Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Betka bardzo tu Ciebie brakowało:* A Daisy się obraziła i nie wróciła. Ale ona nie tylko się obraziła ale tak jak już pisałam wcześniej stwierdziła że za bardzo epatujemy swoją ciążą, zdjęciami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska - no to dobrze ze kluczyki sie znalazly :) Betka - no Daisy obrazila sie na dobre . Nie potrafi sie cieszyc cudzym szczesciem niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosz kurwa mać tyle się napisałam i to zjebane kafe nie przesłało ! Wkurzyć się można ! ;-( x Mała mi kochana ale mi ciebie szkoda .Jeszcze tydzień i mam nadzieję odetchniesz troszkę :-* x Joanne fajnie, że wam \fajnie :-) Wiesz co i w nocy też wyleciał śluz. Wyglądało jak czop śluzowy ale to przecież jeszcze za szybko ! :-/ I nie był zabarwiony krwią.... Chyba , że odrywa mi się po troszku. No i jakoś brzuch mnie pobolewa od kilku dni :-/ x Betka ale mi ciebie tu brakowało ! :-) Super , że jesteś już z nami :-* U nas tylko to nowe, że jesteśmy u siebie w pokojach :-) Jak Tośki meble przyjdą to wstawię zdjęcia :-) x Bullitka jejku jak ty przepięknie wyglądasz z tym brzuszkiem ! Wydaje mi się, że kwitniesz z dnia na dzień coraz bardziej :-) x Neska kiedy kolejna wizyta? Bo chyba niedługo :-) x My wczoraj też mieliśmy grilla takiego małego z moimi rodzicami i m :-) A wieczorem spacer zaliczyliśmy z pieskiem. Boże yślałam ,że nie dojdę :-D Aaaa i mamy w końcu tv. Kilka dni bez , a trwało jak wieczność :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - dziekuje :). Ale ty tak samo pieknie wygladasz , nie mowiac juz o twojej zlosnicy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko ale upał. Ledwo się doczłapałam do domu:/ Klapki mi zrobiły pęcherze:/ Gościówa ja idę w czwartek. Zobaczę czy to łożysko się podnosi czy stoi w miejscu. A to nie miałaś telewizora. Pewnie przez remont Ci odcięli:) Dobrze że już możesz sobie pooglądać:) Już gotowe wszystko macie czy jeszcze jakieś resztki zostały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka dziękuję :-) x Neska kochana ja tak samo puchnę w ten skwar :-/Dłonie opuchnięte , stopy palą no normalnie tragedia :-/ Wiesz w sumie to wszystko gotowe. Prócz do dokupienia pierdółek . Firanki powinny do Tosi pokoju dzisiaj lub jutro przyjśc, a meble też miały być w tym tygodniu w co bardzo wątpię, że facio się wyrobi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska mieliśmy stary tv, którego nie przenosiliśmy do nowych pokoi :-) Mam nadzieję, że z łożyskiem będzie wszystko ok ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to kupiliście sobie nowy tv:) Fajnie:) Gościówa Tobie to współczuję jeszcze bardziej niż sobie. Bo masz najgorzej bidulko:* Muszę sobie kupić stanik pod biustem większy bo przy takich upałach te stare mnie odparzają. Chodzę po domu bez. Chyba pierwszy raz w życiu:) Bo nie lubię chodzić bez. Ale teraz czuję ulgę:) Teraz to dopiero wyglądam jak świnka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - no to pochwal sie co to za tv :). Ty to dopiero musisz sie meczyc w te upaly. U nas teraz byla taka burza ze szok!! Nawet moj maz sie wystraszyl!!! A teraz znowu pieknie swieci slonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanne12345
jestem :) M pojechał z motorem na warsztat, bo go zmusiłam aby naprawił i dopiero moze na niego wsiaść :) Betka wita, super że wróciłaś i świetnie się bawiłaś :D właśnie rozmawiałam z doktorkiem, powiedział, ze to czop śluzowy i moze czasami tak być, że mam się nie martwić, żadnego przy tym koloru, nic, to jestem spokojniejsza, zaczęłam się wsłuchiwać w ruchy malucha do tego wszystkiego... no a my zajechaliśmy do hurtowni (powiem Wam, ze ceny lepsze niż na necie) i....zamówiliśmy wózek z fotelikiem :) i uwierzcie mi, ze moje plany legły w gruzach jak zobaczyłam inne "na żywo" uciekam robic obiadek :) trzymajcie sie cieplutko :* joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) znowu wpadam tylko na chwile. komp naprawiony ale nie mam jakos czasu zeby przy nim siedziec... chcialam sie w sumie tylko przywitac :) nie odniose sie niestety do kazdej z osobna, bo za duzo tego jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam Bullitka nie ma się czym chwalić. Zwykły tv :-) x Joanne , a nie mówiłam :-) Pochwal się co za wózek zamówiłaś? :-) x Neska mnie dopiero właśnie teraz zaczynają staniki cisnąć pod biustem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybaczcie dziewczynki, ale nie mam czasu nawet czytać, także nie odwołam się do Waszych wpisów, ciągle coś... gościówa - pięknie wyglądasz :) zamówiliśmy mutsy transportera 2w1, cena taka jak za Tutka a jakoś wykonania na prawdę o wiele lepsza :) no i jaki lekki, parę wad, dużo plusów, ale z każdym niestety tak jest, nigdy nie znajdzie się rewelki, no i fotelik "nie łamiący kręgosłupa dziecku" :P Cybex aton3 :) nie wiem czy dobry wybór, okaże się w praniu :) Bullitka - masz piękny brzuszek :) Neska - trzymam kciuki aby wszystko było dobrze z córcią :) MałaMi - juz niedługo...wytrzymaj jeszcze troszkę, mam nadzieję, ze choć trochu sie lepiej czujesz :) Betka - na zdjecia czekam :D MałaNadzieja - fajnie, że zajrzałaś :) opowiadaj co u Ciebie :) joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziewczyneczki :) Widzę, że coraz mniej wpisów mamy.. :( Może coś dzisiaj podziałam ze zdjęciami, bo nie miałam kiedy wcześniej, a jeszcze dzisiaj znowu mam wyjazd na działkę, żeby poustalać kolejne etapy prac w domu :) i wrócę wieczorem padnięta ;) w tym tygodniu na pewno fotki będą na fb no i pewnie coś na mailu ;) P.S. Brzuszek mi już dokucza, dzisiaj 27dc i czekam na @ niczego innego się nie spodziewam heh Obejrzałam Wasze fotki na mailu no i macie przepiękne brzuszki :) aż miło popatrzeć :) moja Sis tez już zaczyna się toczyć hehe Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! :) Wszystkie śpią? U mnie piękna pogoda i oby taka była jak najdłużej. Ja zaraz idę na szczepienie i podpytam ile kosztuje oznaczenie grupy krwi, bo wstyd się przyznać, ale nie znam. Wczoraj siedziałam zawalona papierami i dziś też mnie to czeka. Muszę wszystkie papiery związane z obroną awansu zrobić w tym tygodniu, bo potem mogę nie mieć siły za bardzo, żeby tyle przed komputerem przesiadywać. Gościówa czekam na fotkę pokoi :) Teraz już z górki. Ojj w taką pogodę, to na pewno Ci ciężko, ale już tylko miesiąc został i będziesz tulić Bartusia :) Neska a nosisz zwykłe staniki czy takie dla ciężarnych/karmiących. Ja w domu, to często chodzę bez stanika zwłaszcza jak gorąco, zdecydowanie mi wygodniej, ale ja mam mały biust, to się śmieję, ze nawet nie ma co obwisnąć :D A piersi w ciąży, to są zdecydowanie większe niż te moje :P Betka super, że jesteś i mam nadzieję, że odpoczęłaś i nabrałaś nowych sił :) Czekam na fotorelację ;) Mała Nadzieja super fotki z zoo. Wypad na pewno był udany. Napisz chociaż w kilku słowach, jak ty się czujesz. Brzuszek rośnie? Joanne super wózek. Mi się mutsy podobają, ale jednak jestem zwolenniczką siedzisk kubełkowych, więc w przyszłości będę pewnie takiego szukać. Teraz jak jesteście we dwójkę, to pewnie wyprawkę całą będziecie kompletować, co? ;) Bullitko a jak Twoje samopoczucie? Kręgosłup trochę odpuścił? Mam nadzieję, że tak. Poddasze gotowe? Wyślij fotkę ;) Evelynka mam nadzieję, że @ już końcówka i powoli zaczynacie staranka. Trzymam kciuki :* Życzliwa co tam u Was? Jak Karolcia? Widzę, że miałyście udany weekend. Gdzie byłyście? napisz jak będziesz miała chwilkę. Miłego dnia dziewczyny! ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No witam Was i ja :) oczy niedawno otworzone, ach a dalej spac sie chce, no jakoś przezyje, niestety po powrocie M nie ma poobiedniej drzemki hehe MalaMi - szczepisz sie na zoltaczke?? Uwazaj Kochana, ja podejrzewam problemy neurologiczne wlasnie po Euvaxie, ale to tylko moja teoria bo nikt nie stwierdzil i tego nigdy nie zrobi :) naczytalam się info ja ten temat, skladu, skutków ubocznych...ech szkoda slow...mam nadzieje, ze juz niedlugo Twoje samopoczucie sie poprawi :) Betka czekamy czekamy, mam nadzieje, ze szybko sie pochwalisz widokami z wypadu :D Bullitka, Neska jak sie czujecie?? Dajcie znać co u Was :) gościówa trzymam kciuki uciekam do M, jakas kawkę mężowi trzeba zrobić na dzien dobry hehe joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Co u was dziewczyny?? Ja wlasnie sie szykuje do pracy. Wczoraj zjadlam pomidora i skorka mi chyba na zoladku zostala. Caly dzien sie meczylam, nic zjesc nie moglam bo tak mi bylo zle. Dopiero o godz 22 wszystko zwrocilam i odrazu poczulam sie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MałaMi - no właśnie powiem Tobie, że i w moim wózku i w kubełkowym będzie problem położenia dzieciulki na brzuszku...nie wiem czy przydatne, ale wiem, ze w lato szczególnie dobrze tak do spania :) no ale coś za coś, zawsze znajdą się plusy i minusy :) joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne tak, na żółtaczkę. Właśnie wróciłam. Ja nic o tej szczepionce nie czytałam, żeby nie panikować. Ale z drugiej strony wolę się zaszczepić na wszelki wypadek, jak mam iść do tego szpitala, bo to różnie bywa. Oznaczenie grupy krwi 35 zł, no ale pobierają krew od 6:30 do 8:30, więc jutro odpada, bo na wycieczkę jedziemy. Najwyżej w czwartek się przejdę rano. Bullitko, to się wczoraj bidulko nieźle musiałaś wymęczyć. Dobrze, że już czujesz się lepiej. Ja powoli zaczynam przygotowywać sobie rzeczy do szpitala żebym o niczym nie zapomniała, dobrze, że mam wypisane, co mam zabrać. Kurczę wolałabym pakować torbę do szpitala z innego powodu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała mi fotki będą jak Tosi mebelki zawitają :-) Jak się kochana czujesz? Masz stresa?U nas takie badanie 50 pln :-/ Bo koleżanka robiła.Ja miałam oznaczone krew kiedy oddawała jako honorowy dawca :-) x Joanne dzisiaj ciut lepiej . Ale m się wkurzył i powiedział, że jak nie przejdzie to wieczorem na ip :-/ Narazie jest spoko ale w nocy nie bardzo się czułam . Co macie dzisiaj w planach ?:-) Dalej piwkowanie ? :-D Noc spokojna? ha ha x Betuś ale tu ciebie mało :-/Zaglądaj kochana częściej.A twoja siostra to już chyba zaraz rodzi co? Synek czy córeczka? Jakie imię? :-) x Bullitka kochana a ty masz już spokój z remontem? Podeślij jakieś foteczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) Joanne super ze juz wozeczek zakupiony :) co do kladzenia dziecka na brzuszku to moje nie lezalo praktycznie wcale. jak ja kladalam na brzuchu to odrazu byl placz. a w wozku nawet nie praktykowalam. Mala mi to zabieg zbliza sie wilekimi krokami :) bedzie z glowy raz dwa. Gosciowa bidulko znowu dopadly nas upaly jak sie czujesz? Bullitko wspolczuje. ja strasznie mecze sie ze zgaga ostatnio. U mnie po staremu. Brzuch rosnie, maluch szaleje intensywnie :) Meza chwilowo mam w domu. jest na L4 bo usuwali mu pieprzyka na czole, teraz czekamy z niecierpliwoscia na wynik histopatologiczny. Mam nadzieje ze bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MN musi być dobrze :-) Podeślij nam zdjęcie brzusia w całej okazałości :-) Wiesz nie dosć ,że upały to jeszcze brzuch nie pobolewa jak na okres . Czuje , że młody jest bardzo nisko. Jak siedzę z nogami na łóżku to czuję jakby chciał mi dosłownie wyjść. Ucisk na odbyt i na pochwę :-/ A powiedz jak Nadusia? Wyprawkę kompletujecie? Ten wózek od siostry przyszedł? Brakuje nam ciebie ! Zaglądaj kochana częściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane:) U mnie nadal gorąco ale chyba burza idzie:/ MałaMi u mnie też grupa krwi kosztuje 35 zł. Ja wiedziałam jaką mam ale musiałam mieć dowód na papierku i zrobiłam. Trzymaj sobie bo w ciąży przyda Ci się ta karteczka z grupą krwi:) Może już niedługo:) Ja chodzę w normalnych stanikach. Nie lubię tych dla karmiących bo są takie jak tu nazwać nieukształtowane. Nie chcę się czuć jak typowa mamuśka ciążowo-karmiąca:) Póki co normalne mi nie przeszkadzają. Zawsze można kupić większy pod biustem i jeszcze fiszbiny wyciągnąć:) MałaNadziejo dobrze że się odezwałaś:) Joanne już kupujecie wózek? No w sumie masz teraz do pomocy m a później musiałabyś sama wybierać:) Powiem Ci że ja nie znam się i nie wiem jaki wybiorę. Ale to już kiedyś pisałam. Dobrze ze ta wydzielina to nic groźnego ale zawsze lepiej skonsultować się z lekarzem i nie martwić się na zapas:) Betka a jak z Twoimi starankami teraz jest? Już jesteś w trakcie? Jak tam zdrówko? Bullitka życzę miłego dnia w pracy:) Ach te skórki z pomidorów. Też nie raz przez nie miałam kłopoty. Więc parzyłam i obierałam. Teraz ostatnio jem ze skórką i odpukać nic się nie dzieje. Dobrze że już się dobrze czujesz:) Gościówa a jak tam pogoda dziś u Ciebie? Dajesz radę? Ja dziś nie wychodzę z domu. Zapowiadali 32 stopnie a już jest 27. Wiec leniuchuje na maksa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska duszno strasznie ale muszę iść z Tosią na spacer :-) Pójdziemy zobaczyć do m jak mu prace idą :-) Antosia w 7 niebie kiedy może choć dwie minuty pojeździć w traktorze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa wozek siostra wysyla chyba dokladnie na poczatku przyszlego tyg. jest juz umowiona z kurierem. zapakowany ma wozek, tzn sama gondole i fotelik, hustawke jakies ciuchy dla mnie, spiworek dla malucha, laktator i podgrzewacz. takze paczka spora bedzie :) oni przylatuja na koniec wrzesnia wiec wezma synka w sportowke od tego wozka zeby wszystkiego nie wysylac, bedzie taniej i wygodniej :) zdjecie brzusia wysle kiedy indziej... kochana a ktory to u Ciebie dokladnie tydzien? moze organizm sie powoli przygotowuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie Kochane, że tak mało zaglądam ale nie mam czasu :( kilka fotek na fb-za jakiś czas wpadnie reszta :) miłego oglądania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po pracy ale nie dalam rady tam wysiedziec. Za goraco, nie ma czym oddychac. U nas poddasze juz zrobione. Potem zrobie zdjecia i wysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa a jak miałaś z Tosią w poprzedniej ciąży? Miałaś też takie uczucie? Betka podeślij też zdjęcia na maila bo ja nie mam jak obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×