Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Dziękuję za dobre słowa :* Moi rodzice mnie podgadują żebyśmy z M zaczęli badania robić.. Tata dziś dosłownie KAZAŁ mi iść na usg w przyszłym tygodniu.. A ja mam takiego doła dziewczyny, że nie mogę sobie ze swoimi emocjami poradzić ;( w jednej chwili się śmieję a w drugiej płaczę - nie ogarniam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka, MałaNadziejo ja też ciągle o Was myślę :) Obydwie jesteście tutaj największymi bohaterkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadziejo ja myślę, że to skutki długotrwałego stresu, takiego nie codziennego ale w sumie to grom wie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka bedzie dobrze. Zobaczysz. Teraz najlepiej zajmij sie soba. Aha... I nie uwazam siebie za zadna bohaterke ;-) przeszlam to co musialam przejsc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jesteście obydwie moimi bohaterkami właśnie przez to, co musiałyście przejść :) Efekty są warte wszystkiego :) a do lekarza spróbuję się dostać w przyszłym tygodniu tylko muszę się wziąć w garść i się zapisać.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra dziewuszki, to teraz troche rozrywki dla oczu :) Wysilamy mozdzki i pomagamy w interpretacji :) Może chociaż cień cienia cienia cienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak. Cała ja :D :D :D zapodaj.net/de937f03d377a.jpg. dopiszcie sobie na koncu html bo mi nie przepuszcza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Gościówa no probowalam zrobic 30 ujec i to jest najlepsze jakie udalo mi sie zrobic a wiadomo ze zdjecie nie odda tego co jest na zywo :/ No nic zobaczymy kolejny test za dwa dni. Eh zla jestem rano jeczalam ze zadnego testu robic nie bede :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałam głupolu , że i tak zrobisz :-) To są testy z allegro? A ty widzisz ten cień cienia? wiadomo, że na zdjęciu tak nie widać ja na żywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pod innym kątem w ogóle słabo widać. Spróbuje jeszcze raz :/ No ja widzę, ale sama nie wiem czy mi się odbija ta czerwona kreska czy coś tam jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety na zdjeciu nigdy nie widac dokladnie. Moj pierwszy test tez na zdjeciu byl ledwo widoczny cien cienia, a w rzeczywistosci duzo lepiej bylo widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba cień cienia widać, gdy się pod odpowiednim kontem ustawi monitor laptopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja patrze w telefonie i sobie powiekszylam zdjecie i faktycznie tak jakby cos tam bylo widoczne. Daisy kochana albo beta albo poczekaj 2 dni i powtorz test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - ja nie moge otworzyc tego zdjecia :( Malanadzieja - ja sie czuje dobrze. Czasem jeszcze zaboli ale duzo duzo lepiej. A ty kochana?? Do mnie wlasnie znowu dzwonil lekarz zakladowy z zapytaniem jak idzie. I nakazal mi jeszcze zostac w domu , dopoki nie minie ten bol brzucha. I 20 marca mamy sie w pracy spotkac na konsultacji. Potem moze bede mogla isc do pracy ale to i tak tylko na kilka godzin. Bardzo ale to bardzo sie ciesze ze tak ida mi na reke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy nie chcę Cie nakręcać ale ja tam widzę drugą kreseczkę. Zrób jutro rano jeszcze test i na betę leć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - z ktorej strony powinna byc ta druga kreska? Bo nie wiem czy nie jest do hory nogami ten test. Bo z prawej strony to chyba za malo miejsca jest na 2 kreske?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka od tej strony co pisze max. Jest w tej samej odległości od lewej strony co od prawej niebieskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wrocilam. w aptece nie bylam za duzo zakupow mialam. gosciowa- nie chodzi o kase tylko jak nie wyjdzie test dodatni to jakos kiepsko sie bede czula a dzisiaj mam dobry nastroj. nie chce sobie go psuc:-). Daisy- ja nie widze drugiej kreski ale moze w tel to sie nie zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh pewnie to jakiś falstart :) Luby oczywiście nic nie widzi pomimo, ze pokazałam mu test na zywo bo przyjechal do domu. Boszz, co on się ze mną ma :D * Agnes - nie zaszłaś do apteki bo nie chcesz sobie psuć humoru? :/ Eh kochana!!! To poczekaj do tej soboty :) Najwyżej będziemy testować za miesiąc razem i będziemy rodzić małe Mikołaje :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×