Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gościówa 22
Owulację raczej mam ( z obserwacji po śluzie stwierdzam) dlatego tak szaleliśmy ;-D Ahhh tam mniejsza o to :) Małanadzieja jak tam twoja córa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) moja corcia wlasnie lezy kolo mnie i oglada pingwiny z madagaskaru. Wiem ze bajka nie zbyt odpowiednia ale ona ja poprostu uwielbia :-) a niestety wieczorynki juz nie leca... Poza tym to wlasnie zaraz uciekam bo naduśka musi isc spac :-) rano pobudka do przedszkola a to dla niej masakra. Taki maly spioch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Ha ha mały śpioch - też bym chciała ,żeby moja córa była śpiochem :-) U nas pobudka o 8 -9 i tylko godzinkę śpi w dzień . No ja też mykam kąpać mojego adhdowca małego i w końcu chwila dla siebie :) Uwielbiam wieczory ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pozycji 'na pieska' ten ból to częsty przypadek.. Nie zawsze ale się zdarza :/ czytałam, że czasami potrzeba dłuższej gry wstępnej do tej pozycji. No i jak Agnes pisała - zbyt gleboka penetracja. ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciowa- spoko spoko. mnie boli troche jak baraszkujemy z mezem i on mi nogi do gory podniesie. w takiej pozycji. takze wydaje mi sie ze penis podczas penetracjo glebszej poruszy jakies narzady w srodku ktorych normalbie nie czujemy. a po wszystkim daja nam o sobie znac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarneoczymam
Dzisiaj 5 dc. okres jeszcze jest,w 10 dniu chcemy spróbować na ta córkę. W 11 dc pojadę na monitoring. No u będę robić testy owu. Powiedzcie mi czy tylko jeden raz w tym cyklu próbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula1234
hej laseczki :) W końcu naprawiłam ten internet :) Rany, jak człowiek jest uzależniony od takich rzeczy, jak bez ręki...wczoraj do Was pisałam, nasmarowałam dłuuugiego posta, ale jak przyszło do wysłania to mnie rozłączyło :( ------ Toluś, ja też żadnych objawów nie miałam, wszystko wskazywało na to że dostanę @, tylko cycki mnie swędziały, co też wzięłam jako objaw nadchodzącej @...zrób ten test !!! Wiem co czujesz, dopóki nie zrobisz żyjesz nadzieją że może jednak jesteś w ciąży...wiem rozczarowania bolą...ale zrób ten TEST !!!! ----- Wczoraj zrobiłam kolejny test...w środku dnia...a co !!! Chciałam sobie popatrzeć na te II kreski :P Dzwoniłam do mojej gin, idę do niej już w czwartek. Pytałam czy to nie za wcześnie, bo nastawiałam się na to że będzie mi kazała przyjść za jakieś 2 tyg...ale twierdzi że skoro dzisiaj się kończy 5 tydz to już wszystko będzie widać,poza tym biorąc pod uwagę przebieg pierwszej ciąży woli mnie przebadać już teraz...no to ok...idę w czwartek :) ------ agnes widzę że noga w porządku...:) tylko skąd te nerwy? :P ------ sliwka no to ładnie :) ty zwichnęłaś kostkę, mąż plecy naciągnął...dwa połamańce...:) ------ Kurde u Was tez tak zimno rano? Najchętniej to bym czapkę naciągnęła jak córkę odprowadzałam...nienawidzę takiej pogody!!! No chyba że jestem w domku, z ciepłą herbatką i dobrą książką...A właśnie...polecicie coś ciekawego do czytania, bo w bibliotece już za bardzo nie mam co...aaa nie lubię romansideł...znacie jakieś fajne tytuły? chyba się przepiszę do innej biblioteki, bo ta nasza mała osiedlowa to już za wiele propozycji dla mnie nie ma :P ----- Pozdrawiam wszystkich ciepło !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jona2
Kasiula, co masz na myśli - biorąc pod uwagę przebieg pierwszej ciąży - tzn, że miałaś jakieś problemy w pierwszej ciąży jeśli mogę zapytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula1234
Taaaak....od 6 tc na podtrzymaniu...ciągle coś było...ale moja gin jest naprawdę dobrym fachowcem, zna się na rzeczy i dba o szczegóły...więc wierzę że tym razem będzie lepiej :) boję się, bo jestem sama z 6-latką i może być chwilami ciężko, ale każda ciąża jest inna i wierzę że ta będzie lżejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jona2
no pewnie, najważniejsze to być dobrej myśli :) a powiedz jeszcze długo się staraliście teraz o ciążę? A jak długo o pierwszą się staraliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula1234
w pierwszą ciążę zaszłam w 3 cyklu...teraz staraliśmy się ponad 3 lata...:P ale się udało !!!! Uciekam do pracy. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jona2
dzięki, nawzajem, no to po trzech latach to wieeelka radość tam u Was na pewno :) no to tylko potwierdza, że warto cały czas nie tracić nadziei, jeśli się czegoś bardzo chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura3008
hej dziewczyny od dzisiaj prze następnych kilka dni zaczynam intensywne starania...może w końcu się uda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Toluś niestety się chyba obraziła i sobie od nas poszła ;-/ Ehhh a ja dzisiaj jestem jakaś nerwowa:-( Wkurza mnie dosłownie wszystko - jak ja nienawidzę takich dni jak ten!!!!! Dzisiaj z rana byłam z mężem na egzaminie ( mąż zdaje na C+E ) ale niestety oblał :( Iiiii tym oto sposobem kolejne 250 pln na poprawkę :( 400 pln na części do auta i znowu spłukani ;-/ Kurde kasa leci nie wiadomo gdzie. Pechowy dzisiaj jakiś dzień mam, a gdzie do wieczora . Mam nadzieję , że chociaż u was wszystko ok?? A może któraś testowała ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula - polecam ci super ksiazki trzymajace w napieciu do samego konca kraina chichow- jonathan carroll chemia smierci - siomon beckett gra aniola i cien wiatru - carlos ruitz zafon. gosciowa - czasami jest taki dzien. caly w zlosci. ja dzisiaj ogarnelam troszke dom. pranie zrobilam. zaraz obiad i znowu lezanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtam dziewczyny. Ja dzis caly dzien zabiegana. Nawet obiadu nie zdazylam zrobic. Agnes nie szalej tak z ta noga... Kasiula ja niestety nie mam pamieci do tytulow ksiazek :-\ Pamietam jeden ktory o dziwo pasuje do Twojej sytuacji "zapiski stanu odmiennego". Taka lajtowa ksiazka o kobiecie ktora byla w ciazy;-) cos na styl dziennika bridget jones

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie. Moze troche glupie. Dziewczyny powiedzcie ile dni macie @ ja zawsze mialam tak 5-6 dni a teraz kurcze nie dosc ze tak szybko sie zaczal to jest dzis 2 dzien a jakby ten okres sie nie mogl rozkrecic. Tak jakby mial sie jutro, skonczyc. Jak bralam anty to wszystko bylo zupelnie inaczej a teraz nie wiem jak powinno byc. Hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj MalaNadzieja- po odstawieniu anty organizm zareagowal i byc moze okres sie tez zmieni. moze ten bardzo slabiutki jest. ja mam jednego miesiaca mocny okres jak cholera a nastepnego m- ca taki ledwo ledwo. i nie wiem od czego to zalezy. a to twoj pierwszy okres po odstawieniu anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pierwszy. Tabletki odstawilam juz w marcu. Ale pierwszy raz mialam tak krotki cykl. 29dni. Wczesniej moj najkrotszy cykl twal 38dni. Najdluzszy ponad 60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malanadzieja- poczekaj do nastepnego cyklu (o ile bedzie:-) i zobaczysz czy takie 28dniowy bedzie czy dluzszy. i wtedy poradz sie moze lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak można rodzić bachory
w tym kraju !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mozna rodzic BACHORY to nie wiem. Ale zadna z Nas BACHORA nie urodzi. Tylko kochane i wyczekiwane maluszki :-) Zycze abys kiedys poczula/y to samo co my i wtedy zastanowisz sie nad swoimi glupimi tekstami :-) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezwyciezona
Jestem w 21 tygodniu ciazy i bd miala synka!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak można rodzić bachory
nie padła mi macica na mózg jak WAM by rodzić tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malanadzieja- noga dzisiaj boli. udezylam sie w nia przez przypadek. jutro calutki dzien bede lezala. nie ma co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×