Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość twarogowa

jak brzydka dziewczyna ma znalezc milosc

Polecane posty

Gość gość
Twarogowa i inne c**y - co wy wygadujecie za głupoty? 21 lat i płacz, że chłopaka nie mają. A prawda jest taka, że jak się koniecznie chce faceta, to w wieku 25-30 lat idzie się do biura matrymonialnego, płaci te 300zł, a oni ci już znajdą takiego, co tobie się będzie podobał i ty jemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ja nie jestem brzydka z twarzy , ale gruba cale zycie , ponad sto kilo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doopencja
Fakt, jestem dość fajtłapowata, ale nie do tego stopnia żeby nie poradzić sobie z zapięciem guzików. A skąd jesteś tajemniczy gościu? Jesteś w jednej osobie czy kilku, bo już mi się mieszają ci wszyscy goście. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam podobny problem
wprawdzie zdarza sie, ze czasami mnie jakis podrywa, ale nigdy zadnemu nie podobałam sie na tyle, aby do mnie potem zadzwonił i sie umówił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciezko schudnąć , musze się glodzic to się udaje ,ale na krotko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc36 lat
Jestem jedna osoba , dopiero teraz dolaczylam do watku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twarogowa ty masz faktycznie dysmorfofobię, bo figurę masz okej... raczej z głową coś nie tak, jeśli naprawdę tak uważasz :o chyba że wykorzystujesz metodę na tzw. attention whore, by wszyscy cię zapewniali, jaka to jesteś atrakcyjna, by podbudowali twoje ego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze sprobuj podejsc do tego rozsadniej? Wtedy na pewno sie uda. Mam podobny problem - nie jest ani troche podobny, bo mnie kompletnie nikt nie podrywa, nawet pijane zule...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doopencja
Chodziło mi o faceta, który się do mnie podwalał jako ,,gość", bo to chyba nie Ty pisałaś o zapinaniu, cha cha. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc36 lat
Rozsadnie ? Nie chce o tym pisać , bo zrobi się topik o odchudzaniu .Rozsadnie nie działa . Widzialas , żeby ktoś rozsądnie ograniczal palenie , podobnie jest z jedzeniem . Nigdy się nie obzeralam , mam po prostu sklonnosc do systematycznego tycia , gdyby nie ciagla walka ,pewnie wazylabym już 150 kg . Niestety żeby schudnąć musze się glodzic , bo male zmiany nie przynoszą efektow . Mogę to zrobić ,jak nie mam innych problemów na glowie , dlatego nie zawsze się to udaje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam podobny problem
teraz znalazłam twoje zdjecie- masz figure marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc36 lat
Ja już się pogodziłam ze będę sama , mam teraz inne priorytety niż glodzenie się dla jakiegoś faceta ,dla którego liczy się tylko chuda d**a , a co jak kiedyś znow przytyje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jesli glodowka pomaga... mi trudno cokolwiej powiedziec bo nigdy sie nie odchudzalam, ale trzymam kciuki :) A ty chyba znalazlas jakies inne zdjecie, bo mojej figurze mozna powiedziec wiele, ale na pewno nie to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam podobny problem
masz 20 lat mnie do 20 roku życia tez nikt nie podrywał, dopiero zaczeli jak miałam 21-22, więc wszystko przed Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc36 lat
Twarogowa ,powiem Ci ze szczupla sylwetka liczy się bardziej niż ladna buzia . Ja jestem niewidzialna dla facetow mimo ladnej twarzy ( byalby ladniejsza gdybym była szczupla`) . Gruba jest dzisiaj jak tredowata . Mam kolege w pracy - który czuje ze jest moja bratnia dusza ( podobne przejścia w zyciu , charakter , osobowość ) , super nam się rozmawia , czasami mi się wydaje ze cos z tego będzie ..ale tak już to trwa 1,5 roku. On nawet nie może zobaczyć mojej osobowości i tego jak mi na nim zależy , bo moja waga przyslania mu wszystko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doopencja
Gość36lat potwierdzam. Faceci owszem lubią więcej ciałka, ale tylko w okolicach pośladków i klatki piersiowej. Nadmiar tłuszczu w innych rejonach ciała to dla nich zło wcielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc36 lat
I tylko dla niego czasami mam ochote się odchudzić , glodzic , tylko czy on jest tego wart skoro wogole mnie nie zauwaza jako kobiete , tylko jako kumpele z pracy . Mnie by uszczesliwila nawet przyjazn z nim , ale nawet do tego się " nie nadaje " bo kilogramy przyslaniaja wszystko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doopencja
Gość36lat, ale zauważ że jak jakaś pani jest ogólnie dość szczupła, a ma bardzo dużo tkanki tłuszczowej w okolicach klatki piersiowej, to jest wspaniałym okazem, cudem natury. Ech, faceci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc36 lat
No niestety ,bo się liczy wlasnie szczupla talia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc36 lat
I nie ma się co dziwic , ale pozalic się można .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doopencjo, to ja, Twój wielbiciel! Jestem z Warszawy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doopencja
Tak, ale jak dziewczyna ma małe piersi to też zostanie obsmarowana i przez wielu zaliczona do ,,odpadów", bo ma mało tłuszczu w okolicach klaty, che che. Nawet po ślicznej Marcie Żmudzie-Trzebiatowskiej potrafią ,,jechać" z powodu małego biustu. Tak więc żeby mieć powodzenie i pewność że facet nie zostawi z powodu wyglądu trzeba być piękną, szczupłą i cycatą - a i do tego gładką, młodą + mieć ,,cipkę-bułeczkę" (to nie ja wymyśliłam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc36 lat
Anja Rubik nie należy do tak zwanych klasycznych pieknosci , ladniejsze chodza po ulicy , ma nawet wade wymowy , potrafi być niemila , ale czyms sobie zaskarbila swiat mody , może wlasnei pewnoscia siebie i profesjonalizmem w pracy , bo tego nie można jej zarzucić. Za to Joanna Krupa to wspaniala kobieta , z bagażem doswiadczen, dlatego ma tak wspaniala osobowość i dobre serce i to nie jest bez wpływu na jej urok osobisty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doopencja
Drogi wielbicielu, nie licz na to że zostawię jakikolwiek kontakt do siebie tu na kafeterii, co to to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doopencja, a jak ja zostawię do siebie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc36 lat
Dlatego dla zadnego pustaka nie zamierzam się odchudzać , ale dla tego jednego chyba to zrobie , bo nie mogę go jednak nazwac pustakiem , staram się zrozumieć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×