Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gościówa 22
Zauważyłam, że nas tak jakoś mało się zrobiło :-( Ahhhh nie zwracajcie uwagi na te głupie posty!! Dzieci się bawią . Nie warto się wkurzać na tych matołów - lepiej ignorować... Jestem przeszczęśliwa ,że dzisiejszy dzień się już kończy ;-/ Nie cierpię tych dni kiedy wszystko w koło mnie wkurza i irytuje , masakra .... Agnes, a ty uważaj na siebie!! Kochane moje ja znikam spać . Słodkich snów wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mozna rodzic bachory to gdzie proponujesz rodzic i dlaczego? Dziewczyny u mnie pojawil sie bialy sluz plynny raczej i nie jest tego hektolitry ale czuje jak czasem ze mnie splynie to czuje jakbym okres dostala, ale do okresu jeszcze troszke mam dostac 7-go no zobaczymy, po tym spadku temp nie licze na nic, nawet na to ze owulacja byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes no widzisz... Jednak masz dowod na to ze musisz sie oszczedzac. Faktycznie jutro lez w lozku z noga na poduszce i sie nie ruszaj;-) ja dziewczyny tez Wam juz zycze milych snow. Dobijaja mnie te ranne pobudki. O 5,30 jest tak ciemno ze jak dzwoni budzik to mam wrazenie ze cos mi sie przestawilo i jest srodek nocy... Ehhh. Oby do piatku. Potem od sob popoludniowki, wiec jeszcze gorzej ;-);-);-) hehe. Przydalby sie urlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala nadzieja- a gdzie pracujesz ze masz 3zmiany? ja kiedys tez pracowalam w firmie na 3zmiany. meczace to bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyeque
Dziewczyny, tylko na chwile - co do ksiazek. Ja polecam "Krola szczurow". Mocne i wciagajace, nic wiecej nie zdradze. Lece na wojewodzkiego, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula1234
hej laseczki:) Ja też tylko na chwilę bo na oczy nie widzę...dziękuję za tytuły książek, na pewno coś wybiorę:) Jak tylko będę miała chwilę to polecę zapisać się do "normalnej" biblioteki, gdzie na pewno mają więcej nowości... ------ Agnes uważaj na siebie...!!! Mikołajka czytałam wiele razy, świetnie relaksuje :) ------- MałaNadzieja co za tabletki brałaś? strasznie ci się cykl rozregulował...:( --------- U nas w pracy turbulencje....chyba faktycznie lepiej od razu spadać na L4...szkoda słów... ----- Uciekam do wyrka:) Pozdrawiam i do jutra !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu nie moge zwlec sie z lozka. Agnes mam 2 zmiany. Rano i popoludnie. A pracuje na stacji paliw. Nie jest to szczyt moich marzen ale praca na miejscu. A w moim malutkim miasteczku ciezko o to. Ale nie ukrywam ze chcialabym uciekac z tamtad. Kasiula ja bralam microgynon21. Bralam je przez 5 lat bez przerwy. Dlatego chyba te cykle takie beNadziejne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Małanadzieja- mega współczuję ci tej pobudki o 5:30 ;/ Mnie jest ciężko podnieść dupsko z wyra o 7:30, a nie pracuję . Kasiula - ja tam bym się wcale nie zastanawiała i od razu szła na L4 skoro masz się tylko wkurzać. A może wiecie - gdy ja teraz jestem na zasiłku wychowawczym i zajdę w ciążę to mogę od razu śmigać na L4 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jona2
Gościówa, chyba tylko wtedy jak ci się kończy akurat wychowawczy, bo jak jesteś w trakcie, to możesz skrócić, ale wtedy bodajże musiałabyś na jakiś czas wrócić do pracy, żeby ci przysługiwało L4, jakieś to takie pogmatwane, ale musisz przepracować, żeby mieli ci z czego naliczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny od 3-cie prawie nie spie. noga boli na maxa. chyba przez dwa dni za duzo ja nadwyrezylam. dzisiaj leze caly dzien. wstane jesli bede musiala. robie sobie dzien dziecka :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eyeque
Ja też chcę dzień dziecka! :-). A tak poważnie - Agnes, pewnie, kuruj się. Nie wiem, czy przeoczyłam, ale chyba nie byłaś u lekarza? Może warto pójść, jeśli ból nie zelżeje? --- Kasiula, jak miło wiedzieć, że jest tu ktoś namiętnie czytający :-). Kiedy słyszę: "nie mam już co czytać, wszystko przeczytałam" od razu nabieram ciepłych uczuć do człowieka:) --- Ja też współczuję pobudek o 5.30 Wstawałam tak kiedyś kilka lat i jeszcze pamiętam to uczucie niesprawiedliwości, kiedy wszędzie ciemno, w oknach też i wiesz, że wszyscy ludzie na świecie jeszcze śpią ;-). Ja mam teraz o tyle komfortową sytuację, że sama sobie ustawiam czas pracy. Jeśli zaśpię, to późnej skończę i tyle konsekwencji, --- A w tematach staraczkowych - kończy mi się okres, nareszcie! "Już za parę dni, za dni parę... zdejmę strój swój i świece odpaaalę, miłe uchu kilka słów, no i wino pójdzie w ruch, już za parę dni, za dni paaarę!" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eye- (moge tak w skrocie:-) nie musze do lekarza mam tabletki przeciwbolowe. poprostu przedobrzylam wczoraj. musze jeszcze sie oszczedzac i odpoczywac. co do ksiazek mam cala biblioteczke od siostry czedc przeczytalam czesc nie. teraz moze troche nadrobie. niezla wierszomanka z Ciebie :-):-):-). az sie usmiechnelam do monitorka.:-):-):-). mi sie okres skonczyl ale niestety nie ma meza:-( wraca w polowie pazdziernika dopiero. zapewne wroci to okres bede miala taki pech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :-) dzieki za wspolczucia ;-) juz naszczescie wrocilam. Jeszcze dwa dni takich pobudek :-) Tez chetnie bym cos poczytala ale nawet nie jestem w naszej bibliotece zapisana niestety a od kolezanek wypozyczylam juz wszystko :-) W piatek zaczynam brac clo i troche sie boje bo niby skutki uboczne moga byc nie ciekawe... Hmmm..... Agnes a mowilam oszczedzaj sie :-) Kasiula ja na Twoim miejscu tez wybralabym sie na L Eyeque no pioseneczka swietna:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula1234
Hej laseczki:) Uciekłam dzisiaj wcześniej z pracy...:P Po słowach które dzisiaj usłyszałam jestem już pewna że pójdę na L4. Szefowa stwierdziła, że na L4 MOGĘ iść od stycznia !!! No chyba po pierwsze to lekarz o tym decyduje, po drugie- moje samopoczucie i siły chyba też, a nie jej widzimisie. Potrzebna jestem tam do grudnia bo nowy punkt otwierają i ktoś musi z*********ć...Mówię że jeszcze nawet u lekarza nie byłam i nie wiem jak się będę czuła, ale mało ją to obeszło...osłabłam na te słowa... -------- eye ja zawsze byłam molem książkowym :) uwielbiam czytać, bardzo mnie to relaksuje:) każdego dnia znajdę choć chwilę na książkę...:) Powiem ci że rymujesz pierwsza klasa :) Niezły hit z tego wyszedł :P ____ agnes przegiełaś z tym bieganiem....odpoczywaj !!! parę dni od zabiegu minęło a ty latasz jak szalona, trzeba czasu:) ---------- małanadzieja ja brałam clo...nawet nie pytaj, zresztą na każdego inaczej działa, moja koleżanka zaszła po tym leku, ja skończyłam z torbielami na jajnikach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula - dzisiaj sie oszczedzam i do konca tygodnia lezanka jak najwiecej. skoncze ksiazke o Mikolajku:-). nie pamietam.czy pytalam gdzie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja tez kiedys bralam clo teraz sobie przypominam i mam torbiel juz bardzo bardzo dlugo. lekarz mowil ze w niczym nie przeszkadza torbiel. ani sie nie powieksza ani zmniejsza. dziwnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula1234
hej Agnes pracuję w handlu.... ----- MałaNadzieja tak, jutro mam lekarza wieczorem, właśnie się zastanawiam z kim dziecko zostawię:( Powiem Wam szczerze że teraz się cieszę że to już jutro, przynajmniej dowiem się czy wszystko ok i na swoim miejscu, trochę się boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz pytanko z innej beczki ogladacie dziewczyny programy kulinarne ? Top Chef. Masterchef. Ugotowani?? albo nie kulinarny Bitwa o dom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ogladam masterchef i ugotowani. Topchef jakos mi nie podszedl a bitwa o dom nawet chyba nie wiem kiedy leci i chyba dlatego nie ogladam. Teraz wlasnie ogladalam chwile na TLC polski turniej wypieku i przed chwila reklamowali jakis nowy program o dziwo polski- " IN VITRO walka o cud" czy jakos tak. Normalnie pokazywali polki w gabinecie na fotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malanadzieja- slyszalam o tym programie ze bedzie i ze szukaja par ktore staraj sie o dziecko. echh ja nie bede ogladala tego zeby sie nie dolowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarneoczymam
Kochane dzisiaj mam 6 dc no i zastanawiam sie czy moge wspolzyc czy czekac do 10 dc ? Planuje corke bo mam juz 2 synkow . Poradzcie mi czy raz wspolzyc czy co 2 dzien az do 3 dnia przed owulacją? Zaplanowala ktoras z Was corke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarneoczymam- powiem ci tak wydaje mi sie ze kazda dziewczyna ktora sie stara nie mysli o tym.czy bedzie corka czy syn. eazne zeby zajsc i urodzic zdrowego silnego dzidziusia. trudno powiedziec czy raz sex wystarczy jednej tak inne musza latami sie starac. proponuje abys w kazdy dzien owulacji wspolzyla.:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe. Ja wspolzyje co 2-3 dni caly cykl i jeszcze nie zaszlam wiec raczej nie moge Ci poradzic kiedy masz wspolzyc bo jedt chyba bardzo ciezko wyczaic dokladnie owulacje. Agnes no cos Ty.... My wszystkie do konca roku zajdziemy wiec nie ma sie co dolowac :-) i akurat wpadlam na bitwe o dom. Hehe. Maz juz pojechal prawie dwie godz temu do pracy, corcia spibwiec ja tak przelaczam kanaly caly wieczor.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malanadzieja- bardzo bym chciala aby tak bylo:-). ja w dzien troche pospalam teraz obejrze film na tvn na ktorym pewnie zasne. wiec milego wieczorku i dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarneoczymam
Malanadzieja Mialam robiony monitoring w ostatnim cyklu i owu byla w 13 dc. Robie tez testy owu. W tym cyklu chcemy sprobowac. Chce zeby bylo zdrowe...ale nie ukrywam,ze marze o corce. Mam 2,5 letniego synka, a drugi synus ma 16 miesiecy . Są wspaniali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej, na czym polega ten monitoring? że cały miesiąc się chodzi do gina? ile to kosztuje? bo chyba nie placi się codziennie za wizytę...może ktoś po krótce to opisać? dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×