Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Bullitka śliczne mebelki! Ale będą miały królewny pokój :) A planujesz ubierać je tak samo czy inaczej? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - ma wsrodku jeszcze 2 polki i wieszak. 1 polka u gory a druga na dole i w srodku wieszak. I na dole jest jeszcze szuflada. No i w tej komodzie tez sa szuflady . Do tego jeszcze dokupimy rozowe akcenty i baldachimy. I jeszcze takie drzewo z wieszakami na scianie i tez na sciane literki z ich imionami . A najbardziej to chcialam zeby te szczebelki w lozeczku byly grube a nie takie cieniutkie. Potem jeszcze tez musimy dokupic jedno lozeczko takie szerokie i na dole w salonie postawimy. A w tych mebelkach byla tez taka akcja ze dostalismy wanienke do kapania, babyfone z kamerka , materac i dowoz gratis. Wiec troszke tez nam odeszlo. No i ten pokoik to tesciowa placi a wozek moja mama wiec duzo nam odejdzie. Mala mi - tak, chce je tak samo ubierac ale w innych kolorach. Jedna np rozowo a druga fioletowo albo zielono. Ale czasem tez tak samo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka,jakie to jest słodkie :-) Już nie mogę się doczekać aż zobaczę twoje dwie ślicznotki. No bardzo dużo wam odejdzie :-) A kiedy zaczynasz kompletować resztę rzeczy? :-) I jaki kolor pokoiku? biały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - tzn chodzi ci o posciel takie rzeczy?? Ja mam tak dopiero zamiar od 6 miesiaca. W czwartek mam usg 20 tyg. Mam nadzieje ze wszystko ok. A Tosienki meble juz sa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - a kiedy maja byc ?? Tak zaczniemy od 6 miesiaca. A obie babcie juz zaczely kupywac :). A wy juz wszystko macie do Bartusia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko to będziecie mieć piękny pokoik :) A bliźnięta ubierane tak samo wyglądają uroczo :) Chociaż jak są identyczne, to ciężko rozróżnić. Wiem coś o tym, bo mam w grupie bliźniaków i muszę ich po kapciach rozpoznawać, bo mają inne :D Rodzice to, co innego zawsze rozpoznają kto jest kto :D mam też w grupie bliźniaczki, ale one nie są identyczne, a poza tym mama je ubiera inaczej zawsze :) Właśnie Gościowa macie wszystko dla Bartka? Bo wózek w lipcu, a reszta? łóżeczko itp, to pewnie jeszcze po Tosi masz, co? :) Trochę ci tego odejdzie. Ja skończyłam z duużą częścią papierologii, teraz muszę jeszcze gazetkę napisać na tablicę dla rodziców o bezpieczeństwie na wakacjach :P Ale już mi się nie chce. Zastanawiam się czy nie zostawić sobie tego na jutro. Rano muszę wstać, bo chce zdążyć jako jedna z pierwszych na pobranie krwi, bo przed 8 muszę być w pracy, bo jutro na wycieczkę jedziemy :) A wiadomo jak to wygląda do zabiegowego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia spała w łóżeczku po mnie więc drugi dzieciaczek będzie spał w łóżeczku po m :-D Tylko musimy pojechać po nie i przewijak. A tak to wszystko do kupienia... Tylko kilka ciuszków mam ale nie kupuję za dużo, bo wiadomo, że każdy coś przyniesie :-) Teraz po wypłacie idę kupić wszystko, żeby być już gotowa. x Bullitka Tosi mebelki miały być w tym tygodniu ale wątpię, że będą. Nie są takie piękne jak twoje, bo zwyczajna komoda i szafa ze sklejki robione na zamówienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala mi - a gdzie na wycieczke ?? No ja tez wlasnie sie boje ze nie bede nogla rozroznic ale tak jak mowisz, rodzice to chyba wiedza. Moj maz to mowi ze ma nadzieje ze ktoras z nich bedzie miala jakis pieprzyk gdzie druga nie ma i tak bedzie je rozrozniac ;). Ty to biedna sie narobisz. Nie dosc ze tyle w pracy to jeszcze drugie tyle w domu. Albo i wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa, a po Tosi, to wszystko co miałaś to sprzedałaś/wydałaś? Pewnie wtedy jeszcze nie planowałaś drugiego co? ;) Bullitko jedziemy do Centrum Nauki Experyment do Gdynii. Na pewno będzie wesoło eksperymentować ;) Masz rację, niby nauczyciele pracują tak mało godzin w tygodniu, ale nikt nie patrzy na to, że drugie tyle robimy w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - no co ty, napewno sa piekne. Fajnie to wymysliliscie z tymi lozeczkami. Ze wogole wasi rodzice zachowali po tylu latach :). Super pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam witam :) jej usnelam wczoraj o 19 nawet piekielnej kuchni nie obejrzalam buu :( jak nocka Wam minela?? Jak sie czujecie? Mlody mi sie wypinal w nocy aż brzuch mnie bolal :) ale rosnie, bo M mówi, ze coraz większy brzuch mam hahah Kochane, my odsiwezamy tylko ściany i w sypialni na deskę panele kladziemy aby sie nie kurzylo, w kuchni i pokoju polozymy ozdobna tapetę a reszte sie pomaluje, tak aby bylo czyściej do sprzedaży, no i dla malego kącik. Paneli do szafy nie moglam dobrc bo nie bylo, takze beda takie ktore mi sie spodobaly, chcialam kolorystycznie bo szafa zostaje tutaj, ale ludzie jak chca niech sobie wtedy wymieniaja...M chce zaczac od przyszlego tygodnia, bo teraz mu mowie aby odpoczal jeszcze... Bullitka a gdzie takie literki mozna kupić? Tez bym chciala cos takiego :D trzymajcie sie cieplutko, czekam na zdjecia na @ buzka joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane :) Bullitka bardzo ładne mebelki :) ja też uwielbiam biały kolor i najchętniej cały dom bym na biało urządziła hehe Joanne to pospałaś i bardzo dobrze-organizm widocznie potrzebował :) fajnie, że M przyjechał i jesteście teraz razem :) do kiedy zostaje? dobry pomysł z odświeżeniem mieszkania :) A ja wczoraj pojechałam poustalać kilka szczegółów ale oczywiście wszystkiego nie dałam rady ehh muszę szybko zrobić projekt tej kuchni bo nie wiemy jak dalej się ruszyć a czas goni i przez te moje wymyślanie nie możemy robić dalej-wstrzymałam prace w całym domu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała mi znaczy takie rzeczy jak leżaczek,laktator ,inhalator, podgrzewacz to mam :-) Ale resztę trzeba kupić . Bo ubranka typowo dziewczęce z koronkami, falbankami i różowiutkie sukienusie :-D Ja wiem kochana ile pracy ma nauczyciel....Mój teść uczy :-) x Joanne na allegro mnóstwo jest tych literek :-) Ja właśnie Tosi chyba zamówię imię ale naklejkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małą_Mi mam nadzieję, że przejdziesz zabieg bardzo łagodnie i bez żadnych niespodzianek i zaraz będziesz mogła do mnie dołączyć ;) nie wiem jak Evelynka..? Wiecie co u Niej? Nie przeczytałam niestety zaległych stron i nie wiem co się dzieje z niektórymi z Was ;) Gościówa już niedługo i będziesz tulić swojego Synalka :) super-moja Sis ma termin na 28 sierpnia dopiero, ale Mateuszek już daje jej w brzuszku w kość hehe podskakuje na wszystkie strony-chyba ma jeszcze sporo miejsca :) Bullitka alez Ty masz piękny brzusio i taki duży :) Joanne, Neska i MałaNadziejo Wasze brzuszeczki to takie słodziaki małe-przecudne :) tzn. "małe" bo widać je :) U mnie dzisiaj 28dc więc czekam pewnie na jutro no chyba, że przez zmianę klimatu mi się coś rozjedzie choć nie powinno :) ale kto to może wiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Ja szykuje sie do pracy bo sobie zamienilam dni bo jutro mam to usg a dzis i tak mam spotkanie dotyczace reintegracji. Joanne - dobry pomysl z tym odswierzaniem. Wystawiliscie juz na sprzedaz to moeszkanie wogole?? Wlasnie, poszukaj na allegro tych literek. Ja widzialam tu w sklepie ale sa drogie dlatego tez bede szukac na allegro. Gosciowa - a pani w sklepie dodatkowo pokazala mi taki cienki materac dziurkowaty i zaklada sie na materac do lozeczka i sluzy on ze jak dzidzius odwroci sie na brzuszek to i tak moze oddychac. Powiedziala ze to bardzo wazne u niemowlaka. Jak to sie nazywa po polsku?? Bo tu jest bardzo drogie po 90 euro od sztuki wiec tez chce poszukac na allegro. Moze beda tansze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka moja wymarzona kuchnia oczywiście biała hehe być może z kakowymi dodatkami ale główny kolorek to biel :) póki co M się nie zgadza za bardzo ale pracuję nad nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biała kuchnia :( nie ma nic gorszego . Po kilku latach od gotowania meble żółte się robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Wiecie co mi się śniło? Piękne morze w ciepłych krajach i ja w cieplutkiej turkusowej wodzie:) To Betka mnie zaraziła:) Betka ile Wam jeszcze zostało prac związanych z domem? Gościówa ja nie mam fb bo nie jestem przekonana do takich portali. Kiedyś kilka lat temu miałam naszą klasę i też miałam wszystko poblokowane żeby różni obcy ludzie mnie nie oglądali. I dość szybko zrezygnowałam z tego. Zobaczyłam czym to pachnie i niestety dla mnie niczym pozytywnym. A że nigdy się nie mówi nigdy to powiem że na 99,9% nie będę miała fb. Wiem że może pomyślicie ze jestem jakaś inna ale mnie to nie przekonuje. A co to za sesja zdjęciowa? Wybacz jeśli pisałaś a wyleciało mi z głowy? Tosia pewnie szczęśliwa:) MałaMi chcę sobie kupić jakieś bluzki bo już wyrosłam z wszystkiego. Albo za ciasne, albo za krótkie. Po domu to chodzę ale do ludzi nie mam już w czym wyjść:) No i jakieś staniki. A termin mam na 14, 15 październik:) Wszystkie będziemy tutaj myśleć o Tobie w poniedziałek:* No i faktycznie szybko Cię do domu wypuszczają. A w domu ile będziesz musiała tak leżeć i się oszczędzać? Joanne no to widzę że zakupy udane:) I masz rację nie męcz mężusia:) W przyszłym tygodniu zacznie robić remonty:) Bullitka przepiękne mebelki:) Ja będę miała małą u siebie w sypialni także dopiero osobisty pokój dostanie jak trochę podrośnie:) Miłego dnia w pracy Ci życzę:) MałaNadziejo co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaję sobie sprawę, że biała kuchnia będzie wymagająca ale póki co nie widzę innej możliwości hehe :) Neska oj duuuużo bardzo dużo nam zostało... Nie wiem czy wprowadzimy się w przyszłym roku-czas pokaże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, mamy :) teraz robimy zabudowy karton-gipsowe i potem będziemy już gruntować i malować ściany i podłogi można układać :) ale w międzyczasie trzeba kupić piec (najgorsze) i grzejniki kupić i podłączyć no i kilka rzeczy jeszcze porobić-podowiadywać się sporo no i projekt kuchni zrobić na cito bo nie można zrobić do końca zabudowy bez tego.. Utrudnieniem jest odległość no ale się jeździ heh lepiej by było tam szukać i kupować a często z Wawy musimy wozić bo tu mamy więcej czasu żeby pojeździć i poszukać tego co nas interesuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/materac-lateksowy-do-lozeczka-120x60-13cm-grubosci-i4308273706.html proszę bullitka :-) To z tych najtańszych .I kochane jeśli macie choć trochę pleśni w mieszkaniu to NIE KUPUJCIE MATERAZCÓW Z WKŁADKĄ KOKOSOWĄ!!!! Ona wciąga wilgoć. Moje dziecko przez moją głupotę właśnie strasznie chorowało póki nie odkryłam, że wkładka jest nasiąknięta wilgocią ! x Mała mi Tosia na fb wygrała sesje zdjęciową :-) x Majster od mebelek dzwonił i mówił, że do Bożego ciała będą na pewno :-) Więc tydzień czekania ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa to super, że już mebelki będą :) no i ta sesja zdjęciowa-sama nie mogę się doczekać :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pomiędzy jedną sprawą w pracy a druga szukam umywalki do łazienki bo bez tego blatu nie da się zamówić heh a i kibelek trzeba kupić już na górę to od razu zestawik będzie :) i można zbierać oferty na blat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka no to już dużo Wam nie zostało:) Dla mnie zawsze najgorsza jest łazienka bo bardzo dużo czasu schodzi. Gościówa no tak:) Sorki zapomniałam:) A tydzień to nie tak długo także już niedługo będzie miała Tosia mebelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska Kochana wydaje mi się że strasznie dużo zostało jeszcze hehe :) takie kosztowne sprawy zostały :) pomału zrobimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka już tyle za Tobą że zobaczysz jak szybko zleci:) Teraz najprzyjemniejsza rzecz czyli wybieranie podłóg, farb, mebli itp.:) Dacie radę:) Jesteś pracowitą osobą i pewnie Twój m też skoro już tyle macie w swym młodym wieku:) Także już z górki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×