Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość twarogowa

jak brzydka dziewczyna ma znalezc milosc

Polecane posty

Gość brzydka_anka
sam spier.dalaj z tego topicu jak ci się nie podoba po co tu siedzisz jak masz takie ciekawe życie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twarogowa ma 179 geniuszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_anka
w dodatku jestem szczupła i mam 163 analfabeto:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby tak Twarogami karmiona mi powiedziała morda w kubeł. Tak władczo i wyniośle;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twarogowa to miękka cipka, nie liczyłabym na to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzydka_anka Nikogo nie miałam, nikt nigdy nie zwracał na mnie uwagi. Najgorszą mam twarz, chociaż figura też pozostawia wiele do życzenia. Jestem z Wawy, a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_anka
lubelskie mam tak samo to znaczy brzydką twarz:o już się pogodziłaś z samotnością? bo ja mam teraz doła:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pipka musi być miękka i soczysta:-D Ale, także chciałbym sobie na nią zasłużyć u Twarogami karmionej. Ja mam powody, aby się jej wstydzić, aby drżeć, aby nie zechciała mnie na kopach wygonić.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pogodziłam się i nie wiem czy to kiedykolwiek nastąpi. Także mam przez to często doła. Teraz też. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_anka
trzeba zorganizować zjazd pasztetów i jakoś się wesprzeć:) studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bojewckza
zorganizujmy zjazd dziewczyn mniej atrakcyjnych,.poichodzimy po skepach,pojdziemy rezem na jakas impreze.moze poznamy kogos.razem lepiej:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdenaprawde brzydka laska
Ależ się na nią uwziąłeś :D PS. Też się piszę na zlot ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_anka
wystraszymy wszystkich facetów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież nic jej nie ubędzie, a zyskać możemy we dwoje:-) Ale ok. nie na jej to odpuszczam jej teraz miłe straszydła;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bojewckza
z cala pewnoscia nie jestesmy takie obrzydliwe jak o sobie myslimy/.to tak samo jak z anoreksja: nie zna swiat przypadkopw kiedy kobiieta z nadwaga zapadała by na te chorobe.zawsze zgrabne lub szczuple laski maja fiola i wydaje im sie ze sa za grube dlatego chudna do kosciotrupstwa,bo nie mialy z czego:/moznaby było taki wyjazd zorganizowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdenaprawde brzydka laska
No to jak wytłumaczysz to że inni się z nas śmieją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakosz pasztetów
jakbys tak twarogowa sie do mnie odezwala w cztery oczy "morda w kubel" to nie minela by sekunda i juz bys strzala w ryj dostala hahahhahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdenaprawde brzydka laska
Ale to mowilam ja :classic_cool: Morda w kubeł :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-Dzamknął się! Poskutkowało;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_anka
już Cię pytałam naprawdę brzydka laska, ale jeszcze raz zapytam skąd jesteś? to Ty pisałaś w usuniętym topicu, że masz tyle lat co ja i nigdy nikogo nie miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co tak wszystkie gościówy pytasz się skąd pochodzą? Szukasz lesbijki ze swojej okolicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzydka anka po co pytasz skad sa jak i tak sie z nimi nie spotkasz bo z domu boisz sie wyjsc przez swoja brzydote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszą mnie gadki w stylu - wyjdź do ludzi. Jeśli masz z kim iść, chociażby z koleżanką to już połowa sukcesu, ale jak nawet tej jednej jedynej koleżanki się nie ma? Ja kiedyś poszłam, sama. I nie raz. Chodziłam i do klubów i dyskotek. Z każdego tego wypadu wracałam chora i beczałam następny miesiąc dzień w dzień bo albo za plecami słyszałam kpiny na swój temat albo po prostu ktoś do mnie podchodził i "prosił" abym sobie poszła bo nie życzą sobie takiego brzydala. Szczytem wszystkiego był facet który raz do mnie się dosiadł, wyciągnął z portfela 200zł i powiedział, że to za to abym sobie poszła i już nigdy tu nie wracała bo jak patrza na mnie z kumplami to im się rzygać chce. Przepraszam bardzo ale człowiek normalny masochistą nie jest, tym bardziej samotny, przez całe lata wyszydzany. Łatwo jest doradzać komuś kto tego nie przeżył na własnej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę w tym prawdy jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Z każdego tego wypadu wracałam chora i beczałam następny miesiąc dzień w dzień bo albo za plecami słyszałam kpiny na swój temat albo po prostu ktoś do mnie podchodził i "prosił" abym sobie poszła bo nie życzą sobie takiego brzydala. Szczytem wszystkiego był facet który raz do mnie się dosiadł, wyciągnął z portfela 200zł i powiedział, że to za to abym sobie poszła i już nigdy tu nie wracała bo jak patrza na mnie z kumplami to im się rzygać chce. " to klamstwo na 200%. Nigdy nie uwierze ze ktos by tak zrobil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nom, trochę przesadziłaś, jakbyś powiedziała 5 zł to może byśmy się nabrali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No więc jak znaleźć kogoś, kogokolwiek kto by nas zaakceptował? Czy to moja wina, że jestem jaka jestem? Nie urodziłam się z takim wyglądem na złość sobie, to coś całkowicie niezależnego ode mnie. Więc dlaczego na podstawie tego jestem oceniana, krytykowana, wyśmiewana? To po prostu boli. I to jak cholera bo jestem dobrym człowiekiem i tak po prostu nie zasłużyłam sobie na traktowanie jako ktoś gorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety to nie jest zmyślone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×