Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość twarogowa

jak brzydka dziewczyna ma znalezc milosc

Polecane posty

może spróbuj wychodzić gdzieś do ludzi, chociażby zwykła dyskoteka. zrób makijaż, załóż ladną bluzke i spódniczke, na pewnno kogoś poznasz lub chociaż podniesiesz swoją samoocenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może znajdzie się jakiś zdesperowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baska, myslisz ze nie probowalam? nawet kilka razy tak zrobilam i nie raz zostalam w twarz wysmiana... a moja kolezanka blagala swoich kolegow zeby ze mna zatanczyli (oczywiscie bez mojej wiedzy) i zaden sie nie zgodzil... a co do spodniczek to juz mowilam ze przy moich nogach to samoboj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twarogowa nie wierze ze jestes az taka szkaradna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem w jakim towarzystwie się obracasz...jeśli nie lubisz kiecek, to może wybierzesz jakieś ładne szorty? nogi masz ccałkiem niezłe, figurę również. o twarzy się nie wypowiadam bo nie widziałam. o ile nie masz jakiś dużych deformacji (chociaż i takie dziewczyny mają szanse) gwarantuję, że znajdziesz faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak bylam mala to mama wieszala mi kielbase na szyi ,żeby chociaż psy się ze mna bawily ... ot smutny mój los .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może spróbuj z ta kielbasa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro nigdy nikt sie mna nie zainteresowal to chyba oczywiste ze jestem tak szkaradna. Szorty odpadaja bo nie chce odslaniac nog, na zdjeciu jeszcze w miare wyszly, w rzeczywistosci wygladaja gorzej. Moze prostackie towarzystwo ale przynajmniej mnie nie oklamuja i nie daja zludnej nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwierz, że znam mase "szkaradnych" dziewczyn, które mają chlopaków i na powodzenie nie narzekają. a wiesz dlaczego? bo są zawsze wesołe, uśmiechnięte i pozytywnie nastawione do życia. po prostu nie przestawaj o siebie dbać i zacznij się UŚMIECHAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź ze się w garść dziewczyno , kompleksy sa domena niedojrzałych nastolatek , bądź kobieta swiadoma swojej wartości , jeśli bez tapety nie możesz wyjść , to jak spiewala Sipinska " buty na nogi , makijaż na twarz " i smigaj , bo zmarnujesz cale zycie tak jak ja na odchudzaniu . To jest Twoje zycie , tu i teraz , nie spieprz go !!! Uroda wyplywa z serca i duszy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma brzytkich kobiet tylko wina czasem brak Zawsze wpadaj na impreze gdy wszyscy są już dobrze wcieci i bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to polecam jakieś dobre książki o pozytywnym myśleniu, może brzmi banalnie, ale jest naukowo udowodnione, że to o czym myślimy i na czym się skupiamy pojawia się w naszym zyciu. od dzisiajj codziennie mówisz do lustra: jestem piękna. i nie przestawaj nawet jesli na początku w to nie wierzysz. z czasem zmienisz swoje nastawienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpros sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalam kiedyś chłopaka ,który był tak brzydki ze ...az piękny w tej swojej brzydocie , pokochałam go , niech Ci to da do myslenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wmówic można sobie wszystko gorzej jak przyjdzie rozczarowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Towarożek jak masz180 wzrostu to ja Cię chcę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok , z ta kielbasa to nie najlepszy pomysl , ale przeczytalas wpis z 22 .50 ? Czy taj go codziennie po przebudzeniu az zrozumiesz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydka ona ...brzydki on ... a taka piekna milosc ? I co nikt nie pokocha ? jetes pewna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twarożek to pozostałość po ufo, a cała reszta jest zmutowana. No chce Cię i co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok , to oznacza ze szukasz ksiecia z bajki. W taki razie nie miej pretensji do przystojniaczków ze Cie nie chcą ,skoro Ty tez chcesz ksiecia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to świetnie. Twoje "wady" można bez problemu zatuszować makijażem. gorzej jakbyś miała wielki nochal (jak ja), strasznie krzywe zęby albo trądzik byłoby gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty brzydka on brzydki a zastanawialiscie sie kiedys jak bedą wygladać wasze dzieci te to bedą mialy dopiero w życiu przechlapane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty szukasz ksiecia , a oni szukają swojej księżniczki , czy to jest sparwiedliwe , mysle ze wtym wypadku TAK !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×