Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gość
Nie nie jestem Daisy nie mam swojego Nicka czasem was podczytuję po prostu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh no to chociaz bys sie przywitala czy cos :) Przedstawila :) Bedzie razniej jak bedziemy wiedzialy z kim mamy do czynienia, chociaz tyle o ile :) To powodzenia na testowaniu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie zaloguj i przedstaw, a nie piszesz ni z gruszki ni z pietruszki i nikt nic nie wie ;-) zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie sobie pomyslalam czy moj luby sobie z nas jaj nie robi. Przez to co mowil pare dni temu pamietacie ze kazdy moze sie podszyc pod kogokolwiek, nawet pod staraczke. Chyba by mnie ch*j strzelil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie zastanawiam się nad tym . Sorry że tak wlazłam ni z gruszki ni z pietruszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MN - nie, ja jutro dopiero . Mam tez lekarza jutro zakladowego wiec wszystko za 1 razem :). Juz sie nie moge doczekac kiedy zobacze moich kolegow :). A ty jak sie dzis czujesz?? Jak krzyz i bol brzucha ?? Ja od jutra zaczynam fizjoterapie na krzyz. Mam nadzieje ze pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko krzyz dzisiaj znowu pobolewa. Najgorzej bolal po odkurzaniu ale polozylam sie i ustapil troche. Za to glowa znowu pobolewa ale nie ma co sie dziwic przy tych zmiennych pogodach. Cos dzis wcale nie czuje plywania maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MN - to pewnie przez ta pogade. Ja tez tak mam . Wiesz ja czuje tylko plywanie maluszkow jak leze plasko ma plecach. Tylko poduszke mam pod glowa. Wtedy ruchy sa najbardziej wyczuwalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Wam mija dzionek? U mnie wreszcie zaczyna się uspokajać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff jestem :) ogarnęłam prasowanko, mieszkanie i obiadek, jednak dzisiaj był makaron z sosem pomidorowym, bo ta polędwiczka mi bokiem wyszła, 3 dzień to chyba byłoby za dużo :P * MN - ojej, kręgosłup Ci dokucza? tylko dzisiaj czy już od jakiegoś czasu?? Ty też masz tyłozgięcie prawda? jak stan Twojego kręgosłupa lędźwiowego?? ja na szczęście mam chwilowy spokój :) * Bullitka - masuj się masuj aby Ci trochę ulżyło, bo nosisz podwójny ciężar. * Betka - a jak Tobie dzień mija?? ja znowu oglądam Kuchenne Rewolucje zrobiłam częściowo miejsce w komodzie w sypialni, może się coś upcha bo tak przyglądałam się "kącikowi dla malucha" i wątłe aby mi jeszcze szafa weszła, ale jak M wróci to będziemy łóżko przesuwać (ja go sama nie ruszę takie ciężkie, nawet materaca sama nie obracam :P) i mierzyć wszystko...padnięta jestem, ale na szczęście nie dokucza mi głowa, aaaa, od jutra pogoda ma się poprawiać :D w sensie słońce i temperatura wzrośnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne a u mnie od jutra ma się podobno pogorszyć pogoda ;) Super takie przygotowania dla Maleństwa, rozmyślanie, projektowanie etc. :) u mnie Kochana pracowicie i jak zwykle nie wrócę po pracy prosto do domu bo mam jeszcze kilka spraw a tak mi się marzyło o 17 być w domu :) no cóż :) zostało mi trochę prania ale ręcznego więc nie mogę się zebrać heh no i pewnie mi poschło poprzednie to i sterta prasowania się uzbiera za moment :) Bullitko ale cudne zdjęcia :) :) dopiero mogłam zobaczyć-niesamowite :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joqnne to sie napracowalas;-) a gdzie slyszalas taka prognoze? Ja slyszalam ze od jutra ma byc temp znqcznie nizsza i bardzo duze opady dlatego jest wysokie zagrozenie powodziami. Podobno nq poludniu ma padac od jutra do soboty bez przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do krzyza to boli raz na jakis czas. Normapne przy tylozgieciu bolal podczas okresu, boli w ciazy i przerazaja mnie bole krzyzowe w trakcie porodu ktore zapewne znowu beda... Ale nic nie poradze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej, dziewczyny sprawdzałam pogodę na ZS, nie pamiętam jaka strona, bo przez kom. w przyszłym tygodniu mają być również burze przez podwyższoną temp. aaa no i patrzyłam prognozę na 16 dni do przodu,a wiemy, ze to jak wróżenie z fusów hehe MN - co do bólu, Ty wytrzymasz bo już wiesz co się z czym je, a ja mam nadzieję, ze podołam :P * Betka - podziwiam za pranie rękoma, ja już nie stosuję tej metody w swoim domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czytam o tych Waszych kręgosłupach i wiem, że też będę miała ten problem, bo teraz mi nawet dokucza więc w ciąży zapewne tez da mi nieźle popalić.. Joanne mam niestety niektóre takie ubrania, których się do pralki wrzucić nie da więc muszę w ręku prac ;) Coraz bardziej odczuwam już objawy nadchodzącej @ buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wcale w rekach nie piore nic. Kiedys pamietam jak pralka nam sie slzepsula to jakis czas bylismy bez i pralam w rekach koszulki m do pracy... Masakra. Od tej mąki i pylu. Masakra. Joanne niby wiwm ale i tak nie wiadomo czego sie spodziewac. Dla mnie tez wszystko nowe bo w polsce to bedzie moj pierwszy porod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie mialam problemow z krzyzem a teraz cierpie bardzo. Ale to pewnie ze to blizniaki. Betka - dobrze ze juz troche sie usokoilo w pracy. Powiedz co ty dokladnie robisz?? Joanne - ja tez dzis 3 szafki posprzatalam i 3 wory do smieci sie uzbieralo. Masakra ze tyle nie potrzebnych rzeczy sie zbiera w szafkach. Jutro jeszcze 2 mi zostaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelynka - wyslalam ci ten pregnyl dzisiaj. Mam nadzieje ze dojdzie przed twoja owulacja :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ale jestem padnięta po pracy, zostałam dziś godzinę dłużej, bo jedna koleżanka miała iść na spotkanie z radnym, a druga nie mogła zostać, a dyrekcja nawet o niczym nie powiedziała, więc zostałam z dobrego serca :) M teraz szuka jakiejś pizzerii, bo pomysłu na obiad brak. Dziś się dowiedziałam, że moja kuzynka będzie miała synka! :) Pierwszy chłopak w rodzinie od strony taty, bo tam ja i siostra i moje trzy kuzynki i obie z nich maja już po córce. więc radość na tego rodzynka wielka! :) * Joanne to czeka Was mnóstwo pracy, po powrocie M, a o jakich kolorkach myślisz? ;) A co do zazdrości, to my nie jesteśmy zazdrośnikami, zazwyczaj się śmiejemy, że nikt inny by nas nie chciał tacy jesteśmy pokręceni :D Za to podobno koledzy z pracy M zazdroszczą mu mnie, że tak gram w rożne gry na konsoli i że jemu pozwalam grać dużo na komputerze itp :D * Neska widzę, że sny w dalszym ciągu atrakcyjne, nie możesz się nudzić :D Ja teraz chodzę na 11:15 do 16:15 :) * Bullitko, to dziś sobie pospałaś ładnie, ale śpij póki Ci dane :) Dziś widziałam Twoje cuda. Śliczne są i takie wyraźne już :) * Gościu załóż nick i dołącz do nas jeśli chcesz, z chęcią przyjmiemy :) Powodzenia z testowaniem :) * Betka, ale jesteś sportsmenka i basen i aqua aerobik :) chciałabym mieć Twój zapał :D My jeszcze biegać nie zaczęliśmy, spodnie już kupiłam, ale ostatnio pogoda z kolei nie dopisuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu spokój dziś wieczorem :) Co robicie dziewczyny? Daisy trzymam kciuki za jutrzejsze badania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczęta, przepraszam ale tylko tak po łebkach przeczytałam. Ostatnio przez tą zmianę kompletnie się nie wyrabiam na zakrętach :P chodzę na 9 do pracy wracam przed 18, jakiś obiad zrobić, ogarnąć coś w mieszkaniu trochę czasu z M spędzić i padam po 21. Zdecydowanie bardziej odpowiadał mi system 7-15 :) No ale niestety już tak nie będę miała :( Bullitko tak się cieszę z Twoich dziewczynek, normalnie marzenie moje :) a zdjęcia cudne, takie wyraźne, jak to też dziewczyny stwierdziły :) a i dziękuję Ci za wysłanie mi zastrzyka, owulację niby mam mieć ok czw-pt w przyszłym tyg więc na pewno dojdzie :* Mój M wczoraj był w klinice oddać "materiał" do powtórnego posiewu, mam nadzieję, że bakteria się wytępiła. No a ja w poniedziałek na monitoring. Odbiorę jego wyniki i zobaczymy na czym stoimy w tym cyklu. Pozdrawiam Was wszystkie, mam nadzieję, że w weekend uda mi się nadrobić Wasze wpisy, bo na szczęście już nie pamiętam od kiedy, ale wreszcie mam calutki wolny :D zbieram się do pracy papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane :* Evelynka ojej współczuję, że tak Ci się nie po Twojej myśli układa w tej pracy :( 3maj się Kochana i życzę, żeby wyniki Twojego M były już ok i żeby ten cykl był Wasz :) Daisy zaciśnięte kciuki trzymam za Ciebie i Twoje wyniki-daj szybko znać!! ;) Joanne, Bullitka to pracusie jesteście :) A ja w poniedziałek wyjeżdżam na 4 dni na szkolenie połączone z imprezami :) aż do Muszyny więc z 400km :) nawet fajny, ciekawy program :) Mała_Mi zabieraj się szybko za to bieganie :) ja jeszcze rower dołączę, ale najpierw muszę go kupić :) kochana sportsmenka to za dużo powiedziane, ale ogólnie lubię spędzać czas aktywnie, a zasiedziałam się trochę i muszę wrócić do formy ;) może przy okazji spadnie mi jakiś kg albo kilka ;) Kiepska pogoda dzisiaj u mnie od rana-nie pada ale jakoś mi zimno i takie ciężkie chmury wiszą nad miastem.. czuć w powietrzu wilgoć-oj będzie ulewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Mala mi - podziwiam cie za cierpliwisc przy tylu dzieciaczkach. Evelynka - oby ta bakteria sie wytepila. Trzymam kciuki :). Jak dojdzie zastrzyk to wsadz go do lodowki. Bo tam pisze ze przed zastosowaniem powinien byc w lodowce. I pamietaj co mi obiecalas. Musisz zajsc w ciaze ;). Betka - a ty kiedy do lekarza dokladnie?? Czas zaczac znowu staranka Daisy - trzymam kciuki za ciebie dzisiaj. Aby dobre wiesci byly i daj odrazu znac. :). A ja do pracy sie szykuje . :). A potem do siostry jade a o 16.30 mam fizjoterapie. Ciekawa jestem jak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kochane :) jaaa wstalam o 5.30..masakra, 6.20 wyjechalam i wchodze 6.55 do invicty a tam juz 10 osob w kolejce :D ale poszlo szybko. Tak se pomyslalam moze machne bete ale szybko popukalam sie w leb :D Teraz koncze sniadanie u mamusi i bede na 10 pedzic na wizyte. Eh wiecie jakos sie nie nastawiam na nic dobrego. Tempka o c***u 36.45 no ale mierzylam 1.5 h wczesniej.. Ten termometr do d**y mam nadzieje ze baterie nowe szybko dojda bo nigdzie nie ma i w koncu zamowic z allegro trzeba bylo. * Evelynka no trzymam kciuki za dobre wyniki meza! No i ten monitoring ale to jeszcze obgadamy do poniedzialku :) idziecie z wynikami do androloga od razu? Eh jak ja pomysle jak nam za pierwszym razem gin zinterpretowala te wyniki nasienia to wiecie co k***ica mnie bierze. * Beciu Rybko jak sie dzis czujesz? * Gosciowa jak remont mialas podeslac nowe foty! :* * Bullitka kiedy nastepne badanie? Za 2 tygodnie? Ale czas leci juz znasz plec a dopiero zaciazylas.. * MalaNadzieja jak tam Nadia? Macie jakies przedstawienie na dzien mamy? My mamy 23go i mloda non stop spiewa piosenki dla mamy to mi sie az lzy kreca w oku.. Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanne kochana co u Ciebie co dzis porabiasz? * Bullitka to a pytalam o kuskus. Przypomnialo mi sie :) * MalaMi jak tak sytuacja w przedszkolu? Cos sie wyklarowalo? W koncu mialas jakas rozmowe z dyr lub z rodzicami? * Zyczliwa zajrzyj do nas! Mam nadzieje ze Karolince guz juz zszedl..nie obwiniaj sie ze to Twoja wina. Tak bywa po prostu! Moja kiedys pod moja nieobecnosc wpadla w kaloryfer broda i ma blizne do tej pory. Zla bylam na mame jak piorun ale teraz wspominamy z usmiechem. Jakis znak z dziecinstwa musi byc :p * Mam nadzieje ze nie pominelam nikogo jesli tak to pezepraszam. Trzymajcie kciuki od razu jak bede pod tel wolna to dam Wam znac co i jak chocby slowem :) Dzieki za slowa wsparcia ale pewnie i tak bedzie jak zawsze :/ Buziaki Daisy Aaa pani w przedszkolu dzis powiedziala ze mamy pogadac z mala bo ona z tym chlopakiem to swiata poza soba nie widza i nie zajmuja sie lekcjami tylko soba nawzajem..chowaja sie po katach i przytulaja. :D no masakra jak mi luby mowil to sie zapadlam przez tel pod ziemie :D ja nie wiem co mam malej powiedziec ;p najlepiej jakby ta przedszkolanka wyluzowala bo koniec roku i dzieci sie juz nie beda widziec tak czesto bo kazde do innej szkoly idzie..eh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka no ciekawe jak będziesz się po fizjoterapii czuła-oby lepiej kochana :* do lekarza wybierałam się w przyszłym tygodniu ale ze względu na wyjazd muszę przełożyć wizytę na kolejny tydzień, czyli ostatni tydzień maja-idę do internisty po skierowanie na ogólne badania i pogadać co i jak z moimi zatokami-nie wiem czy jeszcze na coś mnie skieruje czy nie.. oby tylko nie dał więcej leków bo chyba oszaleję hih Daisy wow niezłe tłumy musza się przewijać przez ta invictę skoro o tej porze już była kolejka.. to dobrze świadczy.. 3mam kciuki kochana :* a ja się czuję różnie-raz lepiej a raz gorzej-jednego dnia chora, drugiego zdrowa - chyba organizm mi już wariuje :) Wczoraj położyłam sobie nowy kolorek na włosy bo poprzedni się sprał i teraz mam problem z fryzjerką bo przecież nie pojadę na szkolenie taka zarośnięta a ona nie bardzo ma czas hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×