Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość twarogowa

jak brzydka dziewczyna ma znalezc milosc

Polecane posty

Gość gość
raczej jak bardzo j******a, faceci nie lubią smutnych, jęczących, użalających się nad sobą bab w dodatku całe dnie siedzisz w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śćog
Nie j**nieta tylko j******a :D Ale rzeczywiście coś w tym jest, może masz depresję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak już pisałem weź sie do roboty leniu ! jakiejkolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś leniem i tyle idz w domu posprzątaj chociarz, obiad zrób !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciuwa
zrób se dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciuwa
a zrobiłas se dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie umiesz gotować to sie pora nauczyć ! jaki z ciebie będzie miał facet pożytek jak ty nic mu nie ugotujesz !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mi telefon robi psikusy ;) Ale w czym problem? Wiem ze zadnego nie bede miala. Zreszta nie dalabym sie traktowac jak sluzaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
służąca ? ty nawet podstawowych czynności nie potrafisz zrobić prać pewnie też nie umiesz co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to ma do rzeczy? Uwazasz ze kobieta ma gotowac i prac facetowi zeby byl z niej "jakis pozytek"? Dla mnie to jest uslugiwanie i nie zamierzam tego robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smakosz Pasztetów
k***a dobry zart. z tego co tutaj przeczytalem jestes w ch*j brzydka, nic nie potrafisz zrobic, ciagle uzalasz sie nad soba i chcesz zeby inni cie pocieszali a na domiar wszystkiego masz jeszcze jakies WYMAGANIA CO DO KSIECIA Z BAJKI ktory skakalby wokol ciebie, mial kase, samochod, dom i jeszcze traktowal cie jak ksiezniczke. dobre, dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez kitu żadnego pożytku z takiej dziewczyny nie gotuje, nie pierze, pewnie pracą w przyszłości też pogardzi i będzie żerować u rodziców, masakra jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K****, wy umiecie czytac? Czy ja napisalam ze mam jakies wymagania? Nie, bo ich k***a nie mam, wiem ze cale zycie bede sama. Ja p*****le, co za debile. Napisalam tylko ze nie bede nikomu gotowac, a wy mi wciskacie ze wymagam kasiastego faceta :D debili wypraszam z watku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smakosz Pasztetów
Patrzcie tylko jak sie sadzi niczym kura na grzędzie. Wystarczy lekka krytyka i autorka tematu juz parska piana z pyska na prawo i lewo. Nie dosc ze 152cm wzrostu i gruba to jeszcze tak z*****a ze najpierw sie uzala nad soba, potem inni ja pocieszaja a ona odpisuje "to nieprawda, i tak wiem lepiej". A kiedy juz powie jej to co w koncu chce uslyszec - czyli ze jest gruba, mala i brzydka to od razu lecą z niej strony wyzwiska i wielce urazone ego. hahahha p********a hipokrytka z*****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja myślałem że temat ma tytuł "jak brzydka dziewczyna ma znalezc milosc" więc jesteś nieźle pojechana lepiej sie wybierz do psychiatry !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bransoletka taka jak z linku poniżej i wiele innych, urokliwych modeli. Podoba się Wam? Zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smakosz Pasztetów
Nie wiem jak moglbym wytrzymać z taką wiecznie zrzędzącą i jęczącą kwoką która tylko siedzi na fotelu jak na jakiejś grzędzie i gdacze na prawo i lewo. A jak już wstaje z tego fotela to tylko po to żeby napchać się kiełbasą i twarogiem.I jeszcze by chciała żeby na około tej grzędy siedzieli inni ludzie i ją pocieszali, a ona mogła im ciągle odpowiadać że i tak wie lepiej i że jest brzydka. A jeśli ktoś ma zamiar się z nią spotkać to oczywiście odmawia, bo się boi. Nic dziwnego ze jest sama. W sumie co ona sobie wyobraza? Ze bedzie siedziala 24/h nie robiąc absolutnie NIC i książe z bajki zapuka do jej drzwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smakosz pasztetow, umiesz czytac czy nawet podstawowki nie skonczyles? 3 razy pisalam ze mam 180 cm wzrostu i waze ok 56 kg, wiec nie jestem gruba i mala. A reszty nie skomentuje, pogadamy jak nauczysz sie czytac ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smakosz Pasztetów
Patrzcie tylko. Teraz ego jej się podłechtało i zaczyna pisać o tym jaka to ona jest piękna i w ogóle. Brak mi na nią słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest wlasnie taki typ ze chce aby sie nad nia uzalac i bedzie pisac ze jest brzydka. A jak ktos jej juz napisze "jestes brzydka" to wtedy wielkie oburzenie i teksty "SPOJRZ NA SIEBIE" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twarogowa mamy ciebie dosyć odejdz stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doopencja
Smakoszu, spuść z tonu. Twarogowa zawsze pisała że jest wysoka i szczupła i nawet wkleiła tu fotkę swojej sylwetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha ja piekna? Widze ze tu NIKT nie umie czytac. I bardzo dobrze ze cie odrzucilam (swoja droga, jak to jest byc odrzuconym przez takiego paszteta? :D) bo glupi jestes jak but.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smakosz Pasztetów
Ona sie zachowuje jak prawdziwy obojniak. Ciagle marudzi i chce zeby ja pocieszac a sama nie robi nic zeby to zmienic. Moglaby sie ogarnac chociaz a nie chodzi cala zapuszczona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×