Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość twarogowa

jak brzydka dziewczyna ma znalezc milosc

Polecane posty

Gość gość
własnie.nie twarz jest najważniejsza,i nie wzrost.ale wnętrze...po za tym.twarz jak u transa>? zależy kto jak patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 razy w zyciu pomylono mnie z facetem wiec chyba nie wymyslam. Od tego czasu mocno sie maluje. Mam po prostu malo dziewczece rysy twarzy, jestem bardzo podobna do brata :( bez makijazu i fryzury wygladam jak hermafrodyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HAHAHAHAHHAHA NIE GADAJ ZE POMYLONO CIE Z FACETEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusska
Lol jak mozna kobiete z facetem pomylic? pewnie stalo sie to jak bylas jeszcze mala i wtedy takie pomylki moga sie zdarzyc jak jakis stary dziad np. palnie taką głupotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze przynajmniej kogos rozbawilam :) mowie z reka na sercu ze tak bylo i nie byly to stare dziady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusska
Mozesz opowiedziec jak to sie stalo? Ja sobie tego nie wyobrazam szczerze mowiac :D bo bym chyba oczy wydrapala takiemu typkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_anka
ja jej wierzę sama mam męskie rysy twarzy w makijażu wyglądam jeszcze gorzej jak trans:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Wakacje. Ide z rodzicami do aquaparku, kasjerka pyta czy dla syna bilet ulgowy 2. Ide z tata, jego kolega nas spotyka i pyta, jak tam spacer z synem 3. Niedawno - siedze u kolezanki, przychodzi jej chlopak i z wyrzutem pyta co ona robi sam na sam z chlopakiem Musze byc piekna, nie ma co :( :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusska
hhahahhahaha nie wierze w to:D szczegolnie te pierwsze dwie sytuacje wydaja sie nieprawdopodobne. A twoi rodzice na to jakos odpowiednio nie zareagowali? tamta sprzedawczyni przeprosila? trzeba byc kretynka zeby nie poznac po ubraniu chociazby z kim ma sie do czynienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co mialabym klamac? Kasjerka przeprosila a znajomy taty szybko sie poprawil. Wiesz, moze moje ubranie nie jest super dziewczece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_anka
ja też miałam nieprzyjemne sytuacje związane z wyglądem apodobno brzydkich kobiet nie ma:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wucye
wpisz sobie Justine Frischmann .piosenkarka angielska z lat 90;swojego czasu zarosniete brwi,rotkie wlosy,179 cm ostre rysy twarzy a kazdy muzyk sie o nia bił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szampan15321
a dokuczali ci kiedys w szkole z powodu wygladu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szampan15321
a co mowili? moze powinnas wyciagnac jakies wnioski z tego i starac sie zmienic wlasnie te rzeczy o ktorych najbardziej gadali i ci dokuczali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doopencja
Twarogowa, skurcz się i wyładniej, przecież to takie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozek123456
a co bys najbardziej chciala zmienic w sobie? wzrost,wagę,nos,oczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wagi akurat nie, ale zmienilabym wzrost, dlugosc o grubosc nog, biust, oczy, nos, usta, czolo... moglabym jeszcze wymieniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinnas zmienic fryzure i styl ubierania to na pewno bedzie lepiej. wlosy krotsze a ubrania bardziej wyzywajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamOpole24
adamstrzelce@wp.pl napisz jak chcesz.ja miałem przez dwa lata dziewczyne ktora była szczupłą i wysoką fotomodelka w jakims tam lokalnym magazynie ale rozstalismy sie.mam wielu przyjaciol,gram w zespole rozrywkowym covery polskich wykonawcow.mysle ze kazdy ma szanse na poznanie innych ludzi,tylko musi w siebie uwierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xPaTeRx
hahaa:D jak wyglada obojniak?:D bo nie mam zadnego porownania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez spacji kro
krótsze włosy i wyzywajace ubrania? haha :D koniec swiata.jakie rady.i bedzie wygladała jak transesksualna prostytutka :D też mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyzywajace ciuchy kiedy nie mam NIC do pokazania? Jak wyglada obojniak? Hmm, twarzy nie wkleje, ale wyobraz sobie dziewczyne z chlopiecymi rysami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xPaTeRx
buhahahahhahaa:D lepsze chyba to niz mialaby wygladac jak jeti z wlosami do kolan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielaaaa
a skad wiecie jakby wygladala w krotkich wlosach? moze jak szczotka z mopem na koncu. na jej miejscu udalabym sie do jakiejs stylistki zeby zrobila ze mnie ladna przedstawicielke plci zenskiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×