Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jaka stawka jest u was za obiad w szkole

Polecane posty

Gość gość
ja mieszkam w Kielcach i obiad 2 daniowy kosztuje 3,50 plus kompot lub kisiel, czasami jogurt wafelek lub jakiś owoc. Obiady sa bardzo dobre. Co piątek jest rybka z ziemniakami i surowka, jest spagetty, filet, mielone, zapiekanki z makaronu kurczaka i warzywami. Naprawde calkiem dobre jedzenie, albo naleśniki z serem i sosem truskawkowym. Dzieciaki lubia takie jedzonko. A dostają wasze dzieci leko za daromo w kartonikach? Moje dostaje i do tego marcheweczki pokrojone w plasterki i zapakowane, czasami jabłka krojone, papryka, rzodkiewka. To jest akurat darmo kazde dziecko dostaje. A do obiadow doplaca szkole miasto. Normalnie stawka dla nauczycieli wynosi cos kolo 8 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piątnica (przedmieście Łomży) 2 zł za cały obiad - 2 dania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotomierz powiat bydgoski 1,50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas w przedszkolu ( kielce ) 4 zł za śniadanie i obiad z dwóch dań plus deser. czasem do śniadania są owoce jakieś, zawsze jest kawa albo kakao i do obiadu kompot lub herbata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7,5zl małe miasteczko k.Opola. Można samą zupę za 1zł a nawet za 0,5 naleją dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracowałam w zeszłym roku na wsi w szkole to obiady kosztowały 3.5zł.jedno danie.ale to były takie obiady pyszne,że kupowałam dla siebie,zresztą 80procent nauczycieli tak robiło i pol wsi.kuchnia wydawała mnóstwo obiadów,a dzieci w szkole garstka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo może to jest jakiś sposób, takie obiady, powinni mieć możliwość wykupywania ludzie, może nie za tą sama cenę, skoro są dofinansowania, ale pewnie i tak taniej niż zwykle. Obok mnie jest prywatny punkt przedszkolny, jedzenie mają z kateringu, ale wszystkie samotne babcie z okolicy przychodzą tam w porze obiadu po swój pakiecik :D Dogadały się z właścicielką i wszyscy zadowoleni, a przedszkole za duże ilości ma zniżki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas jest 3,50zł ,zupa i drugie ,zupy można brać dokładki ,do tego po obiedzie dostają owoc,to tego dzieci które mają wykupione obiady dostają jeszcze owoc ,albo warzywa do chrupania ,lub mały sok w kartoniku .Miasto Gdańsk .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas aż 6zł! Gotowany przez uczni pobliskiego gastronoma! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 funty 90 p za obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sieradz 3,50 zł za dwa dania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ełk. przedszkole prywatne 7 zł na dzienne wyżywienie - śniadanie , 2 sniadanie , obiad 2 daniowy i podwieczorek - obiad z firmy kateringowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miasto 15 tys. 5 zł uczeń 7 zł nauczyciel obiad II daniowy Jeśli kogoś nie będzie na obiedzie i zgłosi nieobecność do 9 rano to kasy za utracony obiad nie pobiorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kraków - Szkoła Muzyczna - 11 złotych za obiad (catering - niestety:() baaardzo drogo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznań 6.50. Drogo bo często są kluski, naleśniki, ryż z jabłkiem. A jak mięso to mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale u nas też są za te 3 zł kluski, kopytka, naleśniki. Jak mięso to talerz pełny. Jeśli mój 15 letni wsuwacz przychodzi pojedzony to raczej mało nie dostaje. Bo on może jeść non stop (już je więcej od mojego męża :o mam nadzieje, że mu minie jak przestanie rosnąć.. ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przedszkole łódzkie 5 zł za śniadanie obiad dwudaniowy + podwieczorek - jedzenie konkretne dostajemy jadłospis dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39
Mieszkam w dawnym zamojskim. Obiady u córki w szkole 3zł za dwa dania. Młodsze dzieci do 0-3 mogą wykupić półobiad , wychodzi jakies 40-45 zł na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czytam i powiem, że te 9zł jak na dziecko to bardzo dużo u nas w jadłodajni posiłek dla dorosłego to ok 12zł za drugie danie i 3zł za zupę. Pierogi kosztują 6zł, kopytka 4zł itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Nie ma co przeplacać- do przedszkola do którego chodzi moje dziecko serwują catering z firmy M&S  i nie dość że posiłki są mega zdrowe i jadłospisy dobrze ułożone, to są pyszne i stosunkowo tanie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Obiady typowo przygotowywane przez panie kucharki non stop drożeją, ceny w porównaniu z tym co było parę lat temu a teraz są drastyczne. Większośc przedszkoli serwuje teraz cateringi co ja sama równiez popieram. Dania są mega kolorowe i bogate w witaminy- w przypadku kuchni wiadomo jak to wygląda- minimalne porcje, parowki, pasztet... Catering My Space Catering serwuje bogate w witaminy i wartosci dania w dodatku układane przez dietetyka z doświadczeniem. Warto przemyśleć tę kwestię aby później nie biegać po lekarzach z anemicznym dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.02.2020 o 11:01, Gość Weronika napisał:

Obiady typowo przygotowywane przez panie kucharki non stop drożeją, ceny w porównaniu z tym co było parę lat temu a teraz są drastyczne. Większośc przedszkoli serwuje teraz cateringi co ja sama równiez popieram. Dania są mega kolorowe i bogate w witaminy- w przypadku kuchni wiadomo jak to wygląda- minimalne porcje, parowki, pasztet... Catering My Space Catering serwuje bogate w witaminy i wartosci dania w dodatku układane przez dietetyka z doświadczeniem. Warto przemyśleć tę kwestię aby później nie biegać po lekarzach z anemicznym dzieckiem

U mojego syna też posiłki dostarcza My Space Catering. Zgodzę się że jest to bardzo porządna firma. Ja początkowo zastanawiałem się czy catering to dobra opcja. Wychowałem się w mniejszej miejscowości i tam wiadomo klasyk - kuchnia w przedszkolu, no ale czasy się zmieniają. Nie żałuję że jednak żona przekonała mnie do tej opcji bo widzę że Antek ma naprawdę dobre jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×