Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile kosztują chrzciny w lokalu

Polecane posty

Gość gość

Tak jak wyżej, zastanawiamy się z mężem czy sami wyprawiać czy w lokalu, będzie 11 osób dorosłych i 6-cioro dzieci. Jeśli ktoś robił w lokalu na +/- taką liczbę osób to będę wdzięczna za odpowiedź. W ogóle jak lepiej Wam było, w domu samej organizować czy w restauracji? Jeszcze raz z góry dzięki za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej w restauracji - wszystko przygotowane, podane, posprzatane. Koszt zależy od menu, od restauracji, od miasta, lokalizacji itd. Musisz isc do knajpy, jaka cie interesuje i rozeznać kwestie ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o lokal to wszystko zależy w jakim i jakie ma być menu. Trzeba liczyć od 50 zł w górę. Jeżeli masz dość duże mieszkanie to ja bym zamówiła katering i zaprosiła gości do domu. Z gotowaniem , szykowaniem bym się nie bawiła bo to potrzeba czasu i chęci. Ja rodzę za 2 tygodnie i chrzciny na 15 osób będę robiła w lokalu , iż nie mam miejsca w mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robiłam w małej miejscowości. Było 12 dorosłych plus 8 dzieci. U ans jest tanio i płaciliśmy 40zł od dorosłego i 20 od dziecka. Były 3 dania ciepłe: zupa, drugie i krokiety z barszczem. Do tego przystawki: śledzie, wędliny, sałatki, jajka faszerowane i kupa innych rzeczy. Napoje+ owoce w cenie tylko ciasta swoje trzeba było mieć, choć był deser: banany na ciepło z czekoladą i lodami. Jedzenie super, bo ta knajpa ma obok rzeźnie i stamtąd biorą mięso. Mnie chrzciny w lokalu wyniosły tak naprawdę taniej niż w domu, bo po 1 nie zrobiłabym tylu dań, po 2 nie mam aż tak wielkiego stołu, tylu krzeseł, więc ciasnota by była i ogólnie jeszcze od sąsiadów trzeba by było pożyczać. Sporo natomiast mnie wyniósł tort- i pieniędzy i pracy, bo wydałam ok 300zł a tort robiłam 2 dni plus ozdoby (róże) przez tydzień (miałam piętrowy tort z kaskadą róż). Ale warto było, bo był prześliczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamówiłam restaurację na wiosce, która graniczyła z miastem, cała sala dla nas (było mniej jak 20 osób) koleś ma 2 sale-małą i dużą i bar. I menu było takie (bo tu też się cena różni) *rosół *2 szt mięsa na os, ziemniaki/kluski śląskie, zestaw surówek *ciasta *lody *tort oprócz tego: *napoje *kawa/herbata bez ograniczeń Gdybyśmy chcieli alkohol (robiliśmy w tym samym miejscu przyjęcie po cywilnym i to samo menu było) to musielibyśmy sami kupować. Cena to 50 zł/os do tego 100 zł dla kelnerki, gdybyśmy chcieli mieć przyjęcie na barze-obsługiwała by nas ta z baru i 100 zł byśmy nie płacili, musiał wynająć kelnerkę i jej zapłacić, dlatego dodatkowo 100 zł. Czy dzieci, czy dorośli nie ma znaczenia-pewnie jeszcze wiek dzieci jest ważny :) U nas najmłodszy miał 5 lat i był liczony normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie wyszło 800 zł za 18 osób W cenie obiad na półmiskach rosół kawa herbata tort był mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra chciała właśnie w lokalu robić. Poszła wstępnie na rozmowę, powiedziała że chodzi o większy rodzinny obiad, w osobnej salce- loży, nie wiem jak to określić, w każdym razie odrębny stolik, za pełny obiad z deserem, przystawkami i napojami podali jej cenę ok. 60 zł od osoby- bo miało kilkanaście osób być i ustalone menu. Później dogadać sprawę poszedł jej mąż- kiedy chlapnął że chodzi o chrzciny, cena magicznie podskoczyła do minimum 100 zł od osoby (za dokładnie tą samą usługę)... Proponuję zapytać o możliwość wynajęcia stolika czy salki na duży rodzinny obiad i nie mówić z jakiej okazji, na pewno wyjdzie taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy jakie menu, ja bylam na chrzinach, gdzie znajoma placila 50zł os, ale byl rosol i udka z dodatkami oczywiscie, ciasto, owoce a ja w tym samym lokalu zaplacilam 90zł za osobę: krem pieczarkowy z klopsikami sznycle z serem i szpinakiem devolaje z szynka zrazy z pieczarkami ziemniaki i frytki, 3 rodzaje surowek, owoce ciasta, ody, ort tylko moj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i barszczy czerw z krokietami jeszcze:) goscie siedzieli od 12 do 20:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w każdym razie za 24 osób płace 90 zł za osobę dorosłą , 45 zł dla dzieci od 4-10 roku,a do 4 lat nic. I danie - rosół z makaronem II danie - ziemniaki,3 rodzaje mięsa i 3 surówki kompot. Potem ciasto,tort,owoce - to akurat ławie sobie sama. A potem jeszcze zimna płyta,sałatki,2 dania ciepłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc gosc
nie ma co porownywac, bo co miejsce to inaczej. My robilismy na wsi, 2lata temu, wlasciwie wszystko bylo tak jak u Potwora z bagien, zimnej plyty nie bylo z tego co pamietam, napoje i ciasto, tort we wlasnym zakresie, placilismy 45zl od osoby. Bylo dwoje dzieci w wieku 8lat, wlasciciel mowil ze za nie nie policzy, ale przy placeniu go nie bylo i w koncu zaplacilismy za nie, ale i tak smiesznie tanio, a jeszcze miesa, salatki, cieple dania ktore zostaly dostalismy do domu po imprezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie wyszło jakos 750 zl za 15 osób,jedzenia mnóstwo i smaczne i dużo zostało. Cena zalezy od miasta itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie za 17 osób wyszło 3600 zł. Jedzenie non stop. 4 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zalezy... ja za 18 osob zaplacilam 2200, ale full jedzenia i to nie byle jakie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwójki dzieci
robię chrzciny w tą niedzielę, będzie 23 osoby, za osobę dorosłą płacę 90 zł za dziecko do lat 10 45 zł. Będą trzy dania gorące i 10 rodzajów przystawek plus ciasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi wyszlo 1000 zl ze wszystkim- alkohol, tort z cukierni, po 1 ciescie upiekly mamy a z lokalu obiad i zimne rzeczy na pozniej, 20 osob, miasto 50 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu Autorka tematu, dziękuję serdecznie za odpowiedzi, chciałam mieć orientację jak to wygląda cenowo i teraz już wiem :) Dzięki raz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga Chylińska
Szukasz sprawdzonego sali na chrzciny? Z nami zorganizujesz dobre przyjęcie. Z pośród setek lokali w www.ChrzcinyiKomunie.pl znajdziesz właśnie to miejsce. miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja imprezę wyprawiałam w http://www.parkrodzinka.pl/ myślę, że to znacznie wygodniejsze rozwiązanie niż urządzanie imprezy w domu a koszta niemalże dla mnie bardzo podobne. Warto zaznaczyć, ze mają tam atrakcję dla mniejszych więc spokojnie będzie mozna urządzić tam spotkanie dla całych rodzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedynaczka4
Interesuje mnie również koszt chrzcin w restauracji na 15 osób w Łodzi. Rozpoczęłam rozeznanie po lokalach.Są różne ceny w zależności od meni. Od 100 zł.- 120 zł. od osoby. Jeżeli będzie alkohol własny.U mnie będą 4 butelki wina.Wódki w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BogusiaLasek
Najłatwiej w cenach zorientujesz się dzięki stronie http://www.ChrzcinyiKomunie.pl . Tam można wysłać zapytanie do wielu lokali jednocześnie, dzięki czemu zaoszczędzisz czas :) Jeśli nie chce Ci się szukać osobiście, zadzwoń , a oni zrobią to za Ciebie! Informacją wrotną będą oferty spełniające Twoje kryteria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś z Państwa byłby zainteresowany wynajęciem kucharki wraz z obsługą przyjęć okolicznościowych zapraszam do kontaktu ze mną. Jestem w stanie obsłużyć przyjęcia na na terenie Krakowa oraz okolic Anna/ 664-784-734 http://www.gumtree.pl/a-przyjecia-sluby-komunie/krakow/kucharka-do-wynajecia+gastronomia-imprez-okolicznosciowych/1001481378990910773214909

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co... to tak jak odpowiadają psycholodzy. To zależy, możesz zrobić za 50 zł za osobę a możesz za 200. Jedno jest pewne by tego dnia świętować, a nie latać z garami to warto wynająć lokal. My wynajęliśmy Pałac Łąkomin i nie musieliśmy się przejmować niczym. Naprawdę dobre miejsce na takie imprezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio byłem na imprezie okolicznościowej właśnie na chrzcinach w restauracji http://www.restauracja-slaska.pl/imprezy-okolicznosciowe.html i byłem zachwycony smacznym, regionalnym jedzeniem. Szczerze mówiąc mógłbym je porównać do jedzenia, które przgotowywała mi moja babcia w dzieciństwie. Rewelacja, na pewno tam wrócę. Także wcale nie trzeba robić imprezy za niewiadomo ile pieniędzy żeby goście byli zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wie ktoś gdzie za rozsądne pieniądze można zorganizować chrzciny w Łodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy od tego kto chce mieć jakie chrzciny. Czy bardziej na bogato czy nie. U mnie było skromnie ale niczego nie brakowało w tym jedzenia którego był nawet nadmiar. Myślałam że w takim miejscu jak pałacyk Soplicowo ta cena będzie większa ale okazała się naprawdę w porządku. Sam pałacyk ma piękne wnętrza i sympatycznego właściciela który osobiście pilnuje żeby wszystko zostało zorganizowane jak trzeba. Myślę że wyprawianie chrzcin z przepychem to już lekkie pozerstwo …/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę restauracji w Łodzi jest, w samej tylko Manufakturze chyba z kilkanaście. Jeśli o mnie chodzi to lubię smaki Indii i najczęściej odwiedzam Ganesh, właśnie na rynku Manufaktury. Mają pyszne zupy, ryż basmati i bardzo smaczny chlebek Naan. Jest też w menu sporo pozycji dla dzieci, indyjskie słodkości naprawdę są dobre, miałem okazję spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam stronkę http://chrzcinyikomunie.pl znalazłam tam świetne i dość tanie oferty na wyprawienie 45 osobowych chrzcin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×