Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gościówa 22
hahahaha zdziadziała ;D Agnes w wieku 34 lat?? ;D Chyba jeszcze troszkę pocieszysz się ta młodością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - podobna poniewaz ja tez na poczatku nie chcialam mojego meza. On sie zakochal od pierwszego wejrzenia i tak 2 lata za mna a ja bylam nie dostepna. Dopiero jak odpuscil to poczulam ze czegos mi brakuje. Moj maz 9 stycznia skonczy 32 lata a ja w kwietniu 32. Agnes - ten rok bedzie napewno szczesliwy. Mam nadzieje ze juz za 4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciowa- patrzac na moje kolezanki w moim wieku to naprawde nke jest tak zle ze mna. zwlaszcza ze nigdy nie wygladalam na swoj wiek nawet teraz ci co mniee nie znaja to mysla ze mam mniej lat. Bullitka- tez mam nadzieje ze ten rok vedzie bardziej szczesliwszy pomyslniejszy dla nas. u nas to byla milosc od pierwszego poznania:-). po tygodniu znajomosci zamieszkalismy razem i tak w lutym 4 latka mina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - ze mna tez tak jest. Daja mi gora 25 lat. A jak jestem bez makijazu to juz zupelne ze mnie dziecko haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - ze mna tez tak jest. Daja mi gora 25 lat. A jak jestem bez makijazu to juz zupelne ze mnie dziecko haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak se mysle wlasnie, ciekawa jestem jak tam sie maja Wasze choinki? Bo noja jodla jeszcze ani igielki nie zgubila :) pytam bo sasiad dzis wystawil stràka na smieci juz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Leny
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - moja tez nie zgubila igielki hihi niebawem schowam ja w czarny worek i na strych zaniose. do nastepnego roku:-):-):-):-):-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Moja choineczka nadal ja świeżutka :) Pewnie tydzień jeszcze postoi jak nie więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Ha! Pochwalę się dziewczynki ;D Moja mała ślicznotka wygrała w konkursie sesję fotograficzną na fb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś z tego tematu jednak zaszedł ciążę w tamtym roku - w ostatnich jego dniach. Jutro potwierdzenie, myślę pozytywnie i koniec. Zgaduj zgadula! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Agne??!! to ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
chyba w ch*j* sobie nikt nie wali za przeproszeniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psujesz cały klimat tak wulgarnym stwierdzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Ehh nie lubię takiej niepewności . Albo dawno u nas nie byłaś albo po prostu ściemniasz... Stałe bywalczynie by od razu by się pochwaliły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie lubię karkówki, a nie pytam kogoś, czy w c***a sobie leci, gdy mi ją podaje :P. Cierpliwość jedną z największych cnót, powiadają. A ja mówię poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
I tekstami jedziesz jak nie "z naszych" Albo dawno, dawno cię tu nie było albo ściema... Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwątpiłam w podzielenie się informacją. Miało być miło i fajnie, okazało się wulgarnie. Cóż, może faktycznie już tu nie pasuję. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Wulgarnie?? Gdzie? Kiedy? Że napisałam * w c***a sobie lecisz??Chciałam się cieszyć razem z tobą ( kimkolwiek jesteś ) Bo jakbyś nie zauważyła wszystkie trzymamy za siebie kciuki! A bawienie się w zgaduj zgadula jest nie na miejscu .Jeśli chodzi o ciążę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciowa- teraz dopiero neta odpalilam i sie strasznie zdziwilam na wpiay goscia. i przykro mi sie zrobilo ze pisadzasz mbie o takie bzdurne teksty:-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po pracy. Eyeque to Ty? Daisy tak mam umowe. Bez umowy bym nie pracowala napewno. I nie zarabialabym pewnie najnizszej ;-) jutro wybiore sie do lekarza. Oko juz sie znacznie poprawilo ale cala powiwke mam w strupkach ktore pekaja i boli to strasznie. Wiec chcialabym zeby mi lekarz zapisal jakas masc*****ewnie jakies krople bo zaczerwiwnienie na galce sie utrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Agnes o jakie bzdury?! Zauważ ,że po pierwszym wpisie gościa myślałam ,że to ty. Ale styl pisania nie żadnej z nas.Więc uważam ,że ktoś sobie jaja robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
też myślę , że to autorka Małanadzieja chyba najlepiej do okulisty się wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciowa- oki oki juz przeczytalam raz jeszcze. Nie to nie ja. swoja droga moglaby sie przedstawic osoba ktora to pisal skoro wczesniej z nami byla. malanadzieja- dobrze ze z okiem lepiej i dobrze ze do lekarza mimo wszystko pojdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
No mogłaby .... Ale skoro nie chce to nie. Łaski nie robi przecież . A mogła dać motywację na ten rozpoczęty nowy rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle ze to Eye Agnes pojde. Mam nadziejw ze mnie przyjmie ktos. Musze isc juz po 7 pomimo ze przychodnie otwieraja o 8. Inaczej nie zapisze sie juz do nikogo. Gosciowa do okulisty nie pojde bo u mnie tylko prywatnie i to tez z zapisami jakis tydz do przodu. Poza tym dopiero od 7 stycznia bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Kurcze lipa u ciebie Małanadzieja z tymi lekarzami ;/ Idź, idź chociaż do rodzinnego. W razie potrzeby da ci skierowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm dziwne poszlam kilka stron wstecz i ktos nas czasem odwiedzil ale wierzyc mi sie nie chce zeby ktoras z nas chowala sie pod gosciem. Testowac mialam ja, agnes no i joanne i nic nam nie wyszlo wiec hm.. Byla evelynka, agita, eye..,miki. Nie chcialabym nikogo przegapic. Ale wydaje mi sie ze gosciowa nie pocisnelas nikomu. Sama na pewno sie zapytam kazdej z Was czy w c***a nie tnie haha jak bedzie pisac ze 2 kreski - z radosci. Wolalabym zeby sie kto przedstawil to wiedzialabym czyje zdrowie pic. Dzis przy aspirynie co prawda no ale. Haha ja mysle ze jakbym ja zaciazyla to bym zrobila z tego tu Wam wypracowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×