Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gość
Ja juz swoje wyslalam i to au naturel wiec jestem rozgrzeszona :D brzuch jak na 60kg przystalo :D Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka witaj w klubie, ja też już odliczam :D 16:30 kończę, na szczęście szybko się dzieciaki rozchodzą. Już tylko 6 mi została. A dwoje na pewno pójdzie w przeciągu pół godziny więc luz blues :) No ja sie dziś goszczę, a M do 20 jak nie później nadgodziny robi, bo sie muszą wyrobić z produkcją do końca miesiąca :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała_Mi ja do 16tej :) a mój M codziennie tak długo w pracy siedzi, ok 21 wraca a o 7 rano wychodzi :( przechlapany ma ten tydzień-mam nadzieję, że dzisiaj skończy o 17tej bo oczywiście jutro też pracuje a musimy dzisiaj do domu wrócić :) no i godzinka mi została, potem spacerkiem do mieszkania rodziców, coś upichcę na szybko, spakuję nas i czekam :) kocice wygłaszczę, bo pies pojechał na działking :) chętnie bym tam dojechała do rodziców ale już sobie ten weekend darujemy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadziejo tłucz butelki tłucz-nie wiem o co chodzi z tym zwyczajem ale słyszałam o takim :) trochę rozrywki będziesz miała kochana :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklo tlucze sie na szczescie mlodej pary. Przychodza ludzie z butelkami sloikami czym kolwiek i pod domem panny mlodej tluka. Para mloda w podziece polewa wodke i daje poczestunki jakies skromne. No i potem sprzata te szkla. Trwa to czasami dosc dlugo. U nas tlukli do 23. Az zaczal padac deszcz hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej przepraszam dziewczyny czy po 3 tygodniach od stosunku moge zrovic test i bedzie woarygodny jal myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tylko jeden sosunek minelo 21 dni od niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okres ni sie troche roregulowal ale w lutym mialam od 18do 23 a w marcu 25 do 29 stosunek byl 31 na 1 po 2 tyg zrobilam test i po 3 tyg oba negatywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadziejo o tłuczeniu butelek też nie słyszałam ale u nas robi się koronę nad bramą wjazdową na plac z igliwia ze świerku albo z balonów albo tak jak ja mieszkałam w blokach to całą klatkę schodową się stroi i na zewnątrz klatki też. A potem też się częstuje gości alkoholem po wykonaniu takich arcydzieł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już w domku i biorę się za sprzątanie, bo goście przyjdą a tu nieodkurzone i pranie wisi :P U nas tez jest tradycja tłuczenia butelek, ale tylko butelek, bo tłuczenie słoików pecha przynosi :P hehe * Daisy zdjęcia super! :) Zazdroszczę wypadu w taką piękną pogodę. Ja chciałam się ze znajomymi wybrać na domek nad jezioro w majówkę, ale już moja siostra sobie "zaklepała", także jedziemy do przyjaciół. Oni w domu mieszkają to też będzie ognisko i grill, tylko jeziora brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witojcie :D MałaMi - no rzut beretem i rozmawiałam z koleżanką, kupiła kiedyś wózek dla córy u niemców i dała bardzo małe pieniadze a była mega zadowolona, ja też pojadę popatrzeć ale tylko na zwiady i ceny spisać, jeszcze kupować nic nie będę, aczkolwiek M wraca ostatni maja, dam mu miesiąc wolnego i zaczniemy powoli kompletować wszystko, dlatego teraz już się rozglądam, bo niestety ale jak M wróci będzie ciężko, tym bardziej, ze chcemy wyjechać gdzieś odpocząć od miasta, niewiele czasu mi zostało aby podjąć decyzję co do zakupu :) * Betka - Kochana moja, czytałąm, ze chcesz łązienkę czarno - białą...pięknie wygląda, ale powiem Tobie, że moja siostra mieszka z taką łazienką, koszmar w utrzymaniu, ma częściowo czarne kafle i umywalkę z szafką - zacieki nie zacieki idzie szału dostać, z kolei ma białe duże piękne kafle na podłodze ale wszystko widać i zamiata codziennie hehe aby jakoś to wyglądało, pomyśl, bo będziesz się denerwować, czarną umywalkę na pewno odradzam :) * Bullitka - masz rację z czekaniem, tym bardziej, ze wszystko podwójnie musisz mieć :), ja zacznę kupować jak będziemy znali już płeć będę na początku 7 miesiąca, no moze koniec 6 to chyba nie jest za wcześnie :), no ale ja w innej sytuacji, bo M nie będzie pod koniec ciąży :) co do ubranek to mam bardzo dużo, babcie już kupują, także tylko dokupię parę brakujących, podgrzewacz do butelek jest a reszta niestety do kupienia, czeka mnie lista do zrobienia ale nie mogę się zabrać za nią bo mi się nie chce :P * Neska - oj masz rację, fajniej się kupuje w euro a jeszcze fajniej zarabia :P, tu akurat problemu nie mam, przynajmniej wymieniać nie będę musiała :) to ile Twój dzidziuś ma cm?? pewnie już pokaźny :D * gościówa - cieszę się, że u M lepiej, oby tylko na Was się nie przeniosło, na malutką znowu, co do nosidełek, to nie zmienię zdania, wolę zabrać gondolę i przekładać, aniżeli męczyć dziecko w tym, jestem wręcz zgorszona jak widzę kobiety w parku z dziećmi w nosidełkach, ale to każdego zdanie i jaką wygodę woli, dla siebie czy dziecka :) * MN - fajnie, że masz wszystko po kimś, wiele chodzenia Ci odejdzie :), wcześniej byłam podekscytowana, teraz mnie to ciutkę przeraża, emocji mnóstwo jak to kobieta w ciąży haha :) * brzuchy zaraz obejrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezoo, dziewczyny zwariowałam, ja jak się najem to nie mam takiego brzucha jak Wy :|, coś jest nie tak :P, dzisiaj rano wstałam z lekkim brzuszkiem ale bardziej tłuszczykowatym aniżeli Wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne no to masz komfort że nie musisz zamieniać złotówek na euruski:) A co do brzuszków to ja też jeszcze nie mam ale nie przejmuj się:) Bullitka ma dwoje dzieciaczków i jest szczuplutka to dlatego widać, a MałaNadzieja mało tego że jest szczuplutka to jeszcze to jej druga ciąża i macica szybciej się rozszerza i szybciej widać:) Zobaczysz jak Ci urośnie szybciutko i jeszcze będziesz narzekać że Ci ciężko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne zobaczymy co powiesz na temat nosidełka jak już będziesz miała maleństwo. Choć pewnie i tak się nie przyznasz :-) he he. To tak jak się upierałaś, że chcesz cc na początku i zmieniłaś zdanie , czy się mylę? :) . Mała mi życzę miło spędzonego wieczorku :* . MN mam nadzieję, że jeszcze zajrzysz przed ślubem. Jeśli nie to baw kochana się dobrze i uważaj na was :* . Kurcze a mnie się strasznie nudzi :-/ coś bym zjadła ale nie wiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh Neska - dzisiaj zdjęcia nie wrzucę bo zjadłam duuuużego łososia z dużą ilością sałaty i...żelków a to nie jest miarodajne :P, bo wyglądam jakbym połknęła piłkę, także zdjęcie zrobię jutro i wrzucę na @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne nie zapomnij , że zdjęcie w całej okazałości :-D Ehhh kurcze też by zjadła żelki haribo takie prawdziwe niemieckie ! Uwielbiamy je wszyscy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciówa - co do cc to trochę inna rzecz, boję się porodu naturalnego, ale po naczytaniu się jak kobiety dochodzą do siebie i nie mogą dziecka podnieść bo brzucho rwie...zmieniłam zdanie, bo chcę być na nogach od początku :) ot taki mój problem był, a co do nosidełek, lekarze najnormalniej w świecie nie polecają "spacerować" w nich, oczywiście będzie, bo do auta potrzebne ale na spacery można zabrać gondolę :) no i należę do osób, które przyznają się do błędów :) ale niekoniecznie tłumaczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja na razie swojego tłuszczyku nie będę pokazywać ale jak tylko coś urośnie to się pochwalę:) A wieczorami zawsze go więcej niż rano:) Ja nosidełko tez potrzebuje ale na jakie się zdecyduję to sama nie wiem. Nie mam konkretnego planu czy 3 w 1 czy osobny. Gościówa a ty naprawdę super wyglądasz:) Jakby nie patrzeć na Twój brzusio to masz bardzo fajną figurkę:) Szybciutko wrócisz do swoich kształtów po porodzie zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam Joanne wyraźnie powiedziałam, że na spacery koniecznie gondolka. Ale żeby do sklepu wyskoczyć czy coś to dla mnie niezbędne. . A jeśli chodzi o cc to też nie ma reguły . Znam osoby po cc które super znosiły i znam osoby które rodziły sn i bardzo ciężko im było. Ja właściwie nie nie pamiętam jaki to był ból :rodzić" . Ale za to pamięta jak przez 2-3 tyg nie mogłam się wysikać przez nacięcie. Sikałam 2 razy dziennie pod prysznice. I przypomniało mi się wczoraj jakie miałam skurcze poporodowe już będąc w domu. Szczerze mówiąc te dwie rzeczy chyba były gorsze od samego porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, będzie w całej okazałosci, ale niestety jeszcze na stojąco, bo na siedząco widać nie będzie :) wcinam sorbety z czarnej porzeczki...i jak tu żyć ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościówa - oczywiście, ze nie ma reguły ale wiem jak przechodziłam pierwsze kilka dni po laparoskopii a miałam tylko 3 nacięcia 1cm na brzuchu, zgięta w pół, z sikaniem też był problem, koszmar jakiś choć kilka dni i dawałam radę zrobić koło siebie sama. Ok. 12 cm na brzuchu?? moze być gorzej :) chcę po prostu móc wstać sama do malucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - no ja urodze gdzies w 8 miesiacu wiec musimy juz w 7 miec gotowe bo nie wiadomo jak bedzie. Moze my tez przejedziemy sie do niemiec poogladac wozki skoro tam sa tansze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - dam znać jak przetrzepię ich sklepy :), zamierzacie robić zakupy u siebie czy w Polsce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - tutaj bo z polski to trudno by bylo wszystko przywiesc. A teraz to juz raczej do polski nie pojade a bedzie juz coraz ciezej z brzuchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Kochana, ta się wydaje ale moim zdaniem to dużo czasu nie ma :), na pewno szybko zleci, ja mam tak, że muszę iść już z przekonaniem o zakupie, aby nie szukać, nie zastanawiać się w sklepie itd. niestety wszystko musi być już wiadome :) a Mamuśki podpowiedzą, jakich kosmetyków dla maluchów używały?? tego ejst tyle na rynku, że idzie zwariować :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×