Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Czesc dziewczyny :))) Jaselka super - mam chyba ze 150 zdjec i kilka filmow. :) Luby byl ze mna wiec podzielilismy sie zadaniami :) Naprawde super bylo, powiem Wam jak rok temu cora plakala gdy miala wystepowac biedna taka, to w tym roku wrecz dowodzila mikrofonem :) To na pewno dla mnie powod do dumy jaka sie zrobila otwarta i 'chcaca' sie w przedszkolu az tak wykazywac. No. A wczoraj to.Wam chyba nie mowilam, bo byl Ogolnopolski turniej tanca sportowego w zukowie i mloda byla zapisana w kategorii 6-7 lat. Bo od 3 lat tanczy w przedszkolu na tancach i na dodatkowych zajeciach takie tam niby hop, poleczka, czacza, rumba srumba no wiecie. I wiecie co? Zdobyla zloty medal :D No wiadomo ze to takie niby zgloszone z przedszkola itp no ale tych przedszkoli bylo z gdanska, gdyni, sopotu, kartuz, zukowa, kilka..no czad :))) Potem jechalismy wczoraj ziemie ogladac bo chcemy dzialke podniesc w koncu i za ogrodzenie sie brac na wiosne, a znalazlam ciekawe ogloszenie i az do Gdyni zrobilismy wycieczke. No i w poniedzialek beda nam te ziemie tu przywozic. Zaliczylam CH Riviera co bylo niedawno otwarte, jakies tam prezenty udalo sie kupic. No i zakupy jakies do domu i o 17 zjechalismy. Mloda u ojca, to zesmy se wczoraj randke w domu zrobili..Luby gotowal, winko, swieczki, nawet kazal mi sie 'ubrac'. :D Teraz jeszcze spi a ja juz po tabsach p/bolowych po tym winie bo oczywiscie czasem nie mam dna :p. A dzis to moze na Szadolki se smigniemy, no i moze pomalujemy u gory korytarz. Wpadlam na super pomysl - jak w filmqch powiesze sobie na scianie wzdluz schodow rozne nasze zdjecia :)) Bo teraz stoja mi tu po pokoju, a tak bedzie cos innego :) A Wy jakie macie plany na dzis? * Joanne - jak tam u lekarza? Aaa we wtorek teraz - bede trzymac kciuki! * Bullitka - ja tez nie wiem co napisac..a Was nie obejmuja opieka psychologa? Biedna dziewczyna, zeby tylko wladzy jej nie ograniczyli. :/ * MalaNadzieja - u Ciebie juz lepiej? To straszne co piszesz o tych migrenach :/ * Zapomnialam..bylam w piatek w kinie na filmie 'Adwokat'. Szmira :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, piszę do Was jeszcze z wyrka :) M sobie śpi.. Mieliśmy wczoraj imprezę imieninową mojego Taty :) Joanne wspaniała wiadomość-jestem z Tobą we wtorek myślami :) i mocno, z całych sił trzymam kciuki :) Agnes Słońce jeszcze nie czas u mnie na @ dopiero w święta ;) Z innej beczki-tak sobie wczoraj paluch szkłem skaleczyłam że masakra-u prawej ręki-kilka dni mam z głowy... :/ Rezygnuję chyba z tego wiesiołka-fuj... Miłej niedzieli Wam życzę, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczęta :) Daisy - no to świetnie że mała taka zdolna, zapewne powód do dumy jest :), wczoraj siostra moja wpadła z dzieciaczkami, rabanu narobili :), córa jej robi takie postępy, ma 3,5 roku, niestety w większości gada po swojemu, ale z zachowania już jest o niebo lepiej, aniżeli pół roku temu było :) dzieci to skarb :) * ja jak zwykle będę siedzieć w domu bo nie ma sensu jeździć po mieście bez celu, wczoraj pojechałam do lekarza, to ludzi na mieście, sobota, no ale każdy myśli, ze lepiej w ten weekend, bo następny będzie tłok, no i tak 2 weekendy mamy zatłoczone :) * dzięki dziewczyny za kciuki, jestem mega podekscytowana, aż się boje co będzie dalej, za wczorajszą wizytę nie płaciłam, co mnie zaskoczyło, ale pozytywnie, niestety nie mam zgody męża, która o dziwo mnie zaniepokoiła, bo oddając nasienie do mrożenia było wskazane dla kogo ma być, ale chyba za każde użycie trzeba wyrażać zgodę na piśmie. na razie żyję IUI i nic mi się więcej robić nie chce, będę musiała większe zakupy zrobić w pon. bo podobno muszę się oszczędzać i nie dźwigać za dużo :) a tak poza tym, to ta lewa strona przy badaniu mnie nie boli, najprawdopodobniej jest to kręgosłup, który promieniuje i ciągle mam uczucie ciśnięcia, ale co mnie może cisnąć jak wodniaków tfu tfu i innych nie ma już :) * Betka - bidulko, zbiłaś słoik?? masakra z palcami, ja mam zawsze problem z zatamowaniem krwi :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Daisy to gratuluje corci :-) ja uwielbiam wszystkie przedstawienia w przedszkolu naprawde wzruszajace. W tym roku niestety nasze przedszkole nic nie zorganizowalo chyba. W zeszlym byl bardzo duzy koncert koled. Bylo swietnie. Joanne no to kochana jezeli masz takie zalecenie od lekarza to sie ich trzymaj :-) oszczedzaj sie. I jak z ta zgoda meza? Zalatwisz cos? U mnie tak na spokojnie. Nic sie nie dzieje zbytnio. Wolne. Wiec odpoczywam. Bylismy wczoraj na zakupach, jeszcze tylko ryby musze kupic***produkty do salatek. Powiedzcie mi dziewczyny. Moj m chce zebym usmazla mu rybke na wigilie. Zastanawiam sie nad pstragiem lososiowym. Jadlyscie kiedys moze? U mnie to zazwyczaj byl losos. Wiec sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja to wczoraj miałam bardzo zabiegany dzień, najpierw w pracy a potem biegaliśmy z M po marketach budowlanych wybierać materiały do wykończenia mieszkania, strasznie to męczące :P no ale chcemy jak najszybciej się za to wziąć bo kredyt trzeba spłacać za mieszkanie no i płacić za to które wynajmujemy, także ciężki okres przed nami Daisy- no naprawdę masz super zdolną córkę, gratuluję :) Joanne- będę mocno trzymała kciuki we wtorek, musi się udać :) MoałaNadziejo- uwielbiam pstrąga łososiowego, czasami w lidlu kupujemy z M i smażymy bez panierki w samych przyprawach na masełku, mmm extra :) ale na Święta dla mnie to jednak musi być karp; raz w roku tylko się nim zajadam No a tak poza tym to u mnie @ nadal brak, objawów na ciążę brak i na zbliżającą się @ brak... Dziś kupię drugi test i jutro zrobię. A jak nie wyjdzie to zapiszę się do lekarza Miłej niedzieli życzę wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Daisy - super zdolna corcia:-):-). joanna- rowniez dolanczam moje kciuki:-):-) evelynka- moze rzeczywiscie przez stres okres sie spoznia? a ktory masz dc? ile zazwyczaj cykl twoj trwa? malanadzieja- ja to zazwyczaj kupuje filety i robie po grecku. maz za rybami nie przepada wiec kupuje mu paluszki rybne (tylko to z ryb jada). wczoraj jak nigdy spontanicznie wyszlismy sobie do knajpy na piwko. smiesznie bylo. dzisiaj spokoj wielki moze pojdziemy na spacer chociaz jeszcze zalegam w lozku druga kawke pije. jutro mam kontrole kolana jeszcze wieczorem. milej niedzieli kochaniutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałąNadzieja - zgody niestety nie będę miała, ale Pani w rejestracji powiedziała, ze to załatwi, zresztą jak M wróci to im podpiszemy i tyle :), co do rybki, to pstrąga łososiowego zapiekałam - sól pieprz tymianek i sok z cytryny, rewelacja, ja zresztą ryb nie smażę, bo jakoś nie przepadam, a tu bez tłuszczu, pychotka :D * evelynka - to który masz dzień cyklu?? zatrzymało się?? zrób test i jak coś idź do lekarza na wywołanie...życzę powodzenia :) * agnes - oglądałam filmik na discovery z mężem, od tamtej pory na paluszki "rybne" nawet nie patrzymy :), zazdroszczę tych spontanicznych wypadów z M, choć już niedługo mój będzie na lądzie :), tęskni mi się coraz bardziej, ale to norma po takim czasie :) no i życzę, aby lekarz C***owiedział, ze kolano już w pełni sił :) Myślę co by tu wykombinować na niedzielę, ale chyba będę tak leżakować cały dzień, a jutro do Lidla, chcę zobaczyć te portfele, które mają w ulotce, jak kupiłam mojemu M 3 lata temu w prezencie świątecznym, tak nie zmieniał od tamtej pory, a by się przydało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja ryb nie jadam wcale. Nie cierpie. Zadnych. Moj maz uwielbia wiec musze cos tam przygotowac. Idziemy do tesciow na wigilie tam oni juz beda mieli karpia zapiekanego a maz uparl sie ze ja mam usmazyc. Jeszcze sledzie po wegiersku zrobie. Znalazlam przepis. Agnes no to super. Takie wyjscia spontaniczne sa najlepsze. My do nocy wczoraj film ogladalismy. Joanne najwazniejsze ze uda Wam sie to wszystko zalatwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Co do tej kobiety to wiem ze jest w domu . Wiecej bede wiedziala w poniedzialek jak pojde do pracy. Widac takie rzeczy dzieja sie wszedzie. Nie tylko w polsce. Nie wiem czy mowilam ale ja mieszkam i pracuje w holandi. Wczoraj mialam zabiegany dzien. Najpierw z mezem poszlismy na zakupy po prezenty. Potem stroilismy choinke i kominek. Wieczorem poszlam ze szwagierka do cafe bo miala urodziny. Wrocilam po 24 a maz czekal na mnie z winkiem i zapalonym kominkiem. Wypilam cale wino a dzis od rana witam sie z ubikacja. Juz chybala z 10 lat sie tak nie czulam. Nawet kawy niemoge wypic. Co pomoze?? Daisy - super zdolna corcia . Mozesz byc dumna :)). A co do zdjeci to ja tez mam wzdluz schodow zdjecia tylko ze Nowego Jorku. Fajnie to wyglada Joanne - przygotuj sobie tabletki mocne przeciwbolowe . Ja po kazdej inseminacji mialam taki okropny bol brzucha ze myslalam ze mi rozerwie. I 2 dni mialam taki nadmychany. Lekarz powiedzial ze to normalne ale nie kazda kobieta tak ma. Mam nadzieje ze cie ominie. Evelka - zrob kolejny test. Teraz juz powinien wykazac jesli jestes w ciazy Malanadzieja - my to zawsze karpia mamy na wigilie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - miałaś jeszcze jakieś dolegliwości?? a jak przed @ ?? kurcze, nie wiem czego mogę się spodziewać, a myślisz, że te tabsy przeciwbólowe nie zaszkodzą?? rzadko karpia jadłam w święta, bo ma dużo i duże ości, a ja bawić się nigdy nie lubiłam, dlatego omijałam tę rybę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - pytalam lekalrza co zrobic z tym bolem to kazal mi wziasc tabletki przeciwbolowe. To taki okropny bol ze ja z ubikacji nie schodzilam. To tak jakby okres mialas dostac tyljo ze 100 razy mocniej. Ale ja akurat tak reagowalam . Ty mozesz wogole nic nie odczuc. Wiadomo kazda kobieta jest inna. Ale na wszelki wypadek sobie przygotuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jednak będę musiała coś kupić, paracetamol lub coś podobnego :) zobaczymy jak będę znosić oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my wróciliśmy z zakupów achh piękne są ciuchy hehe zjedliśmy obiad i do kościoła niedługo jedziemy.. Potem ja coś w domku porobię delikatnie a M do garażu śmiga.. Miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj wzielam ostatnia w tym.cyklu tabletke clo. wizyta na minitoring do lekarza wypada mi na sama wigilie ale postanowilam sobie ja odluscic. od 12-tego dc zaczne testy owu robic i zobaczymy czy clo cos podzialalo. jesli nie to powtorze kuracje w nastepnym cyklu ale bez luteiny same clo i jesli nic soe nie stanie to w styczniu pojade do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes a dlaczego tak? Nie chce sie mądrzyć ale skoro mialas niski progesteron to nie powinnas odpuszczac sobie luteiny. juz szybciej clo niz luteine, ale oczywiscie zrobisz jak uwazasz. To juz nawet nie chodzi o ciaze ale dobrze jest wyregulowac sobie progesteron. Poza tym jezeli akurat dzieki clo uda Ci sie zaciazyc to tylko przez niski progesteron moze byc potem problem z zagniezdzaniem czy z utrzymaniem tej ciązy. progesteron jest niezbedny. a ja wslasnie skonczylam robic leczo w sloiki. wielki gar mi wyszedl. a balagan w kuchni masakryczny. wkoncu sie ogarnelam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Daisy gratuluję zdolnej córki :) Każdy chciałby mieć taką małą gwiazdeczkę :D Joanne dobrze, że nie będą robić problemu z podpisem Męża, bo szkoda by było cyklu, a tak to jest wielka szansa, że się uda :) Powodzenia Kochana, trzymaj się :) MałaNadzieja u mnie na wigilię to przeważnie jest panga albo mintaj, morszczuk :) innych ryb nie tolerujemy, bo nikt nie lubi się bawić z ośćmi. Evelynka trzymam kciuki :) A ja mam problem, już sama nie wiem co myśleć. Dzisiaj powinnam dostać @, w czwartek wieczorem miałam przezroczysty śluz.. To chyba nie możliwe, że na @.. no ale kto to tam wie. Od tych kilku dni bolą piersi, a dzisiaj to już jest masakra, wytrzymać chwilami nie mogę :/ kłują strasznie w środku. Drugi raz w życiu mnie piersi bolą, więc dla mnie to coś zupełnie nowego. Objawów na @ nie mam żadnych, nawet apetytu o dziwo na słodkie.. Hmm.. poczekam jeszcze z 2 dni i może we wtorek zrobię test bo mam czułe 10 to może coś wykaze. Słaba ogólnie jestem, non stop bym spała, jakoś tak dziwnie się czuję. Trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i zapomniałam dodać, że wczoraj miałam 2 małe kropeczki czerwone na papierze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga trzymam mocno kciuki :-) mysle ze faktycznie moze to byc to ;-) ktory dzis dzien cyklu? Przezroczysty sluz to akurat kojarzy mi sie tylko z plodnymi dniami. U nas zawsze byl losos. Filet z lososia tez nie ma osci ;-) w tym roku chyba faktycznie kupie filet z pstraga lososiowego. Jutro jade do dermatologa przejrzec piepszyki. Troche sie stresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj 31 dc, a ovu była koło 22-23 dc. Chyba.. Wielkie czekanie do wtorku mnie czeka.. ehh.. a wiecie ile tak naprawde dni od ovu można robić test o czułości 10? Bo na nich mam napisane, że 6 dni od zapłodnienia i 2-3 dni przed spodziewaną @. To może lepiej poczekać do czwartku i dopiero wtedy zrobić? Jak myślicie? Testów mam 5 więc spokojnie mogę nawet codziennie robić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga mysle ze we wtorek juz spokojnie mozesz robic. Pamietaj ze 6 dni od zaplodnienia tzn 6 dni od zagniezdzenia. A te Twoje kropeczki krwi to moze byla oznaka implantacji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga- jesli mialas czerwone kropeczki to nie chce cie martwic ale to raczej na okres. przy implantacji to jest brazowe plamienie. malanadzieja- lutka juz mi sie sknczyla kurcze. a w wigilie nie pojade bo lekarz tylko po poludniu przyjmuje wiec pewnie w raki dzien wizyt nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes szkoda bo faktycznie wg mnie luteina jest chyba dosc wazna przy niskim progesteronie. To moze po swiatech sie udaj? Albo w tym tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes ale te kropeczki moje to nie były jak na @. Zero śluzu, nic. tylko małe 2 czerwone kropeczki, jak z jakiejś małej rany po przyłożeniu chusteczki. Nie wiem jak to opisać, żebyś zrozumiała. To było coś innego. Poczekam do wtorku i będę wiedziała czy to na @ czy ciąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes jest na recepte niestety. Kiedys tez probowalam kupic. A jak bylas teraz u gina to Ci nie przepisal? Nie wiem czy ogolny wypisze. Mozesz sprobowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaga- to czekaj:-) Malanadzieja- chcial wypisac ale jeszcze mialam na ten cykl i powiedzialam ze nie chce recepty:-( . kurcze sprobuje u ogolnego moze sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga - dzis powinnas dostac okres?? Dobrze zrozumialam?? To zrob juz dzisiaj test Agnes - sprobuj u ogolnego lekarza. Lekarz to lekarz wiec powinien wypisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka dzisiaj powinnam dostać wg ostatniego cyklu ale mogę też dostać w ciągu 6 dni. bo cykl miałam ost 30 dni, a wcześniejsze 36-dniowe. Poczekam 2 dni, bo ta ovu jednak późno była i dopiero zrobię test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×