Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Dzień dobry! Zaczynamy weekend! Yeah! Ja już po pracy w domku :) Wystawiałyśmy dziś my - nauczycielki dla dzieci czerwonego kapturka. Ja byłam gajowym :D Zaraz wam podeślę fotkę na maila. Mam tylko ta jedną specjalnie cykniętą dla Was, a resztę będę miała później, bo jedna mama przyszła zdjęcia robić :) Jak ja się cieszę, że odpocznę trochę przez ten weekend. A potem tylko tydzień i na zwolnienie :P Jeszcze czeka mnie posprzątanie mieszkanka, bo przez tydzień masakra... Na nic nie miałam czasu, a tym bardziej siły. M. sobie dziś wymyślił placki ziemniaczane na obiad, więc przyjdzie i będzie tarł. Joanne to już jutro Wasz długo wyczekiwany dzień. 10 tyg zleciało, a mam wrażenie jakbyś dopiero, co pisała, że wyjeżdża. Bullitko kurs pierwszej pomocy, to chyba jeden z ważniejszych kursów. Ja miałam na początku pracy taki 5 godzinny z manekinem dziecięcym i niemowlęcym. Z tym niemowlakiem to aż nas ciarki przechodziły :/ No ale jednak przećwiczyłyśmy wszystko, różne sytuacje, różne wypadki i jak podawać informacje dzwoniąc po karetkę. Neska o to Ci siostra niedobra, tak wcześnie dzwoni :P Ale kimonko po południu nie jest złe ;) Agnes dobrze zrobiłaś. Jak możesz siedź w tej Warszawie i ochłoń, tam jest duże miasto, może uda Ci się znaleźć pracę. Na pewno wszystko się ułoży. Trzymam kciuki :) Betka odezwij się po urlopowaniu. Ojj wypad pewnie udany :) Czekam na fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanne12345
Jestem i leze :D nawet podlogi wypastowalam, teraz tylko czekam do jutra aby zrobić chlodnik i obiadek :) zdjęć nie będę robić, bo wszystko pozawijane w folie itd a ja do dekoracji to średnio...:P nie wyszly mi szparagi bo są bardzo lykowate ale najwyzej je sie wyciągnie i reszte zje :), no niestety musialy byc kiepskie mimo ze je obralam...najlepiej jednak kupić w zalewie :) MalaMi odpoczywaj ile wlezie w ten weekend :) juz niedlugo będzie po operacji wracac do zdrowia :) evelynka co slychac u Ciebie?? Odezwij sie jak bakterie u męża no i jak idą staranka :) Betka Ty nasz plazowiczu :D wracaj w mega dobrym humorze z opalenizna murzyna :D no i wiadomo...najlepiej w trójkę :D Neska wyspana? Mi oko sie przymyka a tesciowa będę jeszcze dzisiaj witać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny spałam 4 godziny. Muszę się kawy napić:) Czuję się jak w niebie:) Tak mi dobrze:) M miał wrócić późno wieczorem, dzwonie do niego a on mówi że już za godzinkę będzie:) To skoczę na zakupy jak przyjedzie i auto odda:) Joanne odpoczywaj, należy Ci się:) Ale się napracowałaś:) MałaMi zaraz obejrzę fotkę. Ale fajnie że w końcu sobie odpoczniesz:) Cieszę się razem z Tobą:) A jakbyś była w ciąży to do kiedy byś pracowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neska mieszkamy z dziadkami m w domu, który jest teścia ... Więc niestety... xxx Agnes właśnie skoro cię to nie obchodzi to nawet nie musisz wchodzić na nasz wątek, bo po co masz się denerwować? Załóż sobie z Daisy swój temat i już. Nikt nikogo nie wyganiał, nie ubliżał. Niestety ale nie wszystko przychodzi tak łatwo jak by się myślało.Tupanie nóżkami w niczym niestety tu nie pomoże . Daisy była zachwycona kiedy Betka wypytywała ją o nowy wypasiony rower ale kilka słów prawdy , a raczej rady od Joanne już nie mogła przyjąć na klate.... przykre to!! xxx Bullitka mam nadzieję, że wszytsko się u was ułoży. A kiedy zaczynacie kompletować wyprawkę ? :-) xxx Joanne mam nadzieję, że będziesz do nas zaglądała,bo strasznie pusto i smutno nam będzie bez ciebie. xxx Betuś jak na wczasach , kiedy wracacie ? xxx Mała mi ale czadersko wyglądałaś ha ha ! :-D xxx Kurcze mnie czeka to sprzątanie dalej. Układam ciuchy do szafy. Spora część doprania bo zakurzona :-/ Jejku mam dosyć :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa ale nie będziecie tam już zawsze mieszkać? Nie wiesz czy nie przepiszą na Was domu? A Daisy to ja wypytywałam o rower:) Zapytałam ile będzie kosztował bo już się szykowałam na jakieś 5000 ale się nie doczekałam bo się obraziła:) Kochana oszczędzaj się. Wiem że się łatwo mówi ale pamiętaj żebyś nie robiła nic ponad swoje siły:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wściec sie idzie, napisalam sie jak glupia a tu sie cos stali i w końcu wykasowalo, prEsada joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanne12345
MalaMi - gajowy rewelacja :D z tym wąsem Ci do twarzy haha :D Neska - Ty śpiochu, to teraz czekasz na M i na zakupy? A co zamierzasz kupowac?? gościówa - no to trochę C***ewnie zostalo i weekend pracowity? Nie przemęczaj sie za bardzo :) a mnie koszmarnie kregoslup boli leżąc ruszam gor dol cos mi strzyka, przesada, ale przynajmniej wiem czego mogę sie spodziewac przy porodzie hehe, na szczęście mój prog bolu sie zwiększa z dnia na dzien :D joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha Neska dobre :-D Pewnie będziemy tu mieszkać i z czasem zostanie to nam przepisane... Ale tyle kasy co tu jest do włożenia mielibyśmy super domek i to nowy ! bez pierdolenia się za przeproszeniem :-/ ciuszki juz popakowane :-D Posta starałam się wysłać już od 12-13 i nie szło. :-/ Neska a ty pokaż brzusio w całej okazałości! W sumie to już na wszystkie czas :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne takie normalne zakupy. Mięsko jakieś na obiad, warzywa i takie tam:) Ach z tymi kręgosłupami w ciąży to masakra. Oby nas bolały jak najmniej. Mnie nie raz dokuczał krzyż ale na razie odpukać. Pewnie jak nam brzuchy duże urosną będzie coraz gorzej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa no jak jest stary domek to trzeba pruć wszystko do kabli no ale dacie radę po troszku:) Ważne że macie gdzie mieszkać bo w dzisiejszych czasach to luksus. Później Wam pstryknę zdjęcie:) Ale za dużo jeszcze nie urósł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanne12345
Gościówa - mysle, ze tak jak Neska pisze, po trosze, kazdy pokoj z osobna, byle bylo Wasze, nic nie daje takiego komfortu psychicznego jak wlasne M Neska no wlasnie pokazuj brzucholka, ja niedawno wyslalam, także jeszcze tydzień i znowu będę pstrykac, a teraz czas na Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas placki ziemniaczane bokiem przeszły :P Bo za dużo roboty, a byliśmy tak głodni, że w końcu M mnie zabrał na obiad. jadłam pyszny schabik z szynką, pomidorami i serem. A dziś wieczorem idę do koleżanki na piwko, więc odpocznę i odetchnę i poplotkuję :D Ojj Gościówa to masz teraz roboty full, nie przemęczaj się za bardzo ;* Neska no własnie wrzuć swój brzuszek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczęta, dziś piątek no i cały weekend mam wolny więc mam troszkę więcej czasu i mogę tu zajrzeć :) nie będę się do wszystkiego odnosiła bo nie dałam rady ogarnąć. U mnie niestety @ dziś zawitała ale spodziewałam się tego bo ze starankami raczej się nie wstrzeliliśmy w odpowiedni moment :( także dziś pierwszy dzień cyklu i tym samym początek nowych starań. Umówiłam się już na monitoring, od 3 dc będę znów brała clo i zamierzam wykorzystać Twój zastrzyk Bullitko, mam nadzieję, że przyniesie mi szczęście :) fajnie bo starania w tym cyklu będą przypadały nam przed i w trakcie długiego weekendu, który oboje mamy wolny więc będę wolna od stresów związanych z pracą i może akurat coś zaskoczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam Wam zdjęcie:) Ja zrobiłam zapiekankę z makaronu i pojadłam za dwoje:) Evelynka przykro mi:( już sama nie wiem jak Was podtrzymać na duchu. Dobrze że się nie poddajesz:* No i fajnie że w końcu sobie odpoczniesz w weekend:) Dalej będę trzymać kciuki aż do skutku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska - ślicznie wyglądasz :) kurcze, rzeczywiście kobiety w ciąży pięknie wygladają :), a tu córa i jakoś mamusia kwitnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesko nie poddaję się i nie poddam :) a za kciuki dziękuję, przydadzą się. Widziałam właśnie Twoje zdjęci na mailu, bardzo sympatyczna z Ciebie Dziewczyna, no i brzuszek już masz okrąglutki :) a imię śliczne wybrałaś, bardzo mi się podoba Lilianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska 15
Dziękuję dziewczynki:) Evelynka bo my wszystkie bardzo byśmy chciały żebyście też już mogły się cieszyć swoim maleństwem:) Mam nadzieję że to nastąpi już niedługo i sama będziesz nam tu podsyłać zdjęcia brzuszka i usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelynka - przykro mi, ze @ wredna przyszła, ale cieszę sie, ze walczysz i się nie poddajesz :) tak trzymać, :) dobrze, ze bedziesz pod kontrolą lekarza, a jak wyniki M?? coś się zmieniło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska 15
Joanne u mnie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska - zakupy udane?? M wrócił?? no ja mam problem z wysyłaniem waidomosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne nie byłam w końcu w sklepie bo nie chciało mi się:) jutro z rańca pojadę:) Tak m przyjechał i łaziliśmy trochę po podwórku:) A ty o której jedziesz jutro po mężusia:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska - o 16.30 pociag powinien być na dworcu :) także będę wyłączona przez weekend na pewno...mam nadzieję, ze nie pouciekacie, bo cisza tutaj nastała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie:) Będzie mi tu Ciebie brakować bo pewnie będziesz tu rzadziej zaglądać:* Ale ciesz się swoim kochanym mężulkiem:) Ja jak jestem sama to też częściej zaglądam ale w weekend czy tak jak dzisiaj to zawsze coś z m robimy. A dzisiaj to w ogóle usnęłam na 4 godziny. To jakiś rekord:) Niedługo będę spać 16 godzin na dobę jak kot:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska - pewnie tak, ale wrócę szybko :* śpij ile się da, bo potem ze snem będziemy miały ciężko, ja mam nadzieję, ze jak M wróci też bedę się wysypiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska 15
To lecę kochana lulać:) Dobranoc i niech Ci się mężulek przyśni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanne12345
Dzien dobry :) dziewczynki pewnie śpią :D a my jak zwykle na "nogach", mlody buszuje, czyli wszystko w normie :D piekna pogoda za oknem, będzie piekny dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry mówimy i my :-) Ahhh ale piękny sen miałam <3 Że urodziłam raz dwa, bez bólu i to ładniutkiego chłopczyka o długiej, czarnej czuprynce :-D Jej taki piękny był :-D My też już na nogach, bo Tośka dzisiaj coś szybciej wstała.Muszę lecieć mojemu kochanemu sniadanko przyszykować , bo pewnie zaraz wróci :-) No Joanne u nas teraz ma być dosłownie parówa w weekend. Jak ja to wytrzymam?No pytam się jak ? :-( Ehhhh jedno dobre, że mogę poprać ciuchy po tym kurzu ... Część dałam teściowej do prania, żeby poszło szybciej :-) Neska pięknie wyglądasz - naprawdę <3 Joanne ty wiesz, dzisiaj się troszkę oszczędzaj kochana , bo połamana będziesz jak wróci m :-D MN wracaj do nas kochana ! :-/ Bullitka jak było wczoraj ? Jak się czujesz słońce? :-* Evelynka fajnie,że taka twarda sztuka z ciebie :-) i nie uciekłaś tak jak inne od nas :-) Właśnie jak ta bakteria m? Jest lepiej czy jeszcz nie wiecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×