Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Daisy - ja używam hydrain3 z dermedic ale jakoś nie widzę efektów, a miał być taki rewelacyjny, choć może dlatego, że kupiłam płyn micelarny innej firmy i nie działa w 100%, niestety stosowałam już chyba wszystko a mam dalej plamy suchych miejsc na twarzy, nie wiem od czego, ale tylko wtedy kiedy zacznie się ochładzać lub użyję kosmetyków zapachowych/jakiś składnik mi szkodzi ale nie doszłam do tego jaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola1987
umnie juz 27 dc mozna zec 28 jutro juz nie bawem pobolewa mnie lekko podbrzusze momentami pewnie na okres eh ciagle jest mi strasznie smutno ze w 3 cyklu z clo nic ztego bo wziac jeszcze nie ma owulki strasznie mnie to doluje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a u mnie nadal nic.. Brzuch raz boli bardziej a raz mniej.. Po treningu na rowerku i pizzy (tak niestety) i po kąpieli właśnie leżę i pachnę :) na suchą skórę nie pomogę bo mam tłustą (kojarzycie siarkowe kosmetyki). Po kąpieli nakładam balsam, mokre włosy pachną odżywką-uwielbiam ten stan :) jeszcze tylko trzeba zażyć witaminki i pod kłódkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Wróciłam z przedszkola. Właśnie spijam kawke. U mnie sypie śnieg cały czas ale jest tak okropne błoto. Chlapa taka że ledwo doszlysmy. Na 12 pedze do pediatry w sprawie wyniku nadii. Życzę miłego Dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry; ja już wyszykowana, no prawie :P czekam na transport i najpierw rozmowa a później auto od mechanika trzeba zabrać...drugi koniec miasta hehe miłego dnia dziewczęta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Żadnych kłódek taaaaaak :) racja :) heh U mnie nadal ładna pogoda, ale to już chyba ostatnie godziny, bo jutro ma padać śnieg z deszczem i marznący deszcz - "uwielbiam"..., troszkę się chmurzy, ale generalnie jest ok :) Coś brzuch odpuścił... dziś 27dc :) Jakaś rozkojarzona jestem, ciężko mi się samochodem jeździ ostatnio.. a dziś muszę siostrę i jej bobasa wozić także jakoś mnie to zaczyna stresować nie wiem czemu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny :) * MalaNadzieja - daj koniecznie znac jak wyniki corci. * Joanne - trzymam kciuki! Tez koniecznie daj znac jak poszlo no i kiedy bedzie cos wiadomo. * Betka - tu tez trzymam kciuki :p Spokojnie..kiedy bedziesz testowac, w piatek? * A u mnie..wczoraj bylysmy na sankach, dzis bedziemy lepic juz balwana :) Nad ranem obudzil mnie spadajacy z dachu snieg. Wstalam, patrze, a tu o matko i ojco! Sniegu prawie po kolana :D Pierwsze odsniezanie zaliczyl lubt. Jest pieknie, wczoraj sarenka nam bigala po ogrodku, tu zyje ok 15, czasem 21 sarenek i sobie spaceruja ludziom po podworkach. My mamy takie male drzewko kolo drzwi balkonowych, to czasem przychodza zima i sobie skubia :) :) * Uwazajcie tam na ulicach, bo teraz taka pogoda to zdradliwa. Dziewczyny inne chyba sie juz znudzily naszym towarzystwem, tak rzadko zagladaja. Albo zaciazyly i sie nie chwala :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy kciukow Ci zabraknie ;-) A u Ciebie przymrozek? Bo u mnie cały czas sypie śnieg ale jest straaaasznie mokro. są 3st na plusie. Raczej nie zbyt na sanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo spokojna jestem :) hehe planuję w piątek testować, ale liczę się z tym, że mogę nie wytrzymać bo już dziś mi to po głowie rano chodziło zanim wstałam z łóżka :) a u mnie słońce świeci-za oknem bardziej wiosennie niż jesiennie, a nawet zimowo :) rano lekki mrozek był, ale nawet szyb nie skrobałam-rozmrażacz świetnie sobie poradził z taką małą warstwą :) teraz śladu białego nie ma :) wcześniej było trochę chmurek, a teraz sobie gdzieś powędrowały :) jakoś mi za zimą nie tęskno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dzisiaj troszke pospalam dluzej. teraz kawke pije. w nocy jajniki bolaly mnie budzilam sie pare razy. za oknem snieg ale taki.ze zaraz stopnieje, ale ladnie jest bialo na drzewach. Daisy- super masz widok jak sarenki biegaja:-). Joanna - trzymam rowniez kciuki za pozytywna rozmowe. Betka - oby @ nie przyszla i II krechy sie pokazaly. Daisy - a u ciebie jak okres jest? kiedy do lekarza idziesz? wczoraj chyba nie poszlas? Malanadzieja- a co Nadia jeszcze chora czy tylko na kontrole? napewno bedzie oki. Ja dzisiaj na 15.30 do Elblaga jade do lekarza na monitoring. troche sie obawiam ze nic w tym cyklu nie bedzie echh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka. U mnie lecą tak wielkie płaty śniegu że masakra. Ją lubie śnieg ale nie pluche. A na chodniku pluche prawie pp kolana.... Agnes idę sama do pediatry bo u nas jest tak że wynik wkładają do karty i trzeba iść do lekarza. A na monitoringu napewno okażą się piękne pecherzyki bo skoro Jajniki bolą to znaczy że pracują. Mnie w 1 cyklu nie bolaly. Wcale a w drugim tylko trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malanadzieja- mam nadzieje ze pecherzyki beda duze i piekne jesli tak sie okaze to po powrocie zaraz meza biore w obroty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz pewnie powie Ci kiedy najlepiej bo peknac mogą np w 16dc. A może dostaniesz coś na pęknięcie. Myślę że może lukę też Ci zapisze albo duphaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadzieja - no coz poradze, kibicowac trzeba :) U mnie -1st., jutro ma niestety byc +5 i deszcz ze sniegiem juz..dlatego trzeba sie nacieszyc. :) * Agnes - u mnie nadal nic. Tak sobie pomyslalam, ze w czwartek pojade do gina, pogadam z nim, moze da mi te luteine. Bo u mnie nawet na okres sie nie zanosi, zaczyna to byc zdziebko meczace.. I wtedy moze udaloby sie na swieta testowac jakos, abo na Nowy Rok..bo kurcze jak pomysle zachodzic gdzies w marcu i rodzic w zimowej kurtce potem, to wciaz nie jestem przekonana. Luby powiedzial, ze jak mu powiem, to pojdzie sie tez przebadac. Myslicie ze od razu moge prosic gina zeby powiedzial mi jakie badania mam sobie zrobic te hormony itp itd? Wy to robilyscie na nfz czy pvt? Aaa za beta hcg zaplacilam 35zl + 5zl za pobranje krwi, jakby co. Wczoraj glupia mowie do mojego chodz sie pokochamy moze jeszcze nie mialam nawet owulacji :D No ale po 36 dniach to juz smiech :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohhh Wy ale mnie nakręcacie :) Dajcie później znać jak Wam poszły wszystkie sprawy bo będę czytać wszystko :) i wybaczcie, że nie odpisuję każdej z Was z osobna, ale odświeżam sobie stronkę w trakcie pracy hehe a mam dzisiaj trochę papierologii ;) oczywiście wszystko czytam i jestem z Wami ;) a tak w ogóle to chyba uzależniłam się od Was już :) to takie miłe uzależnienie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - kochac sie przeciez mozecie codziennie:-). chyba nie patrzysz tylko na te dni z owu.hmmmm. co do badan hormonow to wydaje mi sie ze u ciebie lutka poki co wystarczy. poprostu po odstawieniu anty tak zazwyczaj jest ze sie "blokuje" . ja badania wszystkie robilam prywatni bo do lekarza prywatnie jezdze kupe kasy wydalam ale mam nadzieje ze warto:-):-):-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Kurcze a ja wyszłam z młodą na spacer i nas taki mokry deszcz złapał , że byłyśmy mokre jak kaczki!!! Tragedia. Samo błoto wszędzie :( Jaonne ja również trzymam kciuki :) Betka do piątku jeszcze 3 dni - napewno wytrzymasz?? :) Małanadzieja będzie dobrze - musi. Ja też wczoraj byłam z Tosią na kontroli i antybiotyk jeszcze ma brać przez 2-3 dni, bo gardło lekko czerwone jeszcze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety Agnes ma rację. Po tak długim czasie brania tabl anty hormony "przedstawiają" niby trzeba czekać aż się unormuje. Ale ja już tak czekam od marca. Ale na tsh. I prolaktyne Dostalam skierowanie ale też po jakims czasie. A progesteron i tak biorę sztuczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
U mnie tsh kosztowało 30pln jak ostatnio robiłam także myślę , że nie dużo a warto zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×