprawde ladna jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli ja jestem pustak to ty jestes bezdennie glupi. Jestem fatalna kandydatka, miedzy innymi dlatego ze unikam sportu jak ognia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upside Down Guy
I tak dziwnie pisze twarogowa troche agresywnie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalioi
twarogowa ale ty sama uciekasz od chłopaków bo zawsze znajdziesz jakis powód zeby sie tyko z nikim nie zwiazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agresywnie? Moze tylko wtedy jak piaty raz czytam o tych wkladkach podwyzszajacych i air maxach :P To ze mna nikt sie nie chce zwiazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twarogowa a dlaczego uwazasz sie za brzydka?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szmurka1993
Oh.O tak.175 to ideał dla mnie..przy moich 159 cm nikt nie musiałby sie niesamowicie schylać zeby mnie pocałować,16 cm różnicy to swietna różnica,siegałabym takiemu chłopakowi do ust mniej wiecej,własnie takiego faceta szukam (170-176 cm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upside Down Guy
A tam niskie dziewczyny sa fajne. Wieku temu mialem taka ktora ledwo 150cm miala i bylo ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwazam sie za brzydka bo jestem brzydka, nawet wszyscy mi to mowia, wiec to nie jest jakis moj wymysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaGość
weż że email od tego gostka 175 cm.tez jest samotny, i nie duzo nizszy od cb 4 centymetry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma się co oszukiwać, apetyt rośnie w miarę jedzenia. Jak ktoś twierdzi, że NIKT go nie chce, to moze sobie myśleć, że weźmie brzydala. Ale jak się brzydal zainteresuje, to znaczy, że już KTOŚ chce, a skoro chce brzydal to może będzie chciał przystojniak, tylko trzeba poczekać. I tak wymagania idą w górę. Z resztą Twarogowa nie masz się co obrażać. Sam wielokrotnie pisałem na tym forum, że taki niski jak ja to przecież wziąłby KAŻDĄ. I serio tak myślałem. Ale jak tylko się okazało, że jest mną zainteresowana ładna pani to zapatrywania zmieniły się o 180 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upside Down Guy
Jakas za duzo obsesje macie na punkcie wzrostu. Ja mam 182cm i czy dziewczyna ma 150 czy 170 nie ma zadnej roznicy. Bez przesady przeciez to drobiazg ktor w ogole przywiazuje wage do takich rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlypchłap
dziewczyny do 163 cm to szkarady.oraz takie powyżej 173.Do jednych trzeba sie schylać,wysokie nie sa kobiece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie macie przyklad, to nie jest moja babska obsesja tylko ciagle slysze, ze z moim wzrostem wygladam niekobieco, jak zyrafa, ostatnio nawet king-kong

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upside Down Guy
to jest w glowach kolezanko. No ale cozzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szmurka1993
nie słyszałam jeszcze żeby kiedykolwkiek niski wzrost,krotkie nogi dzialały na męzczyzn natomiast długie nogi,wysokie kobiety tak.dlatego jestem sama.mam trzy przyjaciolki.jedna troszke wyzsza,dwie pozostałę ponad 175 cm, wszystkie znalazł chłopaków,najwyzsza Kaska nawet nie moze wytrzymac z jednym dłuzej niz miesiac bo ma w czym wybierac i co chwile zmienia.A twarogowa sie martwi ze ma 180 cm/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jako wysoki gostek koł.186 cm lubie niższe dziewczyny,nie tezkie zeby trzeba bylo sie do nich schylać o czym już była mowa,ale takie 164-167 idealnie.nie wysokie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale największym problemem Twarogowej nie wzrost,tylko gęba.a to mozna zmienic przecież:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
operacja nosa czy cos makijaz fryzura.mozna nawet peruke kupic jesli masz malo włosów/moja kumplela ma takie blond loki napuszone ale to jest peruka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×