Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Moja kolezanka ma dzieci o imionach Gabriel i Emilia i nie powiem podobają mi się choc sama nie dalabym takich imion :) Ale Gabrys tak do niego pasuje i do tej malej Emilka ze wiem ze to dla nich te imiona byly stworzone :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MN - no ja jestem taka troche przesadna z tymi dzieciaczkami. Bo juz tyle razy bylam czegos pewna, ze napewno sie udalo a potem byl placz. Dlatego wole az samo sie wszystko potoczy no bo z takim czyms to i tak sama nic nie poradze. My to dopiero bedziemy mieli problem z mezem. Dwie kultury zadowolic. Moze dlatego ottzymalismy blizniakow zeby prawidlowo podzielic. Jedno imie maz i jedno ja. Ale obie strony musze zaaprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, podczytuję Was trochę ;) u mnie bez zmian samopoczucie.. z autem też będzie ok. U Siostry będzie mały Mateuszek ;) Bullitka np jakie imiona wchodzą w grę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka - super ze juz lepiej. No i z autem tez. Odzywaj sie czesciej. Maz bardzo dla syna chce Shan a drugie ja bym chciala Bradley. No ale to jeszcze nie wiadomo. Dla dziewczynki to Parisa a drugiego nie wiemy jeszcze. To takie nasze pierwsze typy. MN - to wlasnie tak jak mowisz. Alex jest takie posrodku. Super :). No do czego maha wracac do Polski? Za marne grosze pracowac? Dzieciom napewno bedzie lepiej tam dorastac. Lepszy komfort i lepsze mozliwosci. Chyba ze cos sie kiedys zmieni w Pl ale to nie predzej niz za 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rośnie mi mały cwaniaczek w brzuchu :-D Chciałam już kolejny raz nagrać jak skacze ale za każdym razem jak tylko zaczynam nagrywać przestaje fikać :-D Jak kończę to znowu zaczyna :-D Ha ha i nici z pochwalenia się wam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta :) Brak stalego łącza do neta mnie wykonczy, z powodu jego braku sie nie odzywam za często, bo z kom źle mi sie pisze. * MN i gosciowa mam nadzieje ze szybko pozbędziecie sie tych chróbsk z domku i dziewczynki raz dwa będą zdrowe :) Buziaki dla nich od internetowej ciotki :) * Daisy trzymam kcuki żeby ból jak najszybciej odpuścił.a z tym śluzem to mnie rozlozylas :D haha * Betka przykro czytać to wszystko, tyle kłopotów na raz :/ iskierka w tym wszystkim są dobre wyniki twojej siostry i oby od tego zaczęła sie dobra passa. Sciskam cię mocno :* * Mi z imion chlopiecych podobają sie Milan, Eryk, Leon, Kao, Julian, Adam, Tomasz ( tylko nie Tomek, jak już to Tomaszek) i Sebastian. Chociaż ostatnio też Miłosz bo śniło mi sie ze urodziłam syna i tak dałam na imię :) A dla dziewczynek to Lilianna, Marianna, Gloria, Gaja, Kaja i Alicja. Mój M mówi ze dla dziecka musi sie zdrabniac a dla dorosłego ma ładnie brzmieć. Mi nie koniecznie zależy na zdrobnieniu, do mnie mama całe życie mówi Joanna, nigdy Asia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M ciągle opowiadał wszystkim kawał o imieniu. Ż:Kochanie jakie imię dla naszego synka wybrałeś? M:Tomasz Ż:Dlaczego Tomasz? M:Nie chciałaś w du.pe to masz ... Głupi kawał ale tak spodobało mu się to imię, że ciągle truł mi tyłek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala mi - i jak mieszka sie na swoim? Milisc kwitnie?? Gosciowa - no to tancerz albo tancereczka ci rosnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka ja się zastanawiam jak to będzie z tobą, bo będziesz miała 2 dzieciaczków :-D I kopniaki dwa razy mocniej odczuwalne :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - no wlasnie. Masakra. Ale wytrzymam wszystko dla moich skarbow :D. Tak dlugo na nich czekalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko póki co mieszka sie super :) dziś M wyszedł z kolegami z pracy a ja po raz milionowy oglądam zmierzch na dvd i robię dekoracje do pracy :) później może koleżanki wpadną do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka teraz to jest przyjemne :-) Początek porównywałam do "motylków w brzuchu" . Ale strasznie nie lubiłam jak Tosia była już spora i miałam ją praktycznie cały czas pod prawym żebrem. Bolało mnie to strasznie i nie mogłam doczekać się porodu. Teraz maluch też mi tam siedzi ale póki co to jeszcze jest spoczko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka ja mialam stluczone zebra od srodka, hehe. Mala gimnastyczka juz tam cwiczyla tance i obroty :p Ja odczuwalam najpierw takie rozpychanie, okropne uczucie. A czasem takie kopniecia normalnie po zebrach jakby Cię ktos kopnal w zebra, ale od srodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam lubilam jak Nadia kopalq. Jak lezalam to takie falowanie na brzuchu widoczne jakby waz pelzal. Okropne za to dla mnie bylo jak Naduska miala czkawki. Zazwyczaj w nocy. Dlugotrwale i czeste. To bylo nie fajne. Nie moglam spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa podawalam z cebuli ale lepszy jest z buraczka. Z cebuli dziala ponoc bardziej na gardlo a z buraka na kaszel i chrype. Ty tez mozesz pic z buraka bo przy okazji buraczek dobrze dziala na krew. Cebule kroisz i zasypujesz cukrem i ja jeszcze dodawalam miod i czosnek. Tak samo z buraka, ale bez czosnku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie mam skąd wziąć buraka :-/ Nasz sklep ubogi. Spróbujemy z cebulką :-) Właśnie czuję, że jej od gardła idzie. Od 3 dni straszny ma smrodek z buzi i zmieniony głos jak zwykle przy gardłowych sprawach :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×