Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Bullitka to całe zamieszanie to z powodu złego wyniku przezierności karkowej, ale jak była siostra na kolejnym usg to już i to było w porządku :) dużo stresu oj dużo za nami, ale najważniejsze, że już jest ok i teraz szykują już pokój, bo trzeba będzie teraz drugie łóżeczko dostawić i ogólnie miejsce zrobić :) Siostra nie może się już doczekać kiedy urodzi i przytuli swojego Skarbeczka :) a ten starszy taki łobuziak, że czasami ciężko sobie z nim dać radę hehe daje czadu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadziejo obyś dobrze czuła się na ślubie i weselu tylko :* Bullitka fajnie, że możesz wyjść z domku i pogawędzić ze znajomymi-zupełnie inaczej człowiek się czuje jak ma powód, żeby wyjść do ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka tego sie wlasnie boje.. Nie usiedze tam tyle czasu a niestety wczesnije nie bede miala jak wrocic. Betko no to siostra bedzie miala wesolo :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka - na szczescie macie juz to za soba. Teraz jak sama jestem w ciazy to dopiero sie rozumie ten strach. MN - a kiedy na to wesele?? Pamietacie jak wam pisalam ze dziecko od mojej kuzynki urodzilo sie z rakiem na nerkach ?? Mialo operacje i bylo dobrze az do teraz. Teraz maja podejrzenia ze on ma bialaczke. Dzidzius ma dopiero 9 miesiecy a juz tyle przecierpial. 5 maja beda mu pobierac szpik kostny aby miec pewnosc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka teraz w sobote. Jutro "tluczenie butelek". Straszne to co piszesz. Naprawde. Ja sie wczoraj dowiedzialam ze dziewczyna brata mojej znajomwj, ktora urodzila 3 mce temu coreczke poszla pierwszy raz pobawic sie troche z rodzina na dyskoteke. I nagle zemdlala i zmarla. Miala 18-19lat... Wyobrazacie sobie? Zostawila 3 miesieczna coreczke. Ehhh Niewiadomo co sie stalo... Moze wiecej wiadomo bedzie po sekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MN no kawał mam już za sobą i strasznie się cieszę :-D Teraz mam nadzieję, że poleci baaardzo szybko . Za miesiąc już powoli będę robiła dla maleństwa zakupy to w ogóle zleci :-) . Bullitka rany jak ja współczuję twojej kuzynce . My się tu przejmujemy byle gorączką, a co teraz mają powiedzieć rodzice tak chorych dzieci :-( Serce aż ściska jak się o takich rzeczach słyszy ! . Mój m chory. Idzie mu gorączka i kości go bolą. Jakaś wirusówka panuje, bo teraz koleżanka pisze że też jest chora i do tego ma zapalenie piersi ( karmi maleństwo )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka straszne rzeczy piszesz.. :( MałaNadziejo rety co to się dzieje...??!!! A ja słyszałam teraz na dniach o dziewczynie, która umarła w dyskotece też tak nagle, ale nie pamiętam gdzie to było tzn w którym regionie Polski... :( :( Gościówa rety teraz u Ciebie w domu ciągle ktoś chory :( mój M też jeszcze się nie wyleczył, juz było lepiej i znowu coś narzeka :( :( 3majcie się :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka to bylo gdzies kolo malborka. Przykra sprawa. Naprawde. Siedzieli w lozy i poprostu zemdlala. I tyle. Teraz pewnie bede sprawdzac czy nie miala nic dosypane do drinka. Byl z nimi brat mojego szwagra. Byl na urlopie z irlandii.teraz sie troche martwi bo pewnie bedzie musial zjezdzac... Bo kto wie co sie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu daisy bede pisac partiami zeby spam nie wyskoczyl bo pisze z tel. Uf jestem jeszcze u tesciowej bylam. Mam same dobre wiesci. Po kolei :): Dzis 3dc mialam robione usg i super pelno pecherzykow malusich. Od 16dc tj 7.05 zaczynamy monitoring. Nie robic teraz hsg bo nie ma po co. Rodzilam sn i nie mialam zadnych zabiegow w obrebie jamy brzusznej wiec male szanse ze cos jest niedrozne. Poki co odkladamy ale nie rezygnujemy. Ten cykl caly au naturel, nie brac clo absolutnie. 16dc pierwszy monitoring i do tego dnia zrobic musze ja:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*amh *inhibina b *tsh *ft4 *przeciwciala anty hcv *antygen hbs hbsag *przeciwciala anty cmv igg *przeciwciala anty cmv igm *przeciwciala anty hbs *przeciwciala anty hiv1 i hiv2 antygen p24 *przeciwciala anty rozyczka igg *przeciwciala anty rozyczka igm *przeciwciala anty toxoplazmoza igg *przeciwciala anty toxoplazmoza igm *odczyn vdrl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luby ma zrobic: *test wiazania z hialuronianem *fragmentacja dna plemnikow *parametry nasienia do badania fragmentacji dna plemnika Do tego mam zrobic 16dc rano przed wizyta e, lh i prg Cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Daisy cieszę się strasznie, ale aż zazdraszczam Wam (tak pozytywnie) że tyle macie już za sobą, że robicie cokolwiek, że macie obydwoje takiego powera :) Jestem pełna podziwu kochana tak 3maj!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz tak. Z tymi wynikami mam sie zglosic na 16dc. Lubego moge miec na 2 czy 3 monitoring. Oczywiwcie nie ma musu bo to prawie tysiak no ale powiedziala ze jak chce to mam robic. Posiew nie jest potrzebny ani morfologia bo im to nie jest potrzebne poza tym luby nie mial tych okraglych glowek ani leukocytow a oni takie rzeczy by odnotowali. Kolejny lekaez tym razem gin od nieplodnosci powiedziala ze wyniki lubego sa super i ze malo kto sie takimi pochwali no ale..to uplynnienie i mala *****iwosc bo tylko 28%. Ze to ze duzo to fajnie ale takie rzeczy oni licza procentowo a nie ilosciowo. Dalej. Monitoring czy cos rosnie, jak peknie pecherzyk to super jak nie to zastrzyk, seks, po seksie lezenie 3h(!) i po 4 h sru do kliniki by po godzinie czyli 8h po stosunku zrobic pct. Jedno madre co mi powiedziala to ze z racji tego ze mialam tak duza nadzerke wymrazana co niestety widac na mojej szyjce po takim czasie -2 lata - przez to moge nie miec sluzu plodnego lub wrogi. Bo ponoc czesto tak wlasnie jest ale przy rozleglych nadzerkach, no a ja te cytologie mialam kiedys 4gr i to podejrzenie rsm. I ponoc tu moze byc pies pogrzebany tak mowi lekarz. Jak pct nie wyjdzie to w tym samym cyklu od razu pierwsze IUI. Potem w czerwcu ew clo jesli potrzeba, drugie IUI, potem lipiec hsg i od razu 3 IUI i w sierpniu in vitro taki jest plan. Ona mowi ze wg niej owulacje mam. Pytala o wykresy, tempki, szyjke. * Powiem Wam ze jestem przeszczesliwa ze poszlam do tej invicty. Zaplacilam dzis 120 zl za wizyte a mam taka wiedze ze czuje ze jestem w dobrych rekach. Siedzialam u niej 50min i jeszcze pytala czy mam jakies pytania. * Co jeszcze..juz zaeaz odbieramy mala jedziemy sie pakowac i jedziemy juz dzis na dzialke!!! Luby jutro stamtad pojedzie sobie do pracy bo nie moze wziac wolnego. Tak sie ciesze, ta lekarz dala mi nadzieje. Powiedziala ze jak wyniki beda ok to przypilnujemy ten cykl i kto wie moze sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mala Nadzieja kochana mam ft4 i toxo i tsh. To te moge zabrac ale wiesz przy tym koszcie to bedzie drobnostka a przynajmniej wszystko bedzie na jednej kartce. Fajnie bo babeczka miala wglad w kompie w wyniki lubego nic nie musialam jej pokazywqc. Juz u niej zostane :) strasznie pozytywna kobieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - strasznie sie ciesze ze masz takie dobre i pozytywne nastawienie. To nahwazniejszr ze dzialasz :). Jestem z ciebie dumna :). Wiec co moze byc przyczyna ze nie zachodzicie w ciaze?? Po co wogole te iui ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana bo jak te plemniki sie nie poprawia i nie beda tez np zyly na tym pct to wtedy iui. Ale co jesli ja bez sluzu a on bez plemnikow po 8h to wtedy chyba zostaje in vitro no bo iui bez sensu jak bez sluzu chyba ze wystarczy wprowadzic do szyjki. Nie wiem. My w drodze nad jeziorko :) piekne slonko swieci i ma byc tak caly weekend :) * Ciekawa jestem co u Agnes bo przeciez juz po swietach ja nie pamietam koedy oni mieli jechac :/ pewnie tez jej tam opracowali jakis niezly plan dzialania i kto wie moze wlasnie sie stara hehe :p Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnes sobie w kulki leci... I na 100 % w ogóle w klinice nie była. Smutne ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byloby przykro. Nawet gdyby zwyczajnie chciala z nami poprzebywac bez staran to moglaby sie odezwac. Wiec Agnes jak czytasz mnie to wez sie w garsc i sie odezwij. Jak cos masz moj mail na naszym mailu wiec jak noe chcesz tu to smialo pisz. My dojezdzamy jeszcze z 20km i na miejscu :) Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - mam nadzieje ze nie bedziecie musieli isc tak daleko i ze teraz sie uda. Moze akurat. Nigdy nie nalezy tracic nadzieji. Popatrz na Joanne. Mam nadzieje ze z toba tez tak bedzie :). A co do Agnes to mysle ze moze ona faktycznie nie chce odpowiadac na pytnia o klinike i uniknac tych oskarzen typu jak wyzej gosc napisal. Cos jest nie tak skoro juz sie do nas nie odzywa. Szkoda. Malm nadzieje ze niedlugo sie tu odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka sama przyznaj , że tak jak już wcześniej goście pisali Agnes znika zawsze wtedy kiedy miała niby iść do przodu i robić badania ... Widocznie coś musi w tym być skoro nawet oczekująca która ją zna dłużej tak pisze. W sumie to ty chyba też ją znasz z poprzedniego wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak znam Agnes z poprzedniego watku. Ale tu chodzi o cos wiecej . To nie jest tak ze Agnes nie zalezy na dziecku. Zalezy jej i to bardzo. Moze poprostu nie stac jej na klinike, badania itp. Ona sama nie pracuje jak pisala a maz kilkakritnie jej to wypominal . Moze on nie chce sie zgodzic na badanie nasienia. Kurde nie wiem. A my zawsze ja wypytujemy chic tak naprawde nie wiemy jak ona sie czuje w tej sytuacji. My nie pytamy aby jej dokuczyc tylko aby ja zmotywowac. Wiem napewno ze gdyby tylko to od Agnes zalezalo te badania to by je dawno zrobila. Wydaje mi sie wlasnie ze to chodzi o Agnes meza. Moze sie myle.,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullita, bo jej m ma troche racji. agnes siedzi w domu i nie robi nic zamiast jak miala okazje isc i miec dla siebie chocby te 4 stowy miesiecznie. kazda kobieta nauczona roboty p*****lca dostala by sama w czterech scianach. a obiad czy posprzatac smialo by zdazyla nawet gdyby pracowala. nie chce jej osadzac ale z tego co widze tak wlasnie jest :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy w pl nie pracowalam ale wiem ze w pl trudno jest znalesc prace. Nie wiemy co sie dzieje u Agnes w domu wiec moze nie powinnismy jej tak surowo osadzac. Mi jest jej strasznie zal i mam nadzieje ze jeszcze sie do nas odezwie i powie co u niej. Trzymam za nia kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tam dziewczyny wieczor mija? Daisy ojjj to sporo musicie tych badan zrobic. Super ze dzialania tak postepuja. Ciesze sie. Co do tematu o Agnes to sie nie wypowiadam. Neska, Joanne jak tam? Jak samopoczucie dzisiaj? Aaaga jak Ty sie kochana czujesz? Mam nadzieje ze troszke lepiej. Bullitko a jak u Ciebie dzien minal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój m rozłożył się na maxa :-/ Biedaka boli brzuch, ma gorączkę i blady jak ściana :-/ Pewnie jelitówka choć biegunki ani wymiotów nie ma :-/ Co ja mam mu dać żeby pomóc do jutra?Bo dopiero jutro wybiera się do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli jest biegunka to ja zatrzyma. Jezeli nie ma to poprawi prace jelit. Wiem to na 100% bo dawalam tak nadii jak miala pol roczku. Nie miala biegunki a mialam ppdawac jej smecte bo nie dziala jak np wegiel... Nie zatrzymuje tylko dziala na jelita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×