Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Malanadzieja - a co mialas na obiad? Ja bede dzis lazanki robic na obiad A gdzie reszta naszych dziewczyn?? Joanne , Gosciowa, Daisy , Aaga , Zyczliwa , Agnes ?? Chyba nikogo nie pominelam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka ja mialam dzis ziemniaki ugotowane w lupinach, podzmazone na masle, surowke i palki w panierce. No naprawde kiepski "ruch" u nas na forum ostatnio. Kazdy zajety ;-) a ja sie nudze bo siedze do 16 sama w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sąsiadka na kawce byłą a teraz się za obiad wzięłam:) Ja robię kapuśniak ze słodkiej kapusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się po przerwie. A już myślałam, że o mnie zapomniałyście :P Dzięki za troskę. Kochane u mnie troszkę lepiej, ale to co się działo w zeszłym tygodniu to jakiś koszmar był :/ W życiu tak źle się nie czułam. Aż szkoda gadać.. Teraz już w miarę, ale szału nie ma :/ W poniedziałek troszkę za dużo chodziłam i po południu miałam kilka plamek różowych takich 1-2mm, wzięłam dodatkowo jedną lutkę i przeszło :) Muszę się więcej oszczędzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka Twoje bobaski są przecudne :) Zazdroszczę też brzuszka :) Ciążowy brzuszek bardzo widoczny :) MałaNadzieja Twój też niczego sobie :) Ja to mam strasznie wzdęty i nawet większy od Bullitki ale właśnie tylko przez te wzdęcia mega :/ Betka to straszne co Was spotyka :( wyczerpałaś już chyba limit do końca życia z tymi nieszczęściami :( ale dobrze, że u Twojej siostry maluszek się dobrze rozwija :) To najważniejsze :) Szkoda, że choroba nie chce Ciebie opuścić :( Mam nadzieję, że w końcu wyzdrowiejesz :) Neska widzę, że macica się rozciąga u Ciebie, dzidziuś się rozpycha :D Dobrze, że nic się nie dzieje i z Maleństwem wszystko ok :) Daisy biedaku Ty :( Oj współczuję :( Teraz musisz dużo lodów jeść, ale tych wodnistych, żeby gardło schładzały. Evelynka szkoda, że @ przyszła. Ale z drugiej strony to dobrze, bo chociaż możecie zacząć wreszcie działać pod okiem specjalisty :) Joanne kruszynka śliczna :) Miło się ogląda zdjęcia :) i współczuję Baśki :( to takie przykre :( MałaMi mieszkanko super :D Przestronne nawet i fajnie urządzone :) Gościówa widzę, że remont wrze :) hehe.. No czekamy na efekt końcowy. My we wakacje też będziemy malować pokój dla dziecka, ale nad kolorami się jeszcze zastanawiamy. zyczliwa ta Twoja Karolinka to cudo nieziemskie :) Piękna dziewczynka :) A jak nauka prawka? Dajesz radę? Chyba nikogo nie pominęłam, jeśli tak to przepraszam, ale nie czaje jeszcze dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MN nie poszłam bo mi powiedział, że jak będę plamić to mam wziąść więcej lutki. I tyle. Sorka, że wiadomość wysyłałam w częśćiach ale uznawało mi za spam, i dlatego dzieliłam bo nie wiedziałam co jest nie tak napisane :/ Jeszcze nie przyswoiłam wszystkich Waszych wpisów bo czytanie mnie męczy :/ a co dopiero myślenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga w końcu się odezwałaś:) Oj biedna ty:) Ale Cię męczy ten maluszek. Jeszcze troszkę czasu minie i będzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka pycha:) najlepiej bym zjadła cały garnek ale muszę mężusiowi coś zostawić:) A łazanki też uwielbiam:) Jak byłam u cioci 2 tygodnie temu to specjalnie dla mnie zrobiła:) MałaNadzieja cieszę się:) Robię teraz listę zakupów już też częściowo na święta bo jednak obydwa dni u mnie będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane jestem w domu o 9.30 Caly czas spalam. Mam.rozpiske lekow biore 13x dziennie.masara nie moge lykac a to wszystko w tabletach. Biore zaldiar p/bolowo m.in. Strasznie mocne chilersteo. Czuje sie fatalnie. Wlasnie zjadlam troche zupy. Wszystko mam coraz bardziej spuchniete. Nie slysze na uszy a o mowieniu nie ma mowy. Pospalam troche na lezaco to luby musial mnie pilnowac. Strasznie boli. Werka kochana namalowala mi obrazek :) jutro Wam wysle jesli bede w miare w stanie. Jejku masakra. Uszy mi pekaja, szyja nieruchoma. Dobrze ze rece sprawne hehe. Jeszcze na l4 zle wpisali mi pesel kurde i zauwazylam dopiero w domu bo dali wczoraj a ja nietomna..i.trzeba bedzie jechac poprawiac. Luby mowi ze kot przyniosl pierwszego kreta ehhee. A moj Riko wczoraj ponoc biedny plakal i spal na moim miejscu cala noc nie chcial zejsc z lozka. Rano dzis nie moglam sie opedzic od psow. Eh. Mega boli. Wiem ze poboli i bedzie ok w koncu. Najgorsze te zrosty co mialam. Niby tego prawego migdala nie bylo widac a sie okazalo ze on 2x wiekszy prawie od lewego tylko byl caly w zrostach tam w gardle schowany. I zamiast wycinac ti najpier musieli te zrosty powyrywac. Dlatego z 20min sie zrobilo prawie 1.5h. Dziekuje Wam kochane za mile slowa :* Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane , jestem i ja. Wczoraj strasznie plecy bolały jakbym miała za chwilę rodzić :-/ Ale na szczęście udało się z rykiem zasnąć i dzisiaj w miarę ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy na sama mysl jak opowiadasz to mnie trzesie. Mam nadzieje ze szybko Ci minie ten bol. Gosciowa a mowilam zebys sie oszczedzala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mn tylko ja wczoraj właśnie nic nie robiła. Obijałam się .... :-/ . Nam m kuzynka na ślubie w kościele zrobiła niespodziankę i zagrała na klarnecie Ave Maria. Strasznie się wzruszyłam, a większość gości płakała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy no to teraz już tylko pozostaje Ci zdrowieć z dnia na dzień:) A w jakim czasie lekarze mówią że się wszystko zagoi? Gościówa byle do porodu i marsz do lekarza z tymi plecami. MałaNadzieja super:) Jaka fajna atmosfera w kościele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi sie tez spodobalo ;-) Gosciowa ale bylas zapracowan przez ostatnie kilka dni... To napewno doprowadzilo do jezzcze silniejszego bolu. Ciekawe kiedy Agnes jedzie z mezem do kliniki. Pisala ze ma wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo ciekawe . Pytanie jej zostało zadane kilka razy ale jakoś nie odpowiedziała ... . A za mną chodzi tiger i papieros :-D Ja pierdziele to jest straszne kiedy czegoś chcesz a nie możesz :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×