Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość twarogowa

jak brzydka dziewczyna ma znalezc milosc

Polecane posty

Gość Smakosz Pasztetów
twarogowa jak ty sobie wyobrazasz znalezienie chlopaka skoro masz ponoc 180cm wzrostu (w butach pewnie z 183) skoro teraz wiekszosc facetow po szkolach srednich to smarkacze niezbyt wysocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakosz pasztetów
z nieudolnym podszywem rozmawiacie drogie panie. Ja - prawdziwy smakosz pasztetów przestałem się udzielać gdzieś w okolicach czwartej strony tematu. I ani razu nie użyłem wulgaryzmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doopencja
Twarogowa stwierdza fakt. Brzydkiej, ba nawet często tej przeciętnej kijem nie tkniecie. A Ty jesteś taki chojrak, zalecasz się do niej, a gdyby na spotkaniu ,,na żywo" jej twarz Ci wyraźnie nie przypasowała (o ciele już wiemy, że ma szczupłe i zgrabne) to pewnie byś w popłochu szukał pretekstu żeby jak najszybciej zakończyć spotkanie i wiał w podskokach, byle jak najdalej. No chyba, że poziom desperacji pozwala na manewr ,,flaga na łeb i za ojczyznę". Twarogowa, nie obraź się, nie chciałam Cię urazić, nie wiem jak wygląda Twoja twarz, chciałam tylko zobrazować hipokryzję tego pana i wielu innych panów jakże chętnych umawiać się z ,,pasztetami" - do momentu aż faktycznie się z nimi nie umówią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam, moj wzrost to tylko jedna z wad, i tak bym nie znalazla. No i przepraszam cie oryginale smakosza za niesluszne oskarzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakosz pasztetów
gdybym sie umowil z laska nie wiedzac do konca jak wyglada i okazalby sie brzydka to na pewno nie powiedzialbym jej tego wprost i nie szukalbym wymowki zeby jak najszybciej sie oddalic bo wiedzialbym jakby sie po takim czyms czula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doopencja
Bardzo ładnie z Twojej strony. Nie zmienia to faktu, że brzydka dziewczyna szanse na związek ma marne, by nie powiedzieć zerowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakosz pasztetów
sory doopencja ale czy to nie ty przypadkiem pisalas ze masa facetow sie do ciebie zaleca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakosz pasztetów
to ja - smakosz pasztetów. Jedyny i prawdziwy. Kulturalny i dowcipny. Zdesperowany. Piszący w temacie od strony pierwszej do czwartej. Ten z Dolnośląskiego. W związku z szarganiem mojego nicka przez kafeteryjnych trolli oświadczam, że jest to mój ostatni wpis w tym temacie, a wszystkie inne są wrednymi podszywami. Dziękuję, miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakosz pasztetów
sory doopencja ale czy to nie ty przypadkiem pisalas ze masa facetow sie do ciebie zaleca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakosz pasztetów
sory doopencja ale czy to nie ty przypadkiem pisalas ze masa facetow sie do ciebie zaleca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakosz pasztetów
sory doopencja ale czy to nie ty przypadkiem pisalas ze masa facetow sie do ciebie zaleca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakosz kiełbas
sory ale to nie ty doopencja przypadkiem pisalas ze masa facetow cie adoruje i sie z toba umawia? Wiec jak mozesz "udzielac rad" twarogowej skoro nie wiesz jak to jest byc brzydka i miec przej****e?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xPaTeRx
doopencja sory ale to przypadkiem nie ty pisalas kilka stron wczesniej ze masz mnostwo adoratorow i jestes ladna? bo jesli tak to nie masz prawa udzielac rad autorce tematu ktora ponoc jest brzydka jak noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_anka
widzialam dzisiaj na ulicy fajnego chlopaka ale balam sie na niego dluzej spojrzec nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_anka
widzę że btrzydkie dziewczyny nawer na kaffe wzbudzają agresję u internetowych trolli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doopencja
Pisałam, że cieszę się umiarkowanym zainteresowaniem. Gdybym była przewrażliwoną na punkcie swojej atrakcyjności seksualnej panną pewnie żaliłabym się, że to zainteresowanie facetów na dziś dzień jest raczej mizerne. O żadnej zgrai napalonych adoratorów czatujących pod oknem mojego pokoju nie ma mowy. :) Staram się pisać odwołując do obiektywnych faktów i swojego życia, tak żeby dowieść tego jak jest w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wcale nie patrze na facetow, staram sie ich ignorowac zeby mnie tak nie bolalo to ze zaden mnie nie zechce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jeśli serio serio jestes brzydka to tak może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twarogowa, kiedy do ciebie dotrze że to nie wygląd jest problemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja cie twarogowa rozumiem. z tym ze jestem starsza, mam 27 lat, i tez nikt mnie nie chce. jestem przecietna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tym umawianiem sie z brzydkimi to sie zgodze. umowilam sie z kolesiem z internetu, super sie gadalo, sraty taty. a jak sie spotkalismy, to widzialam jak mina mu rzednie na moj widok. i powiedzial mi wprost ze nie jestem w jego typie. i wiecej sie nie odezwa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miumiu111
Po czym poznać, że pies jest zainteresowany moim jedzeniem a nie mną ? - Po tym, że mam jedzenie. A po czym poznać, że facet jest zainteresowany moją urodą, a nie mną? - Po tym, że mam urodę. Jestem atrakcyjną dziewczyną, ale to nie przyciąga właściwych facetów. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×