Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość twarogowa

jak brzydka dziewczyna ma znalezc milosc

Polecane posty

Gość naprawde brzydka laska
Biedne jesteście, że tak odpisujecie tym analfabetom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_anka
a co robić? trzeba walczyć o swoją godność piszą że się nie myjemy i ważymy po 100 kilo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mów za siebie brzydka naprawdę brzydka. Rysów twarzy się nie da zmienić, no tak... Myślałyście o zakonie? Może kupcie sobie jakiegoś zwierzaka na stare lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_anka
naprawdę brzydka laska to Ty pisałaś w usuniętym wątku, że masz tyle lat co ja? już się pogodziłaś z samotnością? skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde brzydka laska - no ale co począć, skoro nam tu wmawiaja ze tylko siedzimy na fotelu i obzeramy sie kielbasa? Zakon w moim przypadku odpada, jestem niewierzaca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_anka
nie jestem religijna w dodatku libido mam wysokie co mnie dobija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakosz pasztetów
Ta brzydka_anka to widac od razu ze zakompleksiony paszczur j****y i jeszcze chce zeby ja blagal na kolanach o związek jakis przystojny facet rodem z filmow:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_anka
gdzie pisałam o jakiś przystojniakach?!? chciałabym żeby tylko był w miarę inteligentny nie taki jak ty:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauren93
Smakosz, chcesz pomóc czy dobić? Jeśli pomóc to napisz coś sensownego, jeśli dobić to w*********j 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w wielkiej brytani mozna przeprowadzic operacje wmniejszenia wzrostu ale ucinaja 2 cm z kosci w okolicach łydki oraz 2 z kosci udowej.wiec juz mialabys 176 cm,tylko jeszcze krotsze nogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xPaTeRx
twarogowa jest prosty sposob nie trzeba chodzi na zadne operacje 1. kupujesz na allegro wkladki podwyzszajace 4cm za 50zł 2. idziesz do firmowego sklepu nike i kupujesz buty Air Force lub Air Max ktore daja kolejne 4cm i ze wzrostu 180 masz juz prawie 190

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahah to samo już trzeci raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xPaTeRx
jeszcze mozna wlosy dac na zel i 190+ jak nic podsumowujac to bedzie tak: wkladki podwyzszajce 4cm buty air force albo air max 4cm wlosy na zel 2-3cm to 10-11cm jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiesz ze ona tego nie chce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat z tym sie nie zgodze.moi znajomi para sa takiego samoego wzrostu a do tego ona ma irokeza kilka cm.i kiedy ktos o nich powiedział że dziewczyna jest nizsza pewnie od niego bo wysoką ma fryzurę.a tak naprawde bez te fryzury byli rowni.wiec włosy nie maja nic do rzeczy,wazne gdzie konczy sie czubek głowy,a przedwszystkim na jajkiej wysokosci sa oczy,usta.fryzura cie nie podwyzszy,bo ludzie sobie mysla: pewnie uwaza ze jest niska i sobie postawi włosy,ale nie wygladzasz wtedy na wyzsza.bo to nie twoje ciało,tylko jakby ozdoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martini876
No0 właśnie ja też jestem wysoką i mam irokeza bo bez niego czuje sie taka jakas sama w sobie wysoka.a tak to mysle.o jak fajnie ze nad moja glowa cos jeszcze jest,że czubek głowy nie konczy sie tak wysoko,tylko fryzura:) ps.Ale ona chce sie zniżyć! a nie podwyzyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romanicoe
a w jaki sposob twarogowa zaspakaajsz potrzeby seksualne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno nie z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twarogowa raczej nie ma zadnych potrzeb seksualnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romanicoe
wczoraj pisałam.piosenkarka Patti smith od zawsze była koszmarna z urody chociaz troche nisza od cb (173) ale miała facetów na peczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W klasztorze brzydule :D nie śmieję się, ale czego wy chcecie jedna z drugą... Brzydkie rysy twarzy, włosy w kitkę, skromniutkie, nigdy w sukience / spódniczce, to kto ma was chcieć? Inteligentne to takie a tu nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_anka
ja włosów w kitkę nie noszę mam długie spódnice i sukienki noszę i co? i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie wydaje ze wygladam gorzej od tej Patti, wiec... Ja tez nie nosze wlosow w kitke, a co do tych spodniczek to nie nosze wedle zasady ze wady sie ukrywa, a nogi mam brzydkie. Wad sie nie eksponuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_anka
no właśnie jak ta Patti jest "koszmarnie brzydka" to ja powinnam się rzucić z mostu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma takichsz
haha,przesadacie.same tak o sobie myslicie.gdyby naprawde tak wygladalscie jak piszecie to bym wzial was za jakies mitomanki,nacpane debilki albo dziwakow z kosmosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nikt nic nie zrozumial z twojej "wypowiedzi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma takichsz
mądrzy zrozumieli albo jestescie zupelnie kim innym ale pierd*licie głupoty ablo jestescie naje*ane i piszecie że z waszymi twarzami taka tragedia albo poprostu jestescie ufoludkami bo az takich brzydkich ludzi za jakich sie macie nie ma na swiecie prosze was:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×