Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość twarogowa

jak brzydka dziewczyna ma znalezc milosc

Polecane posty

Postanowiłam się zalogować w końcu. Nie mam zamiaru nikogo na siłę przekonywać i zapewniać co w moim życiu było. Ja to przeżyłam, opisałam. I to tak naprawdę nic nieznaczący ułamek przykrości i złośliwości które w życiu doświadczyłam. Niestety jestem przypadkiem beznadziejnym, chyba tylko szereg operacji plastycznych coś by zmienił ale że zarabiam najniższą krajową to mogę sobie pomarzyć o normalnym życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A żebyś wiedział że stylistka , bo skoczyłam filologię polską , więc potrafię poznać po stylu pisania. Które bajerowałeś? To mnie mało interesuje . Już niech ujawnią to te bajerowane, a nie ja. Sex to nie wszystko. Myślisz , że jak któraś jest brzydka to od razu pójdzie z tobą do łóżka? Nie ma takich głupich. Dziewczyny nie dajcie się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nauka języka i daj dyla z tąd. Karmiona twarogami???:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stąd:-P;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj nie wiedziałem. To nie nago. Ale razem:-)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xPaTeRx
"karmiona twarogami" takie pseudo od razu kojarzy sie z gruba baba siedzaca caly czas na fotelu i wpierdalajaca twarog z kielbasa i pasztetowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Polski rodem, ale tu nie o odległość chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jemu to 👄 ślesz Lubisz ostrych;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej 1, nie przypominam zadnego owada. Predzej malpe :P Sle mu buziaczki, bo moze to go powstrzyma przed kolejna gadka o fotelu, kielbasie i krotkich paznokciach. Ogolnie nieprzepadam za niewychowanymi brutalami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tu juz troche ciezej - moim zdaniem ona wyglada groteskowo, no i jest chyba 3 razy starsza ode mnie. No ale na pewno ma lepsze cycki niz ja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla Ciebie mogę być wychowanym brutalem:-D To jak, chcę Ciebie to jestem nienormalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xPaTeRx
ten ktoremu sie pdooba twarogowa musi byc chyba najwiekszym nieudacznikiem. pewnie 154cm wzrostu gruby w okularach i niewychodzacy z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xPaTeRx
ahhahahahahahahahha twarogowa. faceta z 154cm wzrostu to ty bys przeciez mogla wziac na barana i zasuwac do okola stolu jak kon albo osioł. ihhhaaaa!! patataj! ihhhaaa! patatataj!!! dobry konik prrrrr! hahahhahahahahahhahaahahhaha:D dobra para by z was byla. twarogowa 187cm a jej facet 154cm:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xPaTeRx
tak tak twarogowa:D lepiej kup sobie jeszcze wysokie buty bo za niska jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twarogowa jestem tutaj nie po to, aby Tobie ubliżać. Ja jasno i klarownie określiłem się, a Ty nie powiesz mi konkretnie, że za mały jestem lub, iż Ty aż tak nie jesteś zdesperowana. Już pisałem, dlaczego. Ale może faktycznie to jest nienormalne tak jak laski mające niższych facetów:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za niska? Chcesz zebym miala te 187 i wozic ciebie (154 cm knypka) wokol stolu? Romantyczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile masz wzrostu adoratorze twarogowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twarogowa jestem tutaj nie po to, aby Tobie ubliżać. Ja jasno i klarownie określiłem się, a Ty nie powiesz mi konkretnie, że za mały jestem lub, iż Ty aż tak nie jesteś zdesperowana. Już pisałem, dlaczego. Ale może faktycznie to jest nienormalne tak jak laski mające niższych facetów:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xPaTeRx
hahahaha :D twarogowa ty to mi mozesz naskoczyc.spelnieniem twoich marzen bylby maly (154cm) i gruby chlopak ktory nie wychodzi z domu i myje sie raz na tydzien buhehehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×