Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anka776

Szukam przyjaciela

Polecane posty

Gość Anka776

Witam, Uprzedzam,, szukam przyjaciela na pogaduchy.... nie w innym celu...!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka776
aczkolwiek niczego nie zakładam i niczego nie wykluczam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dam maila ,to zaraz dostanę pełno od podszywów ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przejdź na zarejestrowany nick,wtedy coś pewniejszego,że to ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka776
A dlaczego nie tu, co to za różnica ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszędzie mozna,ale zarejestruj swój nick,tam daj emaila ,inaczej zaraz podszywy się znajdą i cały temat upadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WitamWitam
Ile masz lat i skąd klikasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka776
Witam, A ty ile i skąd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka776
gość jak znajdzie się podszyw to pomyślimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cięzko aby ktos dał namiary do siebie,nie wiedząc ,że rozmawia z właściwa osobą,potem podadza się za ciebie i cały temat się rozmyje,sporo tego tutaj na forum,że przez podszywy temat umiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam pytanie, które Witam napisał wyżej, ile masz lat i napisz coś o sobie, w końcu Ty założyłaś topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przekroczyłem 20, więc nie sadzę byś była zainteresowana, ale może ktoś bardziej odpowiedni się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego tu nie można pisać o uczuciach czy erotyzmie... Jestem po 30 ,przed 40... wybrałam dział adekwatny do mojego wieku a tu można pisać o wszystkim ... nawet o samochodzikach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra,przekonałas mnie tymi samochodzikami :) ,zmotoryzowana?zamęzna,ale sama? (wiesz o czym piszę),dzieci?ale pytań :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałam ze samochodziki zadziałają :) Widzę kolega ma doświadczenie.... Zamężna ale sama.......tak myślę że tak, stad temat, stąd forum, stad kafe..... Nie, nie mam dzieci......chociaż bardzo bym chciała ale to długa historia.... A Ty ? żonaty? dzieci ? i co by tu jeszcze zapytać ? co robisz ? czym się zajmujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samochodziki ,sport-to działa na 85 % mojego gatunku ;) . Coś o sobie,pracuję ,w separacji,mam dzieciaka lecz mieszka z jego mamą.Jestem sam sobie sterem o okrętem,choć to wcale nie jest takie idealne na dłuższy czas,czasem ta samotność dokucza. Też byłem w małżeństwie,ale sam,dlatego któregos dnia padło słowo "dość",taka decyzja dwóch stron,bez wojny i brudów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super... Fajnie że potrafiliście się dogadać.... moja znajoma jak się rozwodziła to szok co ona przechodziła.....a brak słów...... Samotność ... to fakt na dłuższą metę dokucza...znam to z autopsji.. Zresztą całe życie byłam samotnikiem.. chyba już się przyzwyczaiłam.... na swój sposób, ale przychodzi taki moment jak teraz że tak cholernie Ci brakuje drugiej osoby... Owszem nam i przyjaciół i znajomych, ale wiadomo każdy żyje swoim życiem, a na co dzień to już w ogóle praca, dzieci rodzina... nie śmiem nawet zawracać d**y swoja jakąś tam "samotnością ".... Ale nie ma co narzekać.... Ogólnie swoja frustracje wyładowuje na siłowni.... i troszkę mi lepiej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonny U mnie jest inaczej bo pracuję w biurze cały czas przy necie, więc moja dyspozycyjność jest prawie na 100 %, poza momentami kiedy mam prace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jony Ależ Ty zapracowany jesteś... ze na tak długo zniknąłeś... a może to te samochodziki jednak Cię wystraszyły co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ,jestem,spoko. Nie uciekam ,bo dlaczego?jeszcze mi samochodziku nie popsułaś ;) ,dam potem mój gg,bo jakoś tak cięzko się rozmawia przy ...kibicach. Teraz jescze znikam ,bo tez muszę się wyładować. Fajnie pogadać z kobietą,z facetami też ok,ale inny typ rozmów,węższy,a z płcią przeciwną można szerzej ,a kobiety ,to temat rzeka :) będę za jakąs godzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×