Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Joanne w tym "wielkim napompowanym brzuchu" masz dziecko, lozysko, duza macice i wody plodowe ;-);-);-) Takze juz mniejszy szybko nie bedzie;-);-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MalaNadzieja, wiem wiem, nie da sie nie zauwazyc, ale chyba macica rosnie i wszystkiego nabieramy, bo czuje sie jakbym byla po dwóch świętach na raz, aż ciezko mi sie oddycha, przecież nie z przejedzenia, to normalne?? hej, ale ten syn ruchliwy, daje dzisiaj czasu :D joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czadu miało byc :P joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Ja dzis troche pozniej bo zabiegani od rana. Robotnicy dzis juz maja skonczyc na szczescie. Teraz tylko trzeba czekac az wyschnie i pomalowac. Potem tylko podlogi i koniec. Bylismy dzis juz zamowic i maja przyjsc polozyc za tydzien w weekend. Nareszcie. Evelynka - wszystkiego najlepszego kochana . Owocnych staran i 2 kresek na tescie :). Joanne - ja tez sie tak czuje wiec to pewnie normalne. Dobrze, ze z serduchem wszystko ok. Wkoncu ma dla kogo bic :) Zycxliwa - biedna Karolcia z zabkami. Mam nadzieje ze szybko sie przebija i bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelynka i ode mnie spóźnione życzonka wszystkiego naj naj :* zdrówka, 2 kreseczek, spełnienia marzeń no i żeby w pracy sie poukładało-dwie kreseczki by wszystko załatwiły ;) Bullitka super, że już będziecie kończyć remont :) Joanne dobre wieści :) A ja odetchnę teraz bo od rana sajgonik :) jeszcze troche pracki mam ale najpierw chwila relaksu z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka - ty juz za pare dni bedziesz lezala na piaszczystej plazy przykryta falami morzaaaa achh jak cudnie. Pewnie teraz zaden sajgonik ci nie straszny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka wiesz w proszku totalnym jestem i mam dzisiaj mega zły dzień-czuję się okropnie.. chyba ta pogoda bo normalnie aż mi niedobrze jest :/ muszę dzisiaj ogarnąć letnie ciuchy no i kosmetyki, leki-zrobić listę żeby na zakupy pojechać.. chciałabym już tam być :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Betus kochana ja sie czuje tak sobie, kolejny dzien ze smarkami itp., do tego doszedl mi kaszel. Milego wyjazdu, to zrozumiale, ze nie mozesz sie juz doczekać :) :) :) Przywiez piekne zdjecia, no chyba ze bedziesz miala wifi chocby przez chwile, to podeslij jakis ladny krajobraz ze soba :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy biedaku, wiem co czujesz ehh mam tak samo :/ Byś się na fb ujawniła bo tam zapewne pojawi się jakaś fotka w trakcie wyjazdu ;) zdrowiej kochana szybciutko!! Mało sie ostatnio udzielasz-co z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze mną nic..przeciez udzielam się, gdy jest poruszany temat, ktory mnie dotyczy :) Niestety nie napisze nic o zdjeciach usg, ciuszkach, kopniakach itp. Wiec wtedy milcze :) Ps. Na fb mozna mnie przeciez znalezc, nie chowam się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - no co ty. Przeciez my tu poruszany rozne tematy. Nie tylko kopniaki. Jak staranka?? Najwazniejsze ze twoje cykle sie wyregulowaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia piękne zdjęcia :-) Ale ci zazdroszczę tak cudownych wakacji kochana :-) Teraz też masz nas zasypać fotami. A właśnie gdzie zdjęcia z twojego szkolenia? Czy tylko mnie coś omminęło? . Joanne cieszę się bardzo, że wszystko ok. :-* . Daisy, zdrowiej :-) . Życzliwa właśnie tylko jedna czkaweczka była . A to mnie dziwi, bo tak jak mówisz ja z Tosią miałam kilka razy dziennie i to tak odczuwalne było , że szok. Ale za to urwis nadrabia kopniakami :-D . Co dziś dziewczynki na obiad? U mnie pieczeń z mielonego w środku z marchewką. Ale jestem ciekawa czy m będzie zadowolony , bo czarno to widzę :-D Tata dzisiaj też działa od rańca i ceklinuje podłogę . Raczej niestety nie uda na się na weekend przenieść do siebie :-/ Lakier będzie musiał wyschnąć porządnie, ściany po malowaniu też, bo tak jak kiedyś smród farby uwielbniałam tak teraz mnie normalnie dusi :-/ No nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka, cyklinowanie to jest szlifowanie podlogi drewnianej, parkietu, krotko mowiac odnawianie :) Ja tez bede to robic, w salonie i planuje przemalowac parkiet na jakis inny kolor..ale cena cyklinowania mnie przeraza bo to 40m2 wiec jakos to odwlekam w czasie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy hmmm mam nadzieję, że się nie łamiesz kochana?? :* co ja mam Ci nowego powiedzieć-jedziemy na jednym wózku z tym, że Ty chociaż badania porobiłaś a ja nadal nic.. obawiam sie, że jestem juz po owu i pewnie nic z aktualnych staranek nam nie wyjdzie ale wiesz chyba wyluzowałam-nie wiem jak to się stało, ale juz mną tak nie rzuca... przynajmniej teraz hehehee bo kto wie co będzie jutro :D Gościówa dzięki :) zdjęć ze szkolenia nie ogarnęłam-serio nie mam kiedy... a na fb to masę zdjęć usunęłam, bo ja tak mam, że na bieżąco wstawiam a potem wywalam hih a wstawia, bo znajomi sie domagają-mam ich rozsianych po Polsce nie dam rady wszystkim pokazać osobiście także na fb oglądają chociaż małą część :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy nie znam Twojego nazwiska ani nic poza imieniem co pomogłoby mi Ciebie odszukać :) Gościówa kochana juz niedługo-jak nie teraz to za kilka dni się wprowadzicie-ważne, że już widać koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - no to teraz juz wiem ;). Od kiedy zaczynasz monitoring?? Betka - nawet nie zartuj sobie. Macie wrocic w 3 z wakacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałąNadziejo normalnie jesteś sadystką haha ja w pracy tu się zaplułam aż :p mniaaaaami SMACZNEGO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka monitoring pierwszy mam we wtorek najblizszy tj. 14dc. Mysmy wlasnie kupili nowa kabine prysznicowa z brodzikiem - no w koncu! Juz bedzie koniec tego połatanego brodzika :) Szkoda tylko ze ta nowa nie ma radia, ta stara miala i hydromasaz, ale zobacze moze panel prysznicowy bedzie z wbudowanym radiem :) Hydromasazu nigdy nie uzywalam wiec stwierdzilam ze ni ma po co kupowac takiej samej. No i roznica tego ze tamta byla z glebokim brodzikiem takim do siedzenia, a ta nowa bedzie plaska tylko do stania :) A co jeszcze, luby chcial mi zrobic niespodzianke i kupil sobie rower :) Chcial powiedziec dopiero w domku, ale nie wytrzymal hehe. Zaczal od tego ze chcial mi kupic ale musze przymierzyc itp i ze poza tym 2 by mu nie weszly do samochodu, se mysle ale jak to..i sie wygadal ze sobie juz kupil, wiec jutro pojedziemy po rower dla mnie :) Ale super :) Teraz tylko jeszcze kupic bagaznik na samochod i mala jeszcze podszkolic w samodzielnej jezdzie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo super ja w przyszłym m-cu chcę sobie rower kupić, ale nie ma szans, żeby M ze mną jeździł hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt Daisy cena nie mała, ale my tylko musieliśmy kupić papier do ceklinarki i lakier do podłogi. Mój brat jak już wcześniej mówiłam ma firmę stolarską więc mamy za darochę :-) A, że mój tata umie ceklinować to robi. Brat wieczorem przyjdzie poprawić. . Betka no ja mam sporo zdjęć :-) Kiedyś jak byłam młoda i szczupła to wstawiałam dużo soich, a teraz jak grubas ze mnie to wolę Tosieńki zdjęcia i m :-D . MN faktyczni strazną ochotę mi narobiłaś. Chyba też któregoś dnia się zabiorę za naleśniczki . Ale obowiązkowo z bananem i nutellą :-D . Bullitka, zgadza się Władysławowo to super miejsce :-) Ja jeszcze lubię bardzo Karwię . Nie wiem dlaczego ale jakoś mam sentyment :-D Tam balowałam latem gdy pracowałam sezonowo <3 Ahhhh jak było wtedy pięknie i beztrosko. Helu nie cierpię, bo to zad***e totalne , a korki masakryczne. Latem godzinami się stoi , żeby wyjechać lub wjechać tam. Szczególnie gdy jest pochórno . Także odradzam ale jak kto woli :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz sie nie moge doczekac hehe sama bede musiala sie podszkolic jeszcze sobie jazde przypomniec :p ale juz sobie obejrzalam w necie i jego rowerek i moj wiec chociaz wiem na czym bede siedziec hahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa a ja mam sentyment do Gizycka. Kiedys pojechalam tam hen hen czasu temu jeszcze jak nie bylam w ciazy..to byl gdzies rok 2005, lato. I wtedy pierdolnal mnie piorun i jestem tam przynajmniej(!) raz w roku..byly czasy ze i 3x w roku jezdzilam tam to na tydzien, to na weekend. Jakos tak nie wiem, zakochalam sie w tym miejscu i koniec. :) Co do cyklinowania (Twoja pisownia mnie zmusila do sprawdzenia u wujka google czy to sie pisze tez przez 'e' i kurde chyba owszem :D), to tez trzeba sie za to zabrac..bo u nas podloga jest zniszczona od psich pazurów..a od razu mysle ze przemalowalabym tez schody i belki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa wcale nie wyglądasz źle-przesadzasz chyba :) masz fotki w ciąży i są super-bardzo C***asuje ten stan :) mi się podoba :) a Tośka wymiata :) Daisy a jaki rowerek wybrałaś? Słuchaj na pewno potrafisz jeździć-ja jako mały dzieciak jeździłam ostatnio a teraz w górach wsiadłam z kaskiem na głowie i z Jaworzyny zjechałam po kamieniach, wodzie, mega zakrętasy były hehe i ogólnie momentami mocno ekstremalnie i dałam radę-teraz mogę wszystko na rowerze robić haha ja to chcę taki miejski fajny sobie kupić, uzbroić go w koszyk i koniecznie w wygodnym siodełkiem :) hmm no i jak to baba zwracam uwagę na kolor-najlepiej biały, jasny z pewnością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×