Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

A ja poprostu myske ze dobrzr by Ci zrobilo odpoczecie od mierzenia temp, tymbardziej ze i tak chodzisz na monitoring i robisz wyniki hormonalne. Oczywiscie to Twoj wybor:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaMi - czy myslisz ze lepiej bedzie zrobic jej platki z bibuly czy moze z niebeiskiego duzego bloku? Tylko jak to doczepic? Chcialabym np. zeby miala do glowy jakos to przyczepione, na jakiejs opasce czy czyms? Tylko taki karton to nie wiem jakos trzeba by bylo podtrzymac z tylu? Na wkręty haha Lo musze cos wymyślić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy moze zrob jej taka opaske szersza z tektury na to poprzyklejaj te platki. Niezapominajka ma platki wlawnie w gore to fajnie by wygladalo. Wiesz, taka jakby korona. Nadia bedzie stokrotka ale ja naszczescie nic nie musze robic. Wszystko panie w przedszkolu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Ja tu myslalam ze beda dobre wiesci od Daisy a tu klops ;(. No ale tez dobra wiadomosc ze cykle ci sie skrocily a nie po 40 pare dni. Evelynka - ciesze sie ze zastrzyk doszedl choc odrobinke za pozno. No ale wazne ze jest. Jesli tobie sie nie przyda mam nadzieje to podasz dalej :). Komus napewno przyniesie szczescie :). A zastrzyk nie wazne kto zrobil , wazne ze jest zrobiony ;) Joanne - milego opalania :) Mala mi - w taki upal to dzieviaczki dopiero daja w kosc co ?? A u nas w nocy byla dzis taka burza ze szok. Tak walilo piorunami ze myslalam ze zawalu dostane. Teraz temperatura spadla i jest ok 20 stopni. Echhbjuz po upalach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie, moge jej zrobic taka ala korone, na zolto i do tego niebieskie szablony wyciac u przyczepic zszywaczami np. Chwila roboty w sumie. Jutro sie tym zajme :) u nas zawsze w przedszkolu sama musze kombinowac, co z reszta nie raz juz widzialyscie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj bullitko. Daisy u nas zawsze daja wierszyk do domu do nauczenia. jezeli chodzi o kostium jakis to raczej same kombinuja. No mysle ze nie napracujesz sie zbytnio przy tym a efekt moze byc fajny. Jeszcze pomaluj jej takie fajne rumince czerwone na policzki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadzieja z tym malowaniem to srednio, bo od rana by chodzila w tych policzkach..U nas tez wierszyki, teraz byly 3 +piosenka do nauczenia w domu, co najpierw tez myslalam, ze to wierszyk..Jeszcze z resztek szablonu zrobie male kwiatki niezapominajek i przykleje zolte srodki i przyczepie jej do tuniki, bo ona ma taką siateczke chyba z tego co pamietam na wierzchu to sie material nie zniszczy. A nawet jesli to trudno, bo i tak nie wiem czy jeszcze ja nalozy bo juz jej sie glowa srednio miesci..a kupowalysmy na sylwestra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mialaysmy do nauczenia tylko 2 takie niby wierszyki. Poprostu to co Nadia bedzie mowic sama. Piosenki wszystkie panie ucza ich w przedszkolu i jak maja jakies wierszyki takie co mowia wspolnie to tez ucza sie w przedszkolu. Takze ja sie nie napracuje nigdy. Ide tylko ogladac ;-) My mamy w pon na 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczęta, no niestety z tą moją pracą tak jest, często musimy zostawać po godzinach z różnych względów, a o kasie dodatkowej żadnej mowy nie ma :( tak się czaiłam z tym szukaniem nowej pracy ale brałam jeszcze pod uwagę ciążę jeszcze tutaj będąc zatrudnioną, a dziś postanowiłam, że będę szukać nowej bo dalej tak nie mogę. Może jak tak się skupię na tym szukaniu i uwolnię głowę od starań to jakiś mały chochlik się wkradnie ;) Dziś byłam u lekarki rodzinnej po skierowanie na badanie moczu żeby sprawdzić skąd te moje częste infekcje, czy to bakteria od męża czy coś mojego własnego. A mąż wraca dziś wieczorem a ja do 20 pracuję także wybaczcie ale wieczorem będę "zajęta" ;) :P trzeba wykorzystać działanie zastrzyka maksymalnie :D Daisy ja już od jakiegoś czasu nie płaczę jak @ przychodzi, ale za to dół dopada mnie ok 5dc, nie wiem od czego to zależy ale wtedy zazwyczaj ryczę z byle powodu i między innymi wylewam swoje żale za nieudany cykl. A potem znów do roboty... Przykro mi z powodu Twojej @, ale dobrze, że chociaż nie musiałaś czekać na nią nie wiadomo ile jak to wcześniej miałaś. No także jak Cię znam nowy plan już Ci się rysuje w głowie i niedługo z nowymi siłami zaczniecie się starać :) No nic ja zbieram się do pracy, miłego i słonecznego dnia Kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc jestem na chwilkę :-) Usypiam małą to mam troszkę czasu. . No z tą koleżanką wszystko ok. Była na pogotowiu i powiedzieli, że z dzieckiem nic się nie dzieje. Ale nawet nie sprawdzili skąd to krwawienie :-/ Ehhh ja ta bym awanturę zrobiła ale wiadomo ona młoda więc boi się odezwać.Do tego w tym szpitalu nie ładnie traktują młode matki. Mnie mającą 21 lat też nie za fajnie traktowali. Mam nadzieję, że już teraz będzie lepiej :-/ . Daisy no przykro mi.Ale tak podejrzewałam. Daj troszkę na luz z tym mierzeniem temp , bo oc***ejesz przez to ! Dziewczyny dobrze kochana ci radzą. :-* No i udanej randki twoich małych ukochańców :-D ha ha . Neska, Bullitka wyglądacie prześlicznie ! . Evelynka ja chyba bym też nie miała jakoś odwagi zrobić tego zastrzyku. Pewnie gdyby nie było innego wyjścia to posłuchałabym Bullitki i zrobiła sama :-) iłej pracy słońce życzymy :-) . Życzliwa a ty gdzie nam się zapodziałaś ? . Joanne to poszalałaś ha ha. Ja też ze 4 wory duże przyniosłam. Ale takich malutkich to zaledwie dwie siatki .Same body i śpiochy( śpiochów to ja tylko do spania zakładałam). Więc mam sporo do kupienia. ehhhh nie wiem jak to zrobię. Tyle do kupienia w następnym miesiącu ,bo i Tosi meble do zapłacenia i rzeczy dla maluszka i dla siebie no i dwie duże imprezy :-/ Oj ciężko będzie . No nic trzeba będzie jakoś ogarnąć. . teraz czekam aż młoda zaśnie i śmigam sadzić kwiatki. Ojciec ju pojechał. Teraz tylko wyszlifować ściany. Podłoga i malowanko:-D Myślę, że koniec przyszłego tygodnia się wprowadzamy na swoje pokoje :-D ha ha w końcu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - no to juz prawie koniec macie :). Nam facet mial zaczac w poniedzialek gladzia sciany robic ale przelozyl na czwartek. Echh. Jak juz bedziecie miec gotowe to czekamy na fotki. Dobrze, ze z kolezanka dobrze o dziecko jest zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.nie nacieszylam sie zbytnio, ostatecznie na porodowce wygladalam jakbym byla gdzies w 4-5 msc smiech.gif Ponoc w 2 giej ciazy szybciej brzuszek wychodzi, nie moge sie doczekac. ---> sorry ale co cię tak podnieca w wystającym bębnie? chyba najważniejsze jest urodzić zdrowe dziecko, a nie chwalic się brzuszkiem jak jakiś pustostan celebrycki... Widać los wie co robi, że Ci teraz dziecka nie daje. Masz jedno i wcale od tego nie zmądrzałas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem i ja :) gościówa - no to rzeczywiście będziesz miala trochę do kupienia, ale jak zobaczylam te spodnie, to stwierdzilam, ze w śpiochach tez będzie tylko spal, bo szaleć mozna z ubraniami ze szok. Szkoda tylko, ze wszystko zebrali sie Wam do kupy, ale wierze, ze sobie poradzicie, tylko za dużo sie tam nie gimnastykuj przy tych kwiatkach :) ciesze sie, ze u kolezanki wszystko ok, bo sie martwilam, i również tym, ze ja jestem miedzy innymi w tym samym tygodniu co ona, dlatego czekalam cierpliwie na info od Ciebie :) * evelynka no to udanego i przede wszystkim owocnego wieczorku :D * daisy no to masz dzisiaj znowu zajecie, pilnuj Cory, bo ukochaniec stanie sie niedlugo zakochancem i juz nic nie zrobisz :D * a ja dzis polezalam na slonku i trochę w cieniu, oj bylo mi parno także jutro odpuszczam, skora trochę koloru nabrala, o to w końcu chodzilo, a teraz sen mnie ogarnal, maluch spal caly pobyt na dworku, a teraz cos mnie lekko szturchnelo, mode sie domaga jeszcze slonka, smialam sie, ze jak bede tak wysiadywac na sloncu to mulat mi sie urodzi haha, a tak powaznie to mam nadzieje ze karnacje po tacie bedzie mial, Bo ja biala jestem normalnie, az przezroczysta :) joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MalaNadzieja a jaki to stroj?? Ten tankini czy jak?, ja mam zwykly, kupilam w zeszlym roku I...cisnie mnie w brzuch I cycki wyplywaja, czyli lato w worku po zemniakach. gosciu bujaj sie, tak delikatnie Ci powiem :) odwal sie w koncu od nas, Bo widze, ze czytasz namietnie I zal Ci d**e sciska :) joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne taki z dluzsza gora. Jakby bluzeczka. Kochana my urodzimy dzieciaczki na zime. A na poczatku to glownie maluchy spia wiec spiochow tez sporo sie przyda. W spodniach raczej nie za wygodnie takiemu dzieciaczkowi caly dzien. Gosciowa jest w innej sytuacji bo rodzi na lato to wystarczy ze ssunie spodenki i dzieciatko juz na body spi w dzien ;-) u nas jednak ten maluch bedzie musial miec cos raczej z dlugim ubrane a jak bedzie spac z przerwami na 2h to nie oplaca sie ubierac jeansow czy czegokolwiek ;-) Ojj ja tez tak myslalam ze moje dzieciatko bedzie ciagle pieknie w sukieneczkach a przyszlo co do czego to tylko jak w goscine gdzies szlismy albo do nas ktos przychodzil. Bo na spacer i tak gruby kombinezon wiec tak czy siak nie widac co dziecko ma ubrane, a potem juz wiosna to inna sytuacja ;-) wtedy jest sens strojenia jak dzieciatko wiecej w. Wozku na dworze niz w domu w lozeczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem MalaNadzieja - mam troche pajacow, Jjakies spiochy dla takiego najmniejszego, a spodnie Tu juz tak 2-4 miesiace, no I zapewne bedziemy sie stroic tylko w gosci I tam jak piszesz, jak ktos przyjdzie, no i do zdjec :D najwazniejsze aby nie mialo bluz z kapturem i kolnierzykow, a spodnie to akurat mniejsza niewygoda mysle, a jak bedzie to wyjdzie w praniu :) jestem ciekawa jak sroga Zima bedzie tego roku :) Bo ja musze miec buty na drepty z wozkiem :D AAA no I widze ze uda mi sie powiekrzyły, jakis koszmar :/ joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MalaNadzieja - uwielbiam sok z marchewy ale on jest ciezki a mój zoladek i tak dobity, M wroci to znowu będę kupowac pewnie marchew i do sokowirowki bo przede wszystkim zdrowa, ale sie trochę po niej meczylam ostatnio :( a i ktoras pisala ostatnio o plackach ziemniaczanych, ja wtedy zaopatrzylam sie w pyry i mialam robić, ale mam zupkę na razie, i ja korzystam z maszynki do mielenia miesa aby zmielić ziemniaki i cebule, tez nie mecze sie z obdrapanymi paluchami :) joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jem czasami, ale rzadki także nie jestem w stanie powiedzieć, na pewno duszona nie robi z moimi jelitami tego co surowa, ale wiadomo, ze gotowana, duszona w temp. Traci witaminy a nie wiem co z karotenem joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez nie wiem w sumie. Moja nadia ma raczej karnacje po tatusiu, a ten mimo wszystko i tak caly czas wciska mi kubusie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - ni niestety w ciazy za dlugo nie da sie wysiedziec w sloncu. Ja tez tylko wczoraj pare minit i koniec. Ty juz taka zaopatrzona w ciuszki a ja jeszcze nic. Ja chyba w piatek zrobie te placuchy bo mam takiego smaka :). MN - a ty jak sie dzis czujesz?? Co masz na obiad??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe, tatus chce mulata w domu :D mój tez mówi, ze maluch będzie mial karnacje po nim, zobaczymy, lepiej pij jednodniowe soki a nie kubusie :) a ja po zupce ktora nas nie nasycila, jemy surowecZke z kapusty pekińskiej i pomidorkow z kukurydza :) dziewczyny mam pytanie, zaglądając do lodówki, nawet teraz, co macie? U mnie sam nabial, zsiadle mleko, jogurty naturallne, ser bialy i zolty itp, znowu wyszlam ze sklepu bez wędliny żadnej, ale dzisiaj kupilam arbuza, będziemy wcinać na podwieczorek :D joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - ja tez przewaznie jem ser, pomodory , jajka. Czasem tylko wedline . Do tego jogurty, mleko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co? Dzisiaj na plaży byl labedz, niestety mial z noga cos, bo ledwo nią ruszal, inny rzucil sie na niego, ale mamie udalo sie go odciągnąć, zawiadomilam odpowiedniego goscia, który zajmuje sie u nas dzikim ptactwem, a facet do mnie...to prawo natury, no to mu mowie, ze moze da rade mu uratować lapke, a ten mi zaczal sapać, ze takich rzeczy nie robia, i tak mu nie pomoga i ze sam musi sie bronic, to po co taka instytucja? Nie rozumiem, ze gdybym chciala wszystkie zwierzaki chronić to bym mrówek nie deptala, komarów nie zabijala, i zab samochodem nie rozjezdzala, no debil jakich Malo, brak mi slow na ludzka znieczulice, a przecież to jego praca... joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko nie mam obiadu ;-) idziemy zjesc cos niezdrowego ;-) chodzi za mna hamburger taki duzy z dobra surowa w srodku ;-) Dziewczyny a jadlyscie kiedys takie placki "kutajce" rewelacja. Uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka a rozmawialas ze swoim lekarzem i Twojej diecie? Bo ja będę musiała, nawet nie wiem czym zastąpić bialko zwierzęce, skoro tego miesa nie jem za wiele, a jak malutkie sie ruszają? Kiedy dają Ci najbardziej znac?? * MalaNadzieja a jak Twoje malenstwo? Uderza o Twój brzuszek? Odzywa sie cos wiecej? joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MalaNadzieja a jak one wyglądają, jak sie je robi? Moze u nas są ale inaczej sie nazywaja :) joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×