Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karkata

Do ciekawych mezczyzn

Polecane posty

Widzę tam na półkach jakieś wazoniki czy puchary!! A jaki masz kolor oczu?? Ja zielone ty chyba brązowe??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A faktycznie jak powiększyłem fotkę to bluza i spodnie. Ale tak z daleka to wygląda jak sukienka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no faktycznie widać siedzi tyłem i jest trochę taki kosmaty. a jak się piesek wabi?? Myślałem że to jakaś maskotka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo ja już jestem!! Mariolka 14 czekam na ciebie!! Oj wygrzałem się w Termach to się wygrzałem. Podobno idzie zima z twoich stron!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak mam na 2 tygodnie. Jak będziesz na Śląsku to możemy odwiedzić Termy R w dni tekstylne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to piling solny ci się przyda lub Seans z balsamem do włosów. Tak zwany Mokra Włoszka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie zaszkodzi iść na taki seans. Ciekawe ma się doznania podczas takiego seansu. Czuję się i chłód i gorąc na przemian. No i udrażnia się drogi oddechowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak dzionek c**przeleciał?? Co dziś ciekawego robiłaś?? Ja jak już wiesz byłem w Termach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś znowu mnie rozpoznano w Termach związku tą nietypową wygraną. I znowu mi gratulowano!! Tyle czasu już upłyneło a ludzie dalej pamiętają i tym he he he!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak sobie,pośmigałam sobie troszkę po lesie,potem dość pracowicie spędziłam resztę niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak co dobre szybko się kończy niestety!! To kiedy będą mógł zadzwonić do ciebie i z tobą porozmawiać przez telefon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rozmawiamy a raczej piszemy z sobą. A ja najzwyczajniej chciałby usłyszeć twój głos Tak na żywo. To chyba nic złego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo Mariolka 14 jesteś może?? No i mamy pierwszy objaw zimy czyli śnieg. U ciebie też chyba trochę biało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Jarek mam pytanie ad, tego czy jesteś biseksualny?Czytam właśnie twoje posty w temacie -,, do dziewczyn jak często się zaspokajacie"Czy takie atrakcje są na termach w których tu opisujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jarek to erotoman gawedxiarz wymyslacz. Pewnie w tej saunie tylko za p i p a m i patrzy i potem w domu się onanizuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×