Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość twarogowa

jak brzydka dziewczyna ma znalezc milosc

Polecane posty

Gość gość
Po co prosicie ją o upublicznienie swoich fotografii? Co posmiać się chcecie zakłamane bubki? W d****h wam się poprzewracało, że o głowach nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twarogowa, a gdyby cię zechciał jakiś przystojny facet ze wzrostem 195, dobrze zbudowany itp. ale wymagałby, żebyś mu ssała k***sa jak odkurzać co najmniej 2 razy dziennie, to zgodziłabyś się na taki związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno a nie masz innych marzen? to je znajdz. O niczym innym nie marzysz jak tylko miec chlopa u swego boku? zmien nastawienie, pomysl sobie ze np ja moge osiagnac (bo chce i mam ochote i mam mozliwosc) czego inni nie moge. Zmien dziewucho swoj puknt widzenia, bo daleko na tym nie zajedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak masz grube nogi to moze zapisz sie na fitnes, albo jakies inne zajecia modelujace. Podwyzszy to twoja samoocene, zabijesz czas. Chyba ze ty najbardziej na swiecie lubisz siedziec w kaciku i plakac jak to ci zle, bo jestes wysoka i gruba i faceci nie stoja pod twoim oknem, i za nic na swiecie nie chcialabys sie cieszyc zyciem i sie usmiechac. To masochizm, nadajesz sie na ostra terapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nic co moglabym osiagnac a inni nie. I pisalam juz ze posiadanie faceta to nie jest moje marzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_anka
a co ja mam zrobić jak mam brzydką twarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przede wszystkim PRZESTAN BYC TAKA EGOISTKA, NA TOBIE SWIAT SIE NIE KONCZY. Skup sie na czyms innym niz rozmyslanie o ksieciu z bajki.Zajmij sie innymi rzeczami niz rozmyslanie od momentu otworzenia oczu rano i zamkniecia ich do snu o zyciu uczuciowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest twoje marzenie? to czemu tak biadolisz ze tak bardzo chcialabys to miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co zrobic jak masz brzydka twarz? zyc normalnie. Teraz powiesz ze otoczenie zle reaguje na twoja brzydka twarz. Bo nie wiesz ze polowa z tego to tylko i wylacznie twoj wymysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem wysoka i gruba, czy tutaj nikt nie umie czytac? A moje nogi sa grube genetycznie, zadne fitness tutaj nie pomoze, zreszta nie ma czegos takiego jak chudniecie miejscowe. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twarogowa, mam dla Ciebie dobrą radę! Słyszałam, że to pomaga i sporo osób tak robi. Na allegro kupujesz sobie wkładki podwyższające 4cm. Potem idziesz do jakiegoś sklepu firmowego NIKE i kupujesz buty Air Max, które dodadzą ci kolejne 4cm. W ten sposób ze wzrostu 180 zrobi się prawie 190!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze mi pokazac gdzie napisalam jak bardzo chcialabym miec faceta. Podpowiem - NIGDZIE. Nauczcie sie czytac a potem pouczajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem mala i d*piata. Duzo schudlam, ale budowa ciala zostaje taka sama, natury nie oszukasz. I co, mam skoczyc z mostu? Nie, zyje normalnie. Faceta nie mam, ale nie wmawiam sobie ze musze go koniecznie miec bo inaczej umre. Moze sie jakis zjawi. A poki co zapisalam sie na kurs jezykowy i na wolontariat. I nie mysle tak duzo o facecie, nie marnuje czasu na rozmyslanie o tym, a przy okazji rozwijam sie i pomagam innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twarogowa, ale jak skorzystasz ze sposobu, który ci opisałam, to będziesz miała 190cm wzrostu i wtedy każdy facet będzie przy tobie wyglądał jak mikrus. Dzięki temu będzie się bał ci dokuczać więc unikniesz upokorzenia z ich strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_anka
to mi oddaj trochę wzrostu twarogowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisalas ze boli cie, ze nie masz faceta. Wiec tak, z twojej wypowiedzi jak rowniez z faktu zalozenia tego tematu wywnioskowac mozna ze chcialabys go miec i marzysz o tym. Urodzilas sie po to zeby z kims byc? Wspolczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzydka anka, a ile masz wzrostu? Ja mam 175cm i dla mnie to za mało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydki_chłopak
ona ma jednak z*****y charakter :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_anka
tylko 163:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamus
wlasnie widze ze ta TWAROGOWA ma z*****y charakter. taka typowa zrzęda. Nie dość że gruba (ponad 90kg), niska (152cm wzrostu), to tylko siedzi i narzeka, a jak ktos jej dobrze radzi, to tylko zrzędzi i jątrzy pod nosem, dogadując innym. zwykła mała gnida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamus - gratuluję głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydki_chłopak
bez kitu nawet ja nie jestem aż taki z*****y jak ona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chętnie wziął w obroty taką małą ankę. Pewnie dobra suczka z niej, a tutaj mówi, że niby brzydka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wam dziewczyny proponuje skupic sie nie na tym czego nie macie, tylko na tym co macie. Zycze wam zeby sie wam widzenie swiata wyprostowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xPaTeRx
ktos tu zreszta dobrze napisal ze ta TWAROGOWA siedzi tylko na d***e w domu na duzym fotelu i pozera non stop twarog z kiełbasą, robi sie coraz grubsza od tego (aktualnie ponad 90kg), zrzędzi caly czas, wylewa żale i zajada sie caly czas tym twarogiem 24/h, potem znowu zrzędzi, jątrzy, zjada kiełbasę i tam w kółko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chętnie wziął w obroty taką małą ankę. Pewnie dobra suczka z niej, a tutaj mówi, że niby brzydka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×