Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karkata

Do ciekawych mezczyzn

Polecane posty

Gość gość
Nie wiem, raz w tamtym temacie opisuje jak zabawia się ze swoją dziewczyną wibratorem, a za chwilę pisze, że się nie onanizuje, bo codziennie zaspokaja go jego partner. Więc jest chyba bi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauwaz że on o tym partnerze pisze jako kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt masz rację, facet się pogubił. Ale jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek został  zdemaskowany
Bo to baba, który facet wypisywałby wiecznie o gładkiej skórze pillingach, saunach. Zagadka rozwiązana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się wydaje że to jednak facet. Taki trochę zniewiescialy, któremu odbija z braku seksu. Pisze w różnych osobach o tej sferze i sobie wali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Jarka jak nie było tak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marni z was są Detektywi!! Piszę zawsze pod swoim nickiem nie jak tacy jak wy co nie mają na tyle odwagi by mieć swojego nicka. Po drugie jeśli kogoś nie znasz to nie wypowiadaj się na jego temat. Na Termy owszem chodzę regularnie a jeśli chcecie coś więcej wiedzieć jak się zachowuje w Termach na saunie to zapraszam na obiekt. Większość mnie tam dobrze zna zarówno z obsługi jak i z gości którzy bywają regularnie jak ja!! A jeśli nie stać cię na tyle odwagi by sprawdzić czy spytać czy poprawnie korzystam z sauny czy nie to spadaj na drzewo banaty prostować kimkolwiek jesteś!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wypowiadam się tam gdzie chcę i zawsze pod tym samym Nickiem. I g***o wam do tego smarkacze!! Wam a raczej tobie gości najzwyczajniej brak kultury i wychowanie skoro podszywasz się pod Gościa bez nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko dobrze, tylko zapomniałeś się wczoraj palancie wylogować, taka wtopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palantem to ty jesteś Frajerze i cykorze. Skoro jesteś taki odważny co czemu nie masz swojego nicka?? Po drugie na jakiej podstawie twierdzisz że zalogowany a nie zalogowany to ta sama osoba??!! Coś mi się wydaje że to ty robisz taką prowokacje by zwrócić na siebie uwagę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no idiota i kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz o sobie frajerze!! To pewnie to ty też pojawiasz się na temacie. Czy chodzicie do sauny!! Ja ma mam tą odwagę i klasę że piszę pod swoim zalogowanym nickiem. A ty jako nie zalogowany i możesz pisać i podszywać się pod każdego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twój wczorajszy wpis, mówi sam za siebie, nie kompromituj się dalej. To jest żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale po co tyle szumu, każdy tu coś kiedyś dla jaj napisał pod gościem, tyle że jarek zapomniał się wylogować no to już pech. aleście są, żeby tak robić. no i każdy z was taki bez winy eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kafeteryjne donosicielstwo :O sama kiedyś pisałam chwilę jako facet, ale nie tak by komuś krzywdę zrobić tylko na żarty. kiedyś też zdemaskowałam niby ją, a był to facet i był zdziwiony, że się zorientowałam. nawet miło się to skończyło. przestańcie się czepiać, bo pewnie niejeden z was ma coś na sumieniu........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze coś wam powiem. dwoje ludzi się polubiło, rozmawiają tu codziennie kulturalnie, normalnie i to tak wadzi wam jak ktoś kogoś pozna i jest w stanie nawiązać jakieś porozumienie? byle poprzeszkadzać i spieprzyć! tu widać jest jak w życiu, byle dokopać i czuć się bohaterem. zaczyna mi sie coraz mniej kafe podobać, jestem tu coraz rzadziej i widać nic nie tracę na prawdę. szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bynajmniej wiem, że facet nie jest poważny i normalny, jak tu stara się lansować. W związku z czym będę już wiedziala, żeby nie wdawać się z nim w dyskusje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak ktoś po chamsku skacze z nicku na nick i oszukuje, raz jest tym raz innym i do tego naciąga na realne spotkanie to jest ok? Takich tu nie brakuje graczy, chętnie dają @ i różnie to może się skończyć. To jest w porządku? To was nie razi? Jak jesteście takimi demaskatorami to tam węszcie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie wiem jaki jest, bo go musiałabym poznać, ale mimo wszystko takie zachowanie jak wyżej jest bardzo niefajne i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A masz na to namacalny dowód że to Ja pisałem pod Swoim nickiem i pod niezalogowanym??!! Jeśli tak to podaj je!! Albo zaskarż nie do sądu. Jak tu ktoś napisał najzwyczajniej jesteś zazdrosny że dwoje kulturalnych ludzi znalazło wspólny język.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowód twojej głupoty jest w temacie, w którym sobie wczoraj brylowałeś. Chyba nie trzeba drugi raz pisać tego samego. kliknij sobie w swjego niewylogowanego gościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wiem o co ci chodzi!! Właśnie w tym temacie w którym teraz piszemy. Owszem czasem z braku chwilowego braku neta najzwyczajniej kop się sam wylogowuje. A gdy net wskoczy ponownie trzeba ponownie wpisać w loging swój nick. Wówczas tak jestem jako nie zalogowany czyli gość, ale zawsze gdy się zorientuję to się loguję i poprawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] Witam Mariolka 14 Co tamu ciebie?? Chcesz się pośmiać trochę mam znam fajny kawał!! 23.11.13 [zgłoś do usunięcia] jarek6776 To ja Jarek pisałem ten tekst. wcześniej!! To jak przesłać ten kawał?? Tu masz dowód Gościu że to co wydedukowałeś jest bzdurą. Sam sobie sprawdź i zobacz że nie jest tak jak napisałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce mu się dalej pogrążać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam się pogrążasz w własnym bagnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczorajszy temat,, Dziewczyny jak często same się zaspokajacie" Raz Jaro z panienką, a raz jest panienkom. HAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę pisał to co chcę a ty to mi możesz skoczyć na kant. A twoja chora wyobraźnia nikogo tu jak widzisz nie obchodzi!! Lecz się człowieku na nogi bo na głową już za późno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko, że nikt cię już nie będzie czytał? A gdzie dzisiaj podziewa się Mariolka? Dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To musi być ciekawy widok jak cię partner zaspakaja żelowym wibratorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×