Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cytrusowy

Mam dziwne wrażenie że niektórzy mnie tu nie lubią

Polecane posty

Gość gość
to tylko forum k****. TYLKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śwTedJude
jak cmokniesz w jaja św. Witka to cie polubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie zgodzę się i pozwolę tu sobie mimochodem wtrącić,że z tego co widzę, to dla niektórych całe życie - zarówno doczesne jak i to przyszłe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czep się pracy, a nie na forach siedzisz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam również;-) i witam w jlubie, ja tez mam wrażenie, że lubi mnie kilka osób, a reszta wiecznie każe sie leczyć nie dodając do tego żadnego komenatrza. wzruszające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leczcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no stąd, że sobie piszę, czasem bez sensu, czasem staram się pomóc - w końcu to kafe, a tu mi przychodzi jeden czy drugi i po mnie jadą :D Na kafe jestem od dwóch lat, byłem pod różnymi nickami -a one się zmieniały jak co raz próbowałem stąd odejść heh. Ostatni mój nick, to the soul of truth, a wcześniej AgentT ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wg norm panujących na kafe, może i kwalifikujemy się na leczenie, ale jeszcze nie otworzyli KafeOddziału w Tworkach albo Jarosławiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie lubią pod tym nickiem co mam teraz. pewnie dlatego, że pod tym piszę najwięcej prawdy. nie wiem kim jest cytrusowy, ale fajnego ma nicka. i jak heloiza go lubi to to musi być sprawdzona osoba :-P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cytrusowy jest moj (podalam juz maila:)) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga, witaj, pzdr. Pamiętaj, że na kafe grasuje mój podszyw, weź to prosze pod uwage, jakby Cię kto obrażał, to nie ja, albo jakby kto głupoty opowiadał. Mój podszyw to Izadora666. Nie bierz go na powaznie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinieneś ulec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa bo tu nie warto przejmować się krytyką Cytrusowy :) Agenta T chyba sobie przypominam ;) . Heloiza spoko :D jakbyś kiedyś chciała się wyżyć możesz mnie obrażać - po mnie tu wszystko spływa jak po kaczce :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to, że jadą po tobie to nic nowego. Praktycznie po każdym jadą. Mam wrażenie, że same niedorozwoje czasem tu siedzą bo zamiast normlanie porozmawiać na temat to jakieś glupie teksty wiecznie.. ja jestem tu już pół roku, ale nie loguje sie na nick bo wiecznie tylko jadą. Raz założyłam temat o seksie analnym, chciałam sie poprostu dowiedzieć jak to wygląda u ludzi którzy to lubią, przeciez to normlane że czlowiek może być ciekawy nawet jesli tego sam nie lubi prawda? to odrazu mnie od marginesów zwyzywali, tylko dlatego, że chcialam znac opinie innych :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forum tonie w tematch erotycznych, więc świętych tu nie ma, a Ty miałaś pecha natrafić na ogólne oburzenie i lincz :D No cóż, bywa, taka to kafeteryjna norma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga- nie mam powodów, by Cię obrażać, nie wiem po co miałabym to robić, nie obawiaj się o to;-) Cytrusowy- ciągle mam tu przesrane, fakt, z tego mnie znają. Ale chyba każdy tak czuje. i dlatego ja też wolę się nie udzielać za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chyba każdy tak czuje. i dlatego ja też wolę się nie udzielać za dużo x pisz wszystko co czujesz, że powinno być tu napisane. nie daj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×