Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość twarogowa

jak brzydka dziewczyna ma znalezc milosc

Polecane posty

Gość marta944
Ja mialam sytuacje ze chlopak po zobaczeniu mojego zdjecia przestal do mnie pisac a jak juz odpisywal to z niechecia i przewaznie jednym zdaniem:( Dla mnie to dolujace i poczulam sie beznadziejnie. Teraz sie boje nawet tworzyc profil na sympatii ze zdjeciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_anka
twarogowa nie odpowiadaj na te prymitywne zaczepki trolli ja też byłam wyśmiewana w szkole:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe temat ma 666 postów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uncroffy3
Czytalam ze wiekszosc facetow ma cos w rodzaju podswiadomego implulsu. I piszac z dziewczyna ktorej sie nie widzi od razu wyobrazaja sobie ze wyglada ona jak ideal kobiety. Potem jest zderzenie z rzeczywistoscia i nagle juz nie maja czasu na dalsza znajomosc. Gardze takimi prostakami i juz dawno przestalam sie ludzic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doopencja
Nie chcę za bardzo ,,zajeżdżać" pretensjonalnym naukowym żargonem, ale prawda jest taka, że dobór płciowy u ludzi rządzi się niemal identycznymi prawami co dobór płciowy u zwierząt (w zasadzie ludzie to takie specyficzne zwierzęta). Tu nie ma miejsca na sentymenty. Tu nie ma miejsca na gloryfikację ludzkich cech. Podobają się osobniki o odpowiednim genotypie, z cechami które podświadomie są odbierane za korzystne, umożliwiające przetrwanie. W przypadku kobiet są to cechy mające świadczyć o jej zdrowiu, płodności, tzw. silnych genach, które warto powielić. Facet patrząc na kobietę instynktownie ,,rozkodowuje" jej wygląd oceniając jej przydatność reprodukcyjną. Jeżeli kobieta nie przejdzie takiego testu wzrokowego, to praktycznie nie ma szans na jakikolwiek pozytywny odzew ze strony faceta. Ci bardziej ludzcy ewentualnie się z taką nieatrakcyjną panną zakumplują, nie zmienia to faktu, że prawdopodobieństwo że będą chcieli wejść w związek z taką panną jest bardzo niskie. Chyba że taki facet ma niskie libido, niższe niż przeciętne stężenie testosteronu we krwi, jest silnie ukierunkowany na wyższe wartości, wtedy kobieta poniżej akceptowalnego pułapu atrakcyjności może być bardziej łaskawie potraktowana; o ile oczywiście będzie dla tego faceta bardzo wartościowa jako człowiek i będzie specyficzne ,,duchowe" porozumienie. Tutaj nieco teoretyzuję na własną rękę, mam jednak nadzieję, że się nie mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nom to prawda, my paszteicary mamy przej****e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy mówią że w życiu każdego przychodzi czas na odwzajemnioną miłość:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może wygladasz jak natalia niemen albo agnieszka chylinska?obydwie wysokie i brzydkie jak noc,z pewnoscia jeszcze gorsz od ciebie.,szczegolnie aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież one wcale nie sa takie brzydkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doopencja
,,wszyscy mówią że w życiu każdego przychodzi czas na odwzajemnioną miłość" - uważasz, że to że tak mówią jest dostatecznym dowodem na to że tak jest? Kiedyś prawie wszyscy mówili, że Ziemia jest płaska i co w związku z tym? Wtedy jak tak mówili nie przypominała kształtem kuli, tylko kartkę papieru, a jak zaczęli mówić inaczej zamieniła się w kulę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez ze sie umaluj,ubierz w jakas kiecke,ładne buciki wyjdz usmiechnieta z domu,zagadaj do kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja przyjaciólka wyglada jak czarownica i jakos zyje i ma faceta ktory jest znanym muzykiem w polskim zespole rockowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahah zeby mnie pogonił? Maluje się i czeszę się codziennie, a kiecki nie ubiorę bo mam paskudne nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakim zespole?? helo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doopencja
Jak na moje oko Agnieszka Chylińska jest kobietą o przeciętnej twarzy i zgrabnej kobiecej figurze - a więc całkiem atrakcyjną. Skoro ludzie są skorzy oceniać ją jako brzydką, to tylko dowodzi temu jak zawyżone wymagania mają co do wyglądu kobiety. Owszem ciężko rysy twarzy pani Agnieszki ocenić jako klasycznie piękne, ale do brzydoty to jej mojej zdaniem raczej daleko. Fakt, że jak śpiewała wraz z O. N. A. wyglądała chłopczycowato, co czyniło ją ,,optycznie brzydszą" - bo mniej kobiecą, ale na dziś dzień wygląda całkiem nieźle. Jak na mój gust szpecą ją tatuaże, bez nich wyglądałaby lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xPaTeRx
Twarogowa po pierwsze - umyj sie - zrob paznokcie - ubierz normalnie. nie jak feministka z lat 80 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holewkamena
faceci kochaja długonogie dziewczyny w kiecce.czasem nie patrzy sie na buzie.znam takich ktorzy zwracaja uwage na biust,pupe nawet stopy czy dłonie.najwieksza czesc na nogi własnie.byle długie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no.teraz Chylinska wyglada dosyć dosyć.ale nawet rok temu w tych ulizanych granatowych włosiskach byłą paskudna.mąż tej 'czarownicy' jest gitarzysta w lady pank i jakos kocha ja,chociaz jest chuda wyzłowata dł€ga i ma gebe jak wiedzma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xPaTeRx smierdzacy trollu, myje sie dwa razy dziennie, mam zrobione paznokcie i ubieram sie w miare na czasie, ale jak juz mowilam mam ohydna morde i nic jej nie pomoze. holewkamena - fajnie fajnie, tylko ze ja nie mam dlugich nog, to nie wiem po co to piszesz, zeby mnie dobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holewkamena
jak mozesz nie miec dlugich nog jak masz 180cm???nawet jesli masz krotkie do wzrostu to i tak pewnie dlugosci kobiety okolo 174,175 wiec wyyysokiej żyrafki.znajac zycie pewnie masz za dlugie ale tylko sie tak pocieszasz.Pewnie masz w planach by je uciąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 180 cm i długość nóg 85, wiec sama oceń. I nie zamierzam ich obcinac, bo wygladalabym jak kaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xPaTeRx
twarogowa 1. kupujesz na allegro wkladki podwyzszajace 4cm 2. kupujesz buty nike air max albo nike air force ktore maja podeszwe 3-4cm 3. po polaczeniu wkladek z takimu butami masz o 8cm wiecej jak w banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holewkamena
85 do krocza?? ja pier.ja mam 72 jestem niska (158)ale nie karzeł dziecięcy wiec sobie wyobraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doopencja
Dokładnie, bardzo ważne są proporcje. Kylie Minogue ma 157 cm a jej nogi uchodzą za długie, a przecież nie ma 100 cm kończyn. :) Tak więc co komu po długich kończynach, skoro w zestawieniu z tułowiem wyglądają na krótkie, a więc nie robią odpowiedniego wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, wychodzi na to ze ja mam bardzo malo, bo jestem duzo wyzsza. xPaTeRx - s********j, tylko watek mi zasmiecasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holewkamena
przecietna długosc nog do wzrostu: 160cm - 78 cm - 81,9 cm. 165 cm - 80 cm - 84 cm. 170 cm - 83 cm - 87,15 cm. 175 cm - 85 cm - 89,25 cm czli tak jak pisałam,masz nogi na 174 cm wzrostu,a wiec długie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakosz pasztetów
ja kiedys pasztetowi jebnalem pare razy:D oczywiscie nie po ryju ale z kopa i po rekach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa widocznie krotsze od tulowia, ale dzieki za probe pocieszenia. smakosz, wiem ze ty to pater wiec spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holewkamena
170 cm wzrostu, to nogi = 78 cm (46%); 180 cm = 85 cm (47,2%); JESTEŚ KOBITO W NORMIE.dla mnie masz bardzo długie nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×