Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Zawsze marzylam o trojce dzieci. Jednak do czasu poki moja naduska sie nie urodzila. Potem twierdzilam ze nie zawsze jest tak kolorowa i dlugo nie chcialam drugiego. A teraz jakos nie idzie. Blizniakow raczej bym nie chciala bo wiem ile jest pracy przy jednym dziecku a co dopiero podwojnie... :-) Jednak po clo podobno jest troszke wieksze prawdopodobienstwo ciazy mnogiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie juz jakies plany na weekend? gosciowa - jak wczorajszy wieczor. mam nadzieje ze by stosunkowo udany:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja, miłej pracy, agnes, my z M chcemy iść na targi nieruchomości, w któryś dzień, a może i na giełdę, bo marzy mi się stary wiszący drewniany zegar, może któraś z Was ma w piwnicy lub strychu niepotrzebny, może być niedziałający do renowacji....albo jakieś stare rzeczy babcine :D dzisiaj cały dzień leżakuję, a co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
mąż jest szefem kuchni i pracuje od rana do 22-23:( i kiedy on przychodzi po robocie to ja już często śpię bo jestem typem skowronka i wcześnie wstaję, ale też wcześnie się kladę, dla mnie 23 to jest środek nocy, jestem nieprzytomna:( rozumiem,ze przy takim sexie 5 razy w miesiącu moje szanse sa bliskie zeru? owulacji za chiny nie jestem w stanie wyznaczyć, nie wiem kiedy jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna - niestety nie mam zegara ale mam stara duuuza szafe. a co lubicie takie starocie zbierac czy tylko zegar?? ja tez lezakuje a co:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
joanne84 dopóki @ nie ma to jest nadzieja. nie poddawaj się:-) . zacieszka ja kiedyś bardzo chciałam miec 3 dzieci, narazie staramy się o drugie a i na dzień dzisiejszy na tym poprzestaniemy, ale nie mówię nigdy...Przez 3 i pó roku po urodzeniu synka dojrzewaliśmy do decyzji o kolejnym Maluchu, bo ja miałam bardzo duże problemy w ciąży, a później Mały był chory, nie wiadomo było, czy będzie sprawny itd....do roku czasu zwiedziliśmy mnóstwo lekarzy i dużo łez wylałam, ale na szczeście wszystko dobrze się skończyło. Jednak strach pozostał. Jeśli ta ciąża przebiegnie lepiej i jeśli dzidzia urodzi się zdrowa to może kiedyś postaramy się o trzeciego maluszka:-) . MałaNadzieja spokojnej pracy życzę. A My wsłasnie zjedliśmy obiad i moze gdzies wyskoczymy ze znajomą i dzieciakami na jakis zamknięty plac zabaw, ale to póki co tylko plany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tolus - kurcze myslalam.ze maz gdzies ciagle wyjezdza ze go nie ma w domu. a rano chyba sie widzicie co? obudz go lodzikiem potem sex wyobrazni troszke:-):-):-):-). sex z rana smakuje najlepiej. caly dzien jest inny. :-) . rozumiem ze po pracy maz moze byc zmeczony ale rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
wiesz, jak się pracuje dzień w dzień po 14 godzin to rano on się musi wyspać żeby być w stanie funkcjonować cały dzień na wysokich obrotach. i tak zawsze wstaje na ostatnią chwile, każde 5 min snu jest dla niego ważne...to nie jest takie proste...ale właśnie przeczytałam kolejne pokrzepiające wpisy odnośnie castagnusa- może to naprawdę działa?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
a odnośnie 3 dzieci- chcieć bym chciała, ale wiem że nie stać mnie na tyle dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agita - zastanawialam sie wlasnie ktora to napisala:-). wlasnie dostalam sms od mojego M i sie poplakalam kierownik powiedzial mu ze w poniedzialek na dwa tygodnie ma jechac spowrotem do Niemiec. :'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toluś idź na monitoring do lekarza, zależy jak długie masz cykle, ja na 28 dni poszłam na monitoring 10 dc i było widać jakiej wielkości jest pęcherzyk, tylko martwię się o jego pękanie, także nie wiem, czy w ogóle dochodzi do pęknięcia. agnes, ostatnio mnie wzięło na starocia, ogólnie to nie mam takiego aranżu w domu :) ale zegary tykające są piękne :) agita, dzięki za słowa otuchy, w dalszym ciągu czekam ale nie nakręcam się :) czy castagnus nie reguluje tylko cyklu?? nie wiem co myśleć na ten temat, skoro ja mam regularny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem wszystko tolus, ale czy maz nie ma mimo zmeczenia ochoty na sex? po ile macie lat? jesli to nie tajemnica. moj maz tez ciezko pracuje jesli jest na miejscu to wstaje po 4rano a w domu jest ok.20. ale zawsze jest albo sex albo inna przyjemnosc:-). jesli jest na delegacji pracuje po 12godz. nawet w weekendy ale pisze mi i mowi ze ma straszna ochote na sex mimo.strasznego zmeczenia. pogadaj z mezem jesli chcecie dziecka musi sie troche wykazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana agnes, przykro mi, ale główka do góry, do czasu wyjazdu męża działajcie ile wlezie, a na długo wyjeżdża??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
przykro mi agnes:( joanna a możesz mi opisac czym dokładnie jest ten monitoring i ile się za to placi? słyszałam o tym , ale nie wiem jak to wygląda w praktyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna - maz jest we francji teraz i nie przyjedzie do domu. z francji spowrotem do niemiec pojedzie i do domu dopiero pod konec miesiaca albo na poczatku listopada. :'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
hmmm....to faktycznie lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie joanna napisz o monitoringu. czy jak pojde do przychodni to powinien mi lekarz zrobic monitoring jak zechce? jak to wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie joanna napisz o monitoringu. czy jak pojde do przychodni to powinien mi lekarz zrobic monitoring jak zechce? jak to wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toluś, lekarz wiedząc jak długi mam cykl wnioskuje kiedy mogę mieć dni płodne (jasnowidz :D haha) i wyznacza termin USG aby zobaczyć jakiej wielkości jest pęcherzyk, kiedy pęcherzyk pęka ma ok 20-23 mm (o ile pamiętam) i na podstawie wielkości oblicza kiedy się uwolni i w jaki dzień można działać, podobnie pewnie działają testy owulacyjne, ale ja ich nigdy nie używałam, ale jak nie będzie zmian po tym cyklu to kupię je i będę sama też obserwować :), ja chodzę do kliniki niepłodności, także płacę za wszystko, bo normalnie na USG ginek. musiałam czekać długo, a tu jest istotne w który dzień pójdziesz :| (za USG zapłaciłam u siebie 100 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
ja już kilka razy czytałam o tym monitoringu, ale jak powiem lekarce ze chcę to ot tak mi zrobi? i czy na nfz to robią? (podejrzewam ze takie "luksusy" to tylko prywatnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo lipa tolus, bo nie ma go juz od 24sierpnia. widzisz ja mzm gorzej. Ty masz meza na noc wiec pogadaj z nim powaznie albo go molestuj rano. nie mowie ze codziennie ale co drugi czy trzeci dzien. a moze mu sie to spodoba i mimo zmeczenia bedzie chcial czesciej. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
no tak, ale jak kto ma bardzo nieregularne to trzeba by chodzić codziennie bo teoretycznie owu może być w każdym momencie...to by kosztowało z 1500zł miesięcznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jak ktoś ma trójkę to już rodzina wielodzietna :) Ja chcę na razie dwójkę, a trzecie?? Jak nas będzie stac :) bliźniaki to się mojemu mężowi marzą :o łooo nie wyobrażam sobie opieki nad dwójką na raz :o chociaż podejrzewam że nie taki wilk straszny! Delegacje - lipna sprawa :/ ale co zrobić, teraz praca ważna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
no Ty jesteś w zdecydowanie gorszej sytuacji, nie da się ukryć. no musimy jakos pokombinować bo inaczej w zyciu tego dziecka nie zrobimy. czy w czasie brania castagnusa należy współżyć codziennie? bo w sumie szansa z tym lekiem trwa tylko 90 dni, później trzeba przerwac kurację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
mnie to pewnie nawet na dwójkę nie stać:D oczywicie zależy co kto rozumie przez "stać mnie". na dzieci trzeba mieć worek pieniędzy...mnie nawet jedno w kontekście finansowym przeraża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna a do jakiej kliniki nalezysz? ja kiedys bylam w klinice Invicta. to tam tez za kazde badanie sie placi duzo. naszczescie mialam skieroeanie od mojego ginek. i badania udalo mi sie za darmo zrobic. a na monitoring to sie czasem codziennie nie chodzi? skad wiadomo kiedy pecherzyk sie zrobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×