Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Witam gosciu. Moj maz mial tylko 15% prawidlowych plemnikow. Mialam 4 nie udane inseminacje dlatego mysle ze onseminacja to strata czasu i pieniedzy bo wiem ze koszt to ponad 1000 zl. Jakie wyniki ma twoj maz? Probowalam takze z tabletkami i dieta poprawic jakosc nasienia ale jak sie okazalo to strata czasu. Z mojego punktu widzenia jesli nie chcesz tracic czasu to pozostaje tylko invitro. Jesli masz jakiekolwiek pytania to chetnie odpowiem. A co tobie konkretnie dolega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzies nam Joanne dzis zniknela, i Neska. Mam nadzieje ze wszystko ok u nich. Zacieszka tez juz sie nie odezwala. Ja sie dzis kiepsko czuje. Mam zawroty glowy. Boli mnie krzyz... MalaNadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka on ma tylko 13 % -w ruchy szybkim i 18 w ruchy wolnym, a czytając dalej ze o prawidłowej budwie 6%!?! czym dłuże to czytam to mniej rozumiem... a ja miałam zaburzenia okresu, raz był raz go nie było i dostałam duphaston na wyregulowanie , przyjmowałam od 16do 25 dc, myślałam ze owulacja była w 14 dc a lekarz dzis powiedział ze przy takich cyklach (stymulowanych duphastonej) nie ma owulacji. Stosowałam go 3 cykle + jedno opakowanie na wywolanie okresu. Dziś jestem w 14 dniu cyklu, miałam USG niby cos w jajniku jest ale za małe zreszta endometrium tylko 5 mm wiec nawet jesli to pęcherzyk to sie nie zagnieździ. Zdziwiło mnie to ze lekarz powiedział ze jesli nie bedzie owulacji to nie da mi clo tylko gonadotropiny w zastrzykach bo wtedy eno też przyrasta.... Boże jestem przerażona ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - ja tez mam nadzieje ze wszystko dobrze z joanne i reszta dziewczyn. Ja tez dzis mam tez gorszy dzien. Caly dzien mnie muli i tez boli krzyz. Ach jak cudownie byc w ciazy :) Gosciu - to nawet lepiej ze dostaniesz w zastrzykach. To jest mniej wiecej takie jak do invitro tylko ze nie takie mocne. I napewno lepsze w dzialaniu. Nie martw sie , te zastrzyki sa bezbolesne i sto razy lepsze niz clo. A co lekarz mowil o mezu? Jaki plan dzialania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za 5 dni idę na USG i zobaczymy jak pęcherzyk i czy endo przyrasta, jesli wszystko ok i owulacja będzie to inseminacja a jeśli owulacji w tym cyklu brak to zaczynami od następnego z zastrzykami. A możesz mi powiedzieć mniej wiecej ile kosztują te zastrzyki?? Pracuje w aptece ale nigdy nie miałam ich na stanie wiec nie mam pojęcia jaki jest koszt. A co do męża to więcej nic nie mówił tylko teraz tak mnie to zastanawia czy przy tak słabych wynikach jest w ogóle sens decydować się na inseminację.. Mąż się załamał..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej hej kochane pomysł ze wspólnym spotkaniem superrrr jestem za :D z Joanne zrzucimy sie na benzyne i bedziemy chwila moment na miejscu :D HIHI a może do Holandii na spontanie Bullitka Nam wszystko pokaże co gdzie i jak ? :d W "kupie" siła :) Joanne odliczam dni do Twojego USG jako pierwsza bedziesz mieć i jestem pewna że usłyszysz dwa serduszka :) poradzisz sobie:* życzliwa ciocia Ci tez pomoże :* Agnes bardzo mi przykro z powodu nieudanego cyklu :* mam nadzieje, że w tej klinice spotkasz lekarza z prawdziwego zdarzenia ktory Wam pomoże i wesprze. Musicie zrobić odważne kroki czasem niestety chęci nie wystarczą musi pomoc trochę medycyna.Agnes nie poddawaj się "chwyć byka a rogi". wierzę, że pomocą lekarza i prawidłowego rozpoznania przyczyny Waszych niepowodzeń zajdziesz w ciąze w ciągu najbliższego czasu:* Daisy ciesze się, że jednak to nie cukrzyca :* z cukrzyca da się zaprzyjaźnić ale pytanie po co? hehe Daisy póki nie ma @ jest szansa, że się udało :) tak bardzo Ci tego zyczę. muszę wkońcu zamowić ten termometr bo jeszcze nie dojdzie na czas. a co do łóżeczka od noworodka do przedszkolaka to to super inwestycja moja Karolka ma całe mnóstwo miejsca może brykac i brykac.kupie sobie ten balsam soraya skoro polecasz zobaczymy ponieważ też czegoś szukam zaczęłam troszke intensywniej ćwiczyć takze przyda się jakaś pomoc:) po jaim czasie zobaczyłaś efekty? Daisy nie martw się uda się na pewno Gościówa Twoje imie brzmi bardzo, bardzo znajomo :P Betka tak się ciesze, że zabieg poszedl po Waszej mysli i maleńswu nic się nie stalo. I też nie lubię chodzić na basen sama, sama biegać, sama jeździć na rowerze, sama się odchudzać. we dwoje zawsze raźniej i nawzajem mozna się motywować zwłaszcza jak koleżance uda się schudnąc to dopiero kop do działania :P Neska znów zaspała :)hihi martwie się o Nasza Eveline :( nic się nie odzywa Aagaa wypoczywa no właśnie jakie plany macie na wakacje 2014? Gościówa ju ma plan - urodzić :) a Wy? ja cały lipiec spędze poza domem ale jeszcze nie wiemy gdzie:) chcemy te wakacje spędzić razem zanim wróce do pracy i zacznie się masa obowiąkow, pospiech i niewyspanie. napewno bede w Trójmiescie ale gdzie dalej nie wiem. Bullitka ja dziś na obiad mam zupkę pomidorową z ryzem mm pychotka :) a więc romansu w godzinach pracy Ci się zachciało hihi z miłością nie wygrasz a spodobał Ci się od razu czy z czasem przyszlo?u mnie to czasem przyszlo i tak juz leci 6 latek jak jestesmy razem :) Mala mi ale tak serio serio nie ma prostszej drogi żeby pracowac z dziećmi tylko studia?? :) Bullitko, Mała nadziejo te pierwsze tygodnie i ostatnie są najtrudniejsze ale wkoncu same się o to prosiłyscie :p Życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam pojecia ile kosztuja zastrzyki bo ja mialam invitro w Holandi. Ale poszukaj w necie koszt tych zastrzykow. Moim zdaniem na inseminacje przy takich parametrach nasienia to strata czasu i pieniedzy. :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do daisy na moje miałas owu koło 20 dnia cyklu bo tuż przed temperatura znacznie się obniżyła. Ją sama stosowałam kalendarzyk żeby w ciążę zajść. Jestem tutaj nowa mam już jedno maleństwo czas by był na drugie ale póki co muszę najpierw pracę znaleźć:( . Czytam wasze posty od niedawna wszystkim mamusia szczerze gratuluję. Aga86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kochane :) ale miałąm czytania agnes - przykro mi, że ten cykl do tyłu, ale będziesz zmobilizowana chodząc do kliniki, będziesz podbudowana, bo lekarz nie zostawi Ciebie "na pastwę losu", zacznie się coś dziać w Twoich staraniach i będziesz miała tą swiadomość, psychicznie lepiej się poczujesz, a tak miałam :) głowa do góry, na pewno już niedługo zobaczysz upragnione 2 krechy :) * Daisy - niestety nie znam się na tych temperaturach, na razie nie panikuj, dopóki @ nie przylazła, jest nadzieja :) * Życzliwa - dzięki serdeczne :P, czuję jednak, ze to jedno i że będzie dziewucha, a dlatego, że u nas w rodzinie dziewuchy zostawiają piętno na ludziach w swoim życiu, moja córa nie daje mi żyć, jest mi tak niedobrze, mam koszmarne mdłości, chodzę po ścianach prawie, dzisiaj M musiał po frytki jechać bo dziurę mu wierciłam, w ten oto sposób miałam maca, którego pochłonełam uszami :P tak btw. mam auto na ropę :D mniej spali :P, z rana krakersy przy łóżku będą, ledwo się podniosła a już mroczki i słabo się robi, czyli czuję, ze jestem w ciąży :) oczywiście nie marudzę, po prostu opisuję swoje dolegliwości :) co do wakacji, to my możliwe, że jak sprzedamy mieszkanie będziemy się przeprowadzać :), wyjazdów raczej żadnych, choć jak nie zobaczę morza raz w roku to jestem chora :) * witam nowego gościa, albo gości, też podchodziłam do iui, czytałam dużo, ze udaje się przy słabym nasieniu, ale Bullitka ma rację, chba szkoda czasu, aczkolwiek jak macie mozliwość to próbujcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanne juz sie martwilam. Ja tez dzisiaj wlasnie mam przy kazdym wstaniu z krzesla mroczki przed oczami i kreci mi sie w glowie strasznie. A z tymi zachciankami to nie przesadzaj bo to dopiero poczatek ;-);-) co zrobisz pozniej ;-) nie popelniaj mojego bledu kochana. Ja uwielbialam w ciazy pizze maca kfc itd. Wszystko co mozliwe a efekt? Ponad 20 kg w plusie, z czego 10kg to zbedny tluszcz. Ktory niestety pozostal na dlugo po ciazy. Wiem wiem... Latwo sie mowi ;-) W drugim trymestrze poczujesz sie lepiej ;-) MalaNadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh dzięki MałaNadzieja - to było jednorazowe, po prostu dawno nie jadłam "śmiecia", ech...wiem wiem, tłumaczę się :P, a Ty jak się czujesz?? nie boli Ciebie nic?? dzięki za słowa otuchy, na razie czuję się jak wymiętolona stara baba z opryszczkami na ustach i brzuchem sterczącym :P, mam dziś gorszy dzień po prostu, :(, ale to chyba hormony, wczoraj wyłam na mojej ulubionej piosence classica z "Wąskim" w teledysku a dzisiaj przy jakimś programie w tv hahaha, ale to dziwne uczucie, jeszcze do mnie nie dotarło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - cierp kochana cierp :P . Ja jak narazie to nie mam zachcianek. Do kiedy musisz brac luteine? Zyczliwe - ja dopiero po 2 latach zmieklam i sie zakochalam albo zrozumialam ze jestem zakochana :) Malanadzieja - jak dajesz rade w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie joanne do kiedy bierzesz luteine? Ja biore od dzis 3 tabl dziennie. Mam nadzieje ze nic sie nie stanie. A dzis kiepsko radze sobie w pracy. Jestem wykonczona. Jest mi niedobrze. Kreci mi sie w glowie i spac mi sie chce. No i krzyz boli... Musze wytrzymac. Dzisiaj 13 dzien wiec to moze tez dlatego. MalaNadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze jednak pojde do lekarza troche szybciej. 20. 03. MalaNadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - dostałam 2 op. we wtorek pójdę do doktorka to spytam jak długo mam brać :), długo opierałaś się miłości, taka miłosć zapewne dojrzalsza, a byliście kolegami tylko z pracy, czy może w bardziej zażyłych stosunkach?? nie mówię o stosunkach, tych stosunkach :P hihi :), mąż chodził, chodził i wychodził w końcu, mojego M znajomy chodził za dziewczyną 3 lata, aż mu w końcu uległa :), pewnie szczęśliwy :), a jeśli można spytać co Cię powstrzymywało??? narodowość?? czy raczej coś zupełnie innego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja serio pierwszy raz w życiu to biorę, w ulotce jest napisane od 5-7 dni :|, czyli w niedzielę będzie 7, mam nadzieję, ze nic się nie stanie, najwyżej oddam to drugie op :) MałąNadzieja - idź wcześniej do lekarza i po zwolnienie, wykończysz się, najważniejsze zdrówko maleństwa i Twoje samopoczucie :), dbaj o siebie proszę, dużo przeszłyśmy, praca nie jest najważniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wieczorowo bez zmian. @ nie ma, temp bez zmian. * Zyczliwa no w koncu sie odezwalas :) Ja to mam plan jechac na Dalmacje - z brzuchem badz bez. Lipiec/sierpien. Moze do Gizycka wyskoczymy na pare dni. Moze na dzialke, moze na druga tez ale watpie bo tam remontowo. Powiekszali Tesciowie dom nad jeziorem i jeszcze nie jest skonczone. Szambo robili itp. Nie moge doczekac sie lata. * Poki co bije sie z myslami jechac na bete czy nie bo musialabym wstac o 6. :/ * A Wy co planujecie na lato? Wyjezdzacie gdzies? * Joanne dlugo Cie nie bylo :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojde 20. Wczesniej i tak nie mam poco. I tak bede przed czasem. Kazal przyjsc za miesiac. Noe chodzi o to ze praca jeat najwazniejsza. Z nadia pracowalam do 9 miesiaca wiec nie sadzilam ze teraz bedzie mi tak ciezko. A luteina nie zaszkodzi. Czasami trzeba brac ja nawet do 18tc. Ale raczej zalecane jest odstawianie stopniowo. MalaNadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jedziemy do sasina. Tak jak pisalam juz kilkabrazy ;-) nad morze. Na tydzien :-):-) w lipcu. Bierzemy znajomych i jedziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - no idz kochana tego 20 i zalatw sobie to L4 . Po co masz sie tak meczyc . Ja tez dzis caly dzien chodze spiaca i zmeczona ale spac nie umie. Odpoczywaj jak najwiecej. Wkoncu tak jak mowi Joanne tak duzo zesmy przeszly Joanne - wlasciwie nie wiem co mnie powstrzymywalo. Na poczatku to mialam jeszcze chlopaka z polski. Nie wytrzymalo odleglosci. Potem wpadlam w wir imprez i nie chcialam chlopaka i on mnie ciagle denerwowal bo ciagle za mna chodzil. Nawet raz w pracy przy wszystkich wylalam mu cole na glowe bo tak mnie zdenerwowal . No ale kto sie czubi ten sie lubi. Po 2 latach on sobie wkoncu dal spokoj a do mnie dotarlo ze czegos mi brakuje ze juz za mna on nie biega. No i od tej pory jestesmy razem juz 6 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wieczorowo bez zmian. @ nie ma, temp bez zmian. * Zyczliwa no w koncu sie odezwalas :) Ja to mam plan jechac na Dalmacje - z brzuchem badz bez. Lipiec/sierpien. Moze do Gizycka wyskoczymy na pare dni. Moze na dzialke, moze na druga tez ale watpie bo tam remontowo. Powiekszali Tesciowie dom nad jeziorem i jeszcze nie jest skonczone. Szambo robili itp. Nie moge doczekac sie lata. * Poki co bije sie z myslami jechac na bete czy nie bo musialabym wstac o 6. :/ * A Wy co planujecie na lato? Wyjezdzacie gdzies? * Joanne dlugo Cie nie bylo :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mała nadziejo Joanne ma rację nie ma co ja wiem, że ciąża to nie choroba ale to wyjątkowy stan a pierwsze i ostatnie tygodnie dają nieźle w kośc myślę, że lekarz Cię zrozumie. ja na poczatku mialam takie wymioty i nudności, że nie kontaktowałam przy witaminie b6 poczułam ulge u mnie chyba duphaston nasilił nudności i wymioty. Joanne Twoje emocje i mi się udielaj a to juz we wtorek hihi Bullitko, Joanne u mnie poszło bardziej gładko ja po 3 miesiącach dalam się zaprosić na randke :P hihi jak to fajnie było tak randkować, randkować :P Ja Bullitce wysnilam dziewczynkę chociaz upiera się na chlopaka :P Daisy :) ja jeszcze tak szczerze nigdy nie byłam na wakacjach za granicą teraz byloby cieżko ale moze polecisz coś na taki pierwszy wypad poza granice? czy z takim roczniakiem odradzasz? czesto wyjeżdzasz na wakacje poza Polskę może polecisz jakies biuro podróży hmm? życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - super historia :D, jak z telenoweli,a uwierz mi, że się naoglądałam swojego czasu :) MałaNadzieja - dziękuję, myślę ciągle o tej luteinie, leć do lekarza i się nie zastanawiaj, po co masz się męczyć :) * Daisy - to odpoczniesz trochu, bardzo dobrze :)my niestety mamy dużo rzeczy do ogarniecia, mimo wszystko tych staran itd..trochę z zaskoczenia nas maluch wziął :), ale zapewne za rok już w trójeczkę gdzieś wybędziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy ja bym poczekała z betą jeszcze dwa dni chyba, że masz blisko do laboratorium to bym sie skusiła:) Dalmacje bosko pięknie tam właśnie patrze na zdjęcia w internecie:) zyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyczliwa - Kochana nasza :), ja polecam Hiszpanię, byłam tam dwukrotnie, jestem zakochana, ten luz i spokój, radość i...zielone pomidory :D ach jak ja uwielbiam ten kraj, mogłabym tam zamieszkać :) swojego M tam zabiorę, no i chorizo, moja ulubiona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitko teraz doczytałam hihi to temperament masz kochana ja nie wiem czy bym się odważyła na taki krok z colą :P gratuluję :* życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja sie tylko obawiam ze jak pojde w przyszlym tyg np to bedzie za szybko aby zobaczyc dzidzie i bijace serduszko i znowu bede sie martwic. Pojde za 2 tyg chyba. W przyszly czwartek bede miala pelne 7 tc. MalaNadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyczliwa ja Ci moge polecic wszystkie miejsca w ktoryxh bylam :D Na pierwszy wyjazd moze jedzcie gdzies niedaleko np w gory jako baza wypadowa na Czechy, Slowacje? Ja nigdy z biurem podrozy nie podrozuje. Hiszpania ojjj tak idzie sie zakochac. Ja jestem! Cale Costa Del Sol. Pieknie tam!! Rumunia w delcie Dunaju to samo. Sofia w Bulgarii to samo. Wegry, Austria. No i Norwegia gdzie bylismy w ub.r. na urlopie. Miodzio. Jakos z kazdego miejsca gdzie jestem potrafie wyciagnac ochy i achy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×