Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Neska Kochana szczerze to słabo sobie radzę-umieram z nerwów już :( Czuję się kiepsko-biorę bardzo silne leki po których kręci mi się w głowie, mam mdłości, zgagę a zejście na dół po schodach i potem wejście to dla mnie ogromny wysiłek... tylko bym spała albo lezała i .... płakała ;( z tej bezradności chyba :( :( ale jak zwykle dam radę-nie mam wyjścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ciaza blizniacza jest wysokiego ryzyka wiec bylam pewna ze to bedzie cesarka a tu klops. Byle wszystko bylo dobrze. Betka - masakra co ty teraz przechodzisz :(. Az nie wiem co powiedziec. Trzymaj sie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka strasznie mi przykro:( Pisz tu u nas jeśli chcesz się wygadać. Ja i tak będę się pytać co u Ciebie bo to straszne jest wszystko co Cię spotyka. Życzę Ci z całego serducha żeby w końcu uśmiechnęło się do Ciebie słońce bo tyle problemów ciężko udźwignąć na jednych ramionach. Jeśli chodzi o kradzieże to coś o tym wiem. Mnie już to 2 razy spotkało. I oczywiście złodzieje chodzą bezkarnie. A co do zdrówka to dbaj o siebie kochanie. Zdrowiej jak najszybciej:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki.. boję się bo mama sama w domu a pod blokiem w samochodzie na obcych blachach siedzi 2 typów a klucze od domu były w tym skradzionym aucie a ona na policję nie chce zadzwonić!! Siedzą z włączonym silnikiem no cholera no!! Ahh już nic nie piszę bo też Was denerwuję ale jestem przerażona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka Jezu niech dzwoni. Przecież tu nie ma żartów. Wiadomo co to za typy. A jak coś się stanie. Może ty zadzwoń i przedstaw sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny. Ja umieram cala noc nie spalam siedzialam balam sie ze sie udusze tak mam wszystko spuchniete. Boli mnie szyja, zeby, jezyk, uszy, glowa, zoladek, slabo mi strasznie. Recepta na 15 lekow. Masakra. Nie polecam no dramat. :/ czekam juz na lubego odczepiona od sprzetu. Rano.dostalam jeszcze 2 kroplowki ketonalu ale co mi po tym jak w nocy myslalam ze umre a w kolo tylko chrapanie. Za 2 tyg mam kontrole dopiero. * Betka jak tam sytuacja? Mam nadzieje ze noc.minela.spokojnie. Dlaczego nie wymieniliscie zamkow w drzwiach? Z tym autem tez masakra :/ A Ty jak sie czujesz? * Joanne sliczne malenstwo :) niech rosnie zdrowo. * MalaNadzieja a u Was juz calkiem ok? Jak Nadusia sie czuje? * Jejku nie wiem co komu pisac przepraszam jestem wyjeta z zyciorysu :/ Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczęta, u mnie dziś przyszła @ :( także jutro na badania hormonów a pojutrze zaczynam brać CLO. We wtorek mój M ma umówione badanie nasienia. Heh może tym razem się uda... Dziewczyny śliczne są te Wasze brzuszki :) no kurczę ja też chcę... Bullitka, joanne fajnie popatrzeć na Wasze usg, na te malutkie fasolki, które w Was rosną - niech się zdrowo rozwijają dalej :) Betka tak mi przykro, że tyle nieszczęść Cię spotyka ostatnio :( mam nadzieję, że limit już wyczerpałaś i teraz już będzie tylko lepiej, zdrowiej szybciutko Kochana. Cieszę się, że u Twojej siostry dobre wiadomości :) Daisy trzymaj się dzielnie, najważniejsze, że zabieg masz już za sobą. Życzę Ci szybkiego powrotu do formy, oszczędzaj się teraz i wypoczywaj :) Dużo zdrówka Pozostałe Dziewczęta pozdrawiam :) nie będę się odnosiła do wpisów bo za dużo tego było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Daisy - pomysl sobie ze teraz co dzien to juz tylko bedzie lepiej. No i w koncu bedziesz juz miala spokoj z tymi migdalami. Wiem ze to nie pocieszenie bo teraz cie boli ale z kazdym dniem bedzie mniej Betka - i jak noc minela? Wszystko ok?? Evelynka - szkoda ze przyszla no ale dobrze ze juz jest i teraz mozecie zaczac konkretne leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Daisy oj biedulko. Wspolczuj***ardzo. Napewno bol straszny. A jak tak promieniuje to juz calkiem :-( Evelynka wazne ze teraz zaczniesz brac clo i odrazu szanse wzrastaja ;-) Agnes kiedy do tej kliniki jedziecie? Bullitka i jak samopoczucie dzis? Ja znowu w toalecie w nocy bylam chyba z 5 razy... Teraz nie ma.mi kto isc po bulki a nam sie niechce wstac... I wczoraj wieczorem jakos tak dziwnie pobolewal mnie brzuch. Nie mocno ale ciagnelo do pachwiny. I nie wiwm czy to normalne bo nie pamietam czy 6 lat temu cos mnie bolalo ;-) Tak jakby co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Daisy:( Ale pocierpisz troszkę ale później będziesz miała tylko ulgę:) Podjęłaś słuszną decyzję:) Evelynka szkoda:( Betka odezwij się? Jak się sytuacja rozwiązała? Nie mogłam przestać o Tobie myśleć. I dalej nie przestaje. Bullitka jak się czujesz? MałaNadzieja mnie już od jakiś 3 dni brzuch pobolewa ale może się rozciąga. Niczym się on nie różni od samego początkowego bólu także na razie nie panikuje:) MałaNadzieja ale siusiu chodzisz? Chyba coś nie doczytałam. Ja też chadzam minimum 2 razy w nocy albo i więcej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadziejo a powiedz mi jak brałaś CLO, rano czy wieczorem, po posiłku, przed czy w trakcie? Czy to ma jakieś znaczenie? Miałas jakieś skutki uboczne? Ja mam brać po pół tabletki przez 3 dni a potem 2 dni po całej. Czytałam, że niektóre dziewczyny biorą nawet po dwie tabletki dziennie, nie wiem czy ta dawka mi wystarczy... Oczywiście będę trzymała się zaleceń lekarza ale tak się zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska tak chodze na siusiu;-);-);-) Evelynka ja bralam po 2 tabl dziennie o tej samej porze w ciagu dnia. Podobno dobrze jest brac wieczorem ze wzgledu na ewentualne skutki uboczne. Ja takowych nie mialam zadnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - ja tez mam czasem takie bole, ciagniecie i klucie do pachwiny. Trwa kilka sekund i przestaje i po chwili znowu. Tez takie masz?? Wiec to pewnie normalne . Tez czasem czuje ze mnie pepek boli , tak jakby mnie ciagnal od srodka. Tez wstaje w nocy siusiu a potem nie moge zasnac. Neska - a ty jak sie czujesz?? Ja ogladalam ten program o invitro. Ilez ja sie naplakalam !! Para tez miala blizniaki!! Patrzalam na te dzieci i plakalam. Cudo :). Para starala sie 7 lat . Nie bylo zadnej przyczyny nieplodnosci. Poprostu nie mogli miec razem dzieci. Ale po 7 latach sie doczekali. Co za szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitkabwlasnie takie bole jak piszesz... Wiec chyba naprawde normalne. A pepek tez mnie wczoraj pobolewal. Moze to akurat teraz taki czas. Ogladalam ten program ale przelotem. Dzieciaczki przeslodkie. Takie malusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko dobrze:) Trochę mnie tylko ten brzuch pobolewa ale tylko od czasu do czasu i niżej niż Was. Ja nie oglądałam. Nawet nie wiem czy mam ten program tlc. Muszę kiedyś poszukać. Ale ogólnie lubię teraz oglądać ciążowe programy. I jak się starałam o dziecko to też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - no teraz zaczynamy 12 tydzien. Mam nadzieje ze jak juz sie skonczy ten 12 tydzien i bedziemy tez juz po tych badaniach to moze troche juz wtedytroche odsapniemy mam nadzieje. Neska - jaknizej cie boli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska no mnie tez nisko boli, przy samej pachwinie. A oprocz tego tez ten pepek wczoraj mnoe zakluwal. Bullitka no mam nadzieje... Chociaz mam taka lekka traume bo poronilam w 13tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dole brzucha. Ale wy już macie brzuszki więc Was może dlatego wyżej boli. Ja mam to samo uczucie jak na początku ciąży. Takie rozpychanie od środka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska - takie bole menstruacyjne jakby? Malanadzueja - no to po tym 13 tyg moze bedziesz spokojniejsza. To jeszcze 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja no to mnie tak samo:) Sam dół brzucha. Pępek na razie nie. MałaNadzieja ale ja też tak mam że myślę nie raz że coś może być nie tak. Tak to już jest że ciąża to ciągłe rozmyślanie i zamartwianie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U nas cisza-nic się nie działo. Trzeba wymienić zamki w domu no i w drugim aucie, ogólnie strasznie wczoraj dużo zamieszania było ale noc spokojna.. Nie zamartwiajcie się tak, cieszcie się na maxa..! Też bym tak chciała ale nawet odwołałam wizytę u gina bo i tak nie robiłabym badań podczas leczenia... :( Daisy bądź dzielna-z dnia na dzień będzie coraz lepiej i nigdy więcej nie będziesz musiała przez to przechodzić. Wszystkim dziękuję za każde dobre słowo, bo lekko nie jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka to dobrze. Cały czas o Tobie myślałam i patrzałam czy czegoś nie napisałaś. Trzymaj się kochana:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska - to mamy takie same bole. A ten pempek to inny bol, bardziej takie ciagniecie od wewnatrz ale nie ma nic wspolnego z tym bolem na dole brzucha. Taki wlasnie jak na okres. Betka - to dobrze ze noc spokojna. A powiedz co teraz z tym skradzionym autem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję jesteście Kochane! Neska :* Auto zgłoszone na policję, z naszej strony wszystko załatwione.. Poczytałam chwilę książkę i chyba pójdę spać bo mnie muli-te leki to jakaś masakra, ogólnie jestem cała w pryszczach-twarz, plecy.... z dnia na dzień coraz gorzej wow to będę w święta super wyglądać ;) dodam, że nigdy nie miałam na twarzy wyprysków a jeśli już to coś pojedynczego raz na jakiś czas :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×