Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Bullitka - nie ważne w jaki sposób, my też pogodzeni byliśmy z sytuacją, żyliśmy z myślą, że in vitro to jedyna droga, a tu mój doktorek dał nam szansę, której zwykły lekarz by nie dał :), dla mnie jest cudotwórcą, a będzie jeszcze większym jak się uda :) ja jestem w 6 dniu cyklu, przy cyklach 28 dniowych wypada 17.12 :), tak czy inaczej boję się wyniku, bo @ mam dostać 31.12,a to nie wróży dobrze na następny rok, no chyba, że wynik będzie pozytywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walcz Kochana i nie przejmuj się całą nagonką na temat zapłodnienia pozaustrojowego, nie zrozumie ten, kto nie był w naszej sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie tak sobie myślę, że u mnie dopiero drugi cykl starań, więc pomyślicie 'Pfff, co ona wie o staraniach..'. A jednak sama życzę chyba właśnie Wam długo się starających, jak najlepiej! Ale jak pomyślę o sobie, że może się tak po prostu nie udać, to ogarnia mnie lekkie zdenerwowanie :(. Betka - no to sru już do łózia :))) Ja byłam trochę poza domem, teraz już po obiadku i czekam aż Luby się ogarnie i też pójdziemy już w bety. Dzięki dziewczyny miło 'słyszeć' tęsknotę. Ja też wyczuwam gdy kogoś nie ma, od razu inaczej się toczy rozmowa. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Dziewczyny walczcie! To prawda, że nikt nie zrozumie tego jak się czujecie.. A my niedługo wskakujemy do wyrka, już mnie M pogania hehe dobrej nocki :) i do juterka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny po pracy. Kiepski dzien dzis mialam. Marze zeby juz sie skonczyl. betka no to owulacja wypada Ci ok 14dc. Agnes napewno sie uda. Kiedy maja dzwonic? Czy przegapilam cos? Dziewczyny ja myslalam ze pojdzie raz dwa. A z cyklu na cykl coraz bardziej watpie. Ehhh jakis dolek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny w mrozny poranek jakis dolujacy nastroj mnie dopadl. zle spalam. co do rozmowy to ten lekarz jakis dziwny. maja dzwonic pon-wt za tydzien dopiero. jakos sie nie nastawiam.ze mnie akurat wybiora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Ja po pracy i jestem padnieta. A jeszcze dzis ma przyjsc facet z ubezpieczalni ocenic jak mam obite auto po stluczce. Mam nadzieje ze sie pojawi zanim mezus pojdzie do pracy Joanne - to mamy tak samo okres bo ja tez mam dostac 31 grudnia. Mam jednak nadzieje ze dzien pozniej bo nie chcialabym witac nowego roku z bolem brzucha Agnes - ja i tak nadal trzymam kciuki i nie puszcze :) Mala nadzieja - a ile staralas sie z 1 dzieckiem? Betka - nam nadzieje ze maz nie dal ci spac ;) Dziewczyny macie juz choinke?? Bo moi sasiedzi kuz maja od 2 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka nad rańcem :) ja leżę z termoforem na brzuchu, boli nadal, może też za bardzo się skupiam na tym :) dzisiaj jadę tylko do apteki i nigdzie nie zamierzam wychodzić do soboty, pewnie będę musiała odwołać łyżwy z teściową hehe; agnes - ja sprzątanie świąteczne mam już za sobą, ale nie mogę się doczekać choinki, lata jej nie było u mnie w domu :) dziewczyny głowa do góry :) kolejny miesiąc, nie możemy się smucić :) miłego dnia Wam życzę i szeroki uśmiech przesyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes no to faktycznie jakos dziwnie ze tak dlugo ten lekarz kaze czekac. Dobrze ze sie nie nastawiasz. Najwyzej milo sie zaskoczysz ;-) tego Ci zycze :-) Bullitka z pierwszym dzieckiem to byla moja druga ciaza. Pierwsza mialam wpadke ale poronilam niestety. A po kilku latach postanowilismy ze juz czas i zaszlam w pierwszym cyklu. Wlasciwie bez nadmiernych staran. Joanne wygrzewaj sie kochana. Nie ma co ryzykowac :-) milo tak sobie czasem polezec pod kocykiem ehhhh A jezeli chodzi o porzadki to ja tez zaczynam w przyszlym tyg. Bede miala wolny tydz i wszystko zostawiam na ten czas, mam nadziejw ze mi go wystarczy ;-);-) Musze zrobic zakupy, porzadki, prezenty itd A choinke my stawiamy na dzien przed wigilia. Coprawda bede pracowac ale trzeba ten czas jakos zorganizowac. Latwo nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! :) Bullitka - my mamy dwie choinki od tygodnia. Jedna ma cora w pokoju, my mamy druga w sypialni. Przed Wigilia pare dni kupimy zyw i postawimy w salonie. Luby nie uznaje sztucznych choinkek.. Joanne - kurcze, a nie obawiasz sie ze od tego termoforu Ci sie pogorszy? Ja bynajmniej mam tak, ze w czasie @ zadnych goracych kapieli, termoforow itp bo wtedy bardziej boli mnie brzuch i jeszcze wiecej leci. :/ Betka - jak tam starania? Mysmy wczesnie zaczeli, zeby zwiekszyc szanse :p Dwie proby mamy za soba. Wczoraj bylam tak padnieta ze zdazylam kilka razy usnac, a potem mi sie przypomnialo :D Dziewczyny, macie jakis sposob by pamietac o foliku? Kurde tak jak o tabsach nigdy nie zapominalam prawie, to teraz mam spory problem i czasem 2 dniowe przerwy :/ Chociaz w pierwszej ciazy zaczelam brac dopiero gdy o niej woedzialam, wiec moze nie jest to teraz katastrofa. Pilnujecie by brac przy jedzeniu? Agnes - ja porzadki juz jako takie mam porobione, przez ten remont mam ogarniete co sie da. Okna myje regularnie bo mi pies jak lezy to lize, jak stoi to chucha i lize na stojaco to akurat w polowie okien balkonowych. Koty chodza po patapetach wiec tez kwiaty leca itp, to sprzatam :). Ten salon musimy dokonczyc karnisze przyczepic :))) Mloda dopiero przeniesiona niedawno do nowego pokoju, wi3c tez nie zdazyla jeszcze nabalaganic. U nas najwiekszym problemem jest siersc psa - jest wszedzie i odkurzamy 3-5 x dziennie... :D Tak sobie mysle - zyczmy sobie poki pora zeby sie wszystkim udalo jeszcze w grudniu. Chyba wszysykie testujemy w okolicach swiat, MalaNadzieja tydzien przed chyba? Ech zeby chociaz jedna z nas zaszla w tym cyklu..najlepiej wszystkie, wiadomo. Gosciowa - przytylas juz? :D Jak sie czujesz? Mdlosci? Stanik juz wiekszy? :D Radosci Ty moja :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy szczerze mowiac to ja jakos ospuscilam sobie kwas foliowy. Bralam go od marca i juz zwatpilam. Bo lykam i lykam ;-) Ja mam termin na okolo 22,12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Daisy ! Właśnie mi przypomniałaś o witaminkach :D Ja mam w szafie na wierzchu gdzie zawsze zaglądam (codziennie). Dzięki temu zawsze pamiętam, czy rano czy wieczorem ale zawsze wezmę. W pierwszej ciąży miałam w szafie z kubkami :) Jak rano robiłam śniadanko to zawsze pamiętałam :) Mdłości to ja nie mam ale ciągłe uczucie kaca - raz mniej , raz gorzej. Stanik jeszcze ten sam ale już jest aby aby :) A co do przytycia to chyba jeszcze nie ( na szczęście ) :) Brzuch większy ale to przez mega wzdęcia :( Co do choinki to zawsze dzień przed wigilią stroimy :) Uwielbiam ten klimat :) No i za sprzątanie to też wezmę się w przyszłym tyg żeby na świeżo było. Najbardziej to przerażają mnie zakupy :( Nienawidzę tego tłoku przedświątecznego :( A żeby teraz to załatwić to zbytnio kasy nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Kochane :) No staranka udane heh aż humor lepszy ;) hehe Ja nie zapominam o foliku, ale nie biorę go podczas posiłku tylko wieczorem jak idę spać.. mam na nocnym stoliku na wierzchu cały zestawik heh :) Mam troszkę stresa przed dzisiejszą wizytą :) mam nadzieję, że wszystko jest ok :) jestem dobrej myśli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że każda z nas stresuje się przed tego typu wizytami lekarskimi :) dobrze będzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Kochana 13ty :) właśnie na to liczę :) że dowiem się na jakim etapie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy Kochana - ja jestem po @ na szczęście, choć nie była tragiczna, a bóle dostałam po niej, nagrzewam, ale nie wiem czy to dobre, choć piszą, że ulga jest, najbardziej pomaga ciepła woda pod prysznicem, ale ile można lać na siebie :) dzisiaj poleciałam po Lacibios i czopki, aby trochę zelżyć dyskomfort, masaż pleców i takie tam różne, teraz leżę pod kocem i grzeję pupcię :) co do kw. foliowego, ja mam w kuchni na blacie przy ekspresie do kawy i czajniku :), codziennie widzę z rańca i tak też biorę :) Betka - to trzymam kciuki za pozytywne wyniki na wizycie :D * widziałam już choinki żywe sprzedają, z chęcią bym kupiła, ale jest zimno i nie chcę się szamotać jeszcze z drzewkiem, choć pewnie poprawiłaby nastrój :) * a mój M wczoraj namówił mnie na parę zdjątek,ale miałam ubaw sama z siebie, no i z niego bo nie mógł ich odebrać, ale w końcu doszły :), a później cisza z jego strony, ciekawe dlaczego :D aj dziewczyny, już 7 tygodni będzie jak siedzę sama w domku, tęskni się do cieplutkiego ciałka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne achh podziwiam... długo jesteście małżeństwem? Ja to nie potrafię bez mojego M żyć :) tęsknię nawet jak na te parę godzin pojedzie do pracy mimo, że sama też w pracy siedzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka - w marcu będziemy mieli pierwszą rocznicę ślubu :) tęsknię bardzo, przede wszystkim za bliskością, bo kontakt telefoniczny mamy codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a robiłaś jakąś szczególną niespodziankę?? a może emek coś wymyślił?? kurcze, pewnie będę musiała ja coś wykombinować,, bo M nie ma inwencji twórczej, ale chciałabym pójść na obiad w miejsce, gdzie mieliśmy wesele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze przed ślubem..mieliśmy brać w lipcu 2014r., no ale jakoś tak wyszło, że pomyśleliśmy o tym za późno i będziemy robić w lipcu 2015r. :) MałaNadzieja pochwal się Ty stażem :))) Tak przerzucam nasze strony i myślę, co tam u Aaagi naszej..Eveline też się nie odzywa już od dawna.. Pewnie dziewczynom niektórym się już udało i nie zaglądają, albo nie mogły nas już znieść :pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczęta, to rzeczywiście sporo, ale chyba młodziutkie byłyście prawda?? ja na swojego męża trafiłam 3 lata temu, poznaliśmy się na "sympatii" hehe, tak tak, przez internet, ja zapracowana byłam (dwie prace miałam) a M pływający, dobrze, że czas na cyberflirt był :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne a ja myslalam ze to sciema z tymi sympatiami itp. Ale fajnie :-):-):-) No ja bralam slub jak mialam 20 lat ;-) A po ponad roku urodzilam nadie. Zaszlam troche ponad pol roku po slubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×