Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Jadę do rodzinnej miejscowości, bo mam parę spraw jutro do załatwienia w urzędach a przy okazji na urodziny przyjaciółki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh p******ę jutro tą betę. Wiadomo, że chciałam być najmądrzejsza i zrobilam test 25. No i ch*j. :( Bez kitu mam chwilową załamkę :( :( :( Niech już chociaż przyjdzie ta @. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojj Daisy - do glowy dostaniesz z nerwow. koniecznie o luteine popros lekarza na regulacje cyklu. niewiem co mam ci teraz poradzic. a ktory masz dc? ile trwal dni poprzedni cykl? agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś mam 33dc, poprzedni 34dc. Najgorsza ta tempka, mogłaby spaść, a nie w 10dpo wzrosnąć sobie znowu. Buu będę jęczeć. Olejcie to. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy przestan sie zalamywac. Poki nie ma @ nie ma straconego cyklu. Tak naprawde to nie wiesz kiedy mialas owulacje. Najwazniejsze ze tempka noe spada. Jak nie spada to dobry znak. Jezeli @ przyjdzie to w przyszlym cyklu masz zakaz robienia testow! No i zgadzam sie agnes. Luteina. MalaNadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wyszedł w 33dc straszny bladzioch, dwa dni później też bladzioch także Daisy beta rozwieje wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi wyszedl w 23dc ;-) Ale ja to jakis wyjatek od normy ;-) Daisy a moze ten Twoj drugi skok byl dopiero oznaka owu. Bo byl chyba bardziej zauwazalny. Wklej swoje temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja MalaNadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - dziewczyny maja racje, musisz cos miec na regularne cykle. A przypomnij jak jest z ovulacja? Masz ja wogole?? Kurde ja juz nie wiem co mam z toba zrobic. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja pije piwko:-):-) agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smacznego agnes ;-) MalaNadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8dc - nie mierzyłam bo po imprezie 9dc - 36,2 10dc - 36,3 11dc - 36,4 pęcherzyk 13mm 12dc - 36,2 13dc - 36,2 14dc - 36,5 15dc - 36,5 16dc - 36,6 17dc - 36,5 18dc - 36,5 19dc - 36,6 20dc - 36,3 21dc - 36,6 22dc - 36,8 23dc - 36,6 24dc - 36,7 25dc - 36,5 26dc - 36,6 27dc - 36,7 28dc - 36,6 29dc - 36,5 30dc - 36,5 31dc - 36,9 32dc - 36,8 33dc - 36,9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ee z soczkiem nie lubie. wole bez. dzieki. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem daisy ale wg mnie to ty mialas owu dopiero w 30dc wszystkie inne temp do 30dc masz ponizej podstawowej MalaNadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja tez niestety nie znam sie na temp. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I masz strasznie skaczace te temperatury. Dziwne jakies to dla mnie. Ja mialam z reguly takie same az do owu albo ewentualnie roznice 1 kreski. Chyba nie powinno byc tak ze jednego dnia 36,5 kolejnego 36,7 a potem znowu 36.5. Czy Ty napewno masz cykl dwufazowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja - mi wychodzi, ze w tym cyklu podstawowa to 36.5. To mam wiele temp nad podstawową. Wydaje mi się, ze mam dobrze owu wyznaczoną. Poza tym 30dc to pęcherzyk miałby 32mm, a to nie pęka przecież, więc skąd taka tempka. Ja myślę, że faktycznie mogłam mieć owu wcześniej, w końcu skok czy spadek może być +/- 3 dni od owu. Ew. zagniezdzenie też nie trwa jeden dzień, więc może dopiero mi podrosła tempka w 31dc. Tak sobie tłumaczę, bo już nie wiem jak..Może miałam zagnieżdżenie 10 dpo, albo 6dpo i wtedy to delikatnie plamienie, i po 3 dniach skok tempki znowu? Bo ponoć po zagnieżdżeniu się wytwarza to hcg i jest skok progesteronu wtedy jeszcze większy. Juz ostatkami sił próbuję sobie sama coś wkręcić. Buuuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem daisy. Moze tak. Tylko ze od owu temp nie powinna spadac a ty niektore temp po tym 20dc masz takie same jak przed. To mi nie pasuje. Tak czy siak musisz miec cos na regulacje. A ja i tak obstawiam 30dc. MalaNadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to czarna magia ta temp. Daisy ja bym na twoim miejscu poczekala z ta beta jeszcze. Przynajmniej do 34 dnia cyklu . Jak @ sie nie pojawi to wtedy beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy - idz jutro na bete i wszystko sie wyjasni. po co masz sie denerwowac. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że tak. Od 21dc nie spadła mi tempka poniżej temp podstawowej, na tej podstawie, po 3 dniach wyzszych temperatur wyznaczylo mi owu miedzy spadkiem na 36.3 a skokiem na 36.6. I przeciez nie chodzi o jakieś mega skoki, tylko żeby była różnica. Do tego każda z nas jest inna, nie możemy zakładać tak, że jak jedna ma do połowy 36.6, a potem 36.9, to wszystkie tak muszą mieć. Do tego śluz by raczej wskazywał na owu właśnie między 18-21dc. Od tamtej pory mam kremowy bądź jak kurze jajko jakby to nazwać. Nie wiem nie znam się. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej :)! od jakiegoś czasu was podczytuje bo również staramy się o bobo ale bez skutku. Byliśmy dziś w klinice leczenia niepłodności i niestety wyniki są złe :(:( U mnie brak owulacji a u męża bardzo słabe nasienie :( I tu mam pytanie do Bullitki bo wiem , że jesteś po udanym in vitro (gratuluję !) jakie wyniki badania nasienia miał twoj mąż?? Podchodziłaś o inseminacji, ile razy?? coś mi się obiło, że tak ale tylko jest tych stron , że nie jestem w stanie tego odnaleźć. Lekarz proponuje inseminacje ale teraz czytam ze z tak słabym wynikiem nawet nie ma sensu podchodzić do inseminacji.. POMOCY ! jestem załamana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kremowy czy jak kurze jajko? Bo jak kurze jajko to jest plodny. Dobra Daisy napewno lepiej znasz swoje cialo. Nic Ci juz nie sugeruje. To faktycznie idz na bete i bedziesz miala pewnosc. Chociaz jezeli owu bylaby 20 dc to juz test chyba wyszedlby chociaz bladzioch. Ale i tak zycze wysokiej bety MalaNadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to nie pozostaje Ci noc wiecej jak udac sie jutro na bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×