Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

MN - no mam nadzieje, że nie dostanę na pierwsze dziecko szału zakupowego :) Ciuszki wiadomo, od kogoś, zresztą, co taki maluch ponosi, zaraz wyrasta. Co do wózka uzgodniliśmy, że używany, za to fotelik tylko nówka, bo bezpieczeństwo przede wszystkim, a w samochodzie, to rożnie na drogach bywa. Z resztą się zobaczy, jak przyjdzie czas na zakupy prawdziwe, na razie, to takie gadanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi fotelik akurat nie potrzebny ;-) Gosciowa dobrze zw mezowi lepiwj i ze Tosce nie powtorzyly sie wymioty. Moze zjedzcie troche gorzkiej czekolady. Wysylam wam na maila moje paznokcie. Sa kro iutkie ale podobaja mi sie. Niestety noe moge miec w ksztalcoe "migdalka" bo mam za waska plytke i nie fajnie to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaMi mój m też nie umie za bardzo tańczyć i w ogóle tego nie znosi. Mówi że go uda bolą:-) Niestety nie dostałam zdjęcia ale już od 18 tygodnia można robić to usg połówkowe. Zadzwonię w przyszłym tygodniu i się umówię to może już wtedy będzie widać płeć. Z resztą podobno w 16 tygodniu to i tak jest jeszcze loteria. Gościówa a ty miałaś robione to usg połówkowe? Dziewczyny ja tez myślałam że będę mieć szał zakupowy ale na razie nic nie kupiłam i na szczęście zachowuję się normalnie:) Ale za kilka tygodni będę musiała się zebrać bo poźniej wszystko na raz kupować będzie nie lada wyzwanie dla mnie:) Mała Nadzieja dokładnie 15 tydz. i 3 dzień. Gościówa a m nie mógł w domu zostać chociaż dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nadzieję, że się dowiem 6 maja co siedzi u mnie w brzuszku ! :-) Już się doczekać nie mogę wizyty. Wiadomo ja też dostanę ciuszki dla dziewczynki mam bardzo dużo , a dla chłopczyka to dostanę od ciotki .Ale zawsze coś do dokupienia będzie. Wiadomo nówka rzeczy na wyjście i na "wizyty gościnne" :-) Bo tak po domowemu to pewnie wszystko będzie. Od kolejnej wypłaty zaczynamy kupować drobne rzeczy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo super MałaNadziejo :) Mała_Mi ja też mam nadzieję, że te ubranka nie będą czekały zbyt długo i jak tylko będziecie mogli zacząć działać to od razu zaskoczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja naszczescie na wyjsci tez bede miala bo niektore rzeczy po nadii jak i po moich siostrach ubrane po razie albo i wcale ;-) a jakies bodziaki i spiochy to napewno mi poprzywoza nowe bo tam sie kupuje w takich pakach po 7szt za grosze. Cos ok 5euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja ale to są Twoje paznokcie? Bardzo ładne i schludne:) No ja niestety ciuszków nie dostanę używanych bo tylko siostra ma małe dziecko ale wszystko sprzedała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie :-) zelowe ;-) ja bym takich nie uchodowala ;-) Chociaz teraz zamierzam robic sobie hybryde to powinny ladnie rosnac naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska mówiąc szczerze to nie jestem zadowolona z mojego doktora. Krew mam badane regularnie na różne choroby itd - prawie co każdą wizytę. Mocz też. Ale gin nie za bardzo rozmowny. Czasami czuję, że mnie po prostu zbywa. Ostatnio na pytanie moje ile maluszek waży to powiedział, że na tym etapie ciąży się nie waży maluszka ! Teraz chcę żeby m wszedł ze mną na usg i mam nadzieję, że wtedy się dowiem czegoś konkretnego. . Co do tańczenia to nie chwaląc się mam dobrego partnera do tańca :-D M wymiata na parkiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pisze i nawet nie zauważyłam, że mamy już kolejna stronę hehe :) Neska kochaniutka dokładnie najważniejsze, że wszystko w porządku z Maleństwem :) może następnym razem uda się podejrzeć płeć albo wstydzioszek nie chce Wam się zwyczajnie ujawnić hehe będzie prawdziwa niespodzianka ;) Ale fajny temat macie ahh tak strasznie bym chciała do Was dołączyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MN cudne paznokcie ! A powiedz kochana ile u was takie cuda kosztują? Ja też mam zamiar zrobić sobie w czerwcu bo 2 imprezy się nam szykują "raz po raz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałąNadziejo bardzo łądne pazurki-ja generalnie jestem zwolenniczką krótkich paznokci a te Twoje wcale krótkie nie są :) sporo za opuszek palca wystają :) a hybryda super sprawa :) miałam super paznokietki jak malowałam hybrydą :) polecam :) jak na razie moje pazurki chorują więc nic nie mogę z nimi robić ale chyba nie jest najgorzej-zahamowałam tą odchodzącą płytkę-mam nadzieję, że zrośnie i będzie już ok :) oby nie zapeszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha przeglądam sobie dziś mebelki kuchenne i kombinuję, bo jak spotkam się w majówkę z projektantką to muszę jej pokazać co mi się podoba.. no i mam dylemat ogromny jeżeli chodzi o kolorystykę :/ nie mogę się zdecydować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa mi robi przyjaciolka 30zl kasuje za zel+ hybryda 20zl za sama hybryde. Ona nie ma zadnego salonu ani nic ale szkole ma ukonczona. Wiec robi praktycznie codziennie. W salonie kosmetyczmym u nas 60zl. Ale nie widze roznicy. Betka ja mam bardzo krotka plytke. U nas to genetyczne. Mam paznokcie mniejsze niz nie jedno dziecko ;-) wiec raczej juz krotsze nie wygladalyby dobrze. A te sa takie fajne ze wszystko bez problemu robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa to dziwne że się pytasz i nie odpowiada. Ja teraz z tego roztargnienia zapomniałam zapytać ile ma cm ale zawsze na wszystko co pytam dostaje odpowiedz. Lekarze mają swoje metody prowadzenia ciąży i różnie z nimi bywa. Betka kochana strasznie mocno Ci kibicuję:* Mam nadzieję że już niedługo będziesz obserwować swojego maluszka na usg:) MałaNadziejo a wyglądają jak naturalne:) Może dlatego że właśnie nie są szponami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska taki byl zamiar ;-) dziekuje. Jeztem bardzo zadowolona jak narazie. Ja naszczescie nie musialam sie o nic kompletnie pytac lekarza. Sam mowil wszystko. Betka mi osobiscie ppdoba sie czarno biala kuchnia. Oczywiscie chodzi mi o szafki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska dzia :* trzymaj kochana a może się uda :) MałaNadziejo właśnie jak wiecie choruję na białą kuchnię a że będzie w aneksie to muszę dopasować ją do salonu :) myślę teraz np o bieli z jasnym brązem.. sama nie wiem.. czarno-białą będę miała łazienkę :) Najbardziej bym chciała białą kuchnię z czerwonym akcentem delikatnym jako nawiązanie do czerwonego wielkiego wypoczynku w salonie :) ale biel z jasnym brązem też by była ok bo stolik pod rtv też bym w jasnym brązie mogła wtedy kupić :) właśnie najgorsze jest to, że już na tym etapie trzeba w myślach całe mieszkanie meblować hehe Podłoga będzie ciemnawa dosyć (brąz) to y mi wszystko pasowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zaczynam puchnąć na buzi :-/ Dziewczyny a nie uważacie że mam nisko ten brzuch? tak jakoś dziwny jest i mam od dłuższego czasu wrażenie że ciągnie mi w dół. Z Tosią nie miałam tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka - ja tez mam kuchnie bialo- brazowom i wyglada to super. Szafki sa biale a blaty brazowe i lodowka z zamrazalnikiem tez brazowe zabudowane. Wszystko z wysokiego polysku. Mnie sie bardzo podoba. A zeby pokoj pasowal do kuchni to mam jedna sciane pomalowana na brazowo z brokatem. Jak slonce zaswieci albo jak lampa sie odbija to tak slicznie sie swieci. Gosciowa - zdjecie super . Ale masz brzusio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka super :) ja myślę o bieli z jasnym brązem-takim beżem-kawa z mlekiem bardziej bo ogólnie jestem zwolenniczką jasnych mebli :) Po ostatnim zakupie mebli w kolorze wenge przestawiłam się na jasne kolorki hehe :) wenge będzie królował w naszej sypialni przez zapewne ładnych parę lat i wystarczy :) codziennie kilka razy można kurze wycierać :) Gościówa bardzo fajnie wyglądasz :) ciemne masz włoski-jakoś kojarzyłam Cię z jaśniejszymi sporo :) a brzuszek elegancki :D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka super. Sliczny brzusio. Mi lekarz powiedzial ze przy tylozgieciu brzuch na poczatku jest nie widoczny wiec jestem chyba wyjatkiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie.. wenge porażka heh ale co zrobić jak meble praktycznie nowe :) trzeba używać :) nigdy więcej hehe :) Bullitka brzuszek Ci się kształtuje ładnie-nawet do góry nogami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy jak tam na działeczce???? Napisz coś, dobij mnie hehe siedzącą w pracy i spędzającą weekend w domu!!! ;) a tak serio to korzystajcie ile wlezie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie do góry nogami się pokazały :) MałaNadziejo masz brzuszeczek już widoczny :) śliczniutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×