Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gość
Hejka,Bullitka brzuch ok, trochę ciagnie czasami, ale to wszystko :) ale dzis zimno, wlasnie na dworcu czekam na kuzynke...a Ty jak sie czujesz?? duzo slonka Wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) ja już w drodze powrotnej do domu :) szkoda, że tak szybko zleciało. Na pocztę wysłałam dwie fotki :) wizyta bardzo udana, mała cudowna i taka już duża, dwa miesiące jej nie widziałam to zmiana ogromna :) mój M jak sie nią ładnie zajmował, az sie napatrzec nie mogłam, zresztą mała waptrzona w niego jak w obrazek :) A jak u Was minął weekend? Jak samopoczucie dziewczęta? Miłego popołudnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Kochane witam sie i ja :) Jestem w domku. Majowka mega udana :) Niestety padla mi bateria i nie mierzylam tempki moze to byl znak :p Szukalam baterii po wsi w sklepie ale nie mieli, a stwierdzilam ze nowego juz 4go termometru nie bede kupowac :D Dzis 13dc wiec wczoraj zaczelismy starania, :) Dzis zaczelam testy owu i negatywny, wiec przede mna znowu dlugi cykl. W srode jade na pierwszy monitoring w 16dc. Mysle ze to za wczesnie no ale co cykl to inaczej wiec kto wie. Piore drugie pranie juz, wrocilismy po 16. Wszyscy zadowoleni, pogoda dopisala, choc upalu nie bylo. Ja juz leze, ogladam tvn jak co niedziele az do 23. :) Mala moja niestety kaszle :/ nie wiem czy jutro puszcze ja do przedszkola, choc goraczki i kataru nie ma. Do jutra, buziaczki :* Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) U nas też majówka udana pomimo braku pogody.. :) udało nam się w środę wieczorem już wyjechać-po 21 byliśmy na miejscu :) czwartek był piękny-koło domku działaliśmy.. w piątek padało i było zimno, w sobotę tez kiepska pogoda ale przynajmniej deszcz odpuścił-wczoraj ładnie ale zimno-wróciliśmy ok 15 do domu i od razu zwalili nam się goście, a potem wylądowaliśmy na grillu jeszcze także dosyć intensywnie było ;) Teraz jestem już od rana w pracy-jutro znowu jadę do lekarza bo nadal jestem chora.. zrobiłam rtg zatok i okazało się, że mam tam jakieś zgrubienia-może jutro dostanę skierowanie na tomografię no i pewnie operacyjnie trzeba będzie się z tym rozprawić.. Jestem po 14tu szczepionkach i nic.. steryd nadal biorę, dopiero w sobotę zaczęłam lepiej oddychać także mordownia.... Cieszę się, że u Was wszystko w porządku :) dzieciaczki rosną :) a Wyrazem z nimi ;) u nas ogólnie tez ok... zaraz zabieram się za pracę, bo mam tego sporo ;) Miłego dnia Wam życzę i pozdrawiam cieplutko - u mnie słońce piękne od rana ale chłodno jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) U mnie też majówka udana. Pogoda tylko w czwartek dopisała ale 2 grille zaliczone:) Betka fajnie by było aby szybko Ci to wycieli i będziesz mieć spokój. Skoro nic już nie pomaga to raz na zawsze pozbędziesz się problemu:) Bullitka nasze kochane bliźniaki zdrowe to wspaniale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka - a skad sie to wogole wzielo?? A powiedz czujesz wogole zapachy?? Neska - a ty kiedy do lekarza teraz?? Jutro Joanne i Gosciowa jak sie nie myle . A powiedz mozna wszystko jesc z grilla ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam :) Zaczyna robić się gwarno! Wszystkie wracają do rzeczywistości :) Ja dziś na zamiankę w pracy idę na popołudnie, więc zaraz muszę szykować się do pracy :) Mam tylko nadzieję, że dzieci nie będzie od razu 20, bo to taki szok wtedy :) Jeszcze człowiek dobrze nie odetchnął po weekendzie, a tu bum. Hałas, krzyki i milion spraw :) Miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak się cieszę , że wszystkie po weekendzie powolutku wracają ! :-) . Ahhhh aż się nie chce wracać do rzeczywistości :-/ Fajnie było całe dwa dni spędzić z mężem i córką :) Wczoraj też późno wróciliśmy od tych znajomych ale fajnie było. Babka od wózka się póki co nie odezwała, nawet wiadomości na fb nie przeczytała :-/Także myślę, że sobie gdzieś wyruszyła na majówkę i zapomniała napisać. No nic. głęboko mam nadzieję, że jeszcze się odezwie ! :) . Bullitka, tak may z Joanne jutro wizyty :-) Aj już doczekać się nie mogę! Pewnie , że możesz jeść wszystko z grilla , bo niby dlaczego nie? :) . Daisy kochaniutka zdjęcia prosimy ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka idę za 2 tygodnie w czwartek. A nawet się nie zastanawiałam co można jeść z grilla. W sumie to jadłam skrzydełka i pierś z kurczaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala mi - no to duzo sil do pracy ;) Gosciowa - no wlasnie tak sie zastanawialam czy mozna wszystko jesc. Moja pierwsza ciaza wiec nie wiem co mozna a co nie . Pewnie jutro juz sie na 100% potwierdzi co tam nosisz pod sercem :). Nie zapomnij zdjec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka bez zdjęć to ja się z pewnością nie ruszam ! :-D Wiem, że tam siedzi sobie Bartuś broi ale chcę potwierdzenia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, że jesteście :) Bullitko widziałam Twoje skarby na mailu :) cudne :) poddasze też będzie super :) u nas trochę zmian w domu wprowadzamy (w tym nowym) także znowu nam się wszystko poprzesuwa ale najważniejsze, żebyśmy zrobili wszystko dobrze :) Kochane 3mam kciuki za Wasze jutrzejsze wizyty :) Ja też mam jutro na 9tą rano także później dotrę do pracy.. a wiecie nawet jak mi to wytną to tylko na jakiś czas będę mieć ulgę bo to niestety odrasta.. Któras z Was pytała czy czuję zapachy - trochę czuję zapach i smak, ale dopiero drugi czy trzeci dzień nie wspomagam się dodatkowo otrivinem bo w ogóle bym nie oddychała i nic nie czułą heh właśnie miałam krwotok z nosa-rozmawiałam z klientką przez tel a krew ciepła mi po parapecie no masakra :/ tego zabiegu mega się boję ale mam nadzieję, że będzie lżejszy niż moja poprzednia operacja nosa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka czy pewne na 100 % jeszcze nie wiem. nie chce się zgodzić na imiona które mnie się bardzo podobają :-/ Więc postawił na Bartka lub Franka :-) Ty to jesteś bidula z tym nosem :-/ . Dziewczynki co na obiad szykujecie? M powiedział, że chce jajka :-D Po tych wszystkich wyżerkach nie ma ochoty na nic innego :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka - a co za zmiany?? Co juz macie wykonczone?? Gosciowa - ja dzis chyba mielone zrobie na obiad. Moj kuzyn dal synowi na imie Franek. Wszyscy mowia do niego Franio :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka kochana mamy stan surowy więc jeszcze długa droga do wykończenia.. dostawiamy jeszcze trzy ściany i trzeba w związku z tym przerobić trochę elektrykę bo już wszystko było gotowe ale wizja się zmieniła i znowu trzeba ;) jak mi to porobią to w końcu zaprojektujemy kuchnię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane wyslalam Wam @ ze zdjeciami. Nic rewelacyjnego, takie tam :p Ja siedze z mala jednak w domu, ona w miare spoko, bo kaszle rzadko, katar jakis tam leci ale rzadko, tempki nie ma. Ale wolalam jednak ja dzis przetrzymac w domku, jutro pojdzie juz do przedszkola. Dzis pogoda dalej paskudna, siedzimy w domu w szlafrokach, wczoraj nagrzalismy wieczorem, ale dzis chlodnawo na dworze i juz nie ma takiego ciepla w domku..a nie bede przeciez hajcowac w maju :D Ja dzis nie mam pomyslu na obiad, pewnie luby cos kupi na powrocie to zrobie ;) Obejrzalam wszystkie zalegle Wasze fotki :) * Joanna brzuszek super - zobaczysz, rob zdjecia co miesiac w tym samym miejscu, zobaczysz, jak sie zmienia :) * Bullitka - dzieciaczki przeslodkie, co to duzo pisac :) A remont przed Wami przeogromny :) Czyzby syndrom wicia gniazda juz Ci się wlaczyl? :) * MalaNadzieja - Nadusia jak zawsze nie zawodzi, jest piekna :) Wszyscy slicznie wygladaliscie tacy wystrojeni :) * MalaMi - no no jakie selfie :p * Betka sliczne masz te wloski. Mam nadzieje ze w koncu dojdziesz do siebie.. * Kochane jak tam Wasze dc? Ja dziś 14, czy ktoras testuje jakos niedlugo w ogole? Ja niby 31.05/01.06.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ha ha fotel ekstra. Twoje psiaki dorwały? :-D Ale masz już długie włosy ! Zazdroszczę, bo moje ciągle stoją w miejscu :-/ Przyznaj ile wypiłaś? Gardło dało radę? ha ha czy o "suchym pysku" siedziałaś? A małej jeszcze długo to oczko musisz kleić? Kurcze ale wam tam fajnie było !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa no tak, psy poszalaly sobie :) Mi wlosy strasznie szybko rosną, stety niestety :) Pic pilam..zaczelam we wtorek od pol szklanki paulanera bo to delikatne :D Na drugi dzien juz wypilam cale jedno piwo. W czwartek pilam juz kilka piwek, w piatek pilam juz martini w ilosci :D, ale to dopiero jak dzieci poszly spac :D W sobote tez kilka szklanek martini pękło i tak poszło troche :D Oczko ma miec zaklejane poki co do czerwca, na poczatku miesiaca bede dzwonic na wizyte..ostatnia mialysmy w grudniu i mialysmy sie wlasnie zglosic w czerwcu. Chcialabym juz odstawic ten plaster, bo nawet opala sie moje dziecko z sposob fatalny. Nie mowiac o okularach w ogole, bo wiadomo ze są paski itp, no ale to oko potem odklejone wyglada smiesznie :D No bylo nam dobrze, w piatek sie pakujemy i jedziemy na weekend :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala mi - dopiero zobaczylam zdjecia . Na kogo twoj tak szczerzy zeby ?? ;) Daisy - ale wam zazdroszcze tego domku !! Pieknie tam macie !!! Jak tam sie male piskle nie wykluje to ja nie wiem juz :D. Swierze powietrze, woda , slonce odpoczynek !! Tylko warunki na relax . Zobaczysz bedzie dobrze. Kiedy masz monitoring?? A twoj kiedy znowu zbada nasienie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Witam po dluzszej nieobecnosci. U mnie majowka raczej nudno bez rewelacji ;-) za to stwierdzilam ze meza chyba zapisze na jakas sesje AA ;-);-);-) Niestety zdjec nie moge zobaczyc na tel... Zobacze pozniej na kompie. Zycze milego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy dzięki :) ale super fotki-bardzo przyjemnie się je ogląda kochana :) cieszę się, że już do siebie doszłaś :) U mnie dzisiaj 17dc i jak nie będziemy mieć żadnych niespodzianek to @ spodziewam się 17 maja :) po najbliższej @ planowałam wrócić do staranek... zobaczymy jak będzie... Daisy mam nadzieję, że monitoring Wam pomoże i szybciutko teraz zaskoczysz :) całym serduchem Ci tego życzę :) Mała_Mi super C***asują te rude włoski :) M nie odpuszcza z wakacjami i dlatego pomału już się rozglądamy za jakąś fajną ofertą :) chcemy lecieć na początku czerwca.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka kochana ja ide na monitoring w najblizsza srode :) A luby ma robic to dna plemnikow i wiazanie z hialuronianem, jednak zaczelam sie zastanawiac czy jest sens to robic skoro to kosztuje 750 zl, a moze jego ogolne badanie sie poprawi. Bo watpie by badanie ktore tyle kosztuje, bylo badaniem standardowym gdy chce sie zajsc w ciaze. Że moze lepiej zrobic jeszcze raz to ogolne, a tamto drozsze zostawic sobie ew. na potem, jesli faktycznie wyniki sie nie poprawia lub beda gorsze. Hm? U mnie dzis test owu poki co negatywny nadal, ale kreska juz mocniejsza niz wczoraj. Pewnie znowu bede sie bujac z testami przez 2 tygodnie hahah. :/ * Gosciowa chcesz przyjechac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A owu mi wypada na 17 maja niby, wiec sobota i na pewno tez bedziemy uprawiac dzialking :D Nie mam az tylu zdjec z samej dzialki, jak bede nastepnym razem to obiecuje Wam wrzucic fotki. Ciezko bylo mi ogarnac aparatem cala dzialke, bo tam po prawej jak leci ten plot to caly czas nasza dzialka, a ten plot jeszcze dalej idzie i juz go nie udalo mi sie zlapac. Calosc ma 3000m i nic tylko sie tam przeprowadzic, nawet dom jest wiekszy niz ten gdzie my mieszkamy :D Niestety zima tam się nie odsnieza, wiec lipa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy moi znajomi robili wlasnie to badanie dna plemnika w invicta. Z tym ze on mial bardzo kiepskie nasienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadzieja no wlasnie a my nie mamy wcale kiepskiego nasienia tylko problem z uplynnieniem..wiec nie wiem czy jest sens. Nie to zeby bylo szkoda pieniedzy, ale kurcze nie bedziemy znowu wyrzucac pieniedzy w bloto na wszystkie badania jakies tam wymysle, bo jemu sie plemniki nie rozrzedzaly po godzinie. Wiec chyba na ten monitoring zrobie sobie rano tylko poki co E, LH, FSH i to wszystko, przeciez gin mnie chyba za to z gabinetu nie wyprosi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - no ja tez bym tylko zrobila te podstawowe. Co to wogole za badania takie drogie?? Te ogolne powinno wystarczyc bo to nie jest ze on nie ma plemnikow tylko jest ich za duzo i nie moga sie przebic. Dobrze zrozumialam?? Dzialka naprawde cudowna :)). MN - jak majowka bez rewelacji to gdzie sie podziewalas tyle czasu ?? Wiesz , kazdemu facetowi zdazy sie czasem troche wypic. Zwlaszcza jak tyle wolnego od pracy . A ty jak sie czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×