Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Daisy możesz poprosić twojego M , żeby sprawdził co to za p***a ma taką obsesję na moim punkcie? Bez kitu zaczynam się bać , bo ewidentnie ma obsesję na moim punkcie. W sumie policja też może to sprawdzić chyba nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ktoś c***owiedział parę złośliwych słów na publicznym forum, na którym sama podajesz dane dotyczące swojego życia? Powodzenia na policji :). Nie usłyszałaś żadnej groźby, nikt nie podał twojego nazwiska ani miejscowości. Ale tak, idź na policję :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zapomnij zgłosic, że wyłudzasz becikowe w podwyższonej wysokoości, bo zatajasz dochody męża. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witojcie witojcie :D u mnie na wiosce zamroziło!!! żart :) Neska - no to super wiadomości :) gościówa - jak się czuje Twoje małe biedactwo ?? pewnie guzik będzie, ale szybko zejdzie, jak to się mówi: "do wesela się zagoi" :) niestety dzieci mają to do siebie, że ruchów nie kontrolują za bardzo, mój chrześniak jak miał 2 lata tak wyrżnął w stopień okna balkonowego, że krewka poszła, kuzynka blada w panice, a JA (w życiu się po sobie tego nie spodziewałam, bo panikara ze mnie że szok) zachowałam zimną krew i sprawdziłam co małemu dolega, ech jakich człowiek rzeczy o sobie nie wie :) * Betka - jak piesulek?? haha, a Ty to przed 30-tką tak?? ech, stare jesteśmy, zaczęłyśmy się pieścić, ale to chyba przez wiek :) * Daisy - to nic innego jak zatoki, przerabiałam ten temat, ból niesamowity, mam chyba przewlekłe bo od jakiegoś czasu puchnie mi nos i powieka, do lekarza, bo ibuprom zatoki tylko na chwilę uśmierzy ból a nie usunie choroby, ja brałam w pewnym momencie sterydy do nosa, no i płukać wodą morską, solą itp. * ja już lepiej, dzisiaj byliśmy na zakupach, przygotowywania do soboty trwają :), kupiłam świeczki i te świecące...race?? cokolwiek to jest i jakkolwiek się nazywa :) antybiotyk biorę, powinno niedługo przejść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty szmaciaro nie znasz się , a p********z, że wyłudzam. Jak mi to udowodnisz?? No pytam się jak ?!! Żałosna BEZDZIETNA i zapewne BEZPŁODNA pindo ... Popytaj o maść dla ciebie na żal d**y. Podobno takie krążą w necie " dla wszystkich którym żal d**ę ściska " Może coś c***omoże, choć wątpię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa wyluzuj blagam Cie bo ja zaraz stane w szranki z Toba :D, a nie chcialabym zeby sytuacja pamietna sie powtorzyla. Olej, wrzuc na luz. Pospuszczaj sie lepiej nad moja kuchnia albo chodzmy troche gnojowki rozrzucic :D * U mnie chwilowo lepiej, wstawiam obiad zaraz. Pewnie to po aspirynie kolejnej na chwile mnie postawilo na nogi. Przelecialam pol domu w poszukiwaniu czegos slodkiego i znalazlam! Knoppersa! :D * Hm moze dlatego ze naczynka pekaja? Nie wiem, ja tam lodem zawsze daje jak cos sie dzieje. Kiedys luby mi karniszem przywalil w glowe. Tzn mielismy imprezke, wkrecila mi sie noga w firane i sciagnelam ja razem z karniszem. Lubypodnuosl no i niestety karnisz byl tak dlugi ze chodzilam z guzem ze dwa tygodne :D * Pranko wstawilam tez. Juz dawno nie pralam..a wczoraj cora zbierala zamarzniete bloto :D wiec kurtka, rekawiczki. * Co dzis robicie wieczorem? * MalaNadzieja jak na spotkaniu? Czemu znowu musialas isc? * Gosciowa mozesz isc na policje, zlozyc zawiadomienie o popelnieniu przestepstwa (pomowienia), podac gdzie co i jak, screena z monitora, razem ze screenami z tamtego watku o Tobie. Oni przyjac zgloszenie maja obowiazek(!), rozpatruja i kieruja sprawe do prokuratury w Twoim regionie. Wtedy prokuratura zwraca sie do Kafe naszego szanownego o udostepnienie ip konkretnej osoby, o ktorej wspominalas. Kafe jasno w regulaminie wspomina, ze na ządanie policji itp udostepnia wymagane dane. Wiem jak to dziala, my tez mamy obowiazek to robic na kazde jedno zawolanie. Wtedy to juz pozamiatane, sprawa w sadzie, spotukasz sie z taka zolza, przedkladasz przed sadem papiery z krus czy skad tam, ona ostatecznie dostaje zawiasy. Ty znasz wtedy dane osobowe tej cizi i smarujesz ja gdzie sie da. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Oczekujaca - nie daj sie prowokowac bo wlasnie jej o to chodzi. Jak chcesz jej dokuczyc to lepiej opowiadaj o swoim malenstwie. Czujesz juz cos? :) Daisy - bidulko wiem co to bol zatok. Mi pomoglo ibuprom zatoki . Ale wzielam 4 tabletki na raz. Aaaga - przykro mi :(. Ja mam tak co miesiac i to od 2 lat. Agnes - gdzie jestes?? Czemu sie nie odzywasz?? Cos sie stalo??? Dzis bylam u lekarza. Mam juz wszystkie zastrzyki. Bylam tez dzis na szkoleniu jak mam sobie robic zastrzyki. I juz mam 1 za soba. Nie boli tylko takie dziwne uczucie jak sie wbija w skore. Lekarz pobieral mi tez wymas z szyjki macicy. Potem zaczelam masakrycznie krwawic. Teraz mam jeszcze 4 tabletki i jak je skoncze i dostane okres to od 2 dnia musze brac 2 zastrzyki. Potem na monitoring jak rosna pecherzyki. Wiecie jeszcze nie dawno sie zastanawialam jak to jest a teraz jestem w samym srodku tego wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech mi jeszcze raz zajdzie za skórę , a znajdę tą kwokę i przysięgam , że porządek z nią zrobię! Byle kto nie będzie mnie obrażał i wyzywał od złodziejek, wyrodnych matek i wieśniaczek (pewnie sama z zadupia pochodzi) . U nas wieczór jak zwykle zwyczajnie :( Z M się pokłóciłam i nie pojedziemy lapsa oddać siostrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za te groźby robię screen i zgłaszam cię na policje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy takich atrakcji nie potrzebuję.... Bullitka ty miałaś dzisiaj przeboje ;-/ współczuję kochana . Kiedy będziesz podchodziła do in vitro? Długo takie "tortury" potrwają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz bo sie w*******z na kafe i odreagowujesz na mezu..wez daj na luz, szkoda nerwow. To juz masz ten 2 trymestr? Czujesz cos? Jak tam w lazience, lepiej cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieeee Daisy. Już po południu się pokłóciliśmy . Zamiast się spieszyć to on gra. A wie , że chciałam bardzo jechać siostrzenice moje kochane odwiedzić :) Nic a nic nie czuję jeszcze - mam nadzieję , że to już nie długo nastąpi. I od wtorku zaczynam 4 miesiąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwe zdanie o bezdzietnych i bezpłodnych wyraziłaś powyżej, a z drugiej strony żałujesz koleżanki podchodzącej do in vitro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a pochwa raz szczypie , a raz nie.Nie wiem co jest grane. Jutro pojadę zrobić te badania to zobaczymy. Na domiar złego kręgosłup cholerny dał się we znaki ;-( Makabryczny mamy dzisiaj dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga mi na clo tez sie tak dziwnie okres rozkreca. Na implantacje to raczej za pozno niestety. Bullitka najwazniejsze ze juz coraz blizej :-) Gosciowa odpusc. Chyba tak bedzie lepiej. Zlewaj ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Agnes to nam zaginęła w akcji, może też nie chce skupiać się za bardzo na starankach, a niestety, tutaj nie zapomni :) * gościówa - nie strzęp nerwów na necie, bo i źle wpływa to na Twój związek, Bullitka - no to trzymam mocno ksiukasy, a masz długi czy krótki protokół?? gosciu - pusc na luz, pluj sobie gdzie indziej :) po co komuś nerwy szarpać?? przyjemność Ci to sprawia?? poczytaj trochę na necie jak już siedzisz przy kompie na temat ZUS-u i tego co robią za nasze pieniądze, ile powinna wynosić średnia emerytura i gdzie się podziewa nadwyżka, a jakie dane podaje Gus i inni mądrzy :) tak z nudów, po prostu poczytaj :) może w końcu przestaniesz obrażać innych, Ty "prawo" urodzona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może koleżanki moje kochane macie ochotę na bigos?? ;-) Dorobiłam trochę i świeżej kapusty dodałam - o niebo lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja dzięki :) Miałam nadzieję, że napiszesz jak tam u ciebie to wygląda. U mnie już od 3-4h nic się nie dzieje.. Kilka brązowych plam było, dwie czerwone i tyle. Ciekawe czy jutro się rozkręci. Miłego popołudnia :) Gościówa wyluzuj! To internet, tu każdy na każdego najeżdża nie znając go i naprawdę nie ma czym się przejmować. Tym bardziej Ty w swoim stanie nie powinnaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościówa z chęcią :) ja uwielbiam bigos i wszystko co z kapusty :) a kiszoną to mogła bym jeść codziennie na kg :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małanadzieja , Daisy powiedzcie mi czy wasze dzieciaki też jadały suchy chleb i tylko środek wygryzały? Moja mała jak jej zrobię z jakąś kiełbaską to wywala do zabawek , że niby zjadła , a później patrzę , że w zabawkach pochowane ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga u mnie wyglada to tak ze mam 3-4dni tylko brazowe plamienia. Potem dzien, dwa mam krwawienie normalne i potem znowu dzien dwa plamienie. A bigosu niestety nie moge :-( wazylam sie dzis u mamy. 63kg. Takze jest lepiej. Ale po tych wczorajszych cwiczeniach nie moge sie dzis ruszac. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×