Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Dzien dobry Joanne - no to ja mam chyba krotki. Najpierw miesiac bralam tabletki anty a teraz prawie 20 dni zastrzyki. Wiec to bedzie drugi miesiac. Chyba ze cos wyjdzie w miedzyczasie nie tak to moze sie cis pozmieniac. Betka - prosze cie bardzo zacznij dobra passe na tym forum. Miej dwie kreseczki. Ja tez bede miala dwojke tylko ze na koncu. 32 w tym roku. Masakra Daisy - to ta ekipa powinna na wlasny koszt remontowac ta sciane. Agnes - gdzie jestes???? Zaczynam sie martwic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę miała w tym roku 28..ale dopiero w październiku, więc na miekko :P Bullitka - tak, na pewno jeżeli będzie trzeba tam dłubać, to oni się tym zajmą na swój koszt. Dziwi mnie to, że jedna zima, druga i dopiero na trzecią zimę po montażu okien takie coś wyszło. No tragedia. Nawet gdyby tam hałda śniegu leżała, to nie ma prawa stać się coś takiego. :/ Chodzę czasem zaglądam czy się tam moczy, ale nie. Czyli nawał śniegu gdzies tam wlazł i się skrapla. Masakra jak nie urok to sraczka. A kiedyś ktoś mi mówił, że fakro to badziew i że ciekną, a ja się zapierałam 'Nie, Nie!' :D U mnie dopiero 19dc.. :( Wczoraj byłam tak padnięta, że jak napisałam Wam, że idę się położyć, to zaraz poszłam na górę i zasnęłam, nawet staranek nie zaliczyliśmy. Ostatnie mamy 16dc, mam nadzieję, że jeszcze nam się coś uda wymodzić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka nie sądzę, żebym ujrzała "już" te dwie kreseczki :( brzuch mnie boli, a to nie wróży nic dobrego - piersi też bolą i krzyż.. Daisy śnieg mógł uszkodzić obróbkę przy oknie i dlatego Wam podciekło, a Fakro ma bardzo dobre okna - moja branża :) Okna połaciowe trzeba odpowiednio użytkować. W każdym razie koniecznie musicie wezwać ekipę od dachu-na pewno macie jeszcze gwarancje na wykonawstwo - ustawowo są to 3 lata a może być tez dłuższa.. Na materiały gwarancje macie na bank, więc jeśli to wina Fakro to oni będą ponosić koszty :) Zgłoście jak najszybciej problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - co masz na mysli pisząc, że okna połaciowe trzeba odpowiednio użytkować? :D Nie zrozum mnie źle, ale nie uważam, byśmy coś źle użytkowali - okno, to okno, są konserwowane i czyszczone wg zaleceń, regulowane, czyszcimy uszczelki itd. O czym myślisz? Nie pytam po zlośliwości tylko raczej zasięgam rady. Mam nadzieję, że to nie izolacja dachu..może nawiało gdzies pod blachy..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinno się np w miarę możliwości zrzucać śnieg, żeby nie zalegał :) Nie twierdzę, że to Wasza wina, ale np śnieg mógł uszkodzić obróbkę blacharską - podwinąć albo naderwać, albo uszkodzić któryś z elementów uszczelniających.. To może być proces długotrwały-niekoniecznie spowodowany np ostatnim śniegiem czy wiatrem, także na spokojnie zgłoś reklamację do wykonawcy, a on ma obowiązek przyjechać i ocenić sytuację :)pamiętaj o tym, że każda chwila działa na Waszą niekorzyść, bo mury podciągają wodę i skala zniszczeń rośnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyczyn może być wiele.. Nie da się ocenić na odległość niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - dzięki za info. :) My nie mamy murów :) A co do śniegu, to nic nam nie zalegało, tylko dzis w nocy trochę napadało to się zebrało, ale na pewno nawet w 1/4 nie tak jak przy ostatnim Ksawerym. Rok temu np w ferie nas nie bylo ponad tydzien i bylo sniegu po uda, a nic sie nie stalo. No luby juz dzwonil, ale nie wie czy dzis ktos przyjedzie, bo oni gdzies budują poza województwem aktualnie. Mnie to zawsze wkurza, teraz nie ma ich, teraz nie, trzeba tu czekac tydzien, tu 2 itp. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze - na Waszą korzyść :) Jestem przyzwyczajona do najróżniejszych scenariuszy :) w domu ściany wewnątrz chłoną wodę.. Musicie ich ścigać, bo jednorazowe zgłoszenie może nie przynieść rezultatu :/ Firmy nie są chętne, żeby jeździć na takie wezwania, ale jest to ich obowiązek.. Zero zarobku-same koszty dla nich :) także bądźcie upierdliwi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daisy - chyba z Betka piszesz a nie z Bullitka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nono napewno nie ma roznicy:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy czy Dupa - wszytsko jedna - też na D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×