Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Dzień dobry :) MałaNadzieja ja nie chce w sobote testu robić. Za wcześnie.. W sobotę powinnam jak coś okres dostać przez duphaston który brałam teraz drugi cykl. Ale przed nim okres miałam co 36dni więc może teraz opóźni mi się i dostanę te 6 dni później. Pożyjemy zobaczymy. Nie spieszy mi się do testów, czy bety. Będę o tym myśleć jak okres nie przyjdzie przez najbliższe 2 tygodnie. Agnes to nie fajną masz ciotke :/ Ja to bym chyba drzwi zamknęła i udawała, że mnie w domu nie ma :P hehe.. No ale wiadomo nie zawsze się uda. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga - to w sumie meza ciotka. wczoraj z nim gadala ze przyjedzie jakies rzeczy przywiezie. kurna wiecie co ona zawsze na swieta robi tak duzo jedzenia ciadta i nam daje. wczesnuej mi to sie podobalo:-) ale z roku na rok coraz gorzej. nie smakuje mi to.co ona robi. co roku albo my jedziemy pi te "smakolyki"albo ona z wujem przywoza. nic nie zrobie swojego bo za duzo. a jak mowie zeby nie robila jedzenia to ona sie usmiecha i mowi nak to nie robic zrobie. i robi. masakra. a z innej beczki czy uzywalyscie badz uzywacie Vanisha do dywanow? cxy rzeczywiscie dywany sa czyste? zastanawiam sie mam dywan brudby od psa lap troche plam z coli piwka i ogolnie chcialam wyprac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczęta; nie chciałam Was "budzić" dzisiaj w nocy ale od 01.00 do 04.00 nie spałam, ból koszmarny, stres i znowu ból, wzięłam ten antybiotyk, teściowa jutro przywiezie mi całe opakowanie, muszę wydobrzeć :) MałaNadzieja - niestety bez antybiotyku się nie obejdzie, teraz wiem, ze będę musiała reagować za w czasu i przy końcu @ brać czopki i lacibiosa, aby znowu nie wdało się nic, kolejnej wizyty w szpitalu już nie zniosę :( * agnes - ciotka męża powiadasz?? mój M też ma taką jedną, ale się odczepiła jak ojciec umarł, na szczęście, bo mój M zawsze był zdołowany po jej telefonach, nienawidzę baby, jest żoną jego chrzestnego, ale nie przyszli na nasz ślub ahaha, bo podobno mogliśmy ich wcześniej poinformować - btw ślub był organizowany w miesiąc :), teraz truje teściowej, która jej słuchać też nie może, bo wieczne lamenty, i jak tu być pozytywnie nastawionym?? jeśli Ci będzie lepiej to niech przyjeżdża jak Twój M jest w domu :) * Aaaga - no to trzymamy kciuki :D, bo gościówa czeka na dalszy rozwój wypadków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Joanne - dorze ze juz troche lepiej.sie czujesz. Obys szybko doszla calkiem do siebie. Nigdy nie mialam problemow z przydatkami, ale to musi bolec :/ * MalaNadzieja - jak tam? Przewialas sie myslisz czy szukasz innej przyczyny? * Anna - hej :) To kiedy testujesz? * Betka - cisnij tam, cisnij. Idziemy niemalze leb w leb ;p * U nas nadal pelno sniegu, mloda pomyka w niemalze narciarskim zestawie :D Ja zup nie znosze. Nie wiem co mnie wczoraj tknelo :p Luby wrocil przed 22, nie dosc, ze siedzial w pracy 3.5h dluzej, to jeszcze pod samym domem go polocja trzepala, a co pan ma w kartonie, a po co te lopaty itp :D Jezdzi moim autem to pewnie i sprawdzali mnie w systemie, a ja czysta jak lza. A wy? Przyznajcie sie? Ja mam prawko od 4 lat i zadnego nawet upomnienia :))). A moja mloda wczoraj wieczorem ropa z oczu. Chyba pierwszy raz tak miala.ze az zalepione oczy :/ Teraz nie wiem czy wkladala brudne lapki do oczu, czy katar jej schodzi bo po tym wycietym migdalku to moze inaczej..a moze na tym Disney ja zawialo bo chlodno przy lodowisku, ale cieplo sie ubralysmy :// * Joanne - doczytalam kolejny post. Eh bidulko!! Trzymaj sie tam i kuruj! Dziewczyny dzieciate - jak tam u Was z Mikolajem? Przebiera sie ktos? U nas Luby robil za Mikolaja w zeszlym roku. Wczoraj sprawdzalismy by kogos wziac na Wigilie, ale 250-400zl za 20-30 min.. :/ Macie jakies doswiadczenia? A prezenty juz macie? My dla mlodej kompletujemy powoli. Dzis w biedrze kupilam Jej encyklopedie o dinozaurach, bo ona tak sie bardzo interesuje. W domu pelno mamy gumowych, papierowych, figurek itp. Nie mam pomyslu za to na nic takiego jednego, konkretnego. Rozumiecie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
A ja się przyznam bez bicia, że prawka jeszcze nie mam :) Miałam nawet 2x okazję ze szkoły robić ( unia refundowała ) czyli całkiem za darmo i nie mogłam się przełamać ;/ Normalnie strach mnie paralizuje na samą myśl. Ale teraz będę się musiała przełamać bo M wiecznie nie będzie ze mną wszędzie jeździł . Ehhh Joanne ja bym nie miała odwagi sama kombinować z antybiotykami ... A co do prezentów to ja mam część dla mojej mamy, taty, dziadka a resztę trzeba kupić jeszcze ;/ Czekam na wypłatę i ruszamy w teren :) A co do Mikołaja to pewnie jakiś będzie :) W tym roku spędzamy święta z moją rodziną, gdzie pełno dzieciaczków jest :) Uwielbiam taki klimat he he . Daisy ja stawiam na przewianie ;/ Idź do apteki i kup świetlik - siostra mówiła, że bardzo dobry jest na ropiejące oczka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do prawka, to mam już6 lat i tyle jeżdżę z przerwą półroczną po wypadku :), na szczęście nie z mojej winy, ale po 4 miesiącach od uzyskania uprawnień, auto do kasacji, fobia i takie tam różne, ogólnie żadnego mandatu, bo wystarczy szeroki uśmiech, ale kiedyś złapał mnie Pan na motorze, bo pisałam smsa, a ściemniłam że na zegarek patrzyłam hehe, ale bez auta to jak bez ręki, jeżdżę komunikacją jak jest dzień bez auta, choć rower też lubię, ale po tym jak M motor kupił, to rzadziej już jeździmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościówa - co do antybiotyku, to już kiedyś przerabiałam ten temat, wiem co lekarze przypisują na jakie dolegliwości, no i walcząc z tym tyle czasu, wiem, ze to jest TO i jak się leczy :), gorzej tylko z IUI, no zobaczymy, wolę zareagować teraz aniżeli czekać jeszcze trochę a konsekwencje są tragiczne :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie i ja ;-) Zalatana jestem. Ledwo przyszlam do domu z zakupow. Wstawilam schabik i ziemniaki do piekarnika i zaraz musze leciec po nadie i do pracy. Nie daje rady. Wczoraj bylo "matki boskiej pienieznej" wiec dokupilam jeszcze pare prezentow. Dla nadii mamy syrenke zmieniajaca kolory, wielka ksiege z najpiekniejszymi bajkami o ksiezniczkach i zestaw kucykow pony. Takie upodobania ma moja corcia. Ehhhh U nas mikolaja nie bedzie. Nadia mowi ze mikolaj to wielka tajemnica i sie nie pokazuje nawet grzecznym dzieciom ;-) Daisy nie wiem to raczej nie jest przewianie. Mysle ze efekt uboczny po clo. Dzisiaj jeszcze troche boli.... Rob oklady na oczka corc***Przejdzie. A powiem Wam ze ja nie mam prawa jazdy i co lepsze moj M tez nie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jezeli chcecie wiedziec jak wyglada moja praca to zapraszam do obejrzenia: ://m.youtube.com/watch?v=H1_c4DgzRRs Pol zartem pol serio ale niestety bardziej serio;-) Tylko wpiszcie sobie na poczatku http bo uznali za spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - ja uzywalam do dywanow ten proszek i nic mi nie pomoglo. Nawet bylo gorzej bo zostal proszek. Musialam kilka razy odkurzac a plamy i tak zostaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam dywanow wiec nie pomoge :/ Kurcze mlodej w przedszkolu krew leciala z zabka i soe jej strasznie rusza i nie dajemy rade wyjac. Poszly 3 gumy, sama probowala i nic. Nie chce mi jesc bo mowi ze ja boli. No dramat :D Mowie niech wyjmie to moze znowu wrozka zebuszka przyjdzie no ale lipa. :/ Ja zawieszam karnisze z powrotem po tym malowaniu to od razu nieszczesne firany powiesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja już nie testuje dostałam @. Zaczynam drugi cykl z castagnusem. Daisy na ropiejące oczka najlepsza biodacyna ale niestety na recepte. Zycze wszystkim miłego wieczoru i musze zmykać bo młody szaleje i nie daje mi żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze Wam powiedziec, ze ta ropka jej minela hmmm...ale zab dalej w ryzach :D Ja juz odpoczywam ogladam wlasnie Odpadasz na Vivie :p Czasem nie moge wytrzymac ze smiechu, ale dobrze ze chociaz czasem jakas gola klata sie pojawia :p A Wy co dzis robicie? Oprocz przygotowan do macierzynstwa? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - to dobrze, ze choć jedna z dolegliwości małej minęła, ja w sumie przed kompem standardowo, ale tv leci, jakiś film na polsacie będzie zaraz :) ja jak zwykle gram w kości na qrniku :), no i czytam fora o różnej tematyce :) ech nudzi mi się trochu, porozmawiałam z M na skypie ale Kiepscy lecą i Jego standardowo nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak se lazilam po kafe i znalazlam topik Oddam Dziecko Do Adopcji. Az sie poplakalam zebyscie przeczytaly co te dziewczyny tam wypisuja. :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, od jakiegoś czasu czytam Wasz temat i chciałabym się przyłączyć jeśli nie macie nic przeciwko temu? We wrześniu odstawiłąm tabletki i od tamtej pory działamy z mężem bez zabezpieczenia na zasadzie "nie planujemy ale i nie unikamy" :) chociaż przyznam, że trochę obserwowałam swój cykl i mniej więcej wiedziałam kiedy męża bardziej przydusić ;) niestety do tej pory nic... mój okres zawsze jak w zegarku pojawiał się co 28 dni, dziś spóźnia się 2. Nie specjalnie liczę na ciążę bo miałam trochę stresów w pracy i pewnie to wpłynęło na opóźnienie a objawów żeby się nie pokazał raczej brak :( także czekam. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej evelynka :) miło Cię powitać :), po ile macie z M lat?? od września to nie długo, także niczym się nie zamartwiaj, jeśli spóźnia Ci się @ 2 dni, to może zrób jutro test aby się upewnić, czy to oby na pewno stresy :) masz jakieś dolegliwości na zbliżającą się @ ?? masz regularne cykle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie kiedy moge robic.test mialam.robione badanie z krwi czy mam jajeczkowanie czy hormony okey wszystko ok lekarka kazala mi zrobic badania 2 grudnia wtedy mialam. Owulacje kiedy moge robic test ciazowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 27 a mój M właśnie skończył 29. Cykle odkąd pamiętam zawsze miałam bardzo regularne, dosłownie kilka razy w moim życiu zdarzyły się odchylenia max 3 dniowe :) Od poniedziałku codziennie jestem pewna, że to właśnie dziś dostanę @ ale nadal jej nie ma, brzuch mnie pobolewa i krzyż jak zawsze przed @ a poza tym żadnych objawów. Typowo ciążowych objawów jak ból piersi czy podwyższona temperatura też nie mam :( test bym chętnie zrobiła ale nie mam, muszę kupić. Chociaż z moim szczęściem jak go kupię to nawet nie zdążę go wykonać bo pojawi się @ :P nie zamartwiam się jeszcze ale zawsze mi się wydawało że nam to pewnie w pierwszym cyklu się uda, no i jakoś tak jestem zawiedziona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie kiedy moge robic.test mialam.robione badanie z krwi czy mam jajeczkowanie czy hormony okey wszystko ok lekarka kazala mi zrobic badania 2 grudnia wtedy mialam. Owulacje kiedy moge robic test ciazowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup Kochana jutro test i go zrób, wtedy będziesz wiedziała na czym stoisz :) a ja będę trzymać kciuki mocno, a jaki prezent na święta :) Ja pewnie bym nie wytrzymała z ciekawości i poleciała z samego rana z sikańcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joaane.do kogo to pisalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupie jutro test ale dopiero po poludniu bo na 7 do pracy i nie mam mozliwosci, zrobie go w piatek rano o ile @ sie nie pojawi bo sama juz nie wytrzymam z ciekawosci :-) to bylby cudowny prezent na Swieta :-) nie dziekuje za kciuki zeby nie zapeszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość - jeśli spóźnia Ci się @ to zrób test, najlepiej ok. 5 dni spóźnienia, wcześniej nie ma sensu bo wynik nie będzie miarodajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ah dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja mam mocny okres od wczoraj wieczora zwijam sie z bolu. niewiem co przyniesie dzisiejszy dzien,ale bol nie ustapil.:-(:-(:-( Zycze wszystkim milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Evelka - no pewnie ze rob test. Dwa dni po to juz bedzie wiadomo tym bardziej ze masz zawsze regularnie. I daj nam znac. Joanne - a ty gdzies pracujesz?? Agnes - ok bidulko ty moja. Mi sie wydaje ze to moze po luteinie cie tak boli. Mnie tez wyjatkowo w tym cyklu po duphastonie bardzo mocno bolal brzuch. Wzielam 4 tabletki naraz a i tak nadal bolalo. A do tego jakie pryszcze wyskoczyly :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim :-) Agnes i jak tam lepiej troche? Mysle ze to raczej nie wina lutki bo luteina powinna dzialac wlasnie na lagodzenie dolegliwosci miesiaczkowych. Kurcze moze to faktycznie przez to clo bo mnie tez caly czas boli podbrzusze. Jeszcze tak nie mialam. Dzis na dodatek bardzo dokucza mi jajnij. Ciagnie az do pachwiny. Mam dzis 22dc wiec to raczej nie na @ Evelynka i co? Testujesz? Dziewczyny nie mam wogole pomyslu na obiad. Co robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, ja wlasnie siedze w pracy, @ nadal nie ma, to dobry znak :-) test kupie dzis wieczorem i jutro rano zrobie. Moze piatek 13-go okaze sie szczesliwy :-D agnes wiem jak sie czujesz, ja zawsze mialam bardzo bolesny okres, bywalo ze nie szlam przez to szkoly badz na uczelnie, tylko ketonal stawial mnie na nogi :-( ostatnio troche mam lepiej bo jeden ibuprom pierwszego dnia wystarcza. Ja dzis na obiad bede robila sosik z miesa z zeberek, tesciowa ma nam dac duzo miesa jutro wiec musze oproznic zamrazarke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×