Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

tolus - nie raz na mnie najezdzali na forum. jak po kaczce splynelo. tak w kwidzynie jest jeszcze zaklad produkujacy mrozonki i przetwory warzywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
no to ponawiam propozycje- może przestań być taka wredna? ;-) masz teraz dużo czasu to możesz rozważyć wszystkie za i przeciw :D...;) słyszała któraś o tym oleju z wiesiołka w tabletkach? warto? ogólnie jak się mieszka na pomorzu? jest duże bezrobocie? czy jest to dobry region do zycia? z ciekawości pytam bo ja jestem z drugiego końca Polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tolus - ogolnie nie jestem wredna. jak mam zly dzien to komus czasami dokucze. przepraszam ze tobie nawxucalam. na pomorzu sie zyje hmmm tak normalnie. bezrobocie jest dosc spore. praca tylko w wiekszych miastach jakas normalna bo w mniejszych miadtach to prywaciarze(dobrze nalisalam:-) albo dyskonty albo praca po znajomosciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny Tydzien temu wspolzylam z chlopakiem.Byly to niby dni plodne i owulacja. Dzisiaj zauwazylam ze mam dziwny jasnobrazowy sluz. Czy to moze byc oznaka ciazy?? Do okresu jeszcze mi brakuje troche dni wiec to na pewno nie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
dobrze:P wiesz, ja co prawda nie jestem z wykształcenia polonistką ale blisko i jestem wyczulona na błędy, takie małe skrzywienie....a lęk przed pająkami to arachnofobia bo ktoś wczesniej napisał chyba araknofobia... no teraz ciężkie czasy, wszędzie robota po znajomości...nie myślicie czasem o tym co to będzie jak stracicie pracę (albo mąż) a tu dzieci na utrzymaniu, jakiś kredyt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
jasnobrązowy śluz to może być plamienie implantacyjne, poczytaj w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja zle napisalam upss. w sumie tez patrze na bledy ale jak czasami szybko pisze to z bledem sie zdaza. u mnie maz pracuje poki co na pare lat prace ma i jej nie straci. krddytow nie mamy zadnych wiec sie nie martwimy o to. dzieci tez poki co nie mamy. wiec zyjemy sobie sami dla siebie i nawet odkladamy co miesiac pare stowek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
no czy nie starci tego nie wiesz (oczywiście nie życzę) bo czasy niepewne...ja widzę po znajomych nawet...mam takiego kolege, który pracował przy sprzedaży mieszkań, od każdego miał prowizję, zarabiał ok. 15 tyś miesięcznie, zyło im się jak pączki w maśle, ale nagle krach: komuś na górze się nie spodobało, że tyle zarabia i go zdegradowali...teraz wyciąga ledwo 3....a tez był pewny siebie i swojej pozycji...róznie to bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakis rok temu rozmawial z kierownikiem ( chcielismy wziac kredyt na mieszkanie )czy jest bezpieczny w pracy to zapewnil go ze tak. a poza tym az tyle nie zarabia zeby ktos mu zazdroscil. ciezko pracuje wyrabia nadgodziny jezdzi na delegacje to ma, ale u nich tak maja prawie wsztscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
skoro tak twierdzisz to ok, wierze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
sprawdziłam, pożyczony narzeczony ;) ja zalukam coś na zalukaj:P jakiś thrillerek albo horrorek...chyba postawię na Labirynt teraz tak mocno reklamowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to internet narazie mam w komorce to ogladam to co w tv albo na dvd. a widzialam reklame moze byc calkiem fajny film. lubie tez thillery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
ja 2 dni temu oglądałam I SPIT ON YOUR GRAVE 2, nowość z 2013, ale na zalukaj już jest. bardzo mocny, oglądałam 1 część, ale ta jest lepsza. tylko do osób o mocnych nerwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tolus, jestes zlosliwa. Niepotrzebnie. I jesli ktos jest tu wredny, to wlasnie ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
o, znów się zaczyna :D to chyba już spadam, piesek liczy na spacerek, nie mogę jej zawieść. dobranoc i miłego seansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
aha, agnes przeprosiny przyjęte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc śpiące królewny :) ja dopiero po pracy. tolus przykro mi z powodu testu. chybva powinnas udac sie do lekarza. pewnie da Ci na wywolanie okresu jezeli chodzi o prace to tak, troche sie boje. umowa konczy mi sie z koncem 2014 roku. wiec i tak raczej tam nie wroce jezeli uda mi sie zaciazyc. trzeba bedzie szukac czegos, zreszta to i tak nie jest odpowiednia praca jezeli ma sie dzieci. ja mieszkam tez ok 50-60 km od gdanska. ale nie wiem wlasciwie w ktora to strone.... hehe. kolo tczewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze jedno tolus czytalam ze olej z wiesiolka mozna brac tylko w poczatkowych dniach cyklu (chyba do owu) ale nie wiem ile w tym prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
hej Nadzieja, tak masz rację, też czytałam że lej bierze się tylko do owulacji, ale pytanie skąd kobieta o nieregularnych cyklach ma wiedzieć kiedy ma owulację? tu jest dla mnie haczyk. ale kusi mnie ten olej bo ponoć skraca i reguluje cykle a przy moich dłłlługich byłoby to wskazane. już sama nie wiem za co się zabrać...czy brac ten wiesiołek, czy kupić te testy owulacyjne i iść tą drogą...jakieś propozycje?;) chociaż najpierw to ja musze @ dostać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
* olej Tczew to jest chyba niedaleko Malborka prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Blisko malborka. Ja wlasnie na wyregulowanie cyklu biore luteine. Sama bym wlasnie nie wiedziala do kiedy mam brac ten olej. Robie testy owulacyjne od tego cyklu. Musze tez zaczac mierzyc temp. Dzis juz bralam 2 tabletke clostilbegyt. Zobaczymy jak to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
wiesz, ja brałam w tamtym roku luteinę i faktycznie miałam w miare regularne cykle, ale jakoś tak pól roku, a później znów się porozjeżdżało... a ten lek clo to rozumiem na receptę prawda? może poproszę gina żeby mi przepisała? a Tobie sam lekarz przepisał czy prosiłaś o jakiś "wspomagacz"? jak powiem, ze długo się staram i nic to chyba mi przepisze nie? słyszałam że to pomaga zajść w ciażę. te tabletki wywołują owulację tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Sa na owulacje. Na recepte. Lekarz sam mi je zaproponowal. Caly czas obstawial ze mam wysoka prolaktyne. Ale jednak wyszla w normie i wtedy zapisal mi clo. Mam brac 5 dni od 5dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny zle spalam glupoty mi sie snily. deszcz dzisiaj pada. jakie macie plany na niedziele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Ja spalam jak zabita :-) Moje plany na niedziele to znowu niestety praca. Wiecie co, po tych tabletkach clo tak strasznie bola mnie sutki xe nie moge sie wogole dotknac. I czytalam ze bardzo czesto tak jest. Z kolejnymi dniami cyklu podobno jest jeszcze gorzej :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiele dziewczyn jak czytam fora to skarzy sie na te tabletki. niby pomagaja ale zle sie czuje po nich. dziwne takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×