Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Tradycyjnie z kapuchą i grzybami - innych nie lubię :-D Stała przy nich od rana ale opłacało się . Jeszcze zamroziłam 10 w razie ktoś przyjdzie na kolację :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak całkiem na początku ciąży byłam przeziębiona to m kupił i syrop dla kobiet w ciąży Prenalen. Też mi super pomógł ale był ohydny ! Mn a miałaś jakieś kropelki do inhalatora bez recepty? . Wkurzam się trochę, bo w poniedziałek mamy tego alergologa :-/ Mam nadzieję, że jej się dalej nic nie rozwinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka zapraszam serdecznie w nasze skromne progi :-) Gdzieś się znajdzie miejsce żeby usiąść we wmiare czysty miejscu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - haha , ja tam wybredna nie jestem. Ja to moge zjesc i na stojaco byle zjesc takiego krokieta. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - duzo wam jeszcze zostalo tego remontu? Nas tez czeka, caly strych trzeba wyremontowac. Az sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa do inhalatora nie ma niestety nic bez recepty. Ja mialam teraz ten nebbud i o dziwo mialam robic wieczorem inhalacje. Gosciowa a moze wlasnie ten kaszel i katar u Tosi to jakis alergiczny. Teraz taki czas. Nadia wszystkie leki ktore dostala teraz to byly na alergie chociaz nie miala nigdy stwierdzonej alergii. Ale jej pomoglo. Ja w ciazy z Nadia bralam oscilococcinum 3 razy. Lek homeopatyczny. Pomagal mi. Teraz odpukac jeszcze nie musialam brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka kochana dosyć sporo. Wczoraj dwa parapety zamówiliśmy i musimy czekać podobno do wtorku :-/ Gdyby nie to to mielibyśmy jeden pokój czyściutki i zrobiony. A tak to w 3 rozp*****el . Także nie zazdroszczę ci kochana tego. A chcecie remontować zanim maluszki się urodzą? . Mn być może. Od kilku dni widzę, że jest taka jakby "niedospana" :-/ Dlatego jeszcze czekam z lekami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - tak, zanim dzieci sie urodza bo goscinny pokoj przeniesiemy wlasnie na strych a gdzie teraz jest goscinny to bedzie dla dzieci. Do wtorku to juz nie daleko . A cala reszta kiedy bedzie skonczona?? I jakie imiona napisalas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieee. Gastrolog kazała mi wszystko odstawić i zobaczyć czy mała będzie funkcjonować bez leków. Na szczęście się udało i póki co nic nie bierzemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana to radzę wam robić to już... Teraz jednak będziesz miała więcej siły i energii żeby cokolwiek zrobić... A kiedy reszta to kochana nie wiem. M wszystko robi sam z pomocą mojego brata. W następnym tyg mój tato przyjedzie piec rozbierać.... Także mam ogromną nadzieję, że na koniec miesiąca będę miała już wszystko posprzątane i nowe meble. A imiona to : Leoś, Franek, Miłosz, Aleksander, Hubert, Tymon, Kostek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa no wlasnie jakie imiona napisalas? :) :) * U mnie dużo śluzu, samo się badałam i wyjęłam bardzo gęsty śluz i dużo. Wiem, że po seksie nie powinno się badać niby śluzu przez 24h, no ale jak się kochamy powiedzmy co drugi dzień to w ogóle badań by nie było heh :p * Fajnie Gościówa zazdroszczę remontu :) Myśmy wczoraj zamówili ten nowy bojler, no ale luby nie jedzie jutro na dzialke bo chce posiedziec ze mną, bo ja sobie z mala nie poradze cały dzien sama. Wiec nie wiem moze w tygodniu pojedzie. Hehe wiecie co widze sama sobie nastawilam tego topchefa do nagrania nawet nie wiem kiedy ale wlasnie ogladam, przez przypadek weszlam w liste a tam nagrane :) * Co do kaszlu to faktycznie moze i moją coś juz wzielo. Ja juz zapomnialam ze ona alergiczna bo zadnych lekow nie bierze od roku. Ona juz ma normalnie tablety do łykania na alergie i te psikadla do nosa. Mam nadzieje ze samo przejdzie jej, ale kontrolnie dalam jej rano bronchosol. My to musimy uwazac na syropy bo kiedys nam kobieta przepisala syrop z jakiejs pokrzywy no i skonczylo sie mega rozwolnieniem bo ona przeciez uczulona. Eh. Ja nie kumam lekarz wie ze dziecko ma alergie i wie na co, a wypisuje Ci lek, po ktorym na dobra sprawe mozna dostac silnej reakcji alergicznej. Wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja czekam az minie tych 12,13 tygodni . Wtedy zaczniemy z remontem. A co bedziecie miec zamiast pieca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa ja osobiscie bym nie dała żadnego z tych imion :p Ostatecznie Aleksander (Maly Olek). Nie wiem, jakoś mi takie dziwne imiona nie podchodza, a syn bedzie mial 13 lat i beda sie z niego smiac. Wiem, bo mam kolege Milosza, Tymon to syn kolezanki, Leon też, Kostek dziwnie bedzie brzmialo jak bedzie mial 40 lat.. Franciszek..sama nie wiem. Moze jakbym byla w ciazy z synem to zmienilabym zdanie, ale trzymam sie wersji babskiej w brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie najbardziej podoba Milosz , Hubert i Kostek :) Daisy - ty to jestes niemozliwa :). Haha , ledwo zyje a ma jeszcze sily na sluzu sprawdzanie :D. Ty lepiej szybko w ta ciaze zajdz bo oszalehesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka nic :-) Ten piec stał , bo stał.Kiedyś nim palono. Mamy centralne w całym domu. . Mn mojemu też się żadne teraz nie podoba ale ja powiedziałam stanowczo , że w życiu nie zgodzę się na Tomka, Adama czy jeszcze inne imię "proste".Nie podoba mi się po prostu . . Daisy twoja mała też kaszelek ma? Nie masz czego kochana zazdrościć ....Ja nienawidzę remontów :-/ Kupa kasy idzie, a nawet tego nie widać ! Poza tym wszystko póki co robimy jak najtańszym kosztem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy tylko jie ma co porownywac osob w naszym wieku o takich imionach do naszych dzieci. Te imiona beda normalne. Nie smieszne. Bardziej smieszne dla innych dzieci byloby Łukasz czy np Arek... Bullitka oj Ty kochana to chyba troszke taka przesądna jestes? Ja tez musze uwazac z syropami ale to ze wzgledu na refluks ktory nadia. Moje rodzenstwo ma dzieci o imionach: Kasia Asia Patryk Maja Mariusz Michał Wiktor Ola Antoś Alex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam Daisy głupie gadanie,że będą się inne dzieci wyśmiewać. Tak samo jak z imienia Wanda które się tobie bardzo podoba mogą się śmiać, bo to też stare imię.Zobacz ile teraz rodzi się Leonów, Janów, Franków itd. Stare imiona powracają, a ja w takich gustuję . Antonina to też stare imię. Niestety ale wszystkim nie dogodzisz.Mojej mamie sięnp. Bardzo nie podobało imię Antonina,za to moim siostrom bardzo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa wiem, wiem, ta Wanda to taka z d**y wyjeta :p Takie jest moje zdanie. Byc moze kiedys bedzie inaczej. Albo bedzie tak jak bylo z Amelkami, Julkami i Wiktoriami. Kazda z nas ma swój gust przeciez i wazne by nam sie podobalo a nie innym, ja tylko zabieram glos :p Ja nie chcialabym miec dylematu jakie meskie imie wybrac, bo byloby mi strasznie ciezko. * Bullitka - heh no poprostu poszlam siusiu i patrze a tam mokro to mysle skoro i tak siadam na kibelek to co tam sprawdze co slychac :p * Moja siostra miala być Antonina ale tata sie nie zgodzil aboslutnie. Mam jedna kolezanke Antoninę i do tego rudą :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha no Mateusz jest calkiem spoko. Mały Mati :D Ale jak to mówią 'Mateusz wajchę przełóż' to juz mi sie nie podoba :p Kiedys, jak nie wiadomo czy bylaby dziewczynka z mojej Werki, to dalabym na imie Andrzej. Dziś już chyba nie :D * Luby byl chwilke, zjadlam kisiel, chcialam troche jajecznicy no ale nie przeszlo. Tak sobie bede wegetowac 2 tygodnie :p Nie wiem czy te kroplowki ze mnie schodza ale co chwile siku biegam. W sumie pije co chwile tez wode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz podoba sie mojemu M. Takze jezeli bedzie mial byc chlopiec to pewnie bedziemy walczyc. Bo Mateusz napewno bedzie rozpatrywany intensywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co w ty złego, że jest ruda? Chłopczyk rudy może nie wygląda najlepiej ale rude dziewczynki mnie się podobają. Mają moim zdanie w sobie to "coś" .Są takie naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×